opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IKEA Retail

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 886 ocen
Opinie(1244)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1244)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Benefity
  • .
  • Częste pytania

Poznaj nas

Oferty pracy

Benefity

Częste pytania

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bydgoszcz - IKEA Retail
Gdańsk - IKEA Retail
Janki - IKEA Retail JANKI
Katowice - IKEA Retail
Kraków - IKEA Retail
Lublin - IKEA Retail
Łódź - IKEA Retail
Poznań - IKEA Retail
Warszawa - IKEA Centrum Obsługi Klienta DOMOLINIA
Wrocław - IKEA Retail

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o IKEA Retail

Opinie

Opinie o IKEA Retail Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IKEA Retail!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Strajk_pracownik(Warszawa)

    07.07.2019 18:27

    Inne

    Od września 2019: +15% wynagrodzenia +25 punktów(MyBenefit) -15% obowiązków Albo L4, UZ, zwolnienie HR daj nam godne życie
    ReviewUserIcon
    GiLLotyna

    07.07.2019 23:18

    Inne

    Ja się na to piszę. Tak jak Strike napisał. Płacą Polakom grosze a mimo to oszczędności i bezczelne traktowanie pracowników, gdzie stary pracownik ma 21-22 zł brutto a nawet i 20 pracując już kilkadziesiąt miesięcy! A jakiś nowy bez doświadczenia i pojęcia, którego trzeba uczyć wszystkiego wbija ze stawką 24 zł a nawet 26 zł brutto!!!!!!!!!! Trzeba zwalczyć to (usunięte przez administratora) i bezczelność tych podstępnych szuj i cwaniaków!
    ReviewUserIcon
    Strajk_pracownik(Warszawa)

    10.07.2019 09:07

    Inne

    czekamy na odpowiedź od AjKea :) nie będzie odpowiedzi będą konsekwencje Od września 2019: +15% wynagrodzenia +25 punktów(MyBenefit) -15% obowiązków Albo L4, UZ, zwolnienie HR daj nam godne życie Pozdrawiamy, Nieformalna grupa strajkowa w Warszawie
    ReviewUserIcon
    Venom

    09.07.2019 07:31

    Inne

    Fajnie by było gdybyście wszyscy przestali tylko pisać a rzeczywiście coś zrobili. Piszecie ze mało płacą, ale nadal tam siedzicie a bezrobocie w Polsce praktycznie nie istnieje, piszecie ze Shopkeeperzy - managerowie wami poniewierają albo nie nie słuchają i ze nie czujecie się doceniani, zgadnijcie co... nie musicie się tak czuć bo sa setki pracodawców którzy przyjmą Was z otwartymi rękoma. Piszecie ze bonus jest słaby a wiem ze w tym roku wcale lepiej nie będzie, a w innych firmach nawet jak nie ma wyniku to bonus i tak jest większy niż w IKEA przy 120% wykonania planu, lepiej w innych firmach płacą bonus miesięcznie - prowizyjne od tego co sprzedasz - kwartalnie - rocznie (tak wszystko to w JEDNYM zatrudnieniu), wiec PO CO siedzicie w tym przytułku NIESPRAWIEDLIWOŚCI? Pracowałem w Ikea przez 2 lata, przed IKEA pracowałem w paru innych firmach i naprawdę te 2 lata to była jakaś pomyłka i gdyby nie to ze spotkałem tez fajnych ludzi w tym czasie to chciałbym po prostu o wszystkim zapomnieć, te wszystkie IDEOLOGICZNE gadki, prawienie morałów od nie moralnych ignorantów, nieustanne próbowanie prania mózgu i zamiatanie naprawdę ważnych tematów pod stół, wieczne prawienie o Lidershipie (Przywództwie) poprzez przykład nie wiedząc o tym jak wygląda praca z ludźmi, zamykanie ludzi w pokojach i mówienie im ze ich rozwój jest hamowany przez ich rodzinę w postaci noworodka, a teraz jeszcze wymuszanie wypierania się wiary w Boga i podstawowych wartości katolika, wpajanie wartości LGBT i mówienie ze to jest obowiązek pracownika aby to wspierać lub w to wieżyc, to już chyba PRZESADA. Naprawdę IKEA opamiętaj się, bo wartości które tak mocno sobie chwalisz po prostu leżą w gruzach. Idźcie pracować gdzieś indziej, będzie Wam lepiej na duchu no i w portfelu tez.
    ReviewUserIcon
    ciao

    09.07.2019 11:06

    Inne

    Część osób, które się tu wypowiadają, już tam nie pracuje i piszą jak to wygląda ku przestrodze, żeby ci którzy biorą pod uwagę zatrudnienie w tej firmie, wiedzieli jakie to jest (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Holand

    09.07.2019 23:02

    Inne

    Trafione w punkt. Banda ignorantow I degeneratow!
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    04.07.2019 18:21

    Inne

    Ikea- typowa korporacja która chowa się pod wielką skorupą zasłaniając swoją prawdziwą twarz. Jest to wielkie pranie mózgu dzięki któremu przez jakiś czas uwierzysz że akurat ta korporacja jest wyjątkowa. Niestety jak już odkryjesz tzw skorupe zauważasz, że w procedurach niewiele się różni od innych korpo. Pracowałem tam głównie na magazynie, raczej traktowałem ten zawód jako coś przejściowego. Zatrudniając się do tej firmy liczyłem, że może uda się coś więcej osiągnąć, niż rzucanie paczkami. Cóż trafiłem na tzw. Transformacje i trzeba było uciekać, bo niestety kasa z oczekiwaniami się nie zgodziła (jak to w korpo, więc tniemy) Pisząc ten komentarz nie mam na celu oczerniać nikogo ani niczego związanego z tą firmą. Mogę powiedzieć, że pracowałem w dużo gorszych warunkach i z gorszym poszanowaniem pracownika. Jest to jedno z lepszych miejsc na chwilowy przestój, ale lepiej nie za długo. Słowa które usłyszałem od starych pracowników tej firmy (których bardzo szanuje) bardzo mnie uświadomiły o tej transformacji. ,,Ikea umarła razem z Kampradem" cóż, chyba coś w tym jest.
    ReviewUserIcon
    Widzisz i nie grzmisz!

    07.07.2019 22:33

    Inne

    Ciekawe czy pracowałeś na magazynie pod władzą nietykalnego K. O. i jego kliki VIPów? Banda nietykalna co ma i pracę lekką, wożąc odwłoki na wózkach z siedziskiem, jak i podwyżki gwarantowane kosztem innych pracowników, co nawet np 3-6 lat robią zawsze na stawce podstawowej ajkejowskiej, bo pułkownik oddziału nie da komuś, żeby dać swoim dobrym koleżkom z którymi, na prywatnych imprezach jak parapetówy, wesela, pępkowe itd. Pija alkohol!
    ReviewUserIcon
    MADAM

    09.07.2019 16:19

    Inne

    K. O. to zwykły dwulicowy krętacz i (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Szpika

    17.05.2019 15:17

    Inne

    W Łodzi zarabia się 20 zł brutto na godzinę na podstawowych stanowiskach nawet w ikano bank po rozmowie kwalifikacyjnej jak dostanie się 4 to o 1 zł brutto więcej ale słyszałam że w Warszawie na dzień dobry dostaje się 27 brutto czy to prawda? Wpiszcie stawki z różnych sklepów. Może się okazać że jest wielka dyskryminacja placowacowa
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.07.2019 17:14

    Inne

    pracuje w Blue. Minimalna to 20 brutto. Nie powielajcie głupot o wyzszych stawkach
    ReviewUserIcon
    Pogorzel

    07.07.2019 22:18

    Inne

    Na Targówku na logistykę zatrudniają od niedawna nawet za 26 zł brutto. A trochę wcześniej za 24 zł brutto. Sporo ludzi się zwolniło z doświadczeniem, bo już mieli dość zarabiania mniej niż jakieś świeżarki często bez doświadczenia, którym kłamliwe (usunięte przez administratora) z ikea dają 26 aby tylko zwabić do siebie mając w DU*** doświadczonych pracowników. Atmosfera jest słaba. Jedynie głąby faworyzowane przez kierownictwo mają zawsze ubaw. Cała reszta jest po prostu wkur**a. A śmieszni kierownicy nawet nie podali oficjalnie wyników z ankiety I SHARE! Przemilczeli to jak wiele donosów na ich kolesiów którym wsio uchodzi płazem! Są tacy co są kochani przez team liderów czy też są ich długoletnimi kolegami to ci mają około 26+ brutto! Ikea w Polsce z polskim szefostwem i polskim kierownictwem jest firmą dyskryminującą pracowników pod względem wynagrodzeń, ale i na wielu innych płaszczyznach. Chociażby ostatnia afera ze zwolnionym pracownikiem, bo cytował biblię!
    ReviewUserIcon
    Zuzinka

    06.07.2019 17:48

    Inne

    ????Cały sklep postawiliśmy ponieważ dostaliśmy paczki 1,2,2,3 a powinniśmy 1,2,3,4 poszliśmy do magazyny ale wysłali nas do sklepu w sklepie pani Ola wydrukowała papier i wysłała nas do magazynu w magazynie dali nam cały zestaw a mieli paczkę nr 4 wszyscy byli zdenerwowanie ale gdy Pan z magazynu mnie zobaczył wywracał oczami i zaczęłam kląć wyjaśniliśmy nieporozumienie i wzięliśmy paczkę nr 4 przy wyjściu 4 minki ????????????????i przy wychodzenia kilknaście razy wcisnełam ????
    ReviewUserIcon
    pracownik IKEA

    04.07.2019 23:04

    Inne

    Praca w IKEA jest przyjemna. W zależności od działu na jaki trafisz. Lubię ją ze względu na wspaniałych ludzi w tej firmie. Niestety przymierzam się do zmiany pracy, ze względu na to, że nie stać mnie na pracę w IKEA. Mam etat i niestety z moją pensją ciężko wynająć mieszkanie samodzielnie, nie mówiąc o życiu i najprostszych sprawach typu jedzenie. Jest mi niezmiernie przykro, że z płacą dogania nas Biedronka, a obciążeniem w pracy już Biedronkę przegoniliśmy. Szefowa sklepu jest wiecznie niezadowolona i nawet nie raczy odpowiedzieć na korytarzu cześć. Dużo fikcyjnych stanowisk np. shopping experience manager, która liczy wózki na sklepie. Nie przypominam sobie, żeby managerowie pracowali ramię w ramię z pracownikami, choć trąbi się o przywództwie poprzez przykład. Jedyne czego będzie mi brakować.. to załoga Targówkowego sklepu. Każdego zachęcam do podjętego przeze mnie kroku, ponieważ należy nam się godna i sprawiedliwa płaca, za ciężką pracę, którą wykonujemy dzień w dzień. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    @aloes

    28.05.2019 12:45

    Inne

    Wszystkie opinie, które się tutaj pojawiają niestety są absolutnie prawdziwe. Pracując kilka lat i rezygnując z pracy w tej korporacji widać czym rządzi się organizacja i jak funkcjonuje jej struktura. Niestety, rączka rączkę myje. Problem zaczyna się na koneksjach centrali z Warszawy z poszczególnymi osobami ze sklepów. Kończy się na nieudolnych kierownikach II linii, którzy czekają tylko na wypełnienie kontraktu i pójście dalej. A to oczywiście kosztem pracowników i specjalistów, którym najbardziej się za wszystko dostaje. Kolesiostwo jakiego nie dało się zauważyć w żadnej tej wielkości firmie. Rekrutacja i feedback zwrotny? Zapomnij. Jak się nie doprosisz, nie dostaniesz. Masz inne zdanie niż kierownik? Chcesz coś zmienić na lepsze? Zapomnij. Odeślą Cię z kwitkiem, a później Twój pomysł nagle zostaje wykorzystany, ale nie Ty za to zostajesz doceniony. Chcesz się rozwijać? To dostaniesz nowe rzeczy do roboty, aż się zmęczysz i się okaże, że to jednak nie to. Jeżeli będą miały okazję przeczytać to osoby, które chcą rekrutować do IKEA - nie róbcie tego. Chyba, że chcecie tu przezimować kilka miesięcy. Jeżeli myślicie o fajnej karierze, ze ścieżką rozwoju opartą na osiągnięciach, a nie kolesiostwu, to szukajcie innego miejsca pracy. Nie dajcie się zwieźć nagłej akcji marketingowej HR-u, który wszędzie promuje reklamy dotyczące wspaniałej pracy w tej firmie. To jest niestety absolutne kłamstwo, na które nikt nie może się nabierać. A czym kusi IKEA ? W zasadzie teraz już niczym się nie odróżnia od innych korporacji. 1. Stawka standard - dostaniecie te same, albo lepsze warunki w konkurencyjnych firmach. 2. Benefity - które można na własną rękę odkładać z wyższej pensji (w IKEA są dramatycznie niskie). 3. Tanie posiłki - zweryfikujcie najpierw poziom tych posiłków, a po kilku miesiącach zaczniecie przynosić swoje jedzenie do pracy. 4. Atmosfera - chyba gorzej być nie może. Uśmiech przez łzy. Obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda. I każdy kierownik, który się kurczowo trzyma stołka, na którym siedzi. A dlaczego? Bo jest TRANSFORMACJA. A co to? To zmienianie firmy, w celu wydojenia jeszcze większej kasy i redukcje, których boją się ludzie, którzy wiedzą, że w żadnej innej firmie poziom ich odpowiedzialności nie będzie tak niski i nie robiąc nic nie dadzą rady się utrzymać. 5. System premiowy - przykro było patrzeć, że ludzie ze sklepów wysokoobrotowych dostawali niecałe 10% swojej miesięcznej pensji jako roczna premia. Jest to najbardziej uwłaczające podziękowanie, ze strony firmy. Szczerze polecam poobserwować to środowisko będąc w wewnątrz struktury jak i na zewnątrz, żeby zrozumieć jak to wszystko funkcjonuje, a nie tylko klapki na oczy i puste hasła wyklejane na ścianach sklepowych biur. Prawdziwa, dawna IKEA umarła razem z jej Założycielem. Fantastycznym człowiekiem, który pozostawił Organizację, której brakuje prawdziwego lidera. Prawdziwego, bo udawanych tutaj dostatek.
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.07.2019 17:11

    Inne

    według regulaminu premii IKEA ONE BONUS dostaje sie minimium 10% swojego(!) wynagrodzenia, max 125.
    ReviewUserIcon
    kilo

    04.07.2019 20:12

    Inne

    no to się pozmieniało ostatnio :)
    ReviewUserIcon
    Hetero+

    03.07.2019 11:04

    Inne

    Dzień dobry. Chciałbym się zatrudnić w Ikei. Czy do moich obowiązków zawodowych będzie należało promowanie związków LGBT - AGD ? Czy mogę liczyć na szacunek do moich wierzeń chrześcijańskich wprost z księgi która jest dla mnie święta ? Co na to dział HR ?
    ReviewUserIcon
    FagoFigo

    04.07.2019 11:21

    Inne

    No więc zmarnowałem pięć lat w tym jak to słusznie mówisz bajzlu. Sajgon kompetencyjny i zarządzanie emocjami człowieka jest tam na porządku dziennym. Łamacze umysłów łamacze sumień ! Co jeszcze tam się musi stać aby wszedł Pip z całą świtą ?!
    ReviewUserIcon
    Thanos

    04.07.2019 19:16

    Inne

    Musiało by się stać jedno. Mianowicie musiało by się zmienić podejście polaków. Zamiast zgłaszać i walczyć to wolą odejść z podwiniętym ogonem udając że są tak super że olali pracodawcę. Ale to nie jest godne podziwu a raczej pogardy. Z tym że na ich miejsce zrekrutują jakiegoś naiwnego człowieka co ma opłaty i wydatki a pracy mu aktualnie brak. Takie korpo na tym żeruje. Nawet wolą dać kilka złotych więcej nowemu bez doświadczenia niż dać po równo ludziom z większym stażem. Ta ich idiotyczna polityka dla nich ma o dziwo sens! Jednak szkoda że Polacy to tacy tchórze udający mądrych i sprytnych a w rzeczywistości poddają się bardzo łatwo.
    ReviewUserIcon
    Koszer

    04.07.2019 18:12

    Inne

    Nie mam problemu z pracowaniem razem z osobą LGBT albo z obsługiwaniem klientów LGBT. Szanuje wszystkich ludzi i nie wtrącam się nikomu w życie prywatne. Jestem wierzącym Hetero. Nie mam ochoty promować jakichkolwiek ideologii ani takich czy owakich związków w tym związków zawodowych albo klubów lubiących pedałować rowerami i daleko mi do wiejskiego związku dżokejów ujeżdżających rącze konie i dojrzałe klacze. Czy mogę pracować w Ikea i zajmować się wyłącznie zadaniami z określonej listy obowiązków ? Czy mogę złożyć swoje CV do Ikea na przykład na dział z dziecięcymi mebelkami i łóżeczkami ?!
    ReviewUserIcon
    Rado

    04.07.2019 19:02

    Inne

    Na sprzedawcę możesz próbować, czemu nie. Jak nie przeszkadza Ci czym jest i jak funkcjonuje korpo. Ale unikaj magazynów. Tam większość to obłudne, chamskie, donosicielskie ściery bez honoru.
    ReviewUserIcon
    Ja

    04.07.2019 18:34

    Inne

    A wraz z Ikea umierają podwykonawcy dla niej np firma w ociążu woj wielkopolskie, zorientowani wiedzą o jaką firmę chodzi.
    ReviewUserIcon
    motonostagia

    03.07.2019 15:57

    Inne

    Nie kupuje w sklepach promujacych dewiantow oraz ich patologiczne ideologie LGBT
    ReviewUserIcon
    Nie? To Masz!

    02.07.2019 20:14

    Inne

    Dla tych co jeszcze nie widzieli oryginalnego wpisu ze strony ikea który wzbudził te ostatnie zamieszanie i wzburzenie. Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Świete mówi: "biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich​". A także: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich." Ciekawe czy GoWork ocenzuruje cytat z biblii xD
    ReviewUserIcon
    łukasz

    02.07.2019 19:36

    Inne

    Proszę łaskawie nie usuwać mojego wpisu - to prawdziwa opinia o tym pracodawcy. Firma Ikea dyskryminuje w pracy ludzi o inne orientacji kulturowej, światopoglądowej i religijnej. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    eLgieBetoN

    02.07.2019 15:25

    Inne

    Precz z dyskryminacją ! Precz z nakazywaniem przez jakiegokolwiek pracodawcę promowania homoseksusalizmu albo innej orientacji albo z wtłaczaniem niezgodnego z sumieniem systemu wartości ! Precz z nakazywaniem zajmowania się w pracy czymkolwiek poza pracą ! Precz z korpoterrorem w białych rękawiczkach ! Precz z mobbingiem ! Regulamin w pracy tak ! Korporacyjny system wartości NIE !!!
    ReviewUserIcon
    Warszawiak 43

    02.07.2019 17:00

    Inne

    Ten ich system wartości to największa ich bzdura. Używają tego tylko wtedy jak trzeba pozbyć się kogoś kogo od tak nie chcą. Wtedy wszystko mu podepną pod łamanie wartości ikea. Na pewno w każdym sklepie jest jakaś nietykalna klika kolesiów nie do ruszenia bo są kryci stażem czy kierownikiem. A szarego pracownika wywalą jak nie jest kryty przez klikę. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła to aikia!
    ReviewUserIcon
    FiFaRaFa

    02.07.2019 18:28

    Inne

    Take jest !!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2019 22:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.07.2019 17:04

    Inne

    a niech usuwaja... to portal gdzie pracownicy moga pisac opinie o pracodawcy a nie pierwsi lepsi ludzie z ulicy hejtowac firme... niech posty niezgodne z regulaminem beda usuwane
    ReviewUserIcon
    Marek

    01.07.2019 20:48

    Inne

    Totalna inwigilacja i cenzura - Bardzo nieładne zachowanie ze strony Ikea i Gowork- że pozwala usuwać prawdziwe wpisy, ludzi którzy po prostu wyrażają swoją opinię o tym pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Elf Boy

    02.07.2019 16:39

    Inne

    Gdzie ci niby usuwa?! Strona wstawia najnowsze komentarze i odpowiedzi do nich na samą górę żeby nowsze wpisy były pierwsze. Wysil się i przewiń stronę w dół i poszukaj swojego wpisu!
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.07.2019 08:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Elf Boy

    02.07.2019 16:37

    Inne

    Znając przełożonych yakeji to będą szukać na niego haka żeby go wyrzucić. Tylko że sprzedawcy trudno złamać jakieś przepisy BHP itp. Ale! Będą polować, mogę się założyć o to. Bo firma bazuje na sqrwielstwie i chamowni wobec podwładnych. Bardziej dwulicowych ludzi na wyższych stanowiskach poza ikea ciężko by znaleźć. Udają miłych wbijając sztylet w serce.
    ReviewUserIcon
    Bynio

    01.07.2019 15:07

    Inne

    Ludzie bojkotujmy ten sklep i wyrzućmy ich z Polski. Niech w d...pę włażą sobie u siebie. Brawo Panie Tomaszu - każdy katolik tak powinien postąpić, nie bujmy się, nie dajmy się zaszczuwać, walczmy o Nasze chrześcijańskie korzenie. Każdy pracownik będący KATOLIKIEM i pracujący w tym bagnie powinien złożyć wypowiedzenie, tak upadnie ich mit o LBGT w Polsce. Nie pracujcie dla nich.
    ReviewUserIcon
    Elf Boy

    02.07.2019 16:25

    Inne

    Aha chyli w HR, team liderzy i menadżerowie działów itd. to udawani Polacy??? Jak by byli ludzcy, empatyczni życzliwi to by nie zwalniali czy nie gnębili innych pracowników. A robią to! Więc co? Jak ich usprawiedliwiasz? Patrioto od siedmiu boleści! Mają wyprane mózgi? To ich usprawiedliwia?! Moim zdaniem nie! To Polacy gnębią polaków! Tak było jest i będzie i to poza zagranicznymi firmami tym bardziej. Nawet rząd gnębi bo nie da żyć ludziom godnie bo minimalna krajowa to kpina nie pieniądz! Tak więc o czym ty mówisz?!?!
    ReviewUserIcon
    Elf Boy

    02.07.2019 16:30

    Inne

    Zgadzam się z tym co piszesz :) Może sobie pogadamy gdzieś? ;)
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    02.07.2019 14:48

    Inne

    Stop tęczowym pomysłom. Zwalniają ludzi za cytaty a indoktrynują na tęczowo.
    ReviewUserIcon
    ikea aeki

    01.07.2019 14:04

    Inne

    Hej a może ktoś napisać o warunkach pracy w Lublinie coraz częściej pokazują się oferty pracy...rotacja ? Szukają osoby do działu HR, może ktoś się wypowiedzieć co do warunków,atmosfery,dni pracy, $$$ (zarobków).
    ReviewUserIcon
    lasso

    02.07.2019 07:38

    Inne

    IKEA w Lublinie miała szczęście, ponieważ otwierała się na rynku, który jeszcze dwa lata temu nie był do końca przychylnym rynkiem dla Pracowników. Z tego względu był szał - duża firma, stabilne zatrudnienie, 20 PLN brutto na początek no i oczywiście kochane benefity. Po roku wszystko padło jak domino, bo ludzie zobaczyli jak jest. Rotacja taka, że sobie nie wyobrażasz - od najniższego do najwyższego szczebla. Atmosfera jak wszędzie - kolesiostwo, nad którym "pani dyrektor" nie potrafi panować. Do tego w tym sklepie są jeszcze osobiste związki między managerami, które przekładają się na jakość pracy i "ustępstwa". A zespół jest tak młody, że boi się słówko pisnąć i się nie dowiesz, póki w ten brud nie wdepniesz.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IKEA Retail?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IKEA Retail

    Pl. Szwedzki 1 05-090 Warszawa

    NIP:5270103385

    KRS:0000091681

    https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/work-with-us/
    Branże: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Rwf

    02.07.2019 00:22

    Inne

    Meble lipa kiepska jakość
    ReviewUserIcon
    Marek

    01.07.2019 20:44

    Inne

    Ikea to miejsce pracy, gdzie dyskryminuje się ludzi ze względu na poglądy, kulturę i religię. Odradzam pracy w miejscu pozbawionym szacunku dla pracowników.
    ReviewUserIcon
    UnderWooD

    01.07.2019 16:10

    Inne

    Dzień Dobry. Takie brzydkie rzeczy Fuj Fuj Fuj mówią o IKEA. Toż to nie możliwe. Jestem białym heteroseksualnym wierzącym facetem. Chcę zapytać czy mogę bez przeszkód pracować w Ikea i mieć pewność że nie będę dyskryminowany ze względu na kolor skóry przekonania religijne i orientację seksualną. Czy Ikea może mi to zagwarantować w pracy ?
    ReviewUserIcon
    Elf Boy.

    01.07.2019 16:43

    Inne

    Odpowiem ci szczerze. NIE! Nie masz na nic gwarancji! Zależy też gdzie trafisz i na jakich ludzi. Możesz trafić tak, że długo nie popracujesz, bo toksyczne środowisko po prostu się ciebie pozbędzie a ajkeja tylko przypieczętuje ci wypowiedzenie. Absolutnie nie masz żadnej gwarancji i może się okazać, że straciłeś tylko czas i nerwy.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    01.07.2019 12:47

    Inne

    Za wasza „tolerancje” NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW W IKEA
    ReviewUserIcon
    Jakub

    01.07.2019 00:34

    Inne

    "Podając się za mądrych stali się głupimi. I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe - pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości. List do Rzymian 1, 22-32 Nowy Testament Przy okazji GEJ-KEO, podpowiem że atakowanie świętej księgi Żydów czyli Tory (dla nas chrześcijan Stary Testament) jest antysemityzmem. Nie ładnie, taka "tolerancyjna" z was firma, a atakujecie chrześcijan i Żydów. Nie dziwi mnie wasz antysemityzm i pogardzanie świętą księgą judaizmu, to skoro IKEA, a raczej GEJKEA, została założona przez nazistę. Oto źródło z liberalnego dziennika Newsweek https://www.newsweek.pl/swiat/zalozyciel-sklepow-ikea-byl-aktywnym-nazista/mrqft47
    ReviewUserIcon
    Fwd

    29.06.2019 10:44

    Inne

    Ikea sklep meblowy który dyskryminuje swoich pracowników ze względów wyznaniowych a wspiera homosiów. Tomaszu K. Wygrałeś! Wyszedłeś z bagna w kolorze tęczy.
    ReviewUserIcon
    Kurtuaon

    30.06.2019 20:08

    Inne

    Naganę? Za co? Za wyrażenie swojej opinii? Wyobrażam sobie jak nim zatrzęsło po takim "newsletterze". IKEA zasuwa do piekła i chce pociągnąć za sobą jak najwięcej dusz. Żałosne.
    ReviewUserIcon
    Nie pracuję w ikei :)

    30.06.2019 23:00

    Inne

    Przynajmniej ten pracownik ma twardy kręgosłup moralny i szacun dla niego . Nie dał się zaszczuć . Na pewno wychowa swoje dzieci jak należy w przeciwieństwie do jego "kolegów" i "koleżanek " którzy nasze dzieci chcą wychowywać bo swoich z oczywistych powodów mieć nie mogą . Nikt nie będzie mnie i wielu innych na siłę uszczęśliwiał i tłumaczył , że " odstępstwo od normy" jakim jest całe LGBT to normalność.
    ReviewUserIcon
    Kurtuaon

    30.06.2019 20:05

    Inne

    IKEA - wam się należy bojkot jak psu kość! Macie biznes? To go róbcie a nie zaczynajcie przerabiać ludzi na szatańskie odchody
    ReviewUserIcon
    normalny

    30.06.2019 20:04

    Inne

    NIE KUPIE NIC WIECEJ W ikei !!! Tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Kot

    28.06.2019 23:27

    Inne

    Dyskryminuje pracowników
    ReviewUserIcon
    Ujek W

    30.06.2019 19:12

    Inne

    Tak na wielu podłożach dyskryminują. W żadnej innej firmie nie będziesz miał większej szansy na zwolnienie jak w ikea nawet za bzdury. Czy też nigdzie indziej nie będziesz miał tak sporych szans na naganę jak w ikea. Ta firma to jedna wielka porażka.
    ReviewUserIcon
    Milan

    29.06.2019 21:48

    Inne

    Ikea dyskryminuje pracowników ze względu na poglądy, religię i rasę - taka jest moja opinia. Radzę unikać tego pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    fgttfyfgjk

    30.06.2019 18:03

    Inne

    rozumiem ze pracujesz w ikea ze wiesz
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.06.2019 18:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    adam

    28.06.2019 02:13

    Inne

    Oczywiście że jest to jakaś opinia o firmie... Firma handlowa jest od handlu a nie od propagowania jakiejś dziwnej ideologii, a pracownicy od obsługi klienta nie wysłuchiwania bzdur światopoglądowych. Skoro pracownik został zwolniony za własne przekonania - dodam najczęstsze w tym kraju - to firmę należy omijać szeroookim łukiem :) Tak jako klient o niekoniecznie tęczowych zapatrywaniach jak i pracownik - co da w efekcie firmę prowadzoną przez osoby LGTB+ i ich sympatyków oraz takichże klientów -czego serdecznie firmie życzę :))))
    ReviewUserIcon
    HomoSapiens

    30.06.2019 16:06

    Inne

    Pracownik nie został zwolniony za poglądy i za cytowanie Biblii tylko za inne przewinienia, w tym naruszanie dóbr osobistych innych osób. Tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    EL_Heterro

    30.06.2019 08:33

    Inne

    Interesuje mnie to czy jak jestem białym wierzącym hetero z wyższym wykształceniem i chcę wychować swoje dzieci na hetero i robię wszystko aby założyły rodziny i wydały mi na świat wnuki to mogę się zatrudnić w tym Zakładzie Pracy i będę mógł liczyć na pełny szacunek i tolerowanie moich przekonań. Czy mogę liczyć na to że nie będę zmuszany do promowania ideologii sprzecznych z moimi wierzeniami ? Czy Ikea robi również dzień identydikowania się ze stylem życia i przekonań białych osób hetero będących oobami wierzącymi ? Jak to wygląda w tym czymś co się nazywa Ikea i jest albo powinno być po prostu sklepem meblowym ?
    ReviewUserIcon
    dtyjm

    29.06.2019 18:34

    Inne

    won z polski szwedziaki
    ReviewUserIcon
    jarek boze jehowa

    29.06.2019 09:23

    Inne

    Cześć ,w bibli pisze tylko że zmiana seksualnosci jest zła czyli był hetero i puzniej zaczoł chodzić z meszczyznami lub była ona hetero a po kaze mojej boże zaczeła seks uprawiać z kobietą .w bibli niema nic na temat ze homosexualizm jest zły,,,,,jest tylko zmianka w nowym testamecie od apostola ze homosexualizm jest zly ale on myli sie bo zle odczytal dwa fragmety otym z starego testametu
    ReviewUserIcon
    Takie Fakty

    29.06.2019 11:55

    Inne

    1TM 1,5-11 - w NT, to raczej nie tylko jest to, co napisałeś o zmianie seksualności (pewnie chodziło Ci o List do Rzymian, rozdział 1). Nie odnosząc się wcale do ostrych tekstów ze ST widać, że i w NT czynni geje są wymienieni w jednym rzędzie z określonymi złymi ludźmi - wersety 9 i 10. Tolerancja tolerancją, ale z poniższego wynika, że chrześcijanin pewnych zachowań akceptować nie może. "5. Celem tego napominania jest miłość, płynąca z czystego serca, dobrego sumienia i wiary nieobłudnej. 6. Niektórzy, nie troszcząc się o to, zagubili się w pustej gadaninie. 7. Chcieliby uchodzić za nauczycieli Prawa, a nie rozumieją dobrze tego, co mówią, ani tego, przy czym się upierają. 8. Wiemy przecież, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś stosuje zgodnie z duchem Prawa. 9. Wiadomo, że Prawo nie występuje przeciwko człowiekowi sprawiedliwemu, ale przeciw łamiącemu Prawo i niesfornym, bezbożnym i grzesznikom, świętokradcom i bluźniercom, ojcobójcom i matkobójcom, przeciw mordercom, 10. rozpustnym zboczeńcom, handlującym ludźmi, kłamcom, krzywoprzysiężcom i w ogóle przeciw temu wszystkiemu, co sprzeciwia się zdrowej nauce. 11. Zawiera ja dobra nowina, głosząca chwałę błogosławionego Boga. Mnie ja powierzono." (Przekład "Biblia Poznańska") Poniżej jeszcze tłumaczenia wersetu 10 z innych przekładów, żeby nie było wątpliwości (źródło Bibliepolskie.pl, zakładka Teksty) 2. WUJEK.1923 Porubnikom, Sodomczykom, wolnych ludzi przedawaczom, kłamcom i krzywoprzysiężcom, i jeźli się co innego zdrowej nauce sprzeciwia, 4. GDAŃSKA.1881 Wszetecznikom, samcołożnikom, ludokradcom, kłamcom, krzywoprzysiężcom, i jeźli co innego jest przeciwnego zdrowej nauce. 5. GDAŃSKA.2017 Dla rozpustników, mężczyzn współżyjących ze sobą, handlarzy ludźmi, dla kłamców, krzywoprzysięzców i dla wszystkiego, co jest przeciwne zdrowej nauce; 8. DĄBR.WUL.1973 rozpustników, dopuszczających się grzechu sodomskiego, dla zaprzedających ludzi w niewolę, kłamców i krzywoprzysięzców, i tych, którzy dopuszczają się jeszcze innych rzeczy 10. TYSIĄCL. WYD 5 dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących ze sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką 12. POZNAŃSKA rozpustnym zboczeńcom, handlującym ludźmi, kłamcom, krzywoprzysięzcom i w ogóle przeciw temu wszystkiemu, co sprzeciwia się zdrowej nauce. 13. WARSZ.PRASKA którzy dopuszczają się wszelkiego rodzaju rozpusty, uprawiają homoseksualizm, prowadzą handel niewolnikami, kłamią, składają fałszywe przysięgi i mają na sumieniu wiele innych występków sprzecznych ze zdrową nauką, 14. ŚLĄSKIE.TOW.BIB. nierządników, homoseksualistów, porywających i sprzedających w niewolę ludzi, kłamców, krzywoprzysięzców, i dla każdego innego, jeśli jest przeciwny zdrowej nauce.
    ReviewUserIcon
    Leszek

    29.06.2019 09:12

    Inne

    Wg. mnie Ikea dyskryminuje pracowników ze względu na poglądy, religię i płeć. Uważam, że ludzie odpowiedzialni z tej firmy za to powinni zostać zwolnieni a pracownicy którzy doznali dyskryminacji przywróceni do pracy i przeproszeni przez najwyższe władze firmy. Jeśli tak się nie stanie to Ikea go home
    ReviewUserIcon
    Wer

    29.06.2019 08:14

    Inne

    Miały być nowe mebelki ale za moje pieniądze tęczy malować nie będziecie
    ReviewUserIcon
    Olt

    28.06.2019 22:08

    Inne

    Dyskryminuje pracowników że względu na wyznanie chrześcijańskie!!
    ReviewUserIcon
    Rita

    29.06.2019 02:13

    Inne

    Bełkocz dalej na swoich kolanach przed radiem. Ja chcę robić zakupy w normalnej firmie a nie ciemnogrodzie! Brawo IKEA!
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    28.06.2019 23:46

    Inne

    Dyskryminacja pracowników !
    ReviewUserIcon
    rkr

    29.06.2019 01:53

    Inne

    Ikea go home
    ReviewUserIcon
    Fwd

    28.06.2019 22:54

    Inne

    Za zwolnienie(usunięte przez administratora)jesteście ZEREM, 0, A nie sklepem meblowym.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    28.06.2019 23:16

    Inne

    Można spotkać się pod Ikea i okazać swój sprzeciw z krzyżem i różańcem
    ReviewUserIcon
    mikolaj

    28.06.2019 21:37

    Inne

    apage szaatan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem katolikiem nie kupuje u szatana!!!!!!!!!!!!!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.