Ikea praca

Katowice

Opinie o Ikea praca

Niccck

Witam, jestm zapisany na rozmowę kwalifikacyjną jako sprzedawca na dziale. Ktoś się wypowie o obiecanych zarobkach 20zł/h brutto? Praca na 1/2 etatu ale podobno pracownicy wyrabiają niekiedy cały etat.

@Niccck 11.10.2017 14:24

Min 20zł/h brutto zawsze. 1/2 ale godzin może być nawet po 160.

Studentka
@. 29.10.2017 15:26

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGWYMsjVR6jFsNXnVUbFrqPlH1NAeioCjC5Db9A26x-DVixw/viewform Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, odpowiedz będzie bardzo pomocna do pracy dyplomowej. Z góry dziękuję :)

marian

Nie rozumiem dlaczego tak wszyscy chcą pracować w Ikea . Zarobki niskie (zaczynasz od najniższej krajowej , po kilku latach jak się sprawdzisz i cię zauważy kierownik otrzymasz 100,200 zł podwyżki...) Dodatki to podstawowe ubezpieczenie w Medicover i obiadki za kilka złotych w pracowniczej stołówce. To wszystko przynajmniej jeżeli chodzi o pracownika halowego. Tak same warunki pracy znajdziesz w każdym markecie (Auchan, Biedronka, Lidl itd.) albo lepiej. chyba że chodzi o ubranie firmowe które podczas zwolnienia musisz zwrócić. Jedyną fajną rzeczą w Ikea jest to fajne produkty... Aha masz jeszcze do jakiejś kwoty możliwość zakupu w obniżce pracowniczej.Jeżeli chodzi o awans nie ma żadnej możliwości . Biurówka się trzyma stanowisk . Ogólnie firma działa na zasadach sekciarstwa (trzymanie się z a ręce, poranne apele ile zrobili utargu, ile zarobili, wykrzykiwanie razem dziwnych haseł, mnóstwo różnych haseł- naklejek, plakatów aby zwiększyć na tobie presję cięższej pracy- jak za komuny ...) Ogólnie lichy pracodawca... Tak przy okazji Ikea w Katowicach jest prywatnym sklepem 2 właścicieli i działającym na zasadzie franchisingu.

ruuuda
@marian 12.07.2017 09:00

Oczywiście,że 20 zł brutto-przynajmniej w Poznaniu.I żaden market tyle nie da -ani Lidl,ani Biedronka... Obiad za 5 zł.,w niedzielę za darmo,dwie przerwy...nie pasuje?To na budowę albo do kopalni.

marian
@ruuuda 20.09.2017 12:32

Jezeli kolezanko uwazasz za szczyt marzen prace a w ikei i obiadki za piec. zlotych to jest mi ciebie serdecznie szkoda... w kazdym srednim zakladzie (automotive, agd) sa i lepsze o niebo pensje i stolowki z bezplatnym jedzeniem. nie mowiac o konkretnie wykonywanej czynnosci np. obsludze maszyny, czy urzadzen. ikea, i podobne sieci supermarketow to dobre dla ludzi ktorzy zaczynaja swoja kariere, ucza sie... a nie traktujac to zajecie jako praca na cale zycie. jesli chodzi ci o budowlancow to musze cie zaskoczyc. budowlaniec fachowiec bardzo dobrze zarabia. kilka pensji twojej ikea, nie mowiac o nadgodzinach. oczywiscie nie ma porownania z przelanym potem, ale wierz mi oplaca sie....

Polub

Rozwój ..chyba każdy ma inną wiedzę na temat tego terminu...po drugie chcesz a nie możesz, trzeba czekać , nie Ty to inny się dostanie ..chyba za malo w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzę..albo wchodzą mi :-S

MEZOO

Tez rozważam aplikowanie do Ikei. W sumie w tym rejonie http://slask-praca.pl poza przemysłem chyba najwięcej ofert pracy jest handlu i w usługach.

IKEA

Nie ufajcie tej firmie. Jestem byłym pracownikiem i jedyne co mogę powiedzieć to dno... Gdy zacząłem pracę w IKEA Katowice to wszystko było super. Benefity, obiadki, fajni ludzie, miła atmosfera. Tak jest zawsze na początku. Ale jeśli chcecie być ambitni i gdzieś wyżej wejść, to szefostwo podkłada nogi. No chyba, że jesteś czopkiem i wchodzisz tu i tam... Będą Was wyzyskiwać ile się da, nie dając nic w zamian. Będą Wam tłumaczyć, "To wasz rozwój". Kpina. Szefostwo jest totalną porażką. Uważają się za bożków. Byłem nie raz światkiem jak kierownik źle traktował pracownika. Sam obrywał za błędy innych lub niekompetencje kierownika. Gdy jest spory ruch, to zamiast pomagać na dziale potrafią zniknąć na kilka godzin. Są osoby, które doczepią się tego, że siedzisz na krzesełku mimo 10 godzin pracy, gdzie oni grzeją ciepłe pośladki przez większość dnia. Elastyczny grafik. Jak to słyszę, to chce mi się śmiać. Nie istnieje takie coś jak elastyczny grafik w tej firmie. Nawet, gdy dacie niedostępność godzinową, to oni mają to gdzieś. Planiści nie znają się w ogóle na swoim fachu. Przychodzą tylko pogadać do pracy. Mógłbym wiele smaczków wyciągnąć ale szkoda mi nerwów. NIE POLECAM!!! PS. ludzie tam, boją się wypowiadać głośno, bo nie raz była sytuacja, że ktoś nagle przestał pracować.

mario

Czy pracownicy zatrudnieni w IKEA przez agencje pracy tymczasowej są tak samo traktowani jak ci zatrudnieni bezpośrednio przez IKEA?

mario

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat atmosfery panującej w pracy w IKEA Katowice, jak się traktuje nowych pracowników,czy ludzie tam pracujący są w porządku?

ziom

No niestety ja zazwyczja wysyłam CV do IKEI i kolejny raz chyba juz 4 dostaje odmowe ..nie wiem poszkuja czasem magazynier mam doswiadczenie ,fakt nie mam uprawnień na wózki ale mysle że to najmniejszy problem !! nie wiem co jest Grane czasem myślałem żeby złozyc pismo do Centrali !!

Poirytowana

Witam, jestem nieco zniesmaczona procesem rekrutacji. Renomowana firma o wybujałych etapach rekrutacji. Specjalnie brałam urlop na spotkanie, które trwało 2 godziny. Po czym czasie umówiono mnie na AC i kolejno zrezygnowana, nie podając nawet powodów. Później czekałam długi okres na jakikolwiek znak z działu HR. Dostałam zdawkowego maila, ze dziękują i życzą powodzenia. Trochę brak kompetencji i czysto ludzkiego podejścia ze strony działu HR. Wyznawane wartości IKEA? Tylko na papierze. Odradzam

kandydat
@Poirytowana 02.02.2016 09:58

To prawda !!! Zalecam zmiany w dziale hr katowice brak odpowiedzi ,brak podziekowan mylenie godizn spotkań niekompetente pytania na rozmowie kwalifikacyjnej duży brak standardów chyab czas odświezyc dział ja i moja siostra byłyśmy na 2 różnych rozmowach wrażenia okropne. sąsiad był na stanowisko magazynier na rozmowie też był zniesmaczony a ma 5 lat doświadczenia i to samo wrażenie

nick

Teraz swoim fałszywym uśmiechem czaruje w Bydgoszczy

nolte

czy są wolne etaty w Katowicach?? Renata Bzdeń

był pracownik

jak tak dalej będzie to większość z nas będzie żebrać.

Zygmunt

Witam. zauważyłem od dłuższego czasu na parkingu górnym Ikei Katowice starszą panią ubraną w płaszcz i berecik że żebra pieniądze od właścicieli samochodów i to przeważnie od samych droższych i codziennie tam chodzi prawie cały dzień i tłumaczy się że "zbiera pieniądze na leki od cukrzycy" poza tym leki od cukrzycy są podobno bezpłatne ale uważam że to przesada i zaobserwowałem że w ciągu dnia potrafi mniej więcej zarobić z 500zł zależy ile kto jej da ale patrząc na to i zsumować codziennie to na pewno coś w tym jest i ktoś powinien się tym zainteresować bo może ktoś jej pomaga i razem coś robią co nie powinni.

apos
@Zygmunt 08.03.2015 00:03

tyś widział lekarstwa za darmo !!!

Zyczliwy
@Zygmunt 08.03.2015 00:03

Żałosny mały polaczek

Zostaw opinię o Ikea praca - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ikea praca