MAZOWIANKA

Tomice

Opinie o MAZOWIANKA

Myszka.

Pracowałam tam kiedyś i było ok, pomimo że prezes A.M. zawsze otaczał się donosicielami i lizusami to można było wytrzymać ale jak Spółdzielnia przeniosła się z Warszawy (ul. Koszykowa 33) do Tomic zrobiło się tragicznie. Prezes A.M. i O.H. ściągnęli swoje rodziny ( pasierb i synowa oraz córka H.O) banda nierobów i obiboków ,a pracowników z Warszawy zaczęli powoli mobbingować żeby odeszli a zatrudniali miejscowych za niższe stawki . Ciągle wymieniali główną księgową , kadrową i innych, zostawali tylko donosiciele obijający się po zakładzie. Szkoda bo S.I MAZOWIANKA była już w latach 60, i dobrze prosperowała. Żal.

Były
@Myszka. 08.11.2017 14:00

100% prawda. Chyb największa rotacja była w tzw. "Marketingu" - czyt. obwoźna akwizycja.

LOL

1. Nie było szans. 2. Długo. 3. Model działania jak z lat 70. 4. Tam się nic nie da zmienić.

Wiola
@LOL 13.09.2017 11:27

Czy naprawdę ten prezes jest taki straszny?

Dominika

@KKK czy w firmie nie było szansy na podwyżkę albo awans? Jak długo pracowałeś w MAZOWIANKA? Co oprócz zarobków nie podobało Ci się pracując w tej firmie? Co byś zmienił? Takie informacje są istotne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.

KKK

Jak jesteś kamikadze to się zatrudnij. Tyle co tam zarabialem przez rok, dziś udaje mi się zarobić w 1,5 miesiąca, bez nerwów, bez zbędnych negatywnych emocji i kłamstw.

BB

Wszystko co tu jest opisane to prawda, potwierdzam w 100%. Tleniona blondyna, prezes czytający prywatne sms-y swoim pracownikom o podbojach miłosnych, główna księgowa udająca zapracowaną a nie kontrolująca niczego oprócz kasy. NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY!!!!

AAA

Przestoje?

chętny

FS Mazowianka ma jakieś przestoje?

POLAK

Ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polakowi nie dogodzi. Wy tobyście chcieli po 2 tyś. zarabiać, bo Unia, bo zachód.. W głowach wam się popieprzyło, lewaki. Prawdziwa polska firma z tradycjami, z historią, ze wszystkim. Szef jaki jest taki jest, ważne, że PISowiec. Są trzynastki, są czternastki, a i starsze się znajdą. A i praca szlachetna można powiedzieć. Ja tam jestem zadowolony.

były

Zgadzam się w 100% z opinią SZAMBO 2014-2015. Moje odejście z tej firmy było najlepszą decyzją.

@były 28.01.2017 20:09

Coś cicho w temacie. Jakaś zmiana

MAR

Nie płacą na czas. Nie regulują swoich zobowiązań. Wyzysk 200% i jeszcze mało. Firma ma problemy z pozyskaniem pracowników. Kadry - to jakaś kompletna kompromitacja. Nie płacą za transport towarów.

SSF

Długi rosną, klienci odchodzą a firmy spedycyjne nie chcą jeździć z towarem bo Mazowianka nie płaci faktur za transport. Pan prezes to OSZUST głęboko utwierdzony w tym co robi że to słuszne i tylko on wie jak należy prowadzić firmę. Nędza i rozpacz i pewnie znów oszczędza się na papierze toaletowym.

tleniona

Widać, że już nie pracujesz i chyba żałujesz tego bardzo @SZAMBO ale jak widać mimo twoich prognoz firma nadal funkcjonuje i ekipę ma stałą bez rotacji

SZAMBO 2014-2015

Oferty są na PUP Piaseczno, tylko chyba naiwynych brak. Niestety w Mazowiance są realia są takie że za 500 zł podwyżki lub premię to w wiadrze wody tego samego dnia by cię za halą utopili. Ale "wybrańcy" to też dobry materiał, dwulicowi ludzie, ale jak się nie szanuje ludzi to tak właśnie jest. Tleniona blondynka najpierw w sprzedaży bez efektów a teraz w kadrach pewnie dalej z astronomiczną pensją, to dopiero porażka ale wg. władz firmy wszystko jest OK. Kwestia czasu jak przeczyta i napisze PRowy post albo jakąś głupotę na tym forum. Dział Handlowy to jakieś totalnie nieporozumienie, eksport zdechł nie umieli nawet "utrzymać" tego co zostało po handlowcach. Klienci odchodzą na potęgę a pracownicy z produkcji w różny sposób przykładają się do tego. Wystarczy otworzyć oczy i trochę szerzej popatrzeć. Mazowianki od dawna nie stać na te astronomiczne pensje dla "wybrańców" no ale kolegom się nie zabiera więc trzeba udawać że wszystko jest OK. Problem w tym że koszty już od dawna są wyższe niż wpływy a zadłużenie i spirala generowania długów jest jednym z głównych hamulców rozwoju tej firmy. Kolejny problem to biurokracja, wszystko na karteczkach, wiele osób z tym walczyło to albo ich zadeptali albo sami odeszli dzięki "wybrańcom" bo w rezultacie okazało by się że ich stanowiska są zbędne i generują tylko zbędne koszty. W Mazowiance władze nie potrafią wykorzystać w pełni możliwości ludzi, nie dadzą się im rozwinąć dlatego że taka osoba staje się z automatu zagrożeniem dla nich i tych "wybrańców". Straszenie wypowiedzeniami nie robi chyba na nikim wrażenia, na mnie w ogóle, jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności żaden z "wybrańców" nie wyleciał to tylko takie głupie gadanie a jak kogoś wyrzucą to tylko po to by nastaraszyć innych. Kupa nadętych bufonów (co to nie oni i jacy oni sa wspaniali) i nic więcej klimat jak w kołchozie tyle że bzdury są na żywo w formie krzyku a nie z głośnika co może było by lepszym rozwiązaniem niż te "zebrania". Rzucenie im wypowiedzenia to tak jak by się napluło im twarz i dobrze wtedy się można przekonać czy firmie zależy na pracowniku czy nie, zazwyczaj nie bo się uraziło dumę zarządu... no i jak tu straszyć skoro sami odchodzą. Mazowianka jest tak skłucona z wieloma osobami i firmami że lepiej nie mówić ale tak to jest jak się jest zadufanym w sobie i w tym co się robi. Szkoda bo wielu wartościowych ludzi "zmusili" swoją działalnością by odeszli lub zrezygnowali. Przyszłym pracownikom radzę dobrze przemyśleć czy chcą się w coś takiego pakować. Chyba że chcą zobaczyć firmę - skansen z lat 70/80.

sprężynka prezesa
@SZAMBO 2014-2015 18.10.2016 23:51

no piękna w 100% laurka. podpisuje się pod tym i jeszcze bym dodał/a że takiego pana prezesa to ze świecą szukać. naprawdę : elokwencja, zachowanie, wychowanie, zarzadzanie, wygląd ... :) no po prostu tylko zwymiotować! kiedyś ktoś mu ten zgryz odpowiednio nastawi a fujarkę utnie to kwestia czasu. Bądźmy cierpliwi a sprawiedliwość w końcu nastanie , za te wszystkie poniżania.

3F

Pracę i decyzje tych wybitnych specjalistów ocenia rynek w szczególności klienci którzy szybciej odchodzą niż przychodzą. I znów wpis sponsorowany :)

EE3

A ja serdecznie pozdrawiam tych "wybrańców" ekspertów (byłych i obecnych) - wybitnych specjalistów kierowników / dyrektórw od sprzedaży, produkcji i administracji którzy doprowadzają tą firmę do rujny.

RRR

Nie ma szkoleń, nie ma awansów. Znajdź klienta na kilkadziesiąt tysięcy złotych to usłyszysz że nie zarobiłeś na siebie... Takie realia tej firmy.

RRR

No szczegolnie ze macie szanse pracowac w firmie w ktorej do dzis sa lata 70. A mozliwosci zawodowych nie ma zadnych.

ja

może i jeden z największych- ale to już było firma dzięki durnemu zarządzaniu oraz wydawaniu pieniędzy na pensje prezesika(niemałą) stacza się po równi pochyłej Szkoda bo naprawdę było tam dobrze a teraz" to już ostatnie podrygi zdychającej ostrygi" Można tam było coś osiągnąć ale to już minęło teraz jak nie jesteś"dupowłazem " to i nawet porządnych zarobków tam nie dostaniesz tylko będziesz dymał na pensje wybrańców

Ssslllyyy

Szkoda tych naiwnych handlowcow lapia się na te oferty pracy... pracuja na ludzi ktorzy przewalaja tony papierow i dostaja bardzo duze pensje... raz zobaczy prowizję od sprzedaży a później wypowiedzenie albo sam w to zwatpi i zrezygnuje... tak jak wielu innych.

RRR

Pensja na raty i jeszcze pracowników zatrudniają...

e4pt

Chyba coraz więcej ludzi nie wytrzymuje tego co tam się dzieje. Cała rzesza komuchów na których zwykli ludzie którzy coś potrafią zrobić muszą pracować, żeby ich jeszcze doceniono to by było OK ale niestety nie w tej firmie.

były1

"Na pewno wszystko już uległo poprawie, nie tylko zarobki, ale również atmosfera w pracy" hahaha Człowieku o czym ty piszesz jakie zarobki?jaka atmosfera? Co bys nie zrobił i tak będzie źle jeśli ślepo nie będziesz wykonywał poleceń -w większości durnych poleceń

były

A kto jest drugim Prezesem teraz? Herfilk-a podobno już dawno nie ma?

były

Atmosfera, rozwój? Wolne żarty. Tym bardziej natłok pracy i zarządzanie to farsa. Dwa ostatnie wpisy chyba sponsorowane.... Zwróćcie uwagę na datę i godzinę, zaraz po sobie:-) Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółową opinią mogę podać email.

były1

Chyba sobie żarty stroisz człowieku.ta firma dobrze zarządzana -żart po całości ,czego żeś się napił albo nawąchał ze takie bzdury wypisujesz. Pensja nie jest wypłacana na czas ,atmosfera do bani, ciągły mobbing,ekipa zadowolona????- chyba tylko ci co rządzą bo pracownicy na produkcji to nie maja się z czego cieszyć. Nie polecam nikomu kto ma ambicje i honor

ja

genialnie zarządzana????? chyba się w główkę uderzyłeś za mocno genialnie to pieniądze wyparowują a nie zarządzana

były

Tekst "Trzeba jechać" - wtajemniczeni zrozumieją:-)

były

To jeszcze ta firma istnieje? Fenomen, jestem pod ciężkim wrażeniem.

prezesuńcio

janeczek , nie ma wytłumaczenia donosu, donos to donos, innymi słowy podpier....nie. a twoja wypowiedz potwierdza tylko to co w tej firemce sie dzieje. gratuluje samopoczucia donosiciela.

prezesuńcio

Ludzie nie znają sie na zarządzaniu , chociaż robią wokół siebie niezły PR. nic dla innych tylko dla siebie kradną na potęgę , zarabiają krocie a ludziom nawet biurka nie chcą kupić . Mobbing na porządku dziennym, panowie prezesi to zwykłe chamy prostaki i buraki rodem z prl-u. Omijać z daleka jak tylko można. Acha , nie donosisz na innych to dodatkowo minus dla Ciebie.

czarna wdowa

zgadzam sie ze wszystkimi negatywamy jakie zostały tu wcześniej opisane. ostrzegam wszystkich którzy chcieli by tam pracować nie róbcie tego błędu. stracony czas , nerwy i pieniądze marne. SI (Spółdzielnia Iwalidów ) powinien być dopisek umysłowo chorych.

jak chcesz być handlowcem z krwi i kości to znajdź sobie lepsza firmę chyba ze lubisz siedzieć na tyłku i czekać na telefon

Tata

Jak dziwne opinie?Wiadomo,że praca w tej firmie trwa dopuki Prezesik sie do Ciebie nie przyczepi.Przeciętnie 3-y miesiące.Facet powinien zmienic lekarza bo na rozum za póżno.

nonim

jak po co? chodzi o Vat czyli zwiększenie kosztów a tym samym odliczenia sprytne nieprawda?

Tata

Firma jak Firma.Ostatnio został zwolniony kontroler.Facet był po operacji i nie była za bardzo sprawny ale swoją robote robił rzetelnie.Jednak nie spodobał się Panu Prezesowi.Prezes zastosowł metode polecenia służbowego a mianowicie kazał mu zrobić i jeszcze jednej babce inwentaryzacje na magazynie.Trzeba było w fontannie kurzu poprzestawiać 20 do 30 kg.pudełka i spisać je.Facet odmówił i złożył wypowiedzenie.Prosty sposób.A tak przy okazji tam są dwie firmy w tej Mazowiance.Jest Spółdzielnia i Spółeczka prywatna.Czy to jest legalne nikt nie wie ale organy kontrolne chyba kontrolują te Firmy bo jakże by tak wszystko w naszym kraju jest legalne.Co na to Prokuratura Piaseczyńska,CBĄ i inne ....Może się myle i moje spostrzeżenia są niesłuszne bo przeciez ta Firma istnieje już 20 a może więcej lat.Jednak wielu pracowników w firmie zadaje sobie pytanie po co dwie firmy w jednej.

Jeśli chodzi o rotację - nikt nie może być mądrzejszy od Prezesa. PS A jak tam "nowa Asystentka"

EG

Wszystko ok...

tego jednego to już nie ma bo był taki chytry i dał mu wypowiedzenie !!! A myślałem,że chytra baba z Radomia jest nie do przebicia . On to już powinien być na emeryturze jak i część pracowników tam nikt nie może się rozwinąć bo to zaraz cię zwolnią bo dostajesz umowę na 2-3 miesiące .

Prawdę piszesz chłopie prawdę

Normalnie tragedia...

były pracownik

Witam, Jako pierwszy mam zaszczyt rozpocząć wątek o firmie MAZOWIANKA. Mam nadzieje, że inni obecni i byli pracownicy wyrażą swoją opinie o firmie aby nikt w przyszłości nie popełnił tego samego błędu co oni- zatrudnił się w SI MAZOWIANKA.

Zostaw opinię o MAZOWIANKA - Tomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAZOWIANKA