Opinie o Paramedica Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paramedica Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Paramedica Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paramedica Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Opty

Trochę nie rozumiem tych negatywnych opinii, ale ok, nie muszę, patrzę ze swojej perspektywy. I trochę mi przykro, że tak piszą ludzie, z którymi pracowałam, a może i nadal ich spotykam. Ja pracuję w Paramedice i dobrze mi tam, ale widocznie to kwestia ambicji czy oczekiwań. Natomiast absolutnie nie pochwalam takiego agresywnego wylewania pomyj - brak merytorycznego uzasadnienia bije nie w firmę, a w oceniającego. Zainteresowała mnie podana wyżej wysokość pensji - zarobki są ukryte i w złym tonie jest informowanie innych o wysokości swojego angażu. Rozbawiła mnie pensja zarządu - skąd piszący ma takie informacje? Zarobki prezesa? Jego firma, może sobie wypłacać kasy ile chce. I jeszcze jedno - gdyby było tak źle, to nie byłoby przypadków powrotów do firmy. Jasne, nie jest idealnie, szwankuje kilka rzeczy, zwłaszcza przepływ informacji czy brak spójności co do wydawanych poleceń. Wtedy wystarczy dopytać i czekać na odpowiedź. Ja tak robię i to działą, nie wiedząc czemu. Pozdrawiam malkontentów ☺

Marc
@Opty

"...zarobki są ukryte i w złym tonie jest informowanie innych o wysokości swojego angażu." Dlaczego w złym tonie jest otwarte rozmawianie o zarobkach? Taka przejrzystość jest bardzo pożądana dla osób, które pytają o opinię o firmie.

Joanna

@Tomasz, a długo pracowałeś w Paramedica Polska? Może aktualnie sytuacja w firmie przedstawia się nieco inaczej? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Paramedica Polska? Możecie powiedzieć coś na temat aktualnej sytuacji pracowników w tej firmie? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Joanna

@Michał Czy mogłabym Cię prosić abyś napisał, dlaczego konkretnie źle oceniasz współpracę z firmą Paramedica? Niestety, ale nie umieściłeś w swojej wypowiedzi żadnych konkretów, a ważne jest to, żeby umieszczane opinie zawierały konkrety. Podanie ich sprawi również, iż Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Bardzo źle oceniam współpracę z tą firmą.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Paramedica Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Inżynier Produktu z j. angielskim (sprzęt ratowniczy)?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Rafał Brzyski

Tak, prowadzimy rekrutacje na wiele różnych stanowisk do dzialu handlowego, serwisu i logistyki. Prosze o przyslanie CV na adres r.brzyski@paramedica.pl

Monika Bujnowska

Po półtora roku w firmie, na stanowisku ds dokumentacji mającym kontakt z praktycznie każdym działem firmy, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że takiej ekipy jak w Paramedice to naprawdę ze świecą szukać. Większość firmy to pracownicy ze stażem od 10 lat wzwyż, sporo z nich pracuje niemal od początku istnienia firmy, co przy dzisiejszej rotacji na rynku jest niemalże niespotykane. Wszyscy się znają i traktują prawie jak rodzina, i naprawdę znają na swojej robocie przez co firma na rynku prosperuje już 25lat i zna branżę jak mało która. Od niej inne firmy kupują towary które odsprzedają dalej, i do niej wysyłają do naprawy sprzęty z którymi sami sobie nie radzą. O tak zgranej i profesjonalnej ekipie większość firm może pomarzyć. Zgrzyty oczywiście są, jak w każdej firmie bo ludzie są tylko ludźmi, ale sam fakt, że praktycznie nikt z tej pracy nie odchodzi najlepiej świadczy o tym, że ludziom się tam pracuje dobrze. Ja sama pożegnałam się z żalem ze względu na studia i na pewno będzie mi tych ludzi brakować. Odnośnie powyższych zarzutów sfrustrowanego byłego pracownika - firma zatrudnia kilkunastu handlowców, którzy jakoś radzą sobie z realizacją tych "nieosiągalnych targetów" i od lat nie odchodzą z firmy mimo "śmiesznie niskiej pensji". Pracy dla PH na rynku jest mnóstwo, a ci z własnej nieprzymuszonej woli zostają w Paramedice... Zwolnionym za fatalne wyniki pracownikom, którzy po kilku latach pracy nie umieją poprawnie napisać nazwiska własnego szefa (Cha**n, nie Ha**n kolego), polecam wyciągnąć wnioski i na przyszłość wziąć się do roboty, a nie anonimowo wylewać pomyje w internecie bo to żenujące.

marcjano

jak ja ciebie dobrze rozumiem. pracowalem w firmie o podobnych standardach. co prawda na nizszym stanowisku, kierowca magazynier, ale sytuacja analogiczna. zakres obowiazkow, rzecz umowna. panie marcinie, trzeba odsniezyc, okey, panie marcinie trzeba pomalowac, okey, panie marcinie trzeba wybrac szlam ze studzienek kanalizacyjnych, cholernie daleko od okey. i to ciagle poczucie, ze przekraczaja pewne granice, by wybadac gdzie jest kres. i on jest. teraz to juz wiedza i mam z tego powodu cholerna satysfakcje. jesli zabiora nam godnosc, co nam zostanie? wczesniej i obecnie pracowalem w korporacjach. mam porownanie. wybieram to drugie. pojecie folwark idealnie pasuje do takiego czegos(nawet trudno znalezc na to slowo) ale my jestesmy zbyt dobrzy, zeby byc parobkami. pozdrawiam i zycze sukcesow

Orkisz

Gdyby bylo tak zle jak tu piszecie to skad w firmie byloby tyle osob ktore maja staz w okolicach 10 lat i wiecej? W dennej atmosferze i z kiepskimi zarobkami by dlugo nie wytrzymali. Rotacja jak w kazdej firmie handlowej ale (o dziwo!) to wlasnie do dzialu handlowego na przedstawiciela i menadzera produktu wrocili byli pracownicy. Gdyby byla taka kicha to by sie nie pchali znow w bajoro, co nie? Wiekszosc tych negatywnych wpisow jest chyba wlasnoscia sfrustrowanych bylych pracownikow ktorym wytknieto bledy i zakonczono wspolprace.

ktokolwiek

a ja na to żebyś już przestał. frustracja cie zżera bo sobie nie poradziłeś. daj nam szanse pracować bez zbednego fermentu.

ktokolwiek

szkoda że nie dałeś rady jak pozostali...

ktokolwiek

zorro piszesz głupoty, bo cie zwolnili. daj sobie już spokój,

Ostry

Czytać tego nie można. Może kolego powinieneś się zastanowić czy się nadajesz do tej roboty? Z tego co się orientuję to nie byleś wstanie zarobić nawet na pokrycie Twojego żenującego wynagrodzenia które jak twierdzisz było na poziomie 4500-5000 brutto. Twoje obroty w porównaniu z innymi były żenujące i dlatego zostałeś zwolniony z pracy. Może nad tym się najpierw zastanów i wylej pomyje najpierw na siebie. Pracuję w tej firmie od pewnego czasu, sprzedaję , łatwo nie jest ( jak wszędzie ) ale swoje progi robię, sprzęt jest z górnej półki, nie sprzedaje badziewia i co ważne widzę perspektywę. I tyle w tym temacie.

bulgotka

Czytam to forum i przeżywam falę gniewu. Pracuję w firmie od wielu lat i oczywiście są sytuacje gorsze i lepsze, jak to w gronie ludzi. Nie ma jednak czegoś co jest tak brutalnie oceniane przez niektórych forumowiczów. Jest to niesamowicie krzywdzące że pod dowolnym nickiem każdy może bezkarnie wypisywać bzdury i zionąć taką nienawiścią. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Z tego co wiem umowa o pracę jest dokumentem który podpisuje się dobrowolnie a nie pod przymusem. Jeżeli jednemu czy drugiemu z forumowiczów nie odpowiadają warunki finansowe to przecież tyle innych firm. Przedstawiciele handlowi obecnie triumfują na rynku. Zwolnić się i dać pracować innym. Jeżeli nie odpowiada niska kultura osobista lub brak szacunku to przecież można zwrócić uwagę, są przełożeni, itp. Jeżeli mimo rozmów nic się nie uzyskuje to również należy się zwolnić. Jeżeli działania któregokolwiek współpracownika lub przełożonego (włącznie z prezesem) naruszają dobra osobiste to są sądy od tego. Szkalowanie całej firmy od góry do dołu za to że coś nie wyszło tak jak miało wyjść jest podłe względem pozostałych bogu ducha winnych ludzi którzy tu pracują.

Łukasz, już przestań

Lublinianin

Witam. Jak wygląda praca w serwisie? Pytam o pracę jako serwisant regionalny. pzdr.

Rafał Brzyski
@Lublinianin

Zapraszam na rozmowę do firmy i osobistą weryfikację. Proszę o podesłanie CV na adres ogólny e-mail. Będzie możliwość porozmawiania z obecnymi pracownikami na osobności a nie tylko z kadrą menadżerską i wyrobienia sobie własnego zdania i opinii o firmie.

Joanna

@BOLEK I LOLEK - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Paramedica Polska? Jeszcze raz powtórzę swoje pytanie dotyczące atmosfery o której wspominasz w swoim komentarzu. Twierdzisz, że jest ona negatywna i stresogenna - jak myślisz, co jest tego przyczyną? Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych działach? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

ubot

może ktoś napisać jak wygląda praca w serwisie? szukają teraz.. jakie zarobki, czym się jeździ? chcę mieć porównanie z obecną pracą..

ZCV
@ubot

Ja też chętnie poznam odpowiedzi na te pytania. Z opinii powyżej widzę, że praca w biurze to jakiś dramat, a jak w serwisie poza biurem?

Joanna

@bebok - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Paramedica Polska? Wspominasz o nieprzyjemnej atmosferze. Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych działach? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

MM25

A jak wygląda praca w biurze ??? Zarobki są w miarę ok ? Pytam bo jakiś czas temu bylo kilka ogloszen do zamowien publicznych.

Joanna

@Gecon bardzo negatywnie oceniasz Paramedica Polska? Dlaczego? Mógłbyś napisać, co konkretnie Tobie w firmie Ci nie odpowiada? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Joanna

@Fridawspominasz, że firma jest dobra na zdobycie doświadczenia. Komu polecałabyś pracę w Paramedica Polska? Czego można się podczas pracy w niej nauczyć? @JESZCZE PRACUJE ALE NIE DŁUGO HA HArozumiem, że według Ciebie jest problem z kierownictwem w firmie. Czy to jest główny powód Twojego planowanego odejścia? Kilku z użytkowników wspomina również o chaosie. Czy chodzi tutaj o błędy w organizacji pracy, czy też komunikacji wewnętrznej w firmie?

Joanna

@grypa a co uważasz, że w firmie warto zmienić? Jakie zmiany pomogłyby Wam pracować lepiej?

Joanna

@grypachętnie poznam więcej szczegółów na temat pracy w firmie. Na jakie benefity/szkolenia moa liczyć pracownicy?

grypa
@Joanna

Raczej na żadne, szkolenia na miernym poziomie, pseudo product managerowie znudzeni, generalnie bardzo demotywująca atmosfera.Księgowa jak za czasów PRL, kadrowa jako członek Zarzadu jeszcze gorzej, nawet pani która sprząta ma tu swoje natręctwa jak w filmie Dzień Świra . Na prawdę z dala od tej firmy!!

Joanna

Obecnie trwa jeszcze rekrutacja do firmy na stanowisko Specjalista Produktu ds. Hill-Rom. Czego mogą się spodziewać osoby aplikujące na to stanowisko? Podziel się swoim doświadczeniem z rozmowy kwalifikacyjnej do Paramedica Polska.

Zostaw merytoryczną opinię o Paramedica Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Paramedica Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paramedica Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paramedica Polska Sp. z o.o.?

Paramedica Polska Sp. z o.o.