Paramedica Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Paramedica Polska Sp. z o.o.

ala

może @zuzia w kontaktach z pracodawcami opieraj się na umowie pisanej a nie na słowie. To dla obopólnego spokoju

Zuzia

Hmmm firma śmieszna , szefostwo nie dotrzymuje słowa, obiecują złote góry w rzeczywistości jest inaczej, średnio 3-4 PM w roku się zmienia , menadżer ok

orszulka

Asiulku wracaj do Tehandu bardzo tęsknimyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Widać poprzednik dawno nie widział firmy i jak sie zmieniła. Moze i kiedyś tak było, nie wiem. Teraz to jest poważna firma opierająca swoją siłe na ludziach. Za dobrą pracę potrafi dobrze zapłacić (to się koledzy z Krakowa bardzo zmieniło!!!) Pracuję tu kilka lat i nie myślę o zmianie - polecam

Zostaw opinię o Paramedica Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paramedica Polska Sp. z o.o.