IKEA Retail TARGÓWEK

Opinie o IKEA Retail TARGÓWEK

Aktualność
Hej!

W IKEA cenimy otwartą komunikację. Na bieżąco czytamy wszystkie komentarze – konstruktywne informacje zwrotne stanowią dla nas punkt wyjścia do wprowadzania zmian i tworzenia miejsca, w którym każdy z nas dobrze się czuje.

Zależy nam jednak na tym, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi. Merytoryczne komentarze pomagają nam w pełni przeanalizować sytuację, udzielić odpowiedzi lub podjąć stosowne działanie.

Pamiętaj również, że będąc pracownikiem IKEA, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami bezpośrednio w lokalnym dziale People & Culture. To najlepszy sposób na to, aby porozmawiać o wszelkich wątpliwościach, zadać pytania, które Cię nurtują i rozwiązać wiele kwestii. Wierzymy, że otwarta i szczera rozmowa jest podstawą dobrej współpracy.

Jeśli jednak wolisz porozmawiać z nami anonimowo, masz też możliwość skorzystania z Telefonu Zaufania w IKEA. Wybierz tę opcję, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Jacek

Patelnia do naleśników. Rączka rozgrzewa się w sposób uniemożliwiający korzystanie. Wasz pracownik poinformował mnie że nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Ponieważ uchwyt ma prawa się nagrzewać. Osobiście uważam to za niepoważny powód ponieważ na palniku gazowym uchwyt parzy nawet przez rękawicę kuchenną. Jeżeli ikea pozwala sobie na takie traktowanie klienta to nie dziwię się opinii negatywnej o ikea.

Iks de Nowy wpis
@Jacek

Opinia nie zwiazana z miejscem pracy na stronie dotyczącej opisania miejsca pracy

Czy w IKEA Retail TARGÓWEK wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ff Nowy wpis

Były pracownik sklepu ikea targówek Paweł Więckowski nie żyje

Czy IKEA Retail TARGÓWEK organizuje staże dla studentów?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie IKEA Retail TARGÓWEK? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Iwona

Bardzo pozytywnie oceniam pomoc przy projektowaniu i realizacji kuchni IKEA Pani Martyny. Rzeczowo, fachowo i profesjonalnie.

anna

Coraz gorsza obsługa, a transport realizowany jest chyba przez gandsterów z najwyższymi cenami w Warszawie, a do tego próbującymi szantażem wyłudzić następną opłatę za wniesienie. Pytam kto z Zarządu zaakceptował taką firmę transportową?

Co wchodzi w socjal IKEA Retail TARGÓWEK?

szarosia

Dzisiaj spotkałam przemiłą Panią, która dba o czystość na sali w restauracji. Doświadczona, zadbana Pani ( z pokolenia mojej mamy , ze srebrzystymi już włosami) porozmawiała chwilkę ze mną i aż zachciało mi się zrobić zakupy. Dzisiaj niestety nie dysponowałam czasem i w zasadzie "przypadkowo" znalazłam się w Ikea. Ale dzięki temu spotkaniu warto było przyjechać. Na pewno z mężem przyjedziemy zjeść obiad i zakupimy jakieś potrzebne produkty do domu.

Obsługa

Zero gwiazdek, nikt mi nie wytłumaczył o co chodzi z tax free, powiedziano mi natomiast ze potrzebują mój paszport wiec musiałam wracać przez miasto po paszport żeby następna panienka powiedziała mi ze zwrot następuje tylko przy wywozie towaru z polski. Wystarczyło spytać z jakiego jestem kraju i sprawa byłaby załatwiona. Ponieważ będę tu przez kilka miesięcy wiec kupiłam meble za kilka tysięcy zł. Kompletny brak kompetencj !!!!! Wstyd ze w IKEA taki tłumoki pracują .

marek

robiąc zakupy w Ikea, trafiłem na Pana Szymona, który będąc zajęty skręcaniem czegoś do nowej stylizacji ekspozycji zostawił to i bardzo mi pomógł radą ale także wiedzą techniczną o towarach które zamierzałem kupić. Kupiłem stół z krzesłami i jestem bardzo zadowolony zarówno z zakupu jak i z obsługi Pana Szymona

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w IKEA Retail TARGÓWEK?

yangLeosia

Nie są. Koło fortuny - czy go przyjąć czy nie ;)

Gabriela
@yangLeosia

A wiesz może, czy często szukają nowych pracowników w takim razie? Skoro to koło fortuny, to zakładam, że większość pracowników się nie sprawdza? Co myślisz ogólnie o warunkach? Praca w firmie jest okej? :)

Nnn

Jak.był.rhenus to były dopiero.zarobki uuuu

Danuta
@Nnn

Niewtajemniczona jestem. O co chodzi że mówisz że był? To już nie współpracują? Jak to konkretnie wpłynęło na pracowników i zarobki?

Jak się pracuje z ludźmi z IKEA Retail TARGÓWEK?

Solo

wszyscy sa dla siebie bardzo mili, atmosfera w pracy to wielki plus pracy w ikea. mozna narzekac na rozne rzeczy, ale ale praca z ludzmi z ikea naprawde wyroznia sie pozytywnie na tle polskiego rynku.

Iza
@Solo

No to super, bo atmosfera jest mega ważna. A jak zarobki? Są zadowalające?

MnMs
@Iza

Zarobki, to padaka tutaj.

Małgorzata
@MnMs

Powiesz coś więcej na ich temat? Najniższa krajowa jest czy co?

Tylino
@Małgorzata

Na poczatek daja 20zl za godzine, czasem 21. Podwyzki to okolo 1zl brutto na rok, max 2. Jesli wynik finansowy w kraju jest powyzej oczekiwan, dostajesz premie w wysokosci ok 100% sredniej pensji. Na swieta daja karte platnicza 500zl. Czasem dadza jakis gift ze sklepu.

Piotrek
@Tylino

Na przykład: świeczkę lub dżem do klopsów.

@Piotrek

No dżem to fajne uzupełnienie do tej karty na 500 zł, spoko kwota, ona jakieś terminy ma? Generalnie to plus wypłata to już wszystko co się w ciągu roku dostaje, tak?

cezar

Kupiłem w Ikea materac VALEVAG sprężynowy z 10letnią gwarancją, specjalnie twardy ponieważ oboje z żoną mamy problemy z kręgosłupem. Po pół roku materac wyraznie się odkształcił ,pomimo iż nie jesteśmy ciężkimi osobami. Zgłosiłem reklamację . która została dwukrotnie odrzucona .Materac twardy takiej jakości nie powinien się odkształcić po pół roku, dlatego uważam że Ikea nie traktuje swoich klientów poważnie i jakość jej towarów pozostawia wiele do życzenia. Zawiodłem się z żoną na firmie o takiej renomie i nie zrobię więcej tam zakupów i nie polecę jej nikomu.

Czy zdarzają się nadgodziny w IKEA Retail TARGÓWEK?

kokakola

Tak, czasem ale kierownictwo albo kaze je odbierac, albo umawiamy sie na platne nadgodziny. Zazwyczaj jednak nie ma nadgodzin i pracuje sie etat.

Teresa
@kokakola

Czyli pracownicy sobie wybierają czy chcą sobie je odebrać, czy mieć za nie płacone? I powiedz mi, jeśli te nadgodziny są płatne, to wtedy jakoś stawka za godzinę jest wyższa niż normalnie?

@Teresa

Nie wybierają sobie sami zazwyczaj dostaje się informacje, że albo wpadnie to w płatne nadgodziny albo trzeba godziny odebrać. Z reguły nie ma czegoś takiego jak nadgodziny a jak są nie są dodatkowo płatne

poloo
@Teresa

Jezeli masz jakies nadgodziny nazbierane to trzeba je odbierac wtedy kiedy nie ma duzo pracy. Trzeba samemu pilnowac, zeby nadgodzin nie bylo i odbierac je przed koncem miesiaca. Jezeli nie ma kiedy odebrac nadgodzin to mozna je miec i jest placone. Ale jesli regularnie ma sie placone za nadgodziny to jest rozmowa z kierownikiem i on/ona kaze w przyszlosci nie robic nadgodzin. Czasem, jak jest potrzeba to kierownik proponuje przyjsc dodatkowo za 200% stawki, ale to bardzo rzadko

TARGÓWEK

(usunięte przez administratora) WY GNOJE SPRZEDALISIĆE NA ZŁOM SZYBE I DRAMAT NIECH (usunięte przez administratora)PRACOWNICY Z BESTA SIĘ POPRAWIĄ ALBO NIECH LEPIEJ (usunięte przez administratora)Z PRACY STOŁO TO SIĘ 17.09

Dawid

Macie obiady pracownicze ?

burgerek
@Dawid

tak, za 5zl dwa dania + ikea dofinasowuje 6zl z czego potracany jest podatek z pensji. czyli wychodzi pewnie jakies 6-6,50zł za dwudaniowy obiad w sumie. To jest duzy benefit tej pracy, nie trzeba gotowac. sniadania i kolacje liczone sa za kazda sztuke jaka sie wezmie osobno (np za bulke ok. 60gr, maslo 80gr, kielbasa 4zl i tak dalej...). Cena wychodzi bardzo przyzwoita, zalezy co i ile sie nalozy, zazwyczaj od 4 do max 8zl, mi nigdy nie przekroczylo 10zl nawet jak bralam porcje wedzonego lososia. Zenujace jest to, ze pracownicy narzekaja na te dania. A nie maja na co. zawsze sa do wyboru 4 glowne, jak nie pasuje 2-daniowy obiad za 5zl + podatek, to zawsze mozna sobie samemu gotowac, co za problem...

N.
@burgerek

Pracownicy IKEA narzekają na te obiady czy śniadania bo są często nie zdrowe ;)

Tygo
@N.

A kto kaze im je jesc? Poza tym nie sa niezdrowe.. sa na poziomie zwyklego jedzenia, jakie mozna przyrzadzic ze skladnikow z Lidla/Biedronki

@Tygo

Oni mają je jako darmowy benefit? A jeśli nie, to ile się dopłaca?

Klient

Byliśmy z rodziną w Ikea Targówek na planowanie kuchni umówieni. Po wszystkim zrobiliśmy jeszcze drobne zakupy. Ponieważ jestem zwolniona z noszenia maski powiadomiłam o tym fakcie 3 ochroniarzy by sie nikt nie czepiał. Natomiast pani kasjerka blondyna po 50 postanowiła zabawić się w wyrocznie i rozkazała bym się odsunęła gdyż mnie nie obsłuży bo nie mam maski. Znam swoje prawa i polityke sklepu i wiem, że osoby zwolnione mają być obsługiwane jak każdy. To ohydne babsko tak sie darło, że wszyscy sie gapili na nas a jej aż uszy poczerwieniały z tego darcia, ja również nie byłam obojętna i powiedziałam by się douczyła bo nie ma wiedzy o zasadach oraz rozporządzeniu które de facto i tak jest nie legalne. Gdyby nie fakt, że dzieci były zmęczone wezwałabym kierownika oraz pokicje by utrzeć nosa tej wstrętnej babie!!!! Zapłaciłaby kare i może czegoś by ją to nauczyło! Jak można w ten sposób traktować ludzi ! Oby karma do niej wróciła!

Gigi
@Klient

Droga Pani bez maseczki, przecież mogła Pani zrobić zakupy przez internet, wtedy obyłoby się bez inwektyw- jak rozumiem, ze strony pracownicy. Nie muszimy znosić wyziewów z Pani płuc, niestety musimy znosić takie jak Pani, szanowna Pani… ale nikt w tej firmie nie zabroni nam zwracać uwagi takim osobom jak Pani, mało tego nie musimy obsługiwać takich osób jak Pani, patrz - niegrzecznych, nazywajàcych pracownicę blondyną na kasie. Życzę miłego dnia

Kat
@Gigi

I to jest właśnie poziom ludzi pracujących w takich miejscach, Drogi Panie. Ja również chodzę bez maseczki i nikomu się tłumaczyć nie będę dlaczego bo nie ma takiego prawa! Jestem wolnym człowiekiem. Ludzie którzy mają lub mieli problem z własną wartością mogą teraz nadużywać pewnych zachowań i to właśnie teraz widać np. Od tej Pani kasjerki i Pana... Wirusy, bakterie zawsze były i będą, to czemu Pan wcześniej nie nosił tych maseczek... Ale o czym ja mowie, maseczka na brodzie jest ok ale już bez maseczki źle i to można zauważyć np. W ikei. Ja nie zostałam obsłużona bo bez maseczki ale Pan obok z maseczka na brodzie już tak... (usunięte przez administratora) są ludzie którzy tam pracują...

Maja
@Klient

Dlaczeo moższesz nie nosić maski? W jaki sposób to udowadniasz? Masz jakiś kwit? Bo tak twierdzisz?

Maja
@Kat

Nie masz prawa. Jesteś niedouczony. Powtarzasz bezrefleksyjnie brednie z fejsbuka.

@Klient

Powinna Pani nosić maskę jak każdy inny, a nie rozsiewać zarazki. Jeśli Pani nie może, to jest opcja zakupów online i po temacie. Pani przy kasie miała rację, że się wydarła, Gdybym stała za Panią w kolejce to bym jej biła brawo ;)

@Anna

Nie no krzykiem problemów nie powinno się akurat rozwiązywać, ale co do kwestii maseczek to się zgodzę, ale trochę inaczej to postrzegam. Osobiście nie obawiam się o swoje zdrowie, nie jestem też szczepiona ale szanuję wybór innych ludzi i przede wszystkim ich obawy. Nie rozumiem więc w czym problem włożyć tę maseczkę na chwilę, nawet po to, żeby nikt się nie czepiał. Po co stresować innych? Ogólnie to też współczuję wszystkim pracownikom, którzy podczas restrykcji musieli się użerać z takimi osobami, jakby na świecie nie było większych problemów... W sumie aktualnie niestety jest taki jeden.. :(

Skok
@Klient

A foliową czapeczkę miałaś chociaż?

Tylino

Mlody tl z obslugi klienta, takie pytanie: kto i dlaczego cie zatrudnil? XD 3/4 dzialu sie od ponad roku zastanawia, bo kompetencji nie masz za grosz

Anita

Chcialabym bardzo podziekowac Ikea Targowek w pomocy dobrania szafy pax w ostatnim tygodniu. Chcialabym rowniez podziekowac osobie o Imieniu Kamil, z ktorym rozmawialam na czacie o zwrocie uszkodzonego lustra do drzwi lustrzanych do szafy, ktorego nie sprawdzilam przy dostawcy, gdyz karton nie byl uszkodzony. Pieniadze zostaly przelane w ciagu 2 dni na moje konto. Bardzo fachowa obsluga. Napewno jeszcze nie raz skorzystam z waszych uslug. Pozdrawiam xx

Iza
@Anita

No to super, że wszystko się udało. No i że nie było problemu. A jak sama szafa po czasie się sprawdza? Sama myślę nad zakupem.

kokakola
@Anita

to opinia klienta o sklepie, do skasowania.

@kokakola

No nie wiem w sumie czy do skasowania, klienci chyba też mogą się wypowiedzieć, a tutaj opisuje jednego z pracowników i ogólnie obsługę, więc to w pewnym sensie pokazuje jakie warunki tu są?

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail TARGÓWEK - Warszawa

• Jak się pracuje w IKEA Retail TARGÓWEK?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail TARGÓWEK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail TARGÓWEK?

IKEA Retail TARGÓWEK