IKEA Kraków
1 66 195 5 1
Hej Nowy wpis

Dobry pracodawca, atmosfera też niezła. Nie jest idealnie ale jak na branżę retail bardzo ok.

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
Wiślak Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Hej

Zgadzam się z tym... Nie jest najgorzej jak na retail... Jak porównuje sobie z Biedronka to mamy niebo chociażby :) a pozatym jeśli ktoś pracuje i jest zaangażowany to naprawdę można zostać docenionym... :)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Lepi Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Wiślak

Tak... lepiej od biedronki haha zwłaszcza jak sprzedaż leci na paleciakach pod wieczór, to nikt się nie pyta czy Ci ciężko, a miejsce trzeba zrobić... nasze ukochane prenoty... super się pracuje między klientami z paleciakiem, nie ma co, pełna profesjonalna obsługa klienta ... żal pl upoconym ale z podniesionym czołem i z uśmiechem na ustach obsługiwać klientów! Bo przecież tajemniczy klient musi wyjść dobrze ...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wio
 Pytanie

Jakie zarobki oferuje w tym momencie firma na start w dziale kas? Czy jest to rzeczywiście jedynie 20 zł/h czy coś więcej?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
INSIDER
@Wio

Zależy jakie dział czy sprzedaż czy logistyka czy DOK ale tak 20 jest startowa, są czasami widełki podobno.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ewa
@INSIDER

Magiczne słowo: BRUTTO... czyli do ręki 14,5 zł. :)

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Kret
@INSIDER

W logistyce też jest 20

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
M
Nazwa działu: Produkcja
@Kret

Jako kucharz jest 24

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kret
@M

O spoko. Zarabia na dzień dobry więcej niż ja po kilku latach pracy jeżdżąc na ciężkim sprzęcie. Super.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Dxx
Nazwa działu: Produkcja
@Kret

Gdzie Ty porównujesz kucharza i jakiegoś wózkowego.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik
@Dxx

W Ikea kucharze nie gotują tylko większość podgrzewają, więc spokojnie można te stanowiska porównywać.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kret
@Dxx

Proszę Cię, kucharza? Przecież ram jest wszystko ogrzewane z mrożonek. A polecam jeździć wysokim składem, który ma kilka ton przez całą noc i mieć oczy dookoła głowy, żeby w nic nie przywalic, albo nie zmiarzdzyc aspeńczyka, bo oni nie patrzą jak chodzą. Zapraszam do logistyki i niech taki ogrzewacz ma 4 tony codziennie na kręgosłupie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dxx
@Kret

Nie wiem jak wygląda praca kucharza konkretnie w Ikea, bo rozbawili mnie proponowaną stawką, gdzie indziej mam więcej netto, niż tam miałem mieć brutto :) Ok, może niefortunnie napisałem o tym wózkowym. Prawda jest taka, że kucharze średnio wiedzą co robi dokładnie operator wózka i odwrotnie. Dla nas sobie po prostu jeździcie wózeczkiem, nie musząc pracować po 15 godzin dziennie w 60ciu stopniach i po kolana w jakimś gastronomicznym gnoju, a my dla Was to generalnie mieszamy zupę i odgrzewamy :) Powodzenia w Ikei, fajna firma ale stawki to macie głodowe.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kret
@Dxx

U nas jest akurat tak, że praca w gastronomii polega na odgrzewaniu gotowcow. W logistyce na wozeczku się jeździ w większości pomiędzy 22 a 9 rano. Poza tymi godzinami przerwała się tony kupionego towaru z palet na wózki platformowe dla klientow. Ręcznie, nie wozeczkami. Dlatego też uważamy że to jak wyglądają nasze kręgosłupy nie jest adekwatne do tego co zarabiamy. Pomijam kwestie temperatury, bo w lecie w nagrzanym magazynie z blachy jest jak w piekielku, a zimą jak w lodowcu.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Dxx
Nazwa działu: Produkcja
@Kret

Rozumiem, że praca jest ciężka fizycznie i w trudnych warunkach. Trudno jednak oczekiwać, że za sam ten fakt będzie dobrze wynagradzana. Jak ktoś kopie rowy, to też ma bardzo cięzko a zarabia bardzo mało. Czy to magazynier, czy kucharz, nasze zawody nie sa jakieś super. Robota fizyczna, robole.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Dxx
@Kret

Poza tym nie można przecież miara zmęczenia fizycznego oceniać wartosci pracy. Mój brat zarabia netto 8500zł., a pracuje w ładnym, klimatyzowanym biurze, jeździ dobrym, firmowym samochodem, 8 godzin dziennie, bez weekendów, ani świąt... Mogliśmy iśc na dobre studia, inwestowac w siebie i się uczyć, aby podnosić swoją wartość.... a nie podnosić paczki w magazynie, czy gary w kuchni :)

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Kret Nowy wpis
@Dxx

Tak wiem. Bardziej mi chodziło o to, żeby uświadomić, że w tym sklepie praca w logistyce to nie samo jeżdżenie wózkiem i wiatr we włosach. Już parę osób ze względów zdrowotnych musiało odejść i do końca życia ma zakaz dźwignia ciężkich rzeczy. Wiesz, studia inżynierakie mam. Ale co z tego, jak w tej branży w Krakowie i okolicach nic nie ma. Pozostało brać co jest. I w między czasie rozglądać się za czymś lepszym. Bo zawsze można było trafić gorzej

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Hfb

Każdy kto ma odrobinę godności w sobie niech się tam nie zatrudnia. Jeżeli dla podwyżki jesteś w stanie podlizywać się i podpieprzać swoich współpracowników u miernych kierowników, którzy właśnie dlatego awansowali, jest to odpowiednie miejsce. PS Nawet dealer tam zrobił karierę :)

Pomocna?
Tak22Nie
Zgłoś
Zzz

Pracuje ponad 5 lat. W tym roku dostałam podwyżki całe 60 gr. I nawet nie wiem dlaczego, ponieważ nie miałam szansy mieć rozmowy oceniającej, bo zaszłam w ciążę na miesiąc przed nią. Ciekawa jestem, czy gdyby to się stało miesiąc później, lub nie poszłabym na l4 (na dziale gdzie pracuje dźwiga się bez przerwy ciężary i nie było szans na pozostanie w pracy, ponadto ciąża od początku problematyczna), to czy dostała bym więcej. Bo nie uważam, żeby cała moja zeszłoroczny praca była warta 60 gr. Czuję się oszukana, bo przecież podwyżkę dostajemy za rok poprzedni, a nie na poczet kolejnego. A cała praca, jaką włożyłam przez zeszły rok w tą firmę została wyceniono na ustaowoe minimum. Strzał w pysk. To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że po macierzyńskim na pewno już tu nie wrócę.

Pomocna?
Tak13Nie7
Zgłoś16
Ranking
  1. pracuj.pl 3 013 744
  2. olx.pl 2 878 655
  3. GoWork.pl 2 767 679
  4. linkedin.com 2 492 494
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Hiacynta
Nazwa działu: Handlowy

Ja tam jestem zadowolona ze wszystkiego oczywiście są pewne kwestie które sa źle rozegrane ale gdzie nie są? W każdej tak dużej firmie są takie problemy.

Pomocna?
Tak3Nie5
Zgłoś1
Ziomal
@Hiacynta

Jak bym miał kontrakt też bym bym zadowolony.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Kret
@Ziomal

Na kontraktach też(usunięte przez administratora) ludzi w tej formie. I to mocno

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Mary
Nazwa działu: Handlowy

Pracuje w firmie od nastu lat, lecz takiej rozmowy oceniającej nie miałam nigdy ... argumenty wyssane z palca, na odległość widać, ze ktoś kiedyś założył ze ta rozmowa ma być „negatywna”. Rozumiem ze nie ma kasy na podwyżki ... (a może nie rozumiem przy wielo milionowych obrotach ...) ale żeby specjalnie zaniżać oceny ?? Żeby tylko na końcu wyszło ze to Twoja wina ze nie masz podwyżki ... generalnie powinnam powiedzieć to wprost swojemu kierownictwu, lecz ... zaufanie mam do 3 osób, a pracuje 500... samo o sobie świadczy Smutne, ze w czasach kiedy o rzetelnych ludzi ciężko, nie chce się powiedzieć miłego słowa osobie, która tej firmie oddała kawał swojego życia, serca, i zaangażowania ...

Pomocna?
Tak8Nie2
Zgłoś
V VENDETA
@Mary

A może czas żeby pożegnać Ikea,nieraz warto zrobić ten krok.Trzymaj się,i do zobaczenia po drugiej stronie.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Chappi

Ciekawe ile kasy ikea zapłaciła waszemu koledze za wyciszenie sprawy z cytowanie biblii i dyskryminacją Tak szybko to wszystko ucichło

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Lewy
@Chappi

Kasa czyni cuda

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Kamila

Transport zakupionych produktów z dostawą do domu miał być dostosowany do potrzeb klienta, tymczasem dostawca nie pojawił się w umowionym terminie bo jak sam stwierdził byłby o 23. Dostawa w proponowanym PRZEZ NIEGO terminie nie została zrealizowana. Po kontakcie z infolinia Pani nie była w stanie wytłumaczyć dlaczego nie zrealizowano dostawy i zaproponowala dostawę na kolejny dzień. Jest to brak szacunku dla Kienta. Nie rozumiem w jakim celu IKEA oferuje możliwość dostawy do domu w dogodnym terminie dla Klienta skoro Klient i tak nie ma możliwości otrzymania zakupionych produktów w wyznaczonym czasie. Brak telefonu do dostawcy to kolejna niedogodność, skoro i tak dostawcy dostarczają zamówienie w godzinach jakie Im pasują, telefon 30 minut wcześniej raczej jest jednym wielkim żartem. Nie polecam i nie będę korzystać więcej z usług IKEA.

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś3
Hiacynta
Nazwa działu: Marketing
@Kamila

Kobieto! Pisz takie opinie na stronie Ikea tu się opisuje pracodawce!

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś1
Znudzony
@Hiacynta

Kobieto! Po co tyle agresji ? Zluzuj trochę, przecież nie takie wartości chcesz sobą reprezentować :]

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Zfrustrowany

No to nadszedł ten moment... Na stronie wewnętrznej wielki artykuł o dwucyfrowym wzroście jeśli chodzi o obrót w Ikea Polska... Wczoraj rozmowa oceniająca i podwyżka... Ocena roczna 3 - spełnia wszystkie oczekiwania (skala jest 1-4)... Podwyżka za wyniki w pracy to 50 groszy brutto na godzinę..m do tego stała podwyżka dla wszystkich 60 groszy... Czyli zostałem wyceniony na 1.10 zł brutto/h... 80 groszy na rękę... Masakra... A w dalszym ciągu jak chcesz awansować musisz odwiedzać biurko pani dyrektor naprzeciw działu HR

Pomocna?
Tak16Nie2
Zgłoś
ja
@Zfrustrowany

W BDG podwyżki na sprzedaży to samo 60 gwarantowane plus 50 za ocenę 3:)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ziomal
Nazwa działu: Handlowy
@Zfrustrowany

Czytałam ten artykuł o dwucyfrowym wzroście sprzedaży, na rozmowie oceniającej pochwalili, ze super pracuję ale podwyżka 1,10 (brutto) tj 0,77 na rekę bo IKEA nie ma pieniędzy. Paracuję 15 lat i od świeżo zatrudnionego pracownika rożni mnie 4,5 zł.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Szafy
Nazwa działu: Handlowy

Witam nie polecam w Ikei brać montażu i transportu wzięłam na 2 szafy i dwa razy mieli przywieźć nie przywieźli ba nawet nie zadzwonili ze ich nie będzie a ja czekałam biorąc wolne z pracy . Gdybym sama nie zadzwoniła na infolinie to nic bym się pewnie nie dowiedziała aczkolwiek na infolini zapewniali ze transport i montaż będą w terminie do 17 dopiero o 16 po moim telefonie kolejnym nagle przyznali ze jednak przepraszają ale dzisiaj nie dowiozą szaf

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Hiacynta
Nazwa działu: Marketing
@Szafy

Co to ma wspólnego z pracodawcą? Chyba strony pomyliłaś

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Zfrustrowany

Jutro impreza firmowa... Wydamy kilkadziesiąt tysięcy złotych na pseudo miłą zabawę a podwyżki 80 groszy na rękę... A jak zrobimy dzienny obrót dzienny 2.5 mln to nawet "dziękuję" nie padnie z ust Urszuli W.

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś
Hiacynta
Nazwa działu: Marketing
@Zfrustrowany

Budżet który idzie na imprezę i tak by nie mógł być rozliczony w formie podwyżek chyba krotko pracujesz w firmie ????

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy dyżury międzyświąteczne w IKEA Retail sp z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Znudzony
@Pytanie

Okres świąteczny jest obstawiany wszystkimi dostępnymi pracownikami niezależnie od stażu.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
INSIDER
@Pytanie

Święta to okres dużej sprzedaży, więc jest mniejsza szansa na wolne, ale jest to do ustalenia, jeśli ktoś mieszka np w Krakowie i ma tu rodzinę, bierze np Wigilię, żeby ktos inny mogł jechać do rodzinny. Do dogadania.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Skywater
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak najmłodszy stażem bo jest to niezgodnie z wartościami Ikea i równością. Grafik jest ustalany wspólnie i najczęściej mój kierownik pyta kto chciałby pracować w dany dzień i jedni mają trochę więcej wolnego przed świętami a inni po świętach. Normalne zasady

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Praca

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w Ikei w Krakowie? Czy jest spora rotacja czy raczej nikt się nie zwalnia? Jaka panuje atmosfera?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
INSIDER
@Praca

Hej, od roku rotacja coraz większa. Nowi pracują po 3-4 mies i się zwalniają. Praca jak praca, zależy kto ma jakie wyobrażenie o niej i ile chce zarobić. Na początek może byc, ale obecnie jest duzo ofert na rynku nawet z lepszymi warunkami.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Janusz

Niech mi pan zagwarantuje prace to minuty dłużej tam nie zostane ja i conajmniej pare innych osób

Pomocna?
Tak10Nie6
Zgłoś
Kret
@Janusz

Ani ja. Byle wypłatę wziąć taka sama.

Pomocna?
Tak3Nie5
Zgłoś
Adam

Myślę, że zdecydowana większość chciałaby odejść, oprócz przyjaciół Pani dyrektor oraz kierowników funkcyjnych zarabiających gigantyczne jak na polskie warunki pieniądze. A w tej większości jest mnóstwo osób, które są uwiązane kredytami albo mają dzieci, dla których muszą się poniżać, żeby zapewnić im dobry obiad, jakieś warunki mieszkaniowe i edukację. Szkoda, że nie jest to takie proste, jak się wydaje...

Pomocna?
Tak22Nie4
Zgłoś
Izz

Panie katoliku , myśle, że ma Pan szanse zatrudnić u siebie te 11 tys. zwalniających się właśnie pracowników Ikea, plus pracowników ponad sześćdziesięciu polskich firm meblowych pracujących dla tego właśnie koncernu. W Polsce jest 33 mln katolików, odliczając dzieci do 15 roku życia, daje to ok.27 mln dorosłych katolików. Biorąc pod uwagę badania dotyczące skłonności homoseksualnych i bi seksualnych przyznaje się do nich co szósty dorosły Polak katolik (większość nie oficjalnie). Pana (usunięte przez administratora) nie zmuszał nikt by zatrudnił się w firmie która wyznaje inne niż on wartości i szanuje każdego pracownika bez względu na jego przekonania czy orientacje. Szacunek do drugiego człowieka to powinna być wartość nadrzędna każdego. Polacy są tak zakłamanym narodem, że oficjalnie nie przyznają się do swoich prawdziwych preferencji, bojąc się oceny i potępienia przez innych katolików.Zdradzają, oszukują, krzywdzą i używa przemocy wobec najbliższych, uważając się za przykładnych katolików. Papież Franciszek jako jeden z nielicznych daje obraz największego człowieczeństwa nie wykluczając i nie potępiając nikogo!

Pomocna?
Tak10Nie19
Zgłoś1
Izz
 Rekomendacja
@Adam

Jeśli taką edukację zapewniany własnym dzieciom to tylko współczuć...Uważając się za obrońców wiary, sami niszczycie podstawowe wartości. Większość osób nie potrafi funkcjonować w rodzinie ani społeczeństwie, niszczy życie swoich najbliższych, nie mówiąc już o tym ilu katolików żyje wg.dziesieciu przykazań ?

Pomocna?
Tak5Nie6
Zgłoś1
EKONOMISTA
 Rekomendacja
@Izz

1/Jakie zyski uzyskuje IKEA w Krakowie-a ile w POLSCE? Spółka Ikea Retail w roku finansowym 2017/2018, czyli od września 2017 roku do końca sierpnia br., zanotowała w Polsce sprzedaż wynoszącą 4,03 mld zł. To o 11 proc. więcej niż rok wcześniej. Firma nie podała, ile wynosił jej zysk. 2/ Jak mocno wykorzystuje(dyskryminuje) pracowników w POLSCE finansowo-zblizając sie do minimum płacowego? Przykładowo sprzedawcy Ikei w Hesji zarabiają zależnie od doświadczenia zawodowego, jak i powierzonych im zadań przy zatrudnieniu na pełen etat między 1.808 a 2.860 euro miesięcznie. Logistycy zaś, którzy pracują między innymi na magazynie, mogą liczyć na 2.278 - 2.616 euro miesięcznie. Ikea poinformowała także, że zatrudnieni otrzymują dodatek urlopowy oraz bonus, którego wysokość zależna jest od obrotów przedsiębiorstwa w danym roku.

Pomocna?
Tak10Nie2
Zgłoś
EKONOMISTA Ciag dalszy
 Rekomendacja
@EKONOMISTA

Ciag dalszy: Większe firmy płacą pracownikom przeciętnie już 6,15 tys. zł - wynika z najnowszych danych GUS. W porównaniu z czerwcem 2018 roku zarobki w średnich i dużych firmach są wyższe o 5,3 proc., co jest dużym rozczarowaniem, bo jeszcze w maju rosły w tempie 7,7 proc. rok do roku. Analitycy rynku prognozowali dużo wyższe wzrosty, rzędu 7 proc

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
EKONOMISTA
@EKONOMISTA Ciag dalszy

Rząd rozważa podniesienie płacy minimalnej do 2500 zł w 2020 roku. - Nie wykluczam dalszej korekty w górę – przyznał w rozmowie z money.pl premier Morawiecki.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Deryk

Kiedyś sprawdzilem pochodzenie par produktow kupionych w Ikei i co sie okazało. Ano okazalo sie ze produkty sa wytwazane w pakistanie. Pakistan slynie z tego ze wykozystuje dzieci do pracy. Gdy wykonalem telefon na infolinię pan powiedzial mi oczuwiscie nieoficjalnie ze jest tak i powiedzal tez ze sa kraje w ktorych praca dzieci zarobkowa jast wpisana w kulturę. Popieraja kulture LGBT bedac w kraju w ktorym to nie przejdzie a na dodatek zwalniaja osobe z pracy ktora ma inne poglady. Czy to sie nazywa rownosc i tolerancja jakimi sie okrzykuja???

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś1
Kret

W ikea Kraków nawet klienci nie potrafią szanować pracownika. Już nie zliczę, ile razy przechodząc przez magazyn samoobsługowy słyszałem za sobą: "Ej, gdzie to znajdę?" Żadnego dzień dobry, przepraszam, czy dziękuję. Samo EJ. Po 2,czy 3 razach na to nawet nie reaguję, tylko idę dalej. Jak kierownictwo chce włazić w (usunięte przez administratora) tym bucowatym klientom, bez podstawowej kultury, to niech się najpierw nauczą, że o pracownika też należy dbać. Po 6 latach pracy w logistyce, z uprawnieniami na wózki widłowe, bardzo dużą wiedzą zarabiam tylko 50 gr więcej od osoby, która pracuje 3 miesiące.... Taka sprawiedliwość.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Matt

Zauważyliście, że odkąd zwolnili tego niesubordynowanego, to mniej przychodzi do nas kibolskiej patologii, Sebixow w koszulkach "pamiętamy" i z tatuażami w patriotyczne treści? Cieszę się że matki z bąbelkami wydają swoje 500+ za Dżesike i Bratanka gdzie indziej :)

Pomocna?
Tak18Nie7
Zgłoś
PińcetMinus
@Matt

Cieszę się że Ci śmierdzi 25 miliardów. Mnie nie śmierdzi. W naszym sklepie każdy może kupić co chce i nie będzie atakowany ani ideologią eLdżibiti ani żadną inną. W moim sklepie meblowym handluje się meblami a nie zagląda ludziom do majtek. Narka

Pomocna?
Tak12Nie8
Zgłoś1
ZeroKasyDlaPolak_uff

Skopiowane z Innego komentarza. 1./Jakie zyski uzyskuje IKEA w Krakowie-a ile w POLSCE? Spółka Ikea Retail w roku finansowym 2017/2018, czyli od września 2017 roku do końca sierpnia br., zanotowała w Polsce sprzedaż wynoszącą 4,03 mld zł. To o 11 proc. więcej niż rok wcześniej. Firma nie podała, ile wynosił jej zysk. 2/ Jak mocno wykorzystuje(dyskryminuje) pracowników w POLSCE finansowo-zblizając sie do minimum płacowego? Przykładowo sprzedawcy Ikei w Hesji zarabiają zależnie od doświadczenia zawodowego, jak i powierzonych im zadań przy zatrudnieniu na pełen etat między 1.808 a 2.860 euro miesięcznie. Logistycy zaś, którzy pracują między innymi na magazynie, mogą liczyć na 2.278 - 2.616 euro miesięcznie. Ikea poinformowała także, że zatrudnieni otrzymują dodatek urlopowy oraz bonus, którego wysokość zależna jest od obrotów przedsiębiorstwa w danym roku.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Wojs

Czy to prawda że w ankiecie Voice było lub jest pytanie o to czy czujesz się mężczyzną czy kobietą ?! Czy aby zadawanie takich pytań pracownikom nie wykracza poza kodeks pracy ?! Proszę o info !

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
anonimka
@Wojs

w ankiecie voice było do wybrania kobieta-mężczyzna-inna płeć

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
były co worker
Nazwa działu: Handlowy
@Wojs

Nie pracuję już tam 2 lata. Pytanie brzmiało tak: Jak siebie określasz? 1) Kobieta 2) Mężczyzna 3) Inaczej......

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
WorldPress

Tymczasem światowe ZACHODNIE media piszą że Ikea w Polsce wywaliła z pracy katolika bo nie chciał brać udziału w Ikeowskim korporacyjnym gej-pride-day. Światowe media piszą też że Polski oddział IKEA mający w Polsce dziesiątki fabryk produkujących ponad cztery tysiące różnych produktów w tym mebli na cały świat stoi w obliczu bojkotu swoich sklepów w Polsce. Mam takie pytanie w związku z lekturą artykułów ze światowej prasy na ten temat do działu HR. Kiedy IKEA rozpocznie podobną akcję emocjonalnego wspierania srodowisk LGBT w Arabii Saudyjskiej !? Czy w Polsce zatrudniając się w Ikea można liczyć na szacunek do swojej kultury i poglądów ?! Dlaczego Ikea płaci pracownikom w Polsce zdecydowanie niższe pensje niż w innych krajach EU ?! Czy nie jest to aby podyktowane dyskryminacją ze względu na narodowość ?! Czy mogę w Ikea w Polsce jako biały hetero liczyć na poszanowanie moich praw kultury i seksualności i nie bać się że mogę zostać wkręcony w pracy w promowanie jakichś zachowań seksualnych?! Pytam bo się chcę przyjąć do roboty w tym zakładzie pracy którym jest sklep z pilśniowymi i plastikowymi meblami IKEA. Proszę dział HR o zwięzłą odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

Pomocna?
Tak16Nie7
Zgłoś
PozewZbiorowy

Czy byłyby gotowe zgłosić się jakieś osoby gotowe wystąpić z pozwem zbiorowym przeciwko IKEA w kwestii (usunięte przez administratora) ?!?!?! Ja znam co najmniej kilka osób gotowych od razu na pniu zeznawać i domagać się wysokiego odszkodowania za (usunięte przez administratora) Jeśli znasz takie osoby pisz do GoWork i daj znać tu na forum. Nie musisz się przedstawiać.

Pomocna?
Tak3Nie4
Zgłoś
StaŚPytaLski

Czy w Ikea Kraków miało miejsce jakieś ustawione zwolnienie kogoś z pracy na podstawie rzekomych skarg klientów nie potwierdzonych pisemnie tylko ustnie ? Czy miało miejsce zwolnienie kogoś albo udzielenie nagany w taki sposób że zmieniono komuś grafik żeby przyszedł teoretycznie za późno do pracy po to żeby go w białych rękawiczkach wyrąbać z roboty. Jeśli macie jakieś info to piszcie. Nie dajcie się zwariować arcymistrzom od psychomanipulacji. Komukolwiek by nie byli.

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Mf

Taa, jasne.

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś
pracownik2323
@Mf

Też robie kawalerke pod wynajem i miałem kupić meble w IKEA - jako, że zwolniony jest moim kolegą - bliskim znajomym, a w IKEA Kraków jest monitoring - nie śmiałbym przekroczyć progu tego sklepu , ponieważ byłaby to zdrada.

Pomocna?
Tak9Nie4
Zgłoś
Pytanie

Czy to prawda, że osoby ktore polubily komentarz zwolnionego pracownika mialy rozmowna korygujace z dzialem kadr?

Pomocna?
Tak27Nie6
Zgłoś2
V VENDETA
@Pytanie

Tak miały taka rozmowę. To jest demokracja w Ikea.

Pomocna?
Tak20Nie2
Zgłoś
pracownik2323
@V VENDETA

Skoro mieli rozmowę korygującą z HR-em to zapewnie będą przesuchiwani w charakterze świadka w postępowaniu przed sądem - i jesli toczy się śledztwo w Prokuraturze - tak samo. Czy do (usunięte przez administratora) też zaglądają?

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Adam

Janek a gdybyś ze Stefkiem adoptował dziecko to byłbyś traktowany poważnie?

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Antylewak

https://www.maszwplyw.pl/za-tomaszem-,96,k.html Petycja w obronie zwolnionego Pana Tomasza.

Pomocna?
Tak12Nie6
Zgłoś
Antylewak

Precz z tęczową zarazą!!!

Pomocna?
Tak16Nie11
Zgłoś
Tomek Dublin

Od kilku lat robie zakupy w Ikea Ireland na Ballymun i w Polsce rozpocząłem budowe domu. Byliscie moim ulubionym sklepem meblowym, jednakze przez promowanie srodowisk lgbt NIC WIECEJ U WAS NIE KUPIE!!! Zaopatrzę sie w Agata meble. Kilkadziesiąt tysiecy złotych tylko ode mnie wam NIE WPŁYNIE. Dziekuje.

Pomocna?
Tak23Nie5
Zgłoś
Roko

W sumie mieliśmy z żoną zrobić zakupy w ikea do naszego mieszkania ale zrezygnowaliśmy i bardzo dobrze. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak32Nie7
Zgłoś1
weron

Kalifat Swedystanu w którym rządzą muslimy i tęczowi. Wybuchowa mieszanka, całe szczęście tu jest Polska.

Pomocna?
Tak34Nie7
Zgłoś

Zostaw opinię o IKEA Kraków - Kraków

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

IKEA Kraków