ikea

Poznań

Opinie o ikea

Anonymous

Wysłałem CV, po 2 tyg. oddzwonili oferując mi prace 8 godzinną (w systemie 3 zmianowym) , gdzie wcześniej dąłem informacje o tym , że jestem studentem i chciałbym aby dostosowali godziny do mojej uczelni, jednak po rozmowie telefonicznej , zniechęcającej do dalszej rozmowy powiedziałem że znalazłem inną lepszą ofertę. Nie polecam. 0 szacunku do studentów, szukają jak ktoś poniżej napisał "jeleni" do pracy.

dorothea55

Lubię sklepy i towary sprzedawane przez IKEA, półtora roku temu kupiłam nowy domek i większość wyposażenia mam własnie z IKEA. Jestem zadowolona: ładnie, funkcjonalnie, nowocześnie.....ale... No właśnie : ALE PRZESTRZEGAM wszystkich przed kupowaniem płyty indukcyjnej..!!!!!! Wyjasnię dlaczego. Kupiłam płytę indukcyjną otrolig nr 403.039.34 . To jedna z najdroższych płyt w IKEA. Chciałam mieć płytę dobrą, trwałą no i pokusiłam się na oferowane 5 lat gwarancji. Wcześniej w poprzednim mieszkaniu przez ponad pięć lat miałam płytę simensa - bez zadrapania mimo częstego używania. Inaczej wygląda użytkowanie płyty sprzedawanej przez IKEA. Płyta z IKEI już po roku najczęściej użytkowany palnik jest jakby odparzony czy przepalony - tak w każdym razie wygląda. To płyta zrobiona przez WHIRPOL, tam też trzeba się zwracać z reklamacją. No i tutaj zaczynają się schody, bo Whirpol nie uwzględnia tego rodzaju uszkodzeń twierdząc, że wina jest po stronie użytkownika. Przestrzegam więc tych, którzy planują zakup - nie dajcie się złapać na lep związany z gwarancją, lepiej kupić z dobrej firmy i cieszyć się dobrym sprzętem.

min

bunio, to dlaczgo ludzie w takim razie godzą się na takie kiepskie stawki..

bunio

Wydają ciężkie miliony na budowę swojego wizerunku,dlatego znajdują tyle jeleni.Poza tym bezrobocie w dalszym ciągu jest bardzo duże.Odradzam jest strasznie.

Kasjerka

Zgadzam się z przedmówcą. Może i atmosfera między pracownikami jest fajna. Wszyscy mówią sobie \"cześć\", nie zważając czy jest to zwykły pracownik, czy też kierownik, lub nieznajoma nam osoba. Dobre obiady (w niedziele darmowe posiłki). Ale jeżeli chodzi o grafik i wynagrodzenie to TOTALNA porażka!! Obiecują coś innego i w rzeczywistości jest co innego. Miałam być zatrudniona na cały etat a w miesiącu przepracuje max 60 godzin i to tylko w weekendy. Jesteśmy grupą \"zapchaj dziure w grafiku\" i to dosłownie. Ci ze stażem tam mają swoje zachcianki i wolne kiedy chcą, a gdy ktokolwiek inny chce wolny dzień to robią problemy i są wiecznie niezadowoleni. A zarobki?? :O Szkoda słów...

pitt

Uważajcie na zatrudnianie się w IKEA Poznań kompletne zakłamanie, w rozmowach co innego a na drugi dzień co innego.Obiecują dopasowanie grafiku pracy do planu zajęć na uczelni a potem jak masz zajęcia to każą przyjść tobie do pracy. Jak nie przyjdziesz to zwalniają z dnia na dzień PO PROSTU CHAMSTWO

Zostaw opinię o ikea - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ikea