Opinie o P&G w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P&G, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P&G na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&G w Warszawa

TheWinterIsComing

Hello everyone. I didn't know about this website but i found it really interesting, plus, it is really funny to read all this comments about my former Company. I have left P&G planning center after one year. I consider myself a really reliable source about EVERYTHING in P&G world - with the cons and the pro connected. Feel free to ask about everything - Recruitment process, HR standards, Job, Environment, people, Managers, money and so on - and have a nice day! Good luck

flan

Czytając tutejsze opinie postanowiłem aplikować na stanowiska junior planning specialist. Wypełniłem kilka stron danych + assesment test, w którym podobno "każda odpowiedź jest dobra". Znam komunikatywnie angielski, mam mgr z logistyki i pierwsze doświadczenie w pracy korporacji. Nawet nie dostałem zaproszenia na rozmowę, od razu systemowy mail odmowny, abym probówal w przyszłości. Ciekaw jestem co to za elitarni kandydaci się teraz zgłaszają na pęczki, że człowiek nawet na rozmowę zaproszenia nie dostał. Z opinii powyżej wynikało, że jest zgoła inaczej:)

Waldemar

Najważniejsze, że firma to dobry pracodawca i atmosfera w pracy świetna więc polecam.

Czy firma P&G kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

A.
@Pytanie

Tak, w firmie nie ma dyskryminacji płciowej. Zarabiasz w zależności od twoich obowiązków, odpowiedzialności, stażu i imactu. Wiem z własnego doświadczenia, bo w zespole mam samych mężczyzn, a zarabiam najwięcej, bo mam najlepsze wyniki. Płec nie ma znaczenia

Heh
@Pytanie

Nie ma znaczenia płeć, ale jeśli na równorzednym stanowisku (technicznym) robi kobieta i nie robi tyle samo co facet to zarabia mniej. ale takie sa realia - sprawiedliwe.

Kto pyta nie błądzi Nowy wpis
@Pytanie

Tak, jest równość w płacach dla kobiet i mężczyzn.

Eh
Kandydat

Rozmowa rekrutacyjna w pierwszym etapie przemiła. Drugi etap na szczeblu międzynarodowym bardzo słaby, rekruterki niezainteresowane osobą w ogóle, atmosfera co najmniej średnia. No i brak obiecanej informacji zwrotnej, już miesiąc po terminie. Słabo słabo, szczególnie ze to rekrutacja na wyższe stanowisko w biurze

X Nowy wpis
@Eh

Podzielam porzednia wypowiedz I etap rekrutacji, Rekruter przygotowany do rozmowy na drugim etapie miałem wrażenie że rozmówca leciał według wzorca, brak udział w dyskusji specjalisty z branży a to on nie dział HR powien zadawać główne pytania specjalistyczne. Nie jest to istotne dostałem pracę w innej firmie była tam osoba decyzja która nie tylko znała teorie. W skrócie Zamki na piasku według teori wychodzą;-)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w P&G?

Janek Nowy wpis
Kandydat

Witam. Czy ktoś może podpowiedzieć czy są wakaty na produkcji, lub też na wózkach widłowych, ewentualnie nazwę firmy rekrutującej, bo wiem że wcześniej rekrutowała zewnętrzna firma

Operator wozkow jezdniowych
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Spoko

Pytania

Szukam pracy w Warszawa

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nowy
Kandydat

Jak wygląda praca Technika Operatora? To bardzie operator, czy coś bliżej UR? Zarobki jakie rzędu? Czy w ogóle warto aplikować? Z góry dziękuję za pomoc.

Johnny
@Nowy

Ostatnio dawali 5k brutto. System pracy tragiczny - jeden weekend wolny w miesiącu. Praca w dużym hałasie i pyle bawełnianym. Manager zależy jak trafisz, część nie powinna zarządzać ludźmi. Systemy systemy, analizy - niby są proces inżynierowie co powinni robić analizy, ale wszystko jest spychane na operatorów. Jak operator napisze dobrą analizę to inżynier zmieni cokolwiek i podpisuje jako swoje. Rozwiązywanie problemów przez inżynierów procesu jest na zasadzie pytania do operatorów - jaki macie problem i jakie rozwiązanie ? Spychologia i jeszcze raz spychologia. W firmie jest program poleceń pracowników, tylko jakoś nikt nie chce polecać tej pracy znajomym. W przed wakacjami firma podziękowała kilkunastu pracownikom, a teraz zwiększyła się ilość zamówień i potrzeba nowych...

Johnny
@Nowy

Operator jest od wszystkiego - zakładanie materiałów, usuwanie awarii, analizowanie awarii, wymyślanie nowych rozwiązań, kontrola jakości, przeglad i wymiana części na maszynie, kontrola parametrów procesowych, no i pilnowanie wszystkie systemy komputerowe/jakościowe działają bo jak nie to musi ręcznie to robic

Serwisant

Ile dostaje się za serwis procter w hipermarketach ponieważ myślę że (usunięte przez administratora) mnie na kasie przedstawiciel

Tom
Kandydat

Mam pytanie czy jest możliwość dostać się do pracy na wózki widłowe mam uprawnienie 1WJO i jakie są zarobki ? pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Ciekawska
Kandydat

Dzień dobry, Jakim autem jeździ obecnie przedstawiciel farmaceutyczny? Z góry dziękuje za odpowiedz

Pg
@Ciekawska

Scoda Octavia

candidate
Kandydat

Czy ma ktoś może jakieś opinie na temat Managerial Traineeship? jakiego wynagrodzenia i zadań można się spodziewać?

flan

Anna
@flan

Te same oferty wiszą od kilku miesięcy. Czy firma naprawdę rekrutuje?

Stażysta od czerwca
@flan

Komunikatywna znajomość języka? To za mało. Angielski co najmniej na poziomie C1. Wiem, bo właśnie się dostałem na podobne stanowisko.

Konrad
@Stażysta od czerwca

Tak teraz to najlepiej C3 albo D1.

Lonoise
@Anna

Biorąc pod uwagę, ze w biurze pracuje blisko tysiąc osób a proces odsiewa dość dużo osób to zawsze będą rekrutować :)

Roki
@flan

Się ciesz że nie zostałeś zaproszony. Ta firma to porażka. No chyba że jesteś lizusem, kablarzem i lubisz aby tobą poniewierano.

Stażysta
@Konrad

Musisz potrafić prowadzić biznes po angielsku, to wszystko

Zuzanna
@Stażysta

Skoro już zechciałeś wziąć czynny udział w dyskusji, to byłoby naprawdę świetnie, jakbyś napisał nam trochę więcej. Wnioskuję po Twoim nicku, że jesteś stażystą w firmie P&G. Czy zatem po odbyciu stażu osoby, które się sprawdzą, mają szansę na zatrudnienie w tej firmie?

liro
@flan

oral b -pm stomatologiczny. rekrutacja prowadzona przez pania z malopolski i zalosnego lysego pana-zenada. Podpada pod oficjalna skarge do centralki firmy. Brak szacunku do ludzi, drwiny z kandydatow, branie pod włos. Pytania komiczne i próbujace upodlić kandydata. Tak sie zastanawiam nad skarga, ktos dolaczy?

liroy
@Konrad

głupiego, że tak powiem gadanie. Ja gdy mialem b2 uslyszalem, ze nie ma c. Gdy zrobilem po 2 latach c2 okazalo sie, ze jestem overqualified i moze wole stanowsiko brand managera a nie ph. Zenada i znajomki...

Zuzanna
@liroy

Mimo swoich niepowodzeń w firmie P&G, nie powinieneś tutaj wyrażać się w nieprzychylny sposób o innych osobach z nią związanych. Odsyłam Cię do regulaminu serwisu Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Orientujesz się może, czy nadal trwa tam rekrutacja?

Xyz
@flan

Najwidoczniej nie udalo ci sie przejsc testu psychologicznego i twoj profil nie pasowal do profilu kandydata. Smiesza mnie te komentarze o bezplatnych nadgodzinach, brak worklife balance i malej kasie. Chyba pracujemy w innych firmach :)

Dip
@Stażysta od czerwca

Absolutnie nie:) angielski komunikatywny w zupełności wystarczy.

Creative technologie
Klient
@Konrad

C3 to chyba jak idziesz pracować do Citroena. ????

Monika
@flan

Jak przebrnąłeś przez rekrutację on line. nie przepuszcza mnie system na stronie - edukacja. Wszystko wypełniam zgodnie z instrukcją i podpowiedziami Bota Oliwia, ale blokuje i nie idzie przejść dalej...

ZKRM

Hello, i will start to work soon for P&G in Warsaw and i see that there are two main offices (Zabraniecka and Konstrukorska). While i can see images of Konstruktorska office (and looks amazing), i cannot find anything about the office in Zabraniecka. But it seems quite old building. What do you think about the office in Zabraniecka and its facilities? From google images i only see pictures of products and cargos. I will be working in the IT department.

Weronika

@Bandysiak a ty masz jakąś odmienną opinię o firmie?

@Weronika

Zryta organizacja , która ledwo się trzyma , życzę im upadku .

Waldemar

@Waldemar

Waldemar co ty PIER....ISZ , no chyba że jesteś WAZELINĄ I CI...TĄ .

Cymer J.
@Waldemar

Jaka atmosfera ? Ludzie ODM to przestępca mobingujący menagera a menager pracownika....A dyrektorka nic z tym nie robi

L12
@Waldemar

Waldemar Ty jesteś w innym matrixie jeśli wierzysz w to co piszesz .A może tak jak napisał (Pracownik Obecny) zastałeś ciepłe kapcie jak wróciłeś po nocy i tak Ci się porobiło ??

@L12

W PG pracuja setki ludzi, kilkadziesiąt managerów. Ja akurat w moim dziale mam super ludzi i fantastycznego managera, wiec dlaczego od razu zakładasz ze w calej firmie jest tak zle? Znam juz kilka osob ktore odeszły z PG a po kilku miesiącach wracali z podkulonym ogonem, Bośnię okazalo ze w innych korpo wcale nie jest tak rozowo

matrix
@Pracownik

Witam .Popieram Cię , mi również bardzo się podoba w naszej firmie . Nie wiem dlaczego ludzie piszą takie nie przychylne opinie .Jak dla kogoś jest ważniejsza rodzina i praca od poniedziałku do piątku to zawsze coś mu nie będzie pasowało.Pieniądze i kariera wymagają poświęceń . Można przeciez nagrać sobie rodzinę na telefonie i jak najdzie chwila to odtworzyć film(tak byliśmy szkoleni).Nawet jak wracam w niedzielę rano po nocnej zmianie do domu czuję się szczęśliwy że super spędziłem weekend.

Szymon slams
@Pracownik

Od kiedy wracali co ty piszesz za bzdury? Do tej mobbingowni nikt nie wraca!

@Pracownik

Co ty chłopie (usunięte przez administratora)do tego (usunięte przez administratora)nie ma powrotu , taka jest polityka w PG

Ehh
@Pracownik

Jeśli chodzi o ludzi to rzeczywiście ludzie na poziomie produkcji to świetni ludzie, ale coraz więcej Liderów daje sobie wyorac mózg i zachowują się jak Inżyniery i kadra kierownicza. Większość bez wiedzy z durnymi pomysłami żeby pokazać że coś się dzieje. A potem jak (usunięte przez administratora)to wielkie technologiczne i informacje, że nie wolno kręcić. To że sami kazali to już się nie pamięta. Pomijam przywłaszczanie własności intelektualnej i podpisywanie swoim nazwiskiem. (Wy zrobiliście ale my dopracowaliśmy).

Machnik
@Waldemar

Heh. Atmosfera między szaraczkami super tak jak piszesz, ale już pion liderów wzwyż tragedia... Brak szacunku do ludzi, wykorzystywanie i odwalanie roboty za przełożonych.

Jakie narzędzia pracy zapewnia P&G? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nowy

Witam Mam pytanie odnośnie stanowiska przedstawiciel/account manager oral B, na czym mniej więcej polega, jakie narzędzia i ogólnie opinie co do tego stanowiska?

Omri
Kandydat

Dzien dobry, chcialbym aplikowac na stanowisko IT managera w firmie PG. Na jakie zarobki moge tu liczyc? Z gory dziekuje!

kandydat
Kandydat

Jak pracuje się w dziale IT jako programista? Jak atmosfera i podział tasków? Czy można liczyć na szkolenia?

TheWinterIsComing

True
@TheWinterIsComing

Hi did you work inbplaning center in Warsaw? Can you tell something about your salary an worki g hours? Was it possible takę home Office time to time? What was your rolę? Inv management, planing S&OP demand planing? I'm interested about job offer but Im not sure if I should apply

Słoik

Szczerze ? Wstyd tam pracować.

Jan
@Słoik

Wstyd? Dlaczego? Twój wpis kompletnie jest dla mnie niezrozumiały, dlatego też może sprecyzujesz, dlaczego w taki sposób w ogóle podszedłeś aktualnie do firmy Apator Powogaz? Masz na pewno jakąś wiedzę skoro dodałeś taki wpis, dlatego teraz kwestia tego, czy zechcesz się nią podzielić z resztą osób?

Koński las
 Rekomendacja

Obecnie pracuje na l12 i każdemu odradzam pracy na produkcji w tej firmie a szczególnie linii. Straszny mobbing i wykorzystywanie ludzi przez ... liderów, koordynatorów i kierownika. Każda zmiana dyrektora pogarsza sytuacje tej firmy jak i atmosfere!

Albatros 1991
@Koński las

To trza się nauczyć tego co ja kolego donosić na donosiciela i kasa się zgadza dostałem T2 już dawno w ten sposób mówiłem na kolegę który mnie (usunięte przez administratora) i ugrałem 6300 podstawy brutto robi swoje dziękuje a jak nie umiesz robić jak każdy to idż na budowę albo kfc :P

Zostaw merytoryczną opinię o P&G - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.