Opinie o Superdry w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Superdry. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Superdry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superdry w Warszawa

Kacper Nowy wpis

Atmosfera w SuperDry'u była bardzo miła i pozytywna. Nie było podziału na lepszych i gorszych, zarząd traktował wszystkich z szacunkiem i zawsze pomagał nam w najgorszych i najnudniejszych zadaniach. O wszystkich nowościach, zmianach i nagłych sytuacjach byliśmy informowani z wyprzedzeniem, aby każdy mógł poczuć się częścią zespołu. Konflikty między pracownikami kierownictwo zawsze rozwiązywało sprawiedliwie i w nawet trudnych przypadkach nie dawało ponieść się emocjom i zachowywało profesjonalizm. Często w sklepie odwiedzał/a nas właściciel/ka zawsze znajdując czas na wysłuchanie naszych uwag i pomoc w obowiązkach. Moja ostateczna ocena jest bardzo pozytywna i żałuję, że moja prywatna sytuacja spowodowała, że nie mogłem spędzić w SuperDry'u więcej czasu.

Edyta Nowy wpis
@Kacper

No to już wygląda lepiej niż poprzednie opinie, na który okres to piszesz, teraz nie dawno byłeś? I czy może masz jakieś zdanie na temat kierownika z Gdyni?

Kacper Nowy wpis
@Edyta

Droga Edyto, piszę o okresie kwiecień-sierpień, jeśli chodzi o kierownika to zależy o kogo konkretnie pytasz, bo na tej stronie już parę osób tak tytułowano

Kierownik z Gdyni to najgorsza osoba z jaką kiedykolwiek pracowałam. Wyzysk, ciągłe komentarze i każdy powód do zwolnienia. Mam nadzieję, że ten sklep się w końcu zamknie, albo kierownik Pan K przestanie tam pracować :)

Edyta
@Gdynia

Aż tak Cię denerwował? Ale tylko dogryzał jakimiś tekstami czy robił jeszcze gorsze rzeczy? Bo wiesz wszystko zależy od odbioru tego, co kto mówi, może lubi sarkastycznie mówić po prostu? ;p A jest faktycznie ekonomiczny powód, żeby się zamknęli?

Realista
@Edyta

Dziś chyba każdy ma ekonomiczny powód. Takie czasy.kończą się centra handlowe:(

Edyta
@Realista

No niby tak, ale zawsze można sobie dopomóc finansowo. Chyba kwestie zarządzania też odgrywają pewną rolę w tym?

Realista
@Edyta

Hmmm niewiele pomogą. Cały klif radzi sobie coraz gorzej. Obserwuje od kilku lat. Pracuje zreszta w handlu i widzę cyferki wielu marek

Marta Nowy wpis
@Realista

A wiesz czemu radzą sobie niby coraz gorzej?

Jacek

Przeczytałem, że jest tu ciągły problem ze zwolnieniem lekarskim, a pracownik mimo choroby musi pracować. Ale jak? Przecież w przypadku kontroli za coś takiego byłaby kara. W ogóle to na jakiej podstawie pracownik który jest chory musi pracować.

Ewelina

Jaki Kuba, co z nim? Wcześniej ludzie tu pisali niezbyt fajnie o kobietach, takie imię nie padało. Wiesz, jak się zastanawiam nad złożeniem cv do pracy w sklepie, to takie wpisy nic a nic mi nie dają, nie wiem o kim to, nadal nie wiem, ile zarabiacie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Superdry? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
...

Ja pracuje w SD od 3 lat i jestem zadowolona. Jak się robi swoje to nie ma się problemów. I w porównaniu do poprawniej pracy to niebo a ziemia. Ile ludzi tyle opinii. A wylewanie swoich żali jest mało profesjonalne

@...

Marzena żenada. Właścicielka tym bardziej!!! Warte siebie przyjaciółki. Zamknijcie ten (usunięte przez administratora) i dajcie ludziom wierzyć, że można w handlu normalnie pracować!

...
@...

jako kierownik? to chyba co innego niż zwykły szary pracownik który jest pod tobą :)

@...

Mam Kiero nad sobą. Nie czuje, żeby ta firma czy osoby "na górze" były nieprzychylne. Przykro czyta się to wszystko... mamy dużo luzu i bardzo to szanuje. I nie zwolniono nas w lockdownie, a moje koleżanki traciły robote w tym czasie...

Do Weroniki

Brawo za komentarz o wszystkich tylko nie o sobie!! Może napisz dlaczego już tam nie pracujesz?? Może napisz ze spokojnie mogłabyś dostać dyscyplinarkę??? Nie, w życiu! O sobie nic tylko pomyje wylane na wszystkich”złych”.. . Bardzo to miłe-) gratuluje... wspaniały anonimowy wpis w necie!

przedszkole
@Do Weroniki

Boże widzisz i nie grzmisz, każdy będzie się przyczepiał do każdego bo jest o co. Może zamiast tego po prostu zamknijcie resztę sklepów i będzie spokój bo jak widać tu po opiniach hmmm można sobie wiele pomyśleć.

xxx
@Do Weroniki

poza tym wydaję mi się że ten portal dotyczy pracy w danym miejscu a nie portalu społecznościowego do poznawania ludzi więc pisanie tu o sobie nijak się z tym nie wiąże.

Taaa
@przedszkole

Pokaz mi na tym portalu opinie pozytywne?

XXX
@xxx

Przecież właśnie powyższy post uderza bezpośrednio w konkretne osoby!! Co gorsza w ich preferencje, co jest o Boże karane!

do xxx
@XXX

Rozumiem czyli o preferencje osób powyżej martwicie się i jest to dla was ważne jednak jeśli chodzi o resztę to nic nie macie do powiedzenia? tylko kierowniczka blokuje ludzi na instagramie po wywaleniu ich z pracy? Ludzie co z wami! Przecież przychodzenie na l4 do pracy jest karane!!!! Radzę zajrzeć za siebie a nie daleko przed siebie bo jeśli ktoś chce kogoś oskarżyć to musi się liczyć z konsekwencjami z obu stron, każdy doskonale wie kto i co tu pisze jak Pani mówi " przez anonimowość" jednak czasem warto zmienić podejście patrząc tu na liczne opinie i zamiast wyrywać się do bramek z klipsem aby sprawdzić naszą czujność to wgłębić się w to czy aby każdy jest na odpowiednim stanowisku i czy ma jakieś uwagi a z szacunku do nich pamiętać chociaż ich imiona, tych sklepów nie ma nawet 10 w całej Polsce... litości. Jeżeli wymagamy od pracowników dyscypliny to osoby wyżej powinny świecić przykładem a nie prywatnym telefonem w kieszeni- w ten sposób rodzą się problemy. Już o kulturze w tej pracy nie wspomnę... chyba każdy z was wie jak tam jest bo tam pracujecie, odbija się to nawet na zdrowiu psychicznym niektórych osób. Nie każdy jest tam zły, ale dwie osoby z całego zespołu w Gdyni nie naprawią całej reputacji sklepu:)

Xxx

Trochę zastanawiające jest to, że skoro było w tej pracy tobie az tak bardzo źle to dlaczego pracowałaś tam az 2 lata?

Gty
@Xxx

Ja tez pracowalam dwa lata. Lubilam ludzi i ta prace. Natomiast zarzadzajacy naprawde nie szanuja ludzi i kpią z pracownikow...

Aaa
@do xxx

Martwisz sie o zdrowie psychiczne osób, a zobacz co właśnie robisz. jeżeli chciałeś zniszczyć pewna osobę to chyba możesz sobie pogratulować bo sytuacja wskazuje na to ze skutecznie ci sie to udało.

ze na da
@Aaa

Nie wydaje mi się, że wspominałem w swoich komentarzach o kimkolwiek z imienia i nazwiska. Wymieniłem tylko dwie osoby które rzeczywiście w tym sklepie są w porządku manager i najdłużej pracujący doradca klienta. Więc nie wiem komu mogłem zaszkodzić.Reszta tego sklepu właśnie działa psychicznie i toksycznie na ludzi. Nie wnikam co autorka tego postu zrobiła, ale może siebie zapytajcie dlaczego ludzie nie chcą się zwalniać? Bo może boją się, że nie znajda w najbliższej okolicy innej pracy, bo może stawiają tą prace wyżej niż siebie przez to jaki jest na nich nacisk. Ja zostałem zwolniony dla " oczyszczenia atmosfery " jak to moja ulubiona pani kierownik wytłumaczyła przy dawaniu wypowiedzenia, ale powtórzę to jeszcze raz i może jeszcze raz jeśli ten post zostanie usunięty przez administratora - atmosfera w tym sklepie jest coraz gorsza, im więcej ludzi odchodzi tym gorzej dla was a chyba warto mieć zgraną, fajną ekipę :) Durne tłumaczenie się kierowniczki a późniejsze mnie blokowanie? halo? przedszkole? Myśle że warto darować sobie tą udawaną przykrość. to właśnie pokazuje co za ludzie tam pracują, nie zakładajcie różowych okularów kiedy wam tylko pasuje. Można dodać tutaj wiele aż za wiele jak na sklep z ciuchami.

Pracowałem około roku w tym sklepie w Gdyni i stanowczo odradzam, osoby na stanowisku kierownika pozostawiają wiele do życzenia, zastępca kierownika komentuje i obraza pracownice, ciagle ktoś ciebie obserwuje. Wykorzystują wizerunek w mediach, ciągły problem ze zwolnieniem lekarskim. Sam mimo zwolnienia zostałem zmuszony do bycia w pracy. Główny kierownik nie zwróci uwagi jak robisz coś źle tylko strzela fochy.. to niestety nie szkoła tylko praca. W każdym razie nie wspominam tego pozytywnie, jedynie szkoda tych dobrych którzy się starają a nigdy nie zostaną docenieni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Superdry?

Miskia23

Tak! Aktualnie dostałam Dodatkowo 650 zł;-)

Karo27

Ciekawe wiadomości... Ja nigdy nie dostałam ;/

Dirty
@Miskia23

dobre żarty się Ciebie trzymają dziewczyno :)))))) z tymi dodatkowymi pieniędzmi

@Dirty

Kwitku z wynagrodzeniem Ci przesyłać nie będę ale potwierdzam, że po realizacji założonego planu i wzrostu do poprzedniego roku do wynagrodzenia wpadło mi sporo dodatkowych złotówek :P A żarty to tylko w prima aprilis :P

@pracownik

Fajnie by było by premie były adekwatne do zaangażowania wkładanego w wykonywaną pracę i by kierownik również pracował na tą premie a nie tylko brał pieniądze za wykonaną pracę przez sprzedawców.

heheszki
@Miskia23

ciekawe info z tym dodatkowym wynagrodzeniem, bo jeszcze się nie słyszałam żeby kiedykolwiek jakiś kierownik sklepu tyle dostał a co dopiero zwykły sprzedawca xD

Danuta
@Miskia23

Hej, a za co dokładnie dostałaś taki dodatek? :) Pytam ponieważ chciałabym się zorientować jakie trzeba spełnić wymagania i się wykazać aby móc właśnie na takie rzeczy liczyć w Superdry :D Czy prócz dodatków pieniężnych można się spodziewać jeszcze jakichś innych benefitów będąc ich pracownikiem? :)

Praca tam to koszmar. Profitów ze sprzedaży żadne. Rotacja pracowników i traktowanie Ciebie jak śmiecia to jest na początku dziennym. Kwestie papierkowe dno,nie przestrzegają zgodnie bhp. Minuta spóźnienia kwalifikuje się już do Twojego zwolnienia. Pilnowanie przodu dla tych gorszych bo kierownictwo wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma. Jak złapie Cię gorączka to masz tak długo robić aż już kompletnie się pochorujesz od tej klimatyzacji. Nie polecam pracy w Gdyni. Wielki wyzysk i bajzel w organizacji.

Mniesmieszy

Ja akurat nie o Warszawie ale o Wrocławiu. Byłam tam na rozmowie o prace - co było jakimś niespiesznym żartem. Rozmowę ze mną prowadziła Ukrainka a kierownik siedział za moimi plecami przysłuchując się rozmowie. Czułam się bardzo niekomfortowo. Rozmowa polegała na tym, ze w tej pracy liczy się tylko zarobek, zarobek, zarobek i zarobek. Nic więcej. Kwintesencja było to, ze Pan zaproponował mi dzień próbny za który mi nie zapłaci jeśli mu się nie spodobam.

Dirty

Ogólnie jest bardzo zabawnie bo wszyscy narzekają, ale robią dobrą minę do złej gry :) Kierownika w ogóle nie ma w pracy a prowadzi dwa sklepy, Złote i Arkadię i zgarnia niezły hajs a generalnie całą robotę robią zastępcy. Pani manager operacyjna o wszystkim wie ale nie chce tracić energii na te sprawy, ważne, że sklepy funkcjonują, lepiej lub gorzej ale jakoś. Kierownik jest mistrzem manipulacji, jak czegoś potrzebuje, szczególnie byś go w czymś wyręczył obieca Ci " góry"! Premii nie ma choć obiecują i ludzie wogóle nie chcą pracować, można wręcz śmiało powiedzieć, że jeśli chcesz mieć minimum idź do Superdry! Jest to typowy przykład jak nie prowadzić franczyzy. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk! Kierownik nie robi pracownikom badań ani nie daje umowy o pracę, wszystko jest na tzw "gębę" . Wpada raz na jakiś czas i udaje że wie co dzieje się w sklepach. Ogólnie jest luz masz fryzjera czy siłownię nie ma problemu byś wyszedł wcześniej czy przyszedł później. :) Paznokcie, solarium luzik - mówisz i masz :) Nie ma mowy o wsparciu. Zdarza sie odsyłka sezonu- nie ważne, że jesteś w pracy 14,5 godziny, kiblujesz póki nie zabiorą i nikogo nie obchodzi czy masz czym wrócić do domu a kierownik ma 3 przystanki do Arkadii np. A następnego dnia znów przychodzisz na 14,5 godziny do pracy. Słaba organizacja wszelkich promocji, wszystko na ostatnią chwilę. Spada jakość produktu z każdym sezonem a ceny zaporowe. Nie polecam pracy w tym sklepie.

Superdry Warszawa. Nic się zmieniło jeśli chodzi o tą pracę bo przecież jest caly czas ten sam kierownik dwoch sklepow. (usunięte przez administratora) Nie dba sie o pracownikow... nie chcesz pracować to nie... znajdziemy kogos innego... żaden problem.... umawiasz sie na caly etat dostajesz kilka godzin itd.... tak różnych sytuacji jest mnóstwo.... co chwilę twoje prawa sa lamane.... nikt sie na to tam nie patrzy.... (usunięte przez administratora)potrafi nieźle udawać jak bylo napisane wcześniej.... na rozmowie wszystko super i pięknie.... i tak samo jest gdy ktos przyjedzie z gory wszystko jest wtedy super i pięknie. A normalnie jest bardzo słabo...... I ktos pisal wcześniej ze w arkadi jest inny (usunięte przez administratora) jest ten sam tylko prsyjezdza tam.raz dwa razy na miesiac .. zastępcy muszą wszystko robic za niego... on tylko przyjezdza jak jest kontrola i udsje ze wie jak wszystko fumkcjonuje a tak naprawdę (usunięte przez administratora) i taka jest prawda. Tam zastępcy pracuja po 13,5~14,5godz ... czesto tak (usunięte przez administratora) przez kilka godzin... i nikt sie ns to nie patrzy... tak tam.jest i koniec.... Ten człowiek juz dawno sie wypalil i sam o tym mowi.... nie posiada ani jednej dobrej cechy dobrego przywodcy. Nie potrafi słuchać swoich pracowników Ty cos do niego mowisz a on centalnie ma to gdzieś... robi cos na telefonie i sobie odchodzi i a ty dalej sobie mowisz do sciany........ nie traktuje dobrze pracowbikow nie dba o nich.... on potrafi tylko dobrze udawac gdy wymaga tego sytuacja...... o niczym nie pamieta o wszystko trzeba się milion razy prosic...... o wszystkim zapomina robi milion bledow a to (usunięte przez administratora)... on po prostu ma to wszystko gdzies... robi tylko na (usunięte przez administratora) zeby bylo.... i jesr opryskliwy i nie mily przy tym.... nie potrafi dobrze przeszkolic pracowników a potem wymaga nie wiadomo czego... albo w ogóle tego nie robi bo po co... najlepiej tylko wymagac i narzekac ...... sam o sobie mowi ze jest (usunięte przez administratora) i wszystko się zgadza... Trafilam pozniej do innej marki premium i bylam w szoku jakim profesjonalista moze być (usunięte przez administratora) jak moze dbac o pracownikow jakim moze byc profesjonalistą w swoim fachu itd... bylam z szokowana tym wszystkim i jakim slabym (usunięte przez administratora) tez slabaja dbaja o pracownikow.... obiecuja prenie... Ty charujesz przez kilka miesiecy żeby ją dostac i jej nie dostajesz i wszyscy potem maja to gdzies....... przychodza jacys pracownicy z gory ktorych nie znasz i donosza wszystko pani właściciekce i potem zastępca dostaje tekefon ze jakas kiezniczka "nie zostala" z nalezytym szacunkiem obsluzona... to jest jakas zenada... tskich sytuacji jest mnostwo... co chwilę cos... a to sobie przyjedzie (usunięte przez administratora) i wymysls nie wiadomo co albo ktos inny kto w ogole sie na tym nie zna, nie wie jak fukcjonuje taki butik.... Jesli chodzi o mundurek to troche sie zmienilo... nie nosisz go po nikim ale zdarza sie ze musisz go odac.... Pisze to wszystko zeby ostrzec innych.... jesli masz inna pracę na oku to wybierz ją.... no chyba ze pójdziesz do Arkadii tam atmosfera jest zawsze fajna.... i jak pisałam wcześniej (usunięte przez administratora)przyjezdza tam raz na miediac wiec Wy robicie co chcecie.... a zasteocy tam zawsze starają zeby wszystko bylo dobrze zeby wszystko gralo i oni tak naprawdę tam rządzą a nie ten(usunięte przez administratora) Więc wszystkim pracę w zlotych tarasach odradzam najgorsza praca jakie moze byc. Zero profesjonalnego szkolenia a wymagania tak ogromne ze szok.... ze(usunięte przez administratora) Tobą poniats .... to jeszcze jego ulubionice chętnie to zrobia.... ksiezniczki ktore nic nie robia pija sobie herbstke i jedza ciastka na sklepie czytajac jednoczesnie notstki ze studiow na kompie... a Ty sobie pracuja bo one sa zajete.... nie polecam takiej pracy nikomu.... no chyba ze wygladasz jak modelka to wtedy (usunięte przez administratora) zadba zebys miala dobrze zeby nic Ci sie nie stało i bedziesz jegoo ulebienica ktora nie misi nic robic a będziesz miała az za dobrze.... xDDD............ Jesli chodzi o zarabki to sa bardzo slabe nie wazne czy jestes pracownikiem czy zastępca i jeszcze będą Cię (usunięte przez administratora). te pieniądze nie sa tego wszystkiego warte...... nie polecam tej firmy... Dziwię się że jeszcze nikt nie zglosil tego wszystkiego nigdzie...

Mono

Byłem na rozmowie. Mam wrażenie, że oni będą NON STOP szukać kogoś!! Nie szukają najlepszych sprzedawców tylko NAJTAŃSZYCH !!!! Tak to branża !!! Nie licz Na nic więcej bo szybko się rozczarujesz !!

gosc

Nie polecam pracy w sklepie Superdry, słabe zarobki, premii nie ma która tak obiecują. Atmosfera slaba ciągle pracownicy się zmieniają, kierownik dużo obiecuje a mało robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Superdry - Warszawa

• Jak się pracuje w Superdry?

Zobacz opinie na temat firmy Superdry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superdry?

Superdry