Paramedica Polska Sp. z o.o.

Opinie o Paramedica Polska Sp. z o.o.

Jordache

Potencjalnie zainteresowanych PRZESTRZEGAM przed tą firmą w której panuje straszna atmosfera, wyścig szczurów (pan H...n i pan K....k). Nękanie telefonami jest na porządku dziennym szkoda gadać nie polecam.

użytkownik zarejestrowany

@BOLEK I LOLEK - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Paramedica Polska? Jeszcze raz powtórzę swoje pytanie dotyczące atmosfery o której wspominasz w swoim komentarzu. Twierdzisz, że jest ona negatywna i stresogenna - jak myślisz, co jest tego przyczyną? Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych działach? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

BOLEK I LOLEK

Atmosfera jak jestem na Żołny to tak jak na stypie wszyscy spięci...... itp ci z zarzadu bufony nadmuchane niedouki.... prezesunio AUTOKRATA OT TAKA ATMOSFERA DO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Y

ubot

może ktoś napisać jak wygląda praca w serwisie? szukają teraz.. jakie zarobki, czym się jeździ? chcę mieć porównanie z obecną pracą..

ZCV
@ubot 25.08.2017, 22:36

Ja też chętnie poznam odpowiedzi na te pytania. Z opinii powyżej widzę, że praca w biurze to jakiś dramat, a jak w serwisie poza biurem?

Goguś

Opty dla twojej informacji jest to FORUM RÓWNIEŻ O ZAROBKACH. Informuję ludzi aby podać informacje co dzieje się w tej firemce. Grająca muzyka poważna w holu firmy sugeruje, że firma jest na poziomie a gdy wejdziesz dalej głębiej to okazuje się, że jej potęga zbudowana jest na układach (Renault Polska itp). Kultura osobista prezesa pozostawia wiele do życzenia to co napisali moi koledzy (negatywnego) to 1000 %prawdy. Pęsie zarzadu są BARDZO MAŁE hallo na wózku widłowym zarobki zaczynają się od 4000 - 6000 zł brutto po prostu firma do niczego.

Opty

Trochę nie rozumiem tych negatywnych opinii, ale ok, nie muszę, patrzę ze swojej perspektywy. I trochę mi przykro, że tak piszą ludzie, z którymi pracowałam, a może i nadal ich spotykam. Ja pracuję w Paramedice i dobrze mi tam, ale widocznie to kwestia ambicji czy oczekiwań. Natomiast absolutnie nie pochwalam takiego agresywnego wylewania pomyj - brak merytorycznego uzasadnienia bije nie w firmę, a w oceniającego. Zainteresowała mnie podana wyżej wysokość pensji - zarobki są ukryte i w złym tonie jest informowanie innych o wysokości swojego angażu. Rozbawiła mnie pensja zarządu - skąd piszący ma takie informacje? Zarobki prezesa? Jego firma, może sobie wypłacać kasy ile chce. I jeszcze jedno - gdyby było tak źle, to nie byłoby przypadków powrotów do firmy. Jasne, nie jest idealnie, szwankuje kilka rzeczy, zwłaszcza przepływ informacji czy brak spójności co do wydawanych poleceń. Wtedy wystarczy dopytać i czekać na odpowiedź. Ja tak robię i to działą, nie wiedząc czemu. Pozdrawiam malkontentów ☺

użytkownik zarejestrowany

@bebok - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Paramedica Polska? Wspominasz o nieprzyjemnej atmosferze. Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych działach? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

MM25

A jak wygląda praca w biurze ??? Zarobki są w miarę ok ? Pytam bo jakiś czas temu bylo kilka ogloszen do zamowien publicznych.

bebok

Prezes co innego mówi w rozmowach telefonicznych, ustala a potem się tego wypiera. Firma z fatalna atmosfera do niczego NIE POLECAM.

zorro

Zarobki: Przedstawiciel Handlowy 3500-4500 Manager 5000-6000 Kierownik 7000-8000 Członek zarządu 12000-16000 Prezes ok. 80 000- 150 000 średnio brutto miesięcznie + megaaaaa stres w Firmie do d..py

zorro

Prezes i jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia... telefony po 18 i 19.00 to norma nauczył tego swoich kierowników i oni robią to samo. Firma do niczego szkoda pisać, ceny z kosmosu i serwis to dopiero KOSMOS dołują na rynku. Fatalna atmosfera zwłaszcza pan K.......rek to jest persona ....

użytkownik zarejestrowany

@Gecon bardzo negatywnie oceniasz Paramedica Polska? Dlaczego? Mógłbyś napisać, co konkretnie Tobie w firmie Ci nie odpowiada? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Byly
@Joanna 06.07.2017, 09:32

Niewylsztalceni pseudo managerowie bez obycia i znajomości angielskiego. Prezes pseudokomuch autorstwa kręcąc całym biznesem. Nawet jego syn z nim nie wytrzymał. Managerowie UWAGA mają swoje firmy i kręcą swoje biznesowi. DNO

Gulasz

Prezes P. To autorstwa stary oligarcha z czasów PRL u postawił firmę na kumoterstwie itp. Firma zarządzana jak przez cara a gdy powołał marionetkowy pseudo zarząd pracuje się jeszcze gorzej.

użytkownik zarejestrowany

@Fridawspominasz, że firma jest dobra na zdobycie doświadczenia. Komu polecałabyś pracę w Paramedica Polska? Czego można się podczas pracy w niej nauczyć? @JESZCZE PRACUJE ALE NIE DŁUGO HA HArozumiem, że według Ciebie jest problem z kierownictwem w firmie. Czy to jest główny powód Twojego planowanego odejścia? Kilku z użytkowników wspomina również o chaosie. Czy chodzi tutaj o błędy w organizacji pracy, czy też komunikacji wewnętrznej w firmie?

JESZCZE PRACUJE ALE NIE DŁUGO HA HA

Frida masz racje tylko ci pseudo menagerowie nie znaleźli by pracy w żadnej normalnie zarządzanej firmie są BARDZO SŁABI BEZ ZNAJOMOSCI JEZYKA, ZACHOWANIA SIĘ W BIZNESIE. TO NIE MANAGEROWIE TO CHAMY DO POTĘGI CZAPKUJĄCY POSTKOMUNISTYCZNEMU PREZESOWI Z KTÓRYM NAWET JEGO RODZONY SYN NIE MOZE SIE DOGADAC W TEJ FIRMIE.

Frida

Nie jest to strata czasu! Pracowałam w Paramedice przez pewien okres i doświadczenie tam zdobyte pozwoliło mi na znalezienie pracy w firmie zagranicznej. Co prawda za takie samie pieniążki ale w lepszych standardach zarządzania i bez typowego dla polskiej firmy folwarcznego podejścia managerów tego folwarku wychowanych przez Pana i Panicza. Folwarczni managerowie Paramedicy są pracownikami od początku zatrudnionymi w Paramedice i traktują Przedstawicieli "Fornali" tak jak ich Pan właściciel sam traktuje. To jest typowe dla polskich, rodzinnych firm-folwarków, nie jest to żadna strata czasu tylko dobra kuźnia folwarczna dla nowych talentów i każdy "Fornal" może odejść wolno.

BOLO

STRATA CZASU I ENERGII FIRMA DO NICZEGO

XXX

Firma sprzedaje dobre produkty ....ale atmosfera do bani ocierająca się o mobing. Zarobki bardzo słabe, ale dostajesz informacje jak dużo możesz zarobić jak sprzedaż ( premie niejasne i niewidoczne BRAK PREMII) Firmą kieruje starszy pan bardzo wścibski, wrtąca się do wszystkiego kontroluje swoimi telefonami poszczególne zapisy w przetargach itp. Został powołany zarząd, który nie daje sobie rady z kierowaniem i zarzadzanie CHAOS CAŁKOWITY NIEKOMPETENCJA........ PRACA W TEJ FIRMIE TRWAŁA JAKIŚ CZAS NIE PISZE JAKI BO NIE CHCE IDENTYFIKACJI ALE TO KOMPLETNA PORAZKA

OOO

Firma dołuje finansowo, wymagania baaaardzo duże a sprzęt który sprzedaje wystarczy na lata nie będzie wymieniany po 1-3 latach - tego nie potrafią zrozumieć pseudo menagerowie. Prezes zajmuje się wszystkim i do wszystkiego wtyka swój noc KONTROLA 24 GODZINY NA DOBĘ, potrafizadzwonić i pytać się szczegółów dot przetargów itp (chyba ma wpływ na zakup i rodzaj papieru toaletowego hi hi ) NIE POLECAM NIE PRACUJĘ JUŻ TAM OD PEWNEGO CZASU STRATA CZASU I SIŁ NA 100 %

OOO

NIE POLECAM-CHAOS-PRYWATA-ZARZĄD RODEM Z KOMUNY- BARDZO ZŁA OPINIA JAKO PRACODAWCY W ŚRODOWISKU

użytkownik zarejestrowany

@grypa a co uważasz, że w firmie warto zmienić? Jakie zmiany pomogłyby Wam pracować lepiej?

grypa
@Joanna 27.03.2017, 15:11
@grypachętnie poznam więcej szczegółów na temat pracy w firmie. Na jakie benefity/szkolenia moa liczyć pracownicy?...

Raczej na żadne, szkolenia na miernym poziomie, pseudo product managerowie znudzeni, generalnie bardzo demotywująca atmosfera.Księgowa jak za czasów PRL, kadrowa jako członek Zarzadu jeszcze gorzej, nawet pani która sprząta ma tu swoje natręctwa jak w filmie Dzień Świra . Na prawdę z dala od tej firmy!!

grypa

Niczego dobrego się spodziewaj Joanna !!! Firma fatalnie zarządzana, zarobki poniżej poziomu akceptacji, obiecanki, zakompleksione szefostwo bez znajomości języków obcych .....żenujące!!!! Aha i regularnie usuwają tego typu wpisy ..... Bardzo toksyczne środowisko !!!

użytkownik zarejestrowany

Obecnie trwa jeszcze rekrutacja do firmy na stanowisko Specjalista Produktu ds. Hill-Rom. Czego mogą się spodziewać osoby aplikujące na to stanowisko? Podziel się swoim doświadczeniem z rozmowy kwalifikacyjnej do Paramedica Polska.

Zośka

Od Szefa się odczepcie, ma swoje lata ale rozwinął kilka dużych firm: Paramedica, Ratownik, Mil-sysi i Renault z żoną. Kto tak potrafi?

BOLO
@Zośka 08.02.2017, 20:44

No kto potrafi w układach rodem z PRL komuny błyskotliwym ubeckim talentem. Teraz wszyscy wyglądają nobliwie są biznesmenami.......pozdrawiam

HABIN

Firma kierowana przez prezesa wiek ok 75 lat chaos, kolesiostwo bity o kasę itp......Beznadziejny serwis, który utrudnia życie handlowca

KACZMAREK

Produkty dobre, ale atmosfera do niczego. Z początkiem roku są lub będą zwalniani PH w ilości 7 osób. Targety nie do zrealizowania. Haos, brak premii itp. JAK NAJDALEJ OD PARAMEDICI

rtyu
użytkownik zarejestrowany

@bachus jak to szukają to gdzie sa ogłoszenia od nich?

bachus

Jak wygląda praca - atmosfera w ich Dziale Importu? Szukają teraz kogoś, nie wiem czy warto aplikować...

Opos

Bardzo dobra firma z rodzinną atmosferą, praca w międzynarodowym środowisku, dobry szef sprzedaży od którego można się wiele nauczyć. Możliwość wstawiania śprzętu do testowania. Stabilny zespół bez korporacyjnego zadęcia. Marketing wdraża nowe produkty a Szefostwo buduje nową siedzibę i kupuje auta dla najlepszych. Na święta paczki i impreza dla pracowników. Możliwość awansu na stanowiska menedżerskie.

Gecon
@Opos 10.09.2015, 20:49

Kpina paczki hi hi hi ,samochody he he he.uwierzy Ten kto nie był w tym bagnie.

Stefan

Cała prawda, byle dalej od paramedicy, oszukuja na każdym kroku pracowników, masakra

Andzela

Byle dalej od firmy, kasy brak, jałmużna, lepiej już w Tesco

Zostaw opinię o Paramedica Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paramedica Polska Sp. z o.o.