opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IKEA Retail

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 886 ocen
Opinie(1244)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1244)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Benefity
  • .
  • Częste pytania

Poznaj nas

Oferty pracy

Benefity

Częste pytania

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bydgoszcz - IKEA Retail
Gdańsk - IKEA Retail
Janki - IKEA Retail JANKI
Katowice - IKEA Retail
Kraków - IKEA Retail
Lublin - IKEA Retail
Łódź - IKEA Retail
Poznań - IKEA Retail
Warszawa - IKEA Centrum Obsługi Klienta DOMOLINIA
Wrocław - IKEA Retail

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o IKEA Retail

Opinie

Opinie o IKEA Retail Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IKEA Retail!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Helmut

    27.02.2022 09:10

    Kandydat

    Jaskinia pracuje pod biurkiem szefa.na kolanach
    ReviewUserIcon
    Stara dama

    10.02.2022 11:26

    Były pracownik

    Ikea specyficzna firma do 2005/2006 jeszcze jakoś dało radę się tam robić i żyć a późniejsze lata były tylko gorsze ilu porządnych i dobrych ludzi kiedyś pracowało na Targówku w wawie szkoda że się to rozpadlo bardzo miło wspominam Agnieszkę .r pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gość

    03.02.2022 16:37

    Kandydat

    Hej ludziska. Na jaką stawkę może liczyć team leader na dziale sprzedaży w Ikea?
    ReviewUserIcon
    Izolator

    01.02.2022 19:55

    Kandydat

    Ci wy gadacie tu jest taka jedna nijaka jaśmina jej się podoba zadowolona podwyżki ma duże nie ma to jak być odmieńcem prawda jaśmina ale.i tacy muszą żyć na tym świecie
    ReviewUserIcon
    jch

    22.11.2020 22:46

    Kandydat

    Niedługo w Szczecinie startuje IKEA więc postanowiłem wystartować, zobaczyć co mają do zaoferowania bo w końcu tak pięknie się reklamowali w radio czy w internecie na ich stronie - same superlatywy. Sam proces rekrutacji niby prosty, najpierw cv, potem jak oki to prośba o kilka pytań online do kamerki a jak dalej akceptują to lecisz na spotkanie. I tutaj powoli czar pryska bo ta piekna firma, otwarta i taka nowoczesna, jednak zdążyła w Polsce już dawno zejść do pospolitej korpo i niewiele oferuje. Sama rozmowa mocno dyskusyjna, na pospolitego sprzedawcę zadają pytania, jakbyś miał zostać przynajmniej menagerem działu. Pomijam fakt, że prawie wszystkie pytania z rozmowy online powtarzają się i klepiesz jak robot to samo. No i co oferują ?? ano rekrutują jakbyś miał dostać pracę życia, własne biuro i nie wiadomo co a zarobki gorsze jak na kasie w biedronce :) kompletnie nie rozumiem bo co bredzić o jakiś wartościach i podnośić wzniosłe frazy, jakieś scenki aranżowac itd, śmiech na sali, masz być (usunięte przez administratora) za grosze i jak komuś zależy to niech udaje głupiego, wtedy ma szansę. Na pewno nikt tam nie zatrudni kogoś, kto marzy o rozwoju czy poszukuje jakichkolwiek wartości w pracy, nie ma szans, rekrutujący już widzi zagrożenie ;) nie rozpisując się, najbardziej żenujace jest to, że nawet nie podziękują za przybycie i o wyniku rekrutacji. Siedz w domu i czekaj, może zadzwonią za tydzień lub miesiąc albo za pół roku jak banda korpo ludków się wypali i zapragną mieć w zespole kogoś, kto pragnie więcej.
    ReviewUserIcon
    iRENA

    10.06.2021 10:12

    Inne

    Masz rację- omijaj szerokim łukiem. Takiego bałaganu jak tam nigdzie na świecie nie ma. Nie wierz w ani jedno słowo!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Haha

    30.01.2022 11:11

    Pracownik

    Ikea nie przymusza pracowników do badań. Prawo polskie je nakazuje. Nie chcesz robić badań? Spoko. Wcale też nie musisz tu pracowac
    ReviewUserIcon
    A

    16.09.2021 15:59

    Inne

    IKEA to beznadziejna firma, napisałam 5 stron tylko na temat reklamacji, która nadal się ciągnie (od początku 2020). Miałam nieszczęście kupić od nich kuchnię. To był ogromny błąd. Na kążdym etapie schody. A jak się pojawiły problemy, pracownicy przestali na sprawę reagować. Dzwonię do nich codziennie od miesiąca, za każdym razem rozmawiam z inną osobą, która kontaktuje się z kobietą przypisaną do sprawy, która to kobieta przekazuje im informację, że do mnie oddzwoni. JESZCZE NIGDY NIE ODDZWONIŁA. Czas mija (kolejny rok), a ja nadal użeram się z niesprawną zmywarką i ogólnie kuchnią, w której brakuje wielu elementów. To skandal, ale najgorsze jest to, że nie ma się komu poskarżyć. Pracownicy IKEA nie wiedzą kto jest właścicielem IKEA i nigdy przenigdy nie skontaktują klienta z przełożonym czy jakimś kierownikiem. Sprawa kończy się na infolinii. Miałam do czynienia z wieloma firmami i zawsze jakiś podstawowy szacunek do klienta jest zauważalny, ale nie w tej dennej firmie IKEA.
    ReviewUserIcon
    B

    23.09.2021 19:24

    Inne

    Zdecydowanie się zgadzam. RObią projekty kuchni, zgadzają się na raty a później jak już bank zatwierdzi kredyt okazuje się, że nie ma części w sklepie i nie wiadomo kiedy będą... to jest okropne. Żerują na ludziach i ściągają pieniądze. Mam nadzieję ze Pani sprawa szyb ko się rozwiąże
    ReviewUserIcon
    Lol

    30.01.2022 11:05

    Pracownik

    Może ta reklamacja była tak bezsensowna jak post i warto ją przeczytać jeszcze raz. Albo sprawdzic czy zgłosiłeś ja w odpowiednim miejscu, bo jak widać zdarzają Ci się pomylki. Jest to strona do wystawiania ocen PRACODAWCY. No chyba, że tu pracujesz to wtedy zwracam honor
    ReviewUserIcon
    JasminaV

    21.02.2020 23:10

    Inne

    Jestem zaskoczona tym, co czytam ???? Fakt, pracuje tu od niedawna, ale szczerze i obiektywnie powiem, ze w życiu nie spotkałam tak pomocnych i miłych ludzi. Kierownictwo jak na razie bardzo mnie wspiera, a gdy miałam problem osobisty poprzestawiali dla mnie grafik bez problemu. Zaplecze socjalne najlepsze jakie miałam w życiu, duża kuchnia, owoce, kawy... Do tego karta pracownicza na jedzenie. Zobaczymy, co będzie dalej, ale jak na razie Niemnie narzekac na jakieś zgrzyty i brak chęci pomocy od kierowników... Nie bardzo rozumiem skąd jakieś osobiste żale, to chyba powinna być opinia o pracy, a nie o tymnjak kto wyglada i jakie ma kompleksy ???? Jedyny komuś to oczywiście kasa, ale jak na początek jest ok, nie od razu Kraków zbudowano. I tak teraz ciężko na rynku od razu dostać umowę o prace. Zle nie jest, naprawdę nie wiem skąd te opinie...
    ReviewUserIcon
    L.

    24.09.2021 18:54

    Pracownik

    Rany ilu frustratow na tym profilu. Ludzie zazdroszczą Ci pozytywnej postawy i radości. Te buźki w dół są przerażające. Nieszczęśliwi ze sobą i wiecznie narzekający. Mam nadzieję, że już nie są pracownikami Ikea, bo inaczej trzeba by im było dać szansę rozwoju w innych firmach!
    ReviewUserIcon
    Kto

    30.01.2022 10:59

    Pracownik

    Ostatnio była podwyżka o 200 lub 300 brutto zależna od stażu pracy. Była to podwyżka niezależna od rozmów oceniających i stąd właśnie dwie podwyżki w roku, dosłownie po kilku miesiącach kolejna. Skoro pracujesz w tej firmie to dziwne, że nie wiedziałaś ???? Co do samych podwyżek ludzi się wypowiadających to ja w zasadzie dopatruje się tu jakości pracy. Sama obserwuje to na swoim dziale. Osób, którym się nie chce, nie wykazują żadnej inicjatywy, liczą, że inni za nich wszystko zrobią jest sporo. Sama pracuje dopiero 4,5roku. Zaczynałam od 20zl brutto, obecnie mam 32. Mam też na dziale osoby, które pracują kilkanaście lat, na tym samym stanowisku i zarabiają duuuuzo mniej niż ja, oczywiście są też tacy co mają więcej I wiesz co? Wcale się nie dziwię. Samo przyjście do pracy nie oznacza że jesteś świetnym pracownikiem i masz tą podwyżkę dostać. Na podwyżkę trzeba zapracować. Dodam, że jestem pracownikiem najniższego szczebla, nie jestem pracownikiem biurowym. I owszem praca nie zawsze jest idealna. Kierownicy też. Miałam paru naprawdę świetnych, a kilku beznadziejnych, obecnie nie narzekam, można się dogadać z nimi w każdej sprawie. Po prostu zależy na jakich ludzi trafisz.
    ReviewUserIcon
    Izolator

    09.12.2021 10:07

    Były pracownik

    Po raz kolejny przyznaje jaśminie złotą trzczcionkę teleexpresu tym razem w kategorii największy zadowolony przemądrzałego internetowy
    ReviewUserIcon
    Bibalooo

    22.12.2021 20:27

    Pracownik

    Ta przemądrzała „jaśmina” dalej pracuje i ma cię głęboko :) bez przyjemności
    ReviewUserIcon
    Joy

    07.09.2021 15:52

    Kandydat

    Niestety zawiodłem się po całej lini na rekrutacji w IKEA. Rekrutacja na bardzo niskim poziomie. Jest kilka spotkań, bardzo angażujących czas i zaangażowanie. Po czym bo dłużym czasie oczekiwania, dostaje się maila z wiadomością jak kopiuj/wklej, że jednak nie. Zero jakiegokolwiek feedbacku. Nie zawracającie ludziom głowy, jeżeli szukacie pracowników z innym doświadczeniem. Nie wiem po co tyle spotkań by po nich mailem podziękować. Ludzie w tych czasach nie mają na takie podchody czasu.
    ReviewUserIcon
    Stella

    31.08.2021 22:41

    Pracownik

    Pracuje tu około dwa lata. O ile jest parę czynników, które należałoby zmienić, to na tle innych korporacji IKEA Domolinia bardzo się wyróżnia - na plus. Wielokrotnie jesteś świadkiem rozmów pracowników: „Nie chce mi się”, „ale mnie ten klient wku..ia”, „dam to komuś innemu mi się nie chce”, No jak jest taka spychologia i nie podpisujecie się wynikami, to ja już wiem skąd takie negatywne opinie. Przychodzicie do pracy znając stawkę, a narzekacie, że za mało. Tak, niedużo, ale wiecie ile wynosi wasza pensja. Zamiast spróbować swoich sił i postarać się robić coś więcej, to olewacie. To jak chcecie dostać podwyżkę? Za co? Za olewanie klientów? Aha.
    ReviewUserIcon
    Stef

    25.08.2021 17:11

    Kandydat

    Super przeprowadzona rekrutacja, w przyjaznej i bardzo luźnej atmosferze. Stresu praktycznie się nie odczuwa. Jest kilka procesów rekrutacji. Pierwsza to nagranie filmiku gdzie wyświetlaja się 4 pytania w aplikacji. No stress jest odpowiednio duzo czasu by sie przygotować do kazdej odpowiedzi. Potem zapraszają na video rozmowe gdzie mozna sie zapoznać. I tutaj naprawde jedna z lepszych rozmów jakie miałam. Ikea tak trzymaj. Masz super pracowników. Bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze :)
    ReviewUserIcon
    JA

    10.08.2021 20:49

    Kandydat

    W jakich godzinach pracuje koordynator zespołu sprzedaży? Jakieś opinie, przemyślenia...
    ReviewUserIcon
    iRENA

    10.06.2021 10:23

    Inne

    Najgorszy sklep na świecie!!!!!!! Brak mi słów .jesteście niewiarygodni, niekompetetni .Nie dotrzymujecie terminów z umowy ,żądacie pilnowania odbioru towaru 12 godzin i oczywiście nie przywozicie i nie dajecie znaku życia. Po wielokrotnych interwencjach i awanturach łaskawie na trzeci dzień po terminie i wielu telefonach przywozicie towar w paczkach i zostawiacie. Klient kwituje odbiór paczki nie wiedząc co tam w niej jest. I jeszcze bezczelnie prosicie o opinię!!!! TO JEST ŚWIŃSTWO JAKIEGO ŚWIAT NIE WIDZIAŁ!!!! wszystkie media poinformuję o WASZYCH USŁUGACH.pS. miałam nadzieję,że jak już wyżebrałam tą dostawę to będę miała w domu złożoną rogówkę Każdy szanujący się sklep tak robi. Teraz muszę za opłatą prosić kogoś o jej złożenie.TO JEST HAŃBA !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Dida

    18.06.2021 15:53

    Pracownik

    To jest strona dla pracowników a nie dla klientów elo
    ReviewUserIcon
    iza

    26.07.2021 11:03

    Pracownik

    i co jeszcze, frytki do tego?
    ReviewUserIcon
    Parol

    11.07.2021 19:35

    Były pracownik

    Jaśminy i tak nikt nie przebije Przyznaje jej za głupotę złotą trzczcionkę telexpresu
    ReviewUserIcon
    Bartek

    20.07.2021 14:35

    Pracownik

    A ja ci przyznaje order stulejarza
    ReviewUserIcon
    Lord912

    19.07.2021 16:50

    Inne

    Ostrzegam przed zakupami internetowymi w tym sklepie! Zamówiliśmy stolik do ogródka wraz z 8 krzesłami i 8 poduszek do krzeseł. Dostawa miała być do dwóch dni. Znacznie później przywieziono nam stolik i ... 8 poduszek. Kontakt z tym sklepem jest praktycznie niemożliwy. Jedyna opcja to bezsensowny czat z robotem. Słowem jeden wielki skandal i niegrzeczna obsługa. Mijają kolejne tygodnie i przywożą jedynie 6 krzeseł, bez zapowiedzi, chociaż wybraliśmy opcję za dopłatą z uzgodnieniem dnia i pory dostarczenia oraz wniesienia. Pozostałe po interwencji także w dyrekcji zagranicznej miały być w którąś sobotę. Przywieziono je 3 dni wcześniej o 13.00 (oboje z żoną pracujemy). A wybraliśmy ten komplet ze względu na podkreślany wszędzie krótki okres dostawy ze względu na planowane urodziny w ogródku. Kicha! Dużo nerwów i jak przyznała pani z którą wreszcie nawiązaliśmy kontakt, zabrakło zrozumienia i dobrej woli. Szczytem wszystkiego był fakt, że tłumaczono nam niedostarczenie akcesoriów faktem, że takie sprawy podlegają reklamacji, z czasem rozpatrzenia teoretycznie 2 tygodnie.W praktyce jest inaczej. Ale ja niczego nie reklamowałem! Zero reakcji na e-maile dyrektora regionu i chaos nie do opisania.
    ReviewUserIcon
    Lando

    20.07.2021 14:32

    Pracownik

    A g nas to obchodzi. To miejsce dla pracowników a nie dla klientów. Idź pan
    ReviewUserIcon
    Pat Rud

    14.06.2021 07:12

    Inne

    W styczniu zakupiłam łóżko Hemnes, niestety w kwietniu powstala wada, popękały nóżki tylnie w stelażu rozsuwanym co spowodowało, że łóżko opadło. Po zgłoszeniu reklamacji w dniu 30.04.2021 do dnia dzisiejszego nie otrzymałam odpowiedzi na moja reklamacje. Po mojej interwencji, pracownik próbował zaproponować mi, że może przyjechać Pan monter i jeśli wada w jego opinii będzie podlegała gwarancji to oni konto naprawia. Niestety ale zgodnie z prawem konsumenta i Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014. 827). Jeżeli w ciągu 30 dni nie otrzymam odpowiedzi reklamacja zostaje uznana na moją korzyść. Pracownik infolinii próbował mi wmówić, że prawo nie jest prawem i wcale nie mam racji. Dodatkowo podobno nie ma mojego zgłoszenia. Na moje pytanie w takim razie w jaki sposób mogłam otrzymać od nich potwierdzenie otrzymania zgłoszenia nie umiał mi odpowiedzieć. Dostałam informację, że ktoś się ze mną skontaktuje, hmm minął tydzień a dalej brak odzewu. Rozumiem, że skoro firma nie dba o swoich klientów i nie stara się rozwiązać sytuacji rzecznik Praw Konsumenta i Klienta powinien się tym zainteresować.
    ReviewUserIcon
    Loka

    27.06.2021 03:29

    Pracownik

    Szanowna pani, ta strona jest dla obecnych i przyszłych pracowników. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Narazie
    ReviewUserIcon
    Chomik

    28.06.2021 01:49

    Inne

    Nie ciołku to strona o opiniach o pracodawcy. Twoje pierdolety tutaj nikogo nie obchodzą
    ReviewUserIcon
    Byk

    27.06.2021 17:41

    Były pracownik

    Krych co jak co ale twoja mama tak dobrze robi loda że szybko jej się schlapałem do pyszczka
    ReviewUserIcon
    Byk

    21.06.2021 17:40

    Były pracownik

    A jaśminka obciachowiec tam pracuje
    ReviewUserIcon
    Krych

    27.06.2021 03:28

    Pracownik

    Stary weź zwijaj wrotki
    ReviewUserIcon
    Ona

    11.03.2021 22:08

    Kandydat

    Witam. Właśnie przeczytałam, że ktoś na stanowisko sprzedawcy dostał skierowanie na badania!! Chyba nie trzeba badań na stanowisku sprzedawcy?? W innych krajach ludzi się nie przymusza do poddawanie się badaniom lekarskim. Poza tym, czy firma płaci krocie, że proces rekrutacyjny jest tak skomplikowany?
    ReviewUserIcon
    Lololo

    26.03.2021 00:52

    Pracownik

    Skandal normalnie.... Ktoś dostał skierowanie na badania MEDYCYNY PRACY...
    ReviewUserIcon
    biurwa

    19.06.2021 10:18

    Kandydat

    Pracodawca nie ma prawa dopuscic Cie do pracy bez badań lekarkich i szkolenia BHP, na kazde stanowisko wymagane sa badania niezaleznie od szczebla(nie ma różnicy czy to kierownik, sprzedawca czy zamiatacz parkingu).
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.05.2021 11:33

    Inne

    Jestem bardzo miło zaskoczony dzisiejszą 10.05 godz. 11:15 obsługą przez Panią Aleksandrę z działu zwrotów Ikea Targowek. Jest osobą kompetentną, miłą, zaangażowana w rozwiązywanie problemów i profesjonalną. Jako Klient dziękuję bardzo za taką postawę „can do” i za załatwienie mojej sprawy. Ta Pani powinna przekazać swój styl pracy z Klientami jako wzorcowy w systemach szkoleń obsługi klienta. Dziekuję
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IKEA Retail?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IKEA Retail

    Pl. Szwedzki 1 05-090 Warszawa

    NIP:5270103385

    KRS:0000091681

    https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/work-with-us/
    Branże: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    05.02.2021 18:52

    Kandydat

    Witam. Pisze z takim zapytaniem. Jestem zainteresowana podjęciem pracy w IKEA, jednak na dzień dzisiejszy w moim mieście jest zapotrzebowanie na 1/2 etaty. Dla mnie to troszkę za mało. Chciałabym pracować na pełnym etacie. Czy jest taka możliwość zatrudnienia na początek na 1/2 etatu a później dostać szanse na pełny etat? Byłabym wdzięczna za każda odpowiedz. Pozdrawiam ciepło :-)
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    02.05.2021 17:02

    Inne

    Nawet jak dostanirsz 1/2 status to beda ci dqwac nadgodzin Prawle co 3/4
    ReviewUserIcon
    Iks

    28.04.2021 11:32

    Kandydat

    Któryś raz z rzędu pojawia się ogłoszenie ws pracy na stanowisku Specjalisty ds Obsługi Klienta/DOMOLINIA. Zastanawiam się czy rzeczywiście poszukiwani są pracownicy czy to jest sztuka dla sztuki (może na przyszłość).
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2021 17:00

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JaminaV

    18.03.2021 14:19

    Pracownik

    Nie pracuje na Targówku ;) ale może ty tak musiałeś robić :)
    ReviewUserIcon
    Jasmina

    11.03.2021 13:59

    Pracownik

    A co zazdrościcie mi że lepiej od was zarabiam było się uczyć
    ReviewUserIcon
    JasminaV

    15.03.2021 09:21

    Pracownik

    Nawet pan nie potrafi nicku podrobić :)
    ReviewUserIcon
    Pytająca

    26.01.2021 07:34

    Kandydat

    Benjamin dziękuje za odpowiedz. Szukają teraz jako sprzedawca chyba w dziale sypialni coś takiego i wtedy rzeczywiście 8,5h pracujesz ? Nie da się bez tej przerwy ? Ona jest obowiązkowa taka długa ? Czy częściej są zmiany popołudniowe czy na zmianę raz ranek raz popołudnie ? Dodatkowo czy jest szansa ze oo jakimś czasie dostanie się pełny etaty a nie 3/4?
    ReviewUserIcon
    nick

    29.01.2021 11:37

    Pracownik

    30min jest obowiazkowa. Jednak docenisz ją jak bedziesz mogł normalnie w tym czasie zjesc obiad na kantynie
    ReviewUserIcon
    Ona

    11.03.2021 22:42

    Kandydat

    Tylko 30 minut? A nie można mieć godzinnej? I sa też przerwy płatne, np. na herbatę? Dzięki jeśli odpowiesz :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.03.2021 13:08

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.03.2021 21:46

    Pracownik

    Jeżeli tak odnosisz sie do ludzi to sie nie dziwie ze wywalili cie na zbity pysk. Mieli racje
    ReviewUserIcon
    Braki w zamówieniu

    06.10.2020 15:26

    Inne

    Brak 5 elementów w zamówieniu posiadającym 149 pozycji, meble kuchenne nie zamontowana do końca, nie działają tak jak powinny.
    ReviewUserIcon
    Jaka płacą taka jakoś

    16.11.2020 04:24

    Były pracownik

    Cóż IKEA mało płaci zwykłym pracownikom i firma zewnętrznym dlatego jakoś usług jest słaba. Pracownicy są nie doceniani więc nie wykonują swojej roboty właściwe. Ikea głosi że dba o pracowników i się z nimi liczy ale traktuje ich jako tanią siłę roboczą. Przez cierpi klient. Ja współczuję tym którzy muszą tam pracować a co ciekawe infolinię obsługuje firma zewnętrzna która zatrudnia ludzi i płaci im więcej niż kasejrowi. To wyzysk w biały dzień. Pracując w tym sklepie nawet jako sprzedawca nie masz czegoś takiego jak premia od sprzedaży. Jako kasjer nie ma jakieś premii że przychodzisz do pracy nie chorujesz i w kiedy są mega kolejki to nawet na siku cię nie wypuszcza . Tam kasjer może zemdleć i każdy ma go w czterech literach. Dlatego drogi kliencie nie miej profesji do ludzi którzy robią szara robotę ale do osoby które zarządzają ta firma .
    ReviewUserIcon
    Lilka

    25.02.2021 16:47

    Pracownik

    Nikogo tutaj to nie obchodzi. To strona dla pracowników.
    ReviewUserIcon
    Pytająca

    30.01.2021 09:36

    Kandydat

    1 raz spotykam się z taka przerwa ale pewnie masz racje że ją docenię :) rozumiem że warto kandydować dobrze sie pracuje ?:)
    ReviewUserIcon
    xyz

    28.09.2020 22:50

    Kandydat

    Witam! Jak wygląda praca i płaca na stanowisku specjalista ds. projektowania wnętrz?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    25.01.2021 19:36

    Kandydat

    Tez mnie interesuje to stanowisko. Ktoś może coś więcej powiedzieć? :)
    ReviewUserIcon
    Benjamin

    23.01.2021 18:34

    Pracownik

    Zmiany są najczęściej po 8.5 godziny... Np 7- 15.30 (z czego do godzin pracy liczy ci się 8 godzin, 30 min masz nie płatne że względu na przerwe łączna 45 minutową)
    ReviewUserIcon
    Benjamin

    23.01.2021 18:33

    Pracownik

    Zmiany są bardzo różne, w zależności w jakim dziale pracujesz. Logistyka ma zmiany poranne popołudniowe a także nocne. Sprzedaż pierwsza zmianę zaczyna o 7,8 bądź 9. W CS czy na kasach są jeszcze inne godziny pracy. A biuro wiadomo najczęściej od 8 zaczyna.
    ReviewUserIcon
    Pytająca

    23.01.2021 11:49

    Kandydat

    Czy zmiany są np 8 godzinne np 9-17 14-22? Czy są tez nocne poda ktoś przykładowy czas pracy ? I godziny
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    23.01.2021 10:13

    Kandydat

    W jakich godzinach są zmiany w ikea Targowek ? Zastanawiam się czy składać cv ale mieszkam poza Warszawa i nie wiem czy dam radę dojeżdżać ? Ostatni autobus mam 22:45 a pierwszy 7:15 chętnie się dowiem jakie są zmiany czy grafiki :)?
    ReviewUserIcon
    IZI

    16.01.2021 02:57

    Kandydat

    ODP dot. rekrutacji: Nie, co Ty, tylko po polsku, ale powiem Ci, że moja trwała dobre 30 min. Jeszcze angielskiego by tam brakowało XDD Niektóre pytania były wręcz absurdalne. Czułam się jakbym aplikowała na stanowisko kierownicze. Mnóstwo wymagań, a zaproponowano mi, zgodnie z ich tradycją, 20 zł/h brutto i etat 3/4. Na warszawskie warunki to jakiś żart. Co więcej, rekruterkom nie spodobało się, że nie miałam doświadczenia bezpośrednio w branży retail, a to nieprawda. Nie chcę zostać rozpoznana, więc nie nie podać szczegółów, ale pracowałam w miejscu, gdzie klientom trzeba było poświęcić mnóstwo czasu, bo sumy za ich zakupy często liczone były w dziesiątkach tysięcy (sama odpowiadałam też za wystawianie faktur) i w firmie, która wręcz słynie z tego, że praca tam jest bardzo ciężka ze względu na kontakt ze zdenerwowanym (żeby nie powiedzieć wk00rwionym) klientem. Więc nie wiem o co im dokładnie chodziło. Zakładam, że "zwykła" kasjerka też nie byłaby w stanie sprostać tym wymaganiom, bo przecież w IKEA trzeba profesjonalnie prowadzić dyskursy z klientami. XD Mamy pandemię, chyba większość ludzi szuka teraz jakiejkolwiek pracy. Chyba nie lubią tam zbyt ambitnych osób, które bezpośrednio mówią o swoich planach i chęci rozwoju. Może jeszcze trzeba skłamać, że od zawsze marzyło się o pracy w IKEA na tym jednym stanowisku i chęci wykonywania tej samej pracy aż do śmierci.
    ReviewUserIcon
    Hh

    02.01.2021 15:05

    Inne

    Meble bardzo słabej jakości niszczą się bardzo szybko a instrukcje są głupie i nie czytelne
    ReviewUserIcon
    HEJ T

    01.12.2020 09:06

    Inne

    Witam, właśnie otrzymałem odpowiedź na reklamację 01/12 8:55 telefon. reklamacja na telewizor UPLEVA, który samoczynnie się włącz i wyłącza o zawieszaniu nie wspomnę. Reklamacja jest nie zasadna ponieważ tu zaczynają się regułki....... , ale średnio sympatyczna Pani doradza mi, że mogę złożyć reklamację u producenta telewizora, który już ich nie produkuje od 4 LAT !!!! Więc zostałem w dość nie miły sposób zdenerwowany ponieważ kupiłem telewizor w IKEA, a nie w UPLEVA gdzie bądź to jest .... Jestem zażenowany takim obrotem sprawy. Dodam, że sam osobiście telefonowałem do IKEA w mojej sprawie 30 minut przełączania i czekania na pracownika IKEA. Nikt nie ruszył palcem w tej sprawie, jestem Wściekły już nie telewizorem ale jak MARKA IKEA mnie potraktowała swym nieprofesjonalnym podejściem. Muszę nadmienić, że połączenie ze sprzedażą jest natychmiastowe, ale w drugą stronę sami wiecie......
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    08.12.2020 18:01

    Pracownik

    Rozumiem że jesteś pracownikiem i oceniasz w ten sposób swojego pracodawcę?!
    ReviewUserIcon
    .

    31.12.2020 00:29

    Były pracownik

    Jeśli kupiłeś coś gdzieś to sprzedawca daje ci ustawowe dwa lata rękojmi. Gwarancja zależy od gwaranta i nie ma znaczenia gdzie dokonałes zakupu. A poza tym, to gowork a nie IKEA. I robisz straszne blędy. Inny słowy; typowy roszczeniowy i nielogiczny młot.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.09.2020 10:15

    Inne

    Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w IKEA Retail?
    ReviewUserIcon
    MartinXCV

    21.11.2020 16:25

    Kandydat

    Przy dobrych wiatrach po 3 miesiącach.
    ReviewUserIcon
    AXXX

    10.11.2020 11:36

    Kandydat

    Jakie są zarobki jako Technik ds Utrzymania Obiektu?plus minus oczywiście. Nie wiem czy jest sens składania CV Dzięki.
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany

    29.10.2020 18:16

    Pracownik

    Nowa wartość IKEA - możesz być sobą wtedy, kiedy Ci na to pozwolimy. Strajk Kobiet. Ikea nabrała wody w usta, to samo każe robić swoim pracownikom. Wyrażać siebie mogą, ale po pracy. ***** ****
    ReviewUserIcon
    Deoksyroboza

    28.10.2020 23:21

    Pracownik

    Po ostatnich ruchach personalnych w końcu można by zobaczyć porządek jednak.. tak nie jest. Chaos to najmilsze określenie sytuacji która ma miejsce. W każdym szaleństwie jest jakaś metoda? Odnosząc się do pierwszej poruszonej kwestii - nie każdy kto potrafi odpowiednio wylizać nadaje się na stanowisko kierownika. I honestly think that this message should be read by new store manager. If u truly want to make an impact in Targówek future then reconsider people we are working for. I mean right now common coworkers are treated like cannon fodders. It's a disgrace to IKEA brand, name and people associated with a mark.

    Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.