opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IKEA Retail

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 886 ocen
Opinie(1244)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1244)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Benefity
  • .
  • Częste pytania

Poznaj nas

Oferty pracy

Benefity

Częste pytania

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bydgoszcz - IKEA Retail
Gdańsk - IKEA Retail
Janki - IKEA Retail JANKI
Katowice - IKEA Retail
Kraków - IKEA Retail
Lublin - IKEA Retail
Łódź - IKEA Retail
Poznań - IKEA Retail
Warszawa - IKEA Centrum Obsługi Klienta DOMOLINIA
Wrocław - IKEA Retail

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o IKEA Retail

Opinie

Opinie o IKEA Retail Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IKEA Retail!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zażenowany

    28.10.2020 22:59

    Pracownik

    IKEA zawsze taka wspierająca, równa i solidarna. Tęczowe torby, milion na reklamowe akcje wspierające służbę zdrowia- a teraz co? Zero wsparcia dla obecnych strajków i zamykanie ust pracownikom, żeby się nie wychylać. WSTYD!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    17.10.2020 20:50

    Kandydat

    Victor1 możesz rozwinąć czemu porażka ?
    ReviewUserIcon
    Klaudyna

    12.10.2020 16:40

    Inne

    Dzień dobry! Proszę o pomoc. Piszę pracę dyplomową na temat zakupów w sieciach handlowych. W tym celu muszę przeprowadzić ankietę i zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Zaznaczam, iż wyniki wykorzystam TYLKO w mojej pracy. Życząc Wam dużo zdrowia i samych pogodnych dni i zachęcam jeszcze raz do wypełnienia: https://www.survio.com/survey/d/X1B5A8V8U3A2Y5A4M Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DOBRYM DUSZYCZKOM;)
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    03.10.2020 18:40

    Kandydat

    Hej jak z atmosferą(pracą) w Ikea Targówek lub Blue City?
    ReviewUserIcon
    Victor1

    04.10.2020 03:19

    Pracownik

    Krótko, porażka.
    ReviewUserIcon
    Gość

    03.09.2020 08:31

    Kandydat

    Witam, co powiecie o stanowisku pracownik ds. Obsługi klienta, zastanawiam się nad aplikowaniem.
    ReviewUserIcon
    Danka

    07.09.2020 20:54

    Pracownik

    Musisz mieć nerwy ze stali , jeden z najbardziej niewdzięcznych działów w sklepie( CS i Kasy ) ciągłe awantury , świecenie oczami za błędy innych , a tam ciągle są problemy z firmą transportową , montażystami co najgorsze za marne pieniądze .... radzę Ci szukaj w każdej innej dużej firmie , tylko nie IKEA , pracowałam tam kupę lat , odeszłam do innej firmy , mam spokój, i większe pieniądze .
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    02.02.2020 10:19

    Inne

    Co jaki okres czasu w IKEA Retail można ubiegać się o podwyżkę?
    ReviewUserIcon
    Bambo

    28.08.2020 06:34

    Były pracownik

    1zł to jest nieźle przy zmianie stanowiska tyle się dostaje np. Przychodzisz z przekładki towaru Na wózek i wrzucisz palety .
    ReviewUserIcon
    Bambo

    28.08.2020 06:36

    Były pracownik

    Rób tak dalej .Napewno Cię docenia !
    ReviewUserIcon
    Prawda - @pracawobozie

    09.07.2020 21:23

    Inne

    Witaj w korporacji! Korporacji jakich mało. Zaczynasz swoją przygodę z masą wiedzy, choć na pierwszy rzut oka nieprzydatnej, to wciąż masz wrażenie, że to był właściwy wybór. Poznajesz nowych ludzi, szybko zapoznajesz się z zakresem obowiązków, twój szef to Twój najlepszy przyjaciel. No właśnie. Jak już udało się Wam uwierzyć w takie bajki to przejdźmy do właściwej części historii. IKEA to dobre miejsce na start, choć z wyjątkami. Kto pracował, ten wie, że dni tutaj bywają zarówno trudne, jak i przyjemne. Obowiązków jest mnóstwo, lecz często wynagradza to uśmiech zadowolonych klientów, bądź pochwała kogoś z kim pracujemy. To drugie występuje tak niezmiernie rzadko, że można by to uznać za fenomen. Przygotujmy się na bycie samotnymi wilkami, którzy spędzają swoje godziny/dni/tygodnie/miesiące życia w miejscu, które nie daje przestrzeni na rozwój. Bądźmy szczerzy, co można osiągnąć w miejscu, w którym panuje nepotyzm i wyróżnianie wyłącznie swoich ulubieńców? No właśnie, 20 zł brutto... Takimi kwotami może się zadowolić student, któremu rodzice opłacają wszystko, a jedynymi wydatkami są jakieś (usunięte przez administratora) jak wyjście na piwo ze znajomymi. W dużych miastach, takich jak Warszawa, Kraków czy Poznań, takie kwoty pozwalają na wegetację. Wynajmij mieszkanie, opłać czynsz, internet, kartę miejska, a za 50 zł które zostało na koncie opłać obiady w pracy, żeby moc przeżyć. Kochani! Nie róbcie sobie krzywdy, nie aplikujcie tutaj. Nie chcecie mieć styczności z fałszywymi ludźmi, którzy Was (usunięte przez administratora) na każdym kroku i obiecują gwiazdkę z nieba za kilka groszy. Nie dajcie się nabrać na benefity czy owocowe poniedziałki. Jesteście dorośli, więc zachowujmy się jak dorośli. To jest (usunięte przez administratora). Nawet nie zakład, (usunięte przez administratora) Taki sam jak Amazon czy inny wielki magazyn, z tą różnicą, ze tutaj wierzy się w wydumane wartości i jak mantrę powtarza wyniki sprzedażowe osobom, które takich liczb nigdy na swoich kontach nie zobaczą. Nie dajcie się nabrać. Nie jest to tego warte. Prawda wyjdzie na jaw ????
    ReviewUserIcon
    :-D

    17.08.2020 10:11

    Inne

    To się nazywa ŚWIADOMOŚĆ KOSZTÓW ....czy Ty wiesz ile kosztuje utylizacja przeterminowanej zywności? Przynajmniej dokładasz cegiełkę to OSZCZĘDNOŚCI :-D
    ReviewUserIcon
    Kokoszka

    20.08.2020 11:11

    Pracownik

    No tak! glupia ja, koszta najważniejsze :P Tylko przykre dla nas był fakt, że w Jankach ludzie dostawali za to taki dzień bony zakupowe. My przeterinowaną czekoladę i uścisk dłobni prezesa.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    10.08.2020 17:11

    Kandydat

    Cześć. Jak długo trwa cały proces rekrutacji? Chodzi mi o stanowisko biurowe. Od złożenia papierów już minął jakiś spory czas i nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi. Nie wiem czy to kwestia sezonu urlopowego, czy może zawsze się długo czeka?
    ReviewUserIcon
    123

    11.08.2020 08:35

    Pracownik

    Niestety rzadko kiedy odpowiadają
    ReviewUserIcon
    Chetny

    28.07.2020 14:58

    Były pracownik

    Witam, ile wynosi teraz stawka godzinowa?
    ReviewUserIcon
    20 brutto

    28.07.2020 22:26

    Były pracownik

    20 brutto i nie licz na więcej wybrani może dostaną więcej etatu lub 1 zł brutto a kiedyś tam związek zawodowy wynegocjował podwyżki w stylu 50 zł do całego etatu chyba więc (usunięte przez administratora) nie urywa teraz w Polsce coraz więcej firm płacie taka stawkę i dają premie a w IKEA stanie nie ma premii więc lipa. Szkoda życia na pracę w tym miejscu najpierw myślisz że będzie cudownie i wspaniale że zarobisz bo 20 zł brutto dostajesz ale po 2 wypłacie już czar pryska. Więc moja rada znajdź pracę gdzie indziej jeśli zależy ci na kasie
    ReviewUserIcon
    mixx

    27.05.2020 18:26

    Inne

    Witam czy pracował ktoś jako magazynie i może się podzielić opinią na temat pracy,atmosfery i zarobków.
    ReviewUserIcon
    Michał

    08.06.2020 20:42

    Inne

    Będziesz trybem maszyny aż wyskoczy dysk i to nie będzie dysk oprogramowania tylko z Twojego kręgosłupa
    ReviewUserIcon
    Ryjek

    24.07.2020 21:06

    Były pracownik

    Pracujesz robisz najgorsze prace A starzy mało robią i Cię wykorzystują;-)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    24.07.2020 18:12

    Kandydat

    czesc. Aplikuję na stanowisko biurowe- koordynator zrównoważonego rozwoju. Czy ktoś zajmuje juz to stanowisko w Ikea? Czy może to nowo tworzone miejsce pracy? Jakie sa zarobki? jakie są obowiazki na tym stanowisku ? W ogóle, zauwazyłam ze jest tutaj duzo wypowiedzi pracowników niższego szczebla, a jak pracuje sie na stanowiskach w biurze?
    ReviewUserIcon
    kanon

    07.07.2020 05:59

    Inne

    Jakie są obecnie zarobki na dziale jak i na magazynie?
    ReviewUserIcon
    Reszka

    22.07.2020 01:25

    Pracownik

    Jeśli przypasujesz kolesiostwu to możesz liczyć na 24-26zł brutto/h.
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.07.2020 07:19

    Kandydat

    A jaka może być stawka, gdybym spróbował startować na kierownika?
    ReviewUserIcon
    Reszka

    22.07.2020 01:22

    Pracownik

    Jeśli nigdy nie dostałeś/aś nagany w pracy to aplikuj do ikiła. Tutaj to kwestia czasu jak dostaniesz naganę lub notatkę służbową. Parszywe kierownictwo zawsze coś znajdzie na ciebie. Tylko ci co należą do grupy wzajemnej adoracji zaprzyjaźnionej z kierownikiem unikają notatek i nagan.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    04.07.2020 07:57

    Inne

    jakie wynagrodzenie oferuje firma?
    ReviewUserIcon
    Nikk

    08.07.2020 17:32

    Inne

    20 brutto/h
    ReviewUserIcon
    Zosia

    29.05.2020 18:20

    Inne

    Co się dzieje w Lublinie od strony pracownika? Bo chciałam aplikować.
    ReviewUserIcon
    sas

    07.06.2020 10:55

    Inne

    To nie jest miejsce żeby z imienia i nazwiska opisywać sytuacje, które nagminnie się dzieją. Generalnie wygląda to tak, że dostaniesz podstawową stawkę plus podstawowe benefity i umowę. Trafisz pod skrzydła "kierownika" i wtedy zrozumiesz na czym polega IKEA. Jeśli chcesz być trybikiem i wykonywać tylko bezsensowne polecenia osób, które nie mają pojęcia o byciu liderami, to będzie dla Ciebie ok. Ta firma się trzyma dzięki szeregowym pracownikom, którzy robią na wierchuszkę. A w Lublinie to się spotęgowało, bo kierownikiem sklepu jest osoba bez doświadczenia na tak wysokim stanowisku. Uśmiechy, czułe słówka, a za chwilę zderzasz się z tym, że wszystko ma podwójne (usunięte przez administratora) i króluje w tym sklepie wszechobecna dwulicowość. Z resztą, jak dostaniesz tu pracę to raczej sama będziesz się mogła o tym przekonać.
    ReviewUserIcon
    pluto

    11.06.2020 00:39

    Inne

    Tu są takie układy, że już jawnie wiadomo, że niektórzy kierownicy mieszkają ze swoimi pracownikami. Może to właśnie na tym polega program IKEA FAMILY? Bardzo niepoważne i bardzo nieprofesjonalne podejście do rozwoju biznesu, pani dyrektor... :)
    ReviewUserIcon
    Mason

    08.06.2020 20:27

    Inne

    Miałem okazję poznać pracę w Ikea w Targówek i odradzam wszystkim to miejsce. Pracowałem różnych miejscach i różnych korporacjach ale nigdy nie spotkałem się z takim cynizmem i brakiem profesjonalizmu. Mało tego osobom które pełnią wysokie stanowiska często brakuje odpowiednich kompetencji aby realizować dane cele. Pracownikom szeregowym stawiane są duże wymagania które nie są zgodne z ich profilem kompetencji. Z drugiej strony mamy kierowników szeregowych oraz funkcyjnych którzy nawet nie potrafią skleić zdania w języku angielskim. Wyższe stanowiska często ustawiane są pod stołem. Wyobraźcie sobie ze idziecie na rekrutację grupowa na której tak naprawdę straciliście czas. Osoba z firmy która wygrała konkurs, nie była na rekrutacji a no i wiedziała wcześnie że obejmie to stanowisko. Wine za tego typu decyzje ponosi sales & logistics management team. Podsumowując : Jeżeli chcesz bezmyślnie wykonywać jakakolwiek prace, będąc przy tym zmuszanym do ogromnej liczby obowiązków, żyjąc w ciaglym strachu przed menadzerami bez kompetencji to może znajdziesz tu dla siebie miejsce . Jeśli jednak chcesz się czegoś nauczyć i rozwijać w danej gałęzi biznesowej, prezentujesz odpowiedni poziom wiedzy specjalistycznej i nie chcesz słuchać pytań rekrutacyjnych dotyczących teleportacji to dobrze radzę przyjacielu, unikaj tego miejsca.
    ReviewUserIcon
    Żywa Pracowniczka

    07.05.2020 23:06

    Inne

    Chciałabym tylko powiedzieć że jak przyszlam tutaj do pracy naprawdę była bardzo miła atmosfera w dziale obsługi klienta jak i w dziale odzyskiwania towaru . Niestety przyszedł nowy kierownik ich działu i wszystko popsuł cały zespół się zmienił większość poodchodziła albo zmieniła dział . Widać że nie spełnia prawidłowo swojego stanowiska i jest strasznie niekompetentny . Pozdrawiam Obecna Pracownica
    ReviewUserIcon
    Korczan2002

    18.05.2020 20:57

    Inne

    Ten sklep to wielkie skupisko intryg, potwornych decyzji i romansow. Należy podkreślić jedno że ryba psuje się od głowy. Nowowybrany szef sklepu powinien dobrze przefiltrowac osoby z którymi ma tworzyć owocny biznes. W innym wypadku może skończyć jak kapitan tonacego okrętu. Obecny PR market menażer powinien już dawno wyczuć kwitnące uczucie sprzedażowologisytyczne a może nie chce? Wypacza to decyzje całego sklepu, całego systemusystemu. Takich historii jest więcej, na każdym dziale
    ReviewUserIcon
    Wyzwoliciel

    05.06.2020 18:34

    Inne

    Ale Chociaż wszystko da się z nim załatwić. Nawet Ci rzeczy z wyprzedaży przytrzyma i odłoży, żebyś sobie potem mogła sprzedać. A, no chyba że nie jesteś w jego zespole, to wtedy nie. :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.05.2020 20:07

    Inne

    To jest jakieś chore od początku pandemii problemy z zamówieniami pięćdziesiąt plików bo firma nie potrafi sobie dać rady, płatności nie wyrabiają się z praca zwykli pracownicy infolinii zmuszani są do pracy z zamówieniami do ponownego odtworzenia, co chwila jakieś płatności nie łącza się z zamówieniami klienci wściekli wszystko zrzucone na zwykłych konsultantów telefonicznych. Problemy ze sklepami problemy z punktami odbioru to jest chore. Jak firma nie może poradzić sobie z systemem niech go zmieni ile można
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    13.05.2020 20:10

    Inne

    Wspominam swoją ostatnią podwyżkę przed odejściem. Dostałem 2zl podwyżki z uściskiem dłoni i gratulacjami kierownika. Później okazało się, że zaczyna się rekrutacja nowych pracowników na moją obecną stawkę. Kłamstwo na kłamstwie opierane i jeszcze klepanie po plecach, że jest dobrze. Szkolić nowego na mojej stawce? Zmieniłem firmę i wam przyjaciele też polecam.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    04.05.2020 20:09

    Inne

    Kolejki do zwrotu bardzo duże, nie ma szansy zrobić szybko zwrot. W innych sklepach nie ma takiego problemu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.05.2020 15:05

    Inne

    Pierwszego dnia chcielibyście wszystko załatwić. Są limity, dlatego obsługa trwa dłużej.
    ReviewUserIcon
    Czarna foka

    12.05.2020 17:12

    Inne

    To takie polskie..: Chyba za dużo tej niewoli było ze Polak nagle stał się panem. Pierwszy dzień otwarcia sklepów a tu już wymagania. Tylko Polak tak potrafi. Bo się w miesiąc im remonty pokończyły
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IKEA Retail?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IKEA Retail

    Pl. Szwedzki 1 05-090 Warszawa

    NIP:5270103385

    KRS:0000091681

    https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/work-with-us/
    Branże: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Korona virus

    08.05.2020 15:29

    Inne

    (usunięte przez administratora) oczekiwanie 4 godz brak personelu
    ReviewUserIcon
    Kokoszka

    06.05.2020 14:49

    Inne

    Praca straszna, nawet po jawnej dyskryminacji pracowników i zgłaszaniu czystej faworyzacji swojego partnera przez kierownika na dziale, kierownictwo nie widzi problemu, robi puste spotkania na "oczyszczenie" atmosfery, aby tylko pokazać, aby lepiej sobie darować dalsze narzekanie Praca dobra na początek, ale nic więcej. Kiedyś firma dobra, ale nie teraz. No i wymuszanie "właściwego" oceniania firmy w anonimowym sondażu ;) A to, że nowi pracownicy dostają więcej niż osoby wykwalifikowane to ju było pisane, no ale oczywiście jest Kategoryczny zakaz mówienia o swoich zarobkach - właśnie dlatego :)
    ReviewUserIcon
    marek

    17.04.2020 09:46

    Inne

    IKEA TARGÓWEK - 15.04.2020 kierownictwo poinformowało pracowników o jednym przypadku zachorowania pracownika na korona wirusa. Kierownictwo wiedziało o takiej możliwości ponad 2 tygodnie temu kiedy pracownica poinformowała ich o tym, z ich decyzji została odesłana do domu a innych pracowników Ikea o tym nie powiadomiono. Po 2 tygodniach kiedy choroba została potwierdzona konsultowali to z sanepidem który stwierdził że po takim czasie to oni już nic nie będą robić. Kierownictwo przedstawiło to teraz, że ryzyka zakażeniem nie ma. Pogratulować troski o pracownika i zdrowego rozsądku, najważniejsze są zyski i żeby zamówienia były realizowane.
    Company logo
    IKEA Retail

    23.04.2020 10:58

    Pracodawca

    Dementujemy te informacje. Jeden z pracowników IKEA Targówek faktycznie zachorował na COVID-19, jednak pragniemy podkreślić, że przez dłuższy czas poprzedzający badanie i potwierdzenie pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa przebywał poza naszym sklepem. Zadziałały wszelkie procedury bezpieczeństwa, a wyjaśniając sprawę postępowaliśmy zgodnie z wszelkimi rekomendacjami i zaleceniami służb sanitarnych. Zapewniamy, że sklep jest bezpieczny zarówno dla pracowników, jak i dla klientów odbierających zamówienia. Przygotowaliśmy również procedury bezpieczeństwa dla odwiedzających sklep w sytuacji, kiedy przepisy oraz regulacje prawne pozwolą na ponowne otwarcie sklepów IKEA w Polsce.
    ReviewUserIcon
    struś

    23.04.2020 15:47

    Inne

    Nawet jeśli uczciwej powie się dyrektorowi o jawnej dyskryminacji pracowników przykład nie prowadzenie co rocznych rozmów oceniających z pracownikami. Tak naprawdę skończyło się na nie przyjemnej rozmowie z kierownikiem działu i uczuciem zastraszenia. Niestety dużo gadacie a mało robicie.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    20.04.2020 11:37

    Inne

    Niestety tylko na chwilę bo ta praca Cię wykończy. Korporacyjne zakłamanie, wieczny brak kasy dla szarego pracownika.
    ReviewUserIcon
    BursztynowyŻemyk

    28.01.2020 19:41

    Inne

    Ostatnio w Ikei zrobiło się strasznie koleżeńsko. Jak jestes dobrym kolegą kierownika to ustawi ci zmiany jak chcesz. Ogólnie pracowałam tam 2 miesięce i szczerze nie polecam a nawet odradzam. Zero pomocy od kogokolwiek wyzyskiwanie pracowników prośby oby zostali dłużej że zapłacą potem każą odbierać nadgodziny. Ogólnie porażka
    ReviewUserIcon
    Goździk

    19.03.2020 15:38

    Inne

    Jasne że przyjmują. Nawet lepiej bo student nie potrzebuję całego etatu????
    ReviewUserIcon
    marek

    17.04.2020 16:50

    Inne

    Do 26 lat nie płaci się podatku od zarobków co powoduje że taki młody pracownik dostaje tyle co doświadczony pomimo niższej stawki. W przypadku nadgodzin na niepełnym etacie dodatek jast naliczany po wyrobieniu całego etatu. Ikea opłaca się takie zatrudnienie, problem może być z przejściem na cały etat. Na pewno będzie to ciekawe doświadczenie. Rotacja nowych pracowników jest bardzo duża, z 10 po roku zostaje 1-2.
    ReviewUserIcon
    Niezadowolona

    16.04.2020 10:00

    Inne

    Niepolecam zakupów przez internet. 12 dni czekam na potwierdzenie mojej płatności przez Ikea. Mimo że dzwonię i piszę do Ikea wszystko stoi w miejscu. Gdzie indziej już dawno przesyłkę bym otrzymała a tutaj nadal czekam. Jeszcze raz niepolecam.
    ReviewUserIcon
    Magda

    14.04.2020 11:02

    Inne

    Omijajcie szerokim łukiem zakupy w internecie/ przez telefon. U mnie historia: -Platnosc internetowa nie podpiera do zamowienia Kilka dni oczekiwania az znajdą platnosc - zamowienie traci termin dostawy - ponowne zamowienie wystawione blednie na inny podmiot: noty korygujacej nie mozna wystawic, bo nie ma oryginalu fv! Bledne kolo. Niekompetencja!!!!
    ReviewUserIcon
    rzeszowianin

    27.03.2020 10:57

    Inne

    IKEA - otwórzcie się w końcu stacjonarnie w RZESZOWIE ! W Stolicy Podkarpacia !
    ReviewUserIcon
    Kamikadze

    24.02.2020 22:33

    Inne

    Ikea co roku startuje w plebiscycie "great place to work" mnie tylko zastanawia po co? Wstyd robią sobię tym że zatrudniają ludzików na pół etatu wmawiając - potrzebujemy ludzi elastycznych. Jeżeli elastyczność polega na tym że dzwoni do Ciebie kieras i mówi przyjdź dodatkowo do pracy. Ty idziesz bo w sumie fajnie mieć więcej godzin i kasy w kieszeni (będzie na nową łyżkę do butów). Od dawna nie ma ogłoszeń na pełny etat od święta dają coś na 3/4. Chwalenie tym jak to w IKEA będzie dobrze dzięki tobie też jest żałosne. Co sprytniejszy odchodzi po 3 miesiącach pracy bo "nie ma pełnych etatów" a obiecywali że po okresie próbnym zwiększą etat. Smutne to. Tak duża firma a tak wykorzystuje ludzi. Odradzam bardzo mocno.
    ReviewUserIcon
    Ś w i a t

    14.03.2020 20:39

    Inne

    Widocznie nie jesteś efektywny żeby proponować Ci większy etat. Zastanów się nad zmianą pracy.
    ReviewUserIcon
    Kamikadze

    19.03.2020 15:42

    Inne

    Efektywność widać po słupkach. Chyba że twój liczony jest w ilości wkurzonych klientów lub posprzątanych podłóg. Dla twojej wiedzy sam mam pełny etat. Jednak jestem pewien że nawet przy połowie bym zrobił więcej od Ciebie. Tu mi chodzi o nowych pracowników którzy chcą tu zostać
    ReviewUserIcon
    Tyku

    31.01.2020 20:23

    Inne

    Gówniana firma nie stać ich na kasjerów Jakeś automaty do obsługi posprowadzali I cymbały same się kasują A potem płacze że podwyżkę co 5 lat dostaje A global kaskę trzepie (usunięte przez administratora) A konto w Szwecji pęka od siana I meble jak zapałka na raz
    ReviewUserIcon
    Lololo

    22.02.2020 01:17

    Inne

    Pracowalam dotychczas w 5 sklepach w Ikea w Polsce i absolutnie nigdzie nie spotkałam się z sytuacją gdzie nie można było iść do toalety lub po prostu na zaplecze sobie chwilę usiąść i odpoczac (poza czasem przerwy)
    ReviewUserIcon
    Ś w i a t

    14.03.2020 20:45

    Inne

    Jeszcze się nie spotkałem z sytuacja, że ktoś nie mógł skorzystać z toalety. Poza tym jest duże zainteresowanie ofertą pracy kasjera wśród młodych jak i dojrzałych kandydatów.
    ReviewUserIcon
    TenZły

    12.03.2020 12:36

    Inne

    Tak informacyjnie: w Warszawie, w lokalizacji gdzie pracuje między innymi domolinia, siedzi koleś, który niedawno wrócił z Włoch. Zamiast siedzieć w domu to chodzi normalnie do pracy i ma wywalone, że mógł coś przywieźć. Może kierownictwo się tym zainteresuje zanim pół działu trafi na przymusową kwarantannę?
    ReviewUserIcon
    Z Domolinii

    14.03.2020 00:17

    Inne

    Tak informacyjnie to strasznie bredzisz :)
    ReviewUserIcon
    sfgfgn

    06.03.2020 15:30

    Inne

    Szkoda, że dla kasjerów nie ma w IKEA Łódź nie ma stawka godzinowa 19,98 zł brutto)* + system motywacyjny atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe: MULTISPORT, ubezpieczenie zdrowotne, ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami- w tym wyjazd zagraniczny. Jakby nie patrzeć IKEA płaci za utrzymanie call center. Łódź, łódzkie Zakres obowiązków: pomocne i przyjazne odpowiadanie na kontakty telefoniczne i mailowe od klientów IKEA udzielanie informacji na temat produktów i usług IKEA przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych Wymagania Nasze oczekiwania: dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów kreatywność oraz entuzjazm w działaniu nastawienie na realizację celów dobra znajomość obsługi komputera wykształcenie min. średnie mile widziane doświadczenie w pracy w call center / telemarketingu lub obsłudze klienta, ale niekonieczne Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV. Oferujemy Nasza oferta: zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia + Zus stałe wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa 19,98 zł brutto)* + system motywacyjny stawka godzinowa dla studentów 17,00 brutto profesjonalne szkolenia wstępne i rozwojowe w ramach godzin pracy realna możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu praca w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi bardzo wysoki komfort pracy w nowoczesnym centrum operacyjnym atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe: MULTISPORT, ubezpieczenie zdrowotne, ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami- w tym wyjazd zagraniczny, elastyczny grafik https://pl.indeed.com/praca?l=%C5%81%C3%B3d%C5%BA%2C%20%C5%82%C3%B3dzkie&radius=0&vjk=1b491cd68b18a38c
    ReviewUserIcon
    Pracownik sprzeadaży

    04.03.2020 06:34

    Inne

    Grafiki tragedia, po co jest ten dział skoro cały czas trzeba je poprawiać lub układać na nowo. Może wkrótce przyjdzie nowy dyrektor i zrobi z tym porządek.
    ReviewUserIcon
    lili

    25.02.2020 19:54

    Inne

    Ile zarabia projektant wnętrz w Ikei? Warto tam w ogóle pracować?
    ReviewUserIcon
    Lili

    02.03.2020 13:48

    Inne

    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pomocna. Pozdrawiam serdecznie :-)
    ReviewUserIcon
    Korek

    03.03.2020 21:58

    Inne

    4tyś netto, w którym sklepi, bo na pewno nie Warszawskim, większość ID na pełen etat ma ok 3tyś na rękę nawet przy kilkuletnim stażu pracy w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    03.03.2020 17:00

    Inne

    Robiąc zakupy za moją marną (stała się marna po tych inflacjach i braku podwyżki) w biedronce zauważyłem ogłoszenie ze magazynier w biedronce zarabia 5500 brutto. A IKEA? Cisza. Bo przeciez pracownicy ikea nie potrzebują kasy. Trzeba zapisywać się do związków. Proszę was! Bez tego nic się nie uda w tej firmie. Zarząd zarabia a my wegetujemy nie mogąc odłożyć nawet kilku tysięcy na cokolwiek. Tylko związki.
    ReviewUserIcon
    Bartosz Kwaitkowski

    01.03.2020 10:27

    Inne

    Jak składałem szafkę to wsadzenie szuflady jest koszmarne bo nie widać końca itd.
    ReviewUserIcon
    Talamburyn

    01.03.2020 23:28

    Inne

    No i? Zgłoś to do "Uwagi" w TVN
    ReviewUserIcon
    Krab

    01.03.2020 12:33

    Inne

    Cześć,na jaką stawkę można liczyć na kasie w ikei? Dają powyżej minimalnej?
    ReviewUserIcon
    Talamburyn

    01.03.2020 23:28

    Inne

    W samym ogłoszeniu masz podaną stawkę. 20zł/h brutto
    ReviewUserIcon
    Urszulka

    22.02.2020 18:26

    Inne

    Najgorsi są ci nowi kierownicy. Pytasz o cos a oni się na ciebie patrzą jakby ktoś im zadał skomplikowane zadanie matematyczne Kilka lat temu ta praca mi się naprawdę podobała ale teraz ludzie którzy tam pracują to jest poprostu porażka albo nic nie potrafią albo niewiedzą o czym się mówi
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony

    30.11.2019 18:08

    Inne

    Film instruktażowy Ikea informował że w razie problemu nasi eksperci pomocą jak zadzwonisz.Każda instrukcja montażowa Ikea mówi o kontakcie z Ikea w razie wątliwości przy montażu.Miałem problem i zadzwoniłem z nim do Ikea...przełàczali mnie 4 razu rozmowa 35 min.i mieli do mnie oddzwonić i cisza.Kolejnego dnia znowu prosiłem o pomoc 2 krotnie rozmowy trwały 50 i 55 min.przełàczali mnie po 5 razy i eksperci z Ikea nie umieli powiedzić jak zamontować meble do samodzielnego montażu.Złożyłem reklamacje...bo oszukujà ludzi na filmie montażowym i w instrukcjach że pomagajà rozwiązać problemy.Faktycznie pracownicy nie montoją i nie mają pojècia o tym.Tylko to co wyczytajà w instrukcji montażu.Ale mòj problem ich przeròsł.Czujè siè (usunięte przez administratora) przwz nich.Pan z reklamacji zadzwonił i porasził abym zamòwił montaż mebli.Bardzo błyskotliwa uwaga.Więc to zamiast informacji w filmiku i instrukcjach powinno być..zamòw m9ntaż i daj jak zarobić a nie satysfakcja klienta.Stoje z robotà od 7 dni bo brak od nich info jak rozwiązać problem.Jednym słowem LIPA obsługa i firma.Przeprosimy niech do kieszeni sobie wsadzà.Odradzam u nich zakupòw bo żebranie o pomoc ktòrà deklarujà w instrukcjach montażu i na filmiku monrażu a faltycznie potwafià przełàczać jedynie rozmòwcòw i czekanie przy telefonie po 30 do 55 min.za każdym razem to fikcyjna pomoc IKEI.
    ReviewUserIcon
    Oxo

    01.12.2019 16:44

    Inne

    Jak masz dwie lewe ręce to zamów montaż i nie zwracaj ludziom (usunięte przez administratora) swoim nieudacznictwem
    ReviewUserIcon
    Jan

    18.02.2020 06:18

    Inne

    Jak nie potrafisz czytać instrukcji z IKEA to nie bierz się za to. Te meble to nawet dzieci składają.
    ReviewUserIcon
    Customer specjalist

    23.10.2019 21:32

    Inne

    Z racji tego.iz trochę przepracowałem w tej Szweckiej firmie (różne działy,ale najdłużej w dziale obslugi klienta) postanowiłem dodać konstruktywna opinie, najpierw wymienie plusy tej pracy: -Prosta praca -brak odpowiedzialnosci -po pracy nie jesteś kompletnie zwiazany z firma -system mybenefit(co miesiac dostajesz okreslna kwote,ktora przeznaczasz na dowolny cel) -kantyna pracownicza -stroj sluzbowy -dodatek na swieta -i generalnie co jakis czas cos dodatkowego sie trafi,jakas nagroda,jakas karta do wykorzystania w sklepie itd. -teoretyczna "13"(dostałem 2 razy a pozniej jej w sklepie na Targowku nie bylo) -w większosci działów dobra atmosfera -dość łatwy awans lub zmian dzialu minusy: -brak stałej pracy(nowych pracownikow zatrudniaja na 1/2 lub 3/4etatu. O ile od maja do grudnia robisz ile możesz o tyle od stycznia do kwietnia jestem bardzo ostre ciecie godzin) -brak kontroli i precyzyjnych wytycznych -nie masz mozliwosci zmiany czegos,twoj przelozony tez praktycznie nic nie moze -brak szkolen nowych pracownikow(przez to pracownicy popelniaja mnóstwo błędów) -slabe systemy wewnetrzne(ciezkie do zrozumienia i prostych rozwiazan) -duza rotacja ludzi. -brak kompetencji przełożonych(oczywiscie nie wszystkich,ale przez stosunkowo latwy awans twoim przelozonym moze byc ktos kto pracowal tydzien wczesniej wydajac hot dogi,a teraz jest leaderem od jakosci mebli [ha ha ha] ) Ogolenie sama prace w IKEA moge raczej ocenic pozytywnie,ale akurat w moim dziale na Targowku jest po prostu słabo. Pracowników,którzy coś potrafią zrobic zostało może ze 4 osoby(reszta obsluguje klientow-po omacku,albo wolajac kogos kto cokolwiek wie) "Szychy" tłumaczą to tak "praca z klientem jest ciężka i obecny rynek pracy jest otwarty,konkurencyjny" (ciekawe co zrobili,aby sie na nim utrzymac i wyroznic) Ludzie uciekają,bo siadła atmosfera,nowi kierownicy próbują metod "korpo" ale nie sądzę,aby tam to się sprawdziło. Nie taka polityka tej firmy,dlatego pracownicy ze stażem odchodzą. Widzą,że jest gorzej. Zmiana idzie tylko w gorszą storę dla pracownika(np brak 13 pesji,robi sie afery jak pracownik kupi coś z rodzina,bo nie placil swoja karta itp)-klient tego nie odczuwa(chyba,że nowi pracownicy wprowadzaja w blad klienta) Jak ktoś kiedyś powiedział "Jakoś nie ilość sie liczy" a dziś IKEA stawia na ilość pracowników a nie na jakość. Jestem Ciekaw dlaczego nikt "wyżej" nie sprawdził ile osób odeszło i sie tym nie zainteresował. Firmie życze powodzenia,bo lepiej byc ich klientem niz pracownikiem(przynajmniej w obecnych czasach)
    ReviewUserIcon
    Cs team

    01.12.2019 22:50

    Inne

    Wiedz, że (usunięte przez administratora). Jednak te metody "korpo" chyba i ją irytowały. Nie mniej jednak dziś w dziale obsługi klienta są może 4 osoby z jakimś stażem reszta to "gang swiezakow"
    ReviewUserIcon
    Xxx

    30.01.2020 22:22

    Inne

    Ciuchy służbowe? Chyba nie w Blue city gdzie "kompetentne" kierownictwo przez parr miesięcy nie potrafi załatwić służbowych ciuchów i każe pracownikom food pracować w prywatnych spodniach, albo w zbyt dużych ciuchach z drugiej ręki.

    Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.