opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IKEA Retail

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.7/5

Na podstawie 880 ocen
Opinie(654)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(654)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Benefity
  • .
  • Częste pytania

Poznaj nas

Oferty pracy

Benefity

Częste pytania

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o IKEA Retail

Opinie

Opinie o IKEA Retail Katowice Al. W. Roździeńskiego 95

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconIKEA Retail

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IKEA Retail!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    IKEA

    29.06.2017 19:37

    Inne

    Nie ufajcie tej firmie. Jestem byłym pracownikiem i jedyne co mogę powiedzieć to dno... Gdy zacząłem pracę w IKEA Katowice to wszystko było super. Benefity, obiadki, fajni ludzie, miła atmosfera. Tak jest zawsze na początku. Ale jeśli chcecie być ambitni i gdzieś wyżej wejść, to szefostwo podkłada nogi. No chyba, że jesteś czopkiem i wchodzisz tu i tam... Będą Was wyzyskiwać ile się da, nie dając nic w zamian. Będą Wam tłumaczyć, "To wasz rozwój". Kpina. Szefostwo jest totalną porażką. Uważają się za bożków. Byłem nie raz światkiem jak kierownik źle traktował pracownika. Sam obrywał za błędy innych lub niekompetencje kierownika. Gdy jest spory ruch, to zamiast pomagać na dziale potrafią zniknąć na kilka godzin. Są osoby, które doczepią się tego, że siedzisz na krzesełku mimo 10 godzin pracy, gdzie oni grzeją ciepłe pośladki przez większość dnia. Elastyczny grafik. Jak to słyszę, to chce mi się śmiać. Nie istnieje takie coś jak elastyczny grafik w tej firmie. Nawet, gdy dacie niedostępność godzinową, to oni mają to gdzieś. Planiści nie znają się w ogóle na swoim fachu. Przychodzą tylko pogadać do pracy. Mógłbym wiele smaczków wyciągnąć ale szkoda mi nerwów. NIE POLECAM!!! PS. ludzie tam, boją się wypowiadać głośno, bo nie raz była sytuacja, że ktoś nagle przestał pracować.
    ReviewUserIcon
    Nala

    22.01.2018 13:39

    Inne

    W końcu ktoś mowi jak jest w tej "super" firmie ;)
    ReviewUserIcon
    Niccck

    11.10.2017 14:24

    Inne

    Witam, jestm zapisany na rozmowę kwalifikacyjną jako sprzedawca na dziale. Ktoś się wypowie o obiecanych zarobkach 20zł/h brutto? Praca na 1/2 etatu ale podobno pracownicy wyrabiają niekiedy cały etat.
    ReviewUserIcon
    .

    29.10.2017 15:26

    Inne

    Min 20zł/h brutto zawsze. 1/2 ale godzin może być nawet po 160.
    ReviewUserIcon
    Polub

    25.09.2017 02:00

    Inne

    Rozwój ..chyba każdy ma inną wiedzę na temat tego terminu...po drugie chcesz a nie możesz, trzeba czekać , nie Ty to inny się dostanie ..chyba za malo w (usunięte przez administratora) wchodzę..albo wchodzą mi :-S
    ReviewUserIcon
    MEZOO

    31.07.2017 12:35

    Inne

    Tez rozważam aplikowanie do Ikei. W sumie w tym rejonie http://slask-praca.pl poza przemysłem chyba najwięcej ofert pracy jest handlu i w usługach.
    ReviewUserIcon
    mario

    11.11.2016 10:17

    Inne

    Czy pracownicy zatrudnieni w IKEA przez agencje pracy tymczasowej są tak samo traktowani jak ci zatrudnieni bezpośrednio przez IKEA?

    Kontakt - IKEA Retail

    Al. W. Roździeńskiego 95 40-203 Katowice

    IKEA Retail
    ReviewUserIcon
    mario

    11.11.2016 09:39

    Inne

    Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat atmosfery panującej w pracy w IKEA Katowice, jak się traktuje nowych pracowników,czy ludzie tam pracujący są w porządku?
    ReviewUserIcon
    ziom

    05.09.2016 22:45

    Inne

    No niestety ja zazwyczja wysyłam CV do IKEI i kolejny raz chyba juz 4 dostaje odmowe ..nie wiem poszkuja czasem magazynier mam doswiadczenie ,fakt nie mam uprawnień na wózki ale mysle że to najmniejszy problem !! nie wiem co jest Grane czasem myślałem żeby złozyc pismo do Centrali !!
    ReviewUserIcon
    nick

    13.05.2015 23:20

    Inne

    Teraz swoim fałszywym uśmiechem czaruje w Bydgoszczy
    ReviewUserIcon
    nolte

    26.04.2015 01:58

    Inne

    czy są wolne etaty w Katowicach?? Renata Bzdeń
    ReviewUserIcon
    był pracownik

    10.03.2015 22:54

    Inne

    jak tak dalej będzie to większość z nas będzie żebrać.
    ReviewUserIcon
    Zygmunt

    08.03.2015 00:03

    Inne

    Witam. zauważyłem od dłuższego czasu na parkingu górnym Ikei Katowice starszą panią ubraną w płaszcz i berecik że żebra pieniądze od właścicieli samochodów i to przeważnie od samych droższych i codziennie tam chodzi prawie cały dzień i tłumaczy się że "zbiera pieniądze na leki od cukrzycy" poza tym leki od cukrzycy są podobno bezpłatne ale uważam że to przesada i zaobserwowałem że w ciągu dnia potrafi mniej więcej zarobić z 500zł zależy ile kto jej da ale patrząc na to i zsumować codziennie to na pewno coś w tym jest i ktoś powinien się tym zainteresować bo może ktoś jej pomaga i razem coś robią co nie powinni.
    ReviewUserIcon
    apos

    24.04.2015 14:18

    Inne

    tyś widział lekarstwa za darmo !!!
    ReviewUserIcon
    Zyczliwy

    23.08.2017 19:35

    Inne

    Żałosny mały polaczek

    Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.