Opinie o Headhunters Group Sales & Marketing Recruitment w Warszawa

Headhunters Group Sales & Marketing Recruitment
1 3 27 5 1
Ryszard Nowy wpis

Cześć. Na ich stronie zauważyłem sporo ofert o pracę. Tyle że większość z nich została dodana jakiś czas temu. Czy to oznacza, że cały czas potrzebują nowych pracowników?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Headhunters Group Sales & Marketing Recruitment?

PoGodzinach

Wszystko jest kwestią punktu widzenia: ja się tam nauczyłem wszystkiego - potem już zaden szef mnie niczego nowego nie nauczyl; wszyscy oczekiwali, że jakoś tam wdrożę się sam. Jednak nie dziwią mnie negatywne wypowiedzi osób, które tam były na stażu - ludzie na poczatku kariery mają zupełnie nierealistyczne oczekiwania wobec rynku pracy. Myślą, że sukces osiągnie się sam, a już na pewno przed 17tą. Chcesz czegoś więcej od życia - polecam hhg. Traktujesz robotę na zasadzie: "oby do 17" - znajdź sobie coś innego.

Kara Nowy wpis
@PoGodzinach

mnie natomiast dziwi Twoja pozytywna opinia. Aż brzmi mało prawdopodobnie

Kara Nowy wpis

Najgorsze miejcie, w jakim pracowałam. Atmosfera fatalna, szefowa krzycząca, mobingująca, lubiąca poniżać.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jerzy

A teraz prowadzą może rekrutacje, czy trudno dostać się tu do pracy?

@nka
Nazwa działu: Handlowy

Wymagająca szefowa, ale docenia rzetelnych ludzi. Było trochę stresu - motywującego do sięgania dalej.

Jeremi

Z pewnością praca nie jest bezstresowa ale za to sukces daje olbrzymią satysfakcję, polecam

Milena
Nazwa działu: Marketing

Pracowalam z HHG przez rok jako freelancer. Przez ten rok zaprzyjaźniłam się z Szefową. Moim zdaniem to świetna osoba. Po pierwsze: zna ten rynek doskonale. Pracuje za trzech i stawia na jakośc, nie na ilość. Nie jest szefową pracującą palcem wskazującym; super mi się z nią realuzowalo projekty po partnersku. Umie docenić dobrą robotę, chociaż jest wymagająca. Ma rzadki u szefów dar: jak masz zly dzien, poświęci ci czas i wesprze. Jedna z najfafniejszych osób, jakie spotkałam na swojej drodze zawodowej.

TakNie

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Headhunters Group Sales & Marketing Recruitment w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Zainteresowana

Jaki jest powód tej ciszy? Firma działa?

kazik

Byłem kiedyś na 3dniowym stażu, wytrzymałem 1 dzień. Brak narzędzi pracy, trudna szefowa, która krzyczała na swoją współpracownicę, obskurne, brudne biuro.

Ola

Może dlatego, że ludzie bez doświadczenia chwytają się każdej propozycji? Czasem bezmyślnie. Ja myślę, że te bezpłatne dni "stażu" są dobre, by oprzytomnieć i uciekać gdzie pieprz rośnie. Na stażu jest ciężko? Potem będzie już tylko gorzej. I dłużej.

Annna

Dlaczego mimo tylu negatywów wciąż pojawiają się tutaj nowe osoby,które piszą wciąż nowe nagatywne komentarze o tej firmie? Ludzie,nie zatrudniajcie się tam za psi grosz.Szanujcie się. Jak nikt nie będzie chciał dać się upokarzać i to do tego za orzeszki,nie będzie takich parszywych "miejsc pracy".

Ola

Nie polecam. No chyba, że na 2-3 m-ce, bo potem następuje wypalenie i jest coraz gorzej. Obecnie na rynku modne jest określenie work-life balance, w Headhunters Group nie ma nawet odrobiny tego trendu! Np. taka sytuacja: umówiłaś się z koleżanką na ploty i zakupy, nie możesz wyjść z pracy o 17.30 (pracuje się 8,5 godz. teoretycznie), bez dobrego powodu, spotkanie z koleżanką do nich nie należy, trzeba wymyślić coś mocniejszego. Masakra. Drodzy kandydaci, obecnie tak się nie pracuje! Każdy normalny pracodawca (nawet korpo!) nie pyta pracownika, co robi w swoim wolnym czasie i czy myśli wtedy o pracy! Poza tym, szumnie nazywany Direct Search, schodzi obecnie do lamusa, jak również przygotowywanie scenariuszy kłamstw, które się mówi, żeby zdobyć kontakty! Szanowna Pani Właścicielko, nowoczesne firmy rekrutacyjne tak nie pracują. Pod żadnym względem.

TakNie1
gennie

Potwierdzam, potwierdzam, potwierdzam w 100%. Strategia manipulacji właścicielki to wpędzanie w poczucie winy: „nigdy nie jesteś dobry w tym co robisz”, kłamanie: „wszędzie pracuje się nadgodziny” i „ jeżeli odejdziesz nigdy nie znajdziesz pracy” oraz „ludzie, którzy tu pracowali osiągnęli wielki sukces” (na pewno nie dzięki niej i tej firmie, której nikt nie zna na rynku) i wiele innych. W firmie najczęściej pracuje jedna osoba wykonująca pracę na półtorej etatu lub dwa etaty, bo B-CH nie lubi przepłacać. Pracy ma się dużo, ponieważ Pani B-CH lubi patrzeć jak jej pracownicy słaniają się na nogach ze zmęczenia i nie mogą wysiedzieć z powodu bólu kręgosłupa. W niczym nie pomoże, raczej rzuci kłody pod nogi, lubi też wylać własną frustrację i pognębić ich tak żeby nie czuli się ani przez chwilę komfortowo. Dodatkowo zadba o to żebyś się wiele nie nauczył/ła i dowiedział/ła, bo wtedy za szybko od niej uciekniesz. Na szczęście rynek pracy w Warszawie jest duży, jest mnóstwo miejsc w których można pracować bez bycia niewolnikiem jednej pani.

Mari

Wszystko to prawda. Nie polecam nawet przekraczania progu tej firmy!!! Przed pójściem do pracy chciało mi się płakać, pracowałam po 10 godzin dziennie, zaniedbałam chłopaka, przyjaciół, swoje pasje, bo nic nie mogłam zaplanować. Nigdy nie wiedziałam o której godzinie wyjdę do domu! Poza tym ciągła kontrola: dlaczego nie dzwonię, dlaczego jestem zbyt miła przez telefon, dlaczego nie potrafię kłamać, dlaczego nie myślę o pracy w domu i nie układam planu dnia dlaczego........?! Brr, jak sobie o tym przypomnę, to nadal mam dreszcze! NIGDY WIĘCEJ.

fifirifi

stres,kontrola, presja, wpędzanie w poczucie winy to prawda, jeśli czegoś nie potrafisz przekraczając próg "biura" to już spowoduje, ze poczujesz się jak bezwartościowy plebs,pani właścicielka trochę się zapomina, Może się zmieni jak skończy studnia, bo jak na razie to szkoła średnia i brak angielskiego... choć z takim uwielbieniem swojej osoby wątpię, żeby się coś poprawiło, ja też pracowałam, za darmo, wracałam do domu przytłoczona, z przekonaniem, że jestem beznadziejna i nic nie potrafię...dopiero mąż jak usłyszał co się tam dzieje, postawił mnie do pionu,i baaardzo mu za to dziękuję, bo o mały włos dałabym się wkręcić w to toksyczne miejsce

Katarzyna

Kyky napisz jak było ;) może szefowa zmieniła taktykę po naszych komentarzach,choć watpie bo znajdzie pewnie jakichś naiwniakow :

zet

Kyky, wszystko, co tutaj piszą to niestety prawda. Mi pani E. zaproponowała pracę po bezpłatnym stażu, ale ofertę odrzuciłam. Nie chciałam tak pracować. No i umówmy się, biuro jak na dzisiejsze czasy, to jakaś porażka...

kyky

Jestem umówiona na rozmowę z nimi w następnym tygodniu, po tych komentarzach jestem przerażona.. :/

zzzzzzzz

Katarzyna, siłę roboczą stanowią praktykanci i ta jedna dziewczyna, która codziennie robi nadgodziny, bo przecież "wszędzie tak się pracuje" i "w dzisiejszych czasach nikt nie pracuje od- do- " - jedna wielka BZDURA i pranie mózgu!!!!!! Ostrzegam przed pracą tam!

Katarzyna

Zajrzałam tu,żeby zobaczyć,co pracownicy mówią o tej firmie, bo dawno mnie tak żadna firma nie zadziwiła.Byłam tam na rozmowie o "pracę", chociaż na samej rozmowie dowiedziałam się,że zanim pogadamy o pracy za pieniądze,to muszę popracować za darmo:D Rozmowa trwała godzinę i dotyczyła wszystkich aspektów mojego życia oraz osobowości. Czułam się przytłoczona szczegółowymi pytaniami o moje wybory życiowe, a przecież oferowany jest jedynie bezpłatny staż,po którym MOŻE będą pieniądze (nie wiadomo jakie).Biuro firmy mieści się w niezbyt dobrze utrzymanym małym, ciemnym mieszkaniu, a firma składa się z szefowej oraz jednej młodej dziewczyny.Trochę śmiechu warte nazywać tak małą firmę Headhunters Group:) Wydaje się,że pozostałą siłę robocza stanowią wciąż zmieniający się praktykanci, ponieważ firma "rekrutuje" cały czas.

zzzzzzzzzzz

Praca jedynie na krótki okres żeby zdobyć doświadczenie. Właścicielka firmy jest bardzo trudna osobą. Ciężka praca za marne pieniądze.

TakNie

Byłam w firmie na 3 - dniowym stażu próbnym, oczywiście staż w pełnym wymiarze godzin, bezpłatny. I to, co tam zobaczyłam, skutecznie mnie do niej zniechęciło. Dziewczyna, która tam pracowała siedziała w firmie od rana do nocy. Ja wychodziłam o 17 to ona była zawalona pracą, a następnego dnia mówiła, że skończyła o 19 a nawet raz o 20! Mimo, że byłam z nią w jednym pokoju, prawie ze sobą nie rozmawiałyśmy, bo było tyle pracy! I dużo stresu i presji. Dodam jeszcze, że nazwa firmy, Headhunters Group to trochę za dużo powiedziane, firmę tworzą dwie osoby: szefowa/właściciel i ta biedna dziewczyna, która nie ma życia po pracy. Brrr! Zdecydowanie odradzam nawet udział w tym "stażu".

TakNie

Popieram miałam okazję tam pracować koleżanka siedziała dzień w dzień do 20 wzbudzanie poczucia winy stres i ciągłe parcie brak narzędzi zero profesjonalizmu, zaufania do pracownika nawet ciężko poznać kogoś z kim pracujesz bo nie zakaz rozmowy z drugą osobą. Szkoła życia nie polecam

Alex

Pracowałam w HHG jakiś czas temu. Firma jest szkołą życia - nerwy, praca po 10 godzin dziennie, niskie stawki za placement, excel i telefon to jedyne narzędzia pracy, direct search i ciągły, ciągły stres i presja. Szkoda zdrowia. Nie polecam.

Zostaw opinię o Headhunters Group Sales & Marketing Recruitment - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie