P&G

P&G
3 84

Opinie o P&G

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta_31

lepiej unikac tej firmy i dzialu HR, gdyz wiem od wielu moich znajomych ze nie odpowiadaja na CV, calkowity brak kultury organizacyjnej

Doradca Personalny

Bardzo nie PROFESJONALNA firma, ktora nie odpowiada na zgloszenia wielu pracownikow, lepiej nie tracic czasu i unikac ich z daleka

Z działem HR skontaktować się jest trudniej niż z prezydentem. Z systemu aplikacyjnego dowiedziałam się, że zostałam zaproszona na reasoning test do Warszawy. Niby była informacja, że w nagłych przypadkach jest możliwość zmiany terminu, ale wysłanie odpowiedzi zwrotnej działowi HR okazało się być niemożliwe. Domyślam się, że to wina systemu (albo mojej poczty), że nie doszedł do mnie ani jeden mail od P&G (nie, w innych folderach też nie było). Niemniej jednak, fakt jest taki, że wyleciałam z rekrutacji wyłącznie przez uniemożliwiony kontakt.

Hanna

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś oferty pracy?

flan

Czytając tutejsze opinie postanowiłem aplikować na stanowiska junior planning specialist. Wypełniłem kilka stron danych + assesment test, w którym podobno "każda odpowiedź jest dobra". Znam komunikatywnie angielski, mam mgr z logistyki i pierwsze doświadczenie w pracy korporacji. Nawet nie dostałem zaproszenia na rozmowę, od razu systemowy mail odmowny, abym probówal w przyszłości. Ciekaw jestem co to za elitarni kandydaci się teraz zgłaszają na pęczki, że człowiek nawet na rozmowę zaproszenia nie dostał. Z opinii powyżej wynikało, że jest zgoła inaczej:)

Stażysta od czerwca
@flan 15.05.2017 22:10

Komunikatywna znajomość języka? To za mało. Angielski co najmniej na poziomie C1. Wiem, bo właśnie się dostałem na podobne stanowisko.

Zuzanna

@RM93, bardzo dokładnie przedstawiłaś proces rekrutacyjny w P&G. Wymagał on od Ciebie sporo czasu i zaangażowania. Niestety nie współpracujesz z tym pracodawcą. Jednak Twój wpis jest ważnym źródłem informacji dla osób, które będą brały udział w rekrutacji prowadzonej przez P&G.

anonymous

Czy to ta firma od proszków do prania?

Zuzanna

@Ania, nie masz racji. Nie współpracuję z P&G. Jestem pracownikiem gowork.pl i pełnię funkcję moderatora tego forum i staram się nakierowywać dyskusję w taki sposób, aby pojawiały się w tym miejscu takie informację dotyczące P&G, które będą ważne dla osób, które chciałyby się zatrudnić w tej firmie.

Robol z P&G

Właśnie zakończyłem długą współpracę z P&G. To co zrobiono z tą firmą zakrawa na pomstę do nieba. Nie wróżę świetlanej przyszłości tej firmie w Polsce. No ale tak to już jest jak się polaki-cebulaki zabiorą za rządzenie. Fabryka na Zabranieckiej to (usunięte przez administratora) które się powiększa z roku na rok. Nikt nad tym bagnem już nie panuje a uśmiechnięte panie, co jakiś czas serwują kolejną porcję informacji o wielkich sukcesach (których nie ma), wspaniałych pomysłach na przyszłość (czyli następnych idiotyzmach rodem z Monty Pythona) i wielu innych rzeczach o których wstyd mówić nawet znajomym bo można zostać uznanym za idiotę. Pozdrawiam wszystkich napędzających kierat na Zabranieckiej.

Zuzanna

Najświeższe wpisy odnoszą się do Waszej pracy w produkcyjnym obszarze P&G. Jest to zapewne to trzon tej firmy. Jednak dla zrównoważenia informacji na tym forum, zachęcam osoby zatrudnione na stanowiskach biurowych w tej firmie o pozostawienie opinii na temat ich wrażeń z pełnienia swoich obowiązków u tego pracodawcy.

Ania
@Zuzanna 02.03.2018 11:13

Zuzanno, to że jesteś pracownikiem tej firmy to widać na pierwszy rzut oka. Domyślam się że dobrze ci płacą za marne próby poprawiania wizerunku Cyrku zwanego Procter&Gamble. Mam rację ?

Ewa 71

Witam, Mój mąż pracował w firmie 15 lat. Ponieważ pracował w niej jako technik był narażony na duży hałas ok. 80 dcb. Oczywiście nosił uniwersalne ochronniki, które firma zapewniała, ale to była za mała ochrona i mąż stracił słuch. Poprosił pracodawcę o przeniesienie na inne stanowisko pracy bezhałasowe- w końcu pracuje tam 700 pracowników- to takowe powinno się znależć dla męza. Niedosłuch wyszedł przy kolejnym badaniu medycyny pracy, ale mąż nadał sobie stopień niepełnosprawności, dzięki któremu nabył pewne przywilej. Niestety zamiast przywilei i przeniesienia na inne, bezhałasowe stanowisko pracy po 15 latach ciężkiej zmianowej pracy otrzymał WYPOWIEDZENIE UMOWY. Sami oceńcie czy Procter & Gamble jest dobrym pracodawcą. Jest beznadziejny. Nie respektuje praw człowieka, praw osób niepełnosprawnych, wyciska człowieka jak cytryne a później daje kopa w (usunięte przez administratora)

bipolar

Czytając te opinię nie wierzę, że opiniujący i ja pracujemy w tym samym miejscu. PG bardzo dba o pracownika, atmosfera w pracy jest fantastyczna, 99% ludzi których znam (a pracuje tam ok 700 osób) to pozytywni ludzie, z którymi łatwo się integrować, wychodzić na miasto czy wyjeżdżać razem na weekend. Co do podwyżek sprawa jest prosta - jeżli ktoś się stara a nie obija firma to docenia i podwyżka idzie w kilkadziesiąt %. Jesli ktoś ma gdzies albo mu się nie chce, to logiczne, ze podwyżki nie ma albo jest słaba. PG to nie firma w której czy się stoi czy leży... To nie typowa Polska firma gdzie cię pilnują czy siedzisz w robocie 8,5 godziny in każą podbijać kartę. Mówię o PSC, nie wiem co dzieje sie na fabrykach na Zabranieckiej czy Siennej osobiście, ale znam ludzi tam pracujących, którzy nie narzekają a wręcz przeciwnie - bardzo sobie chwalą PG.

Ania

Już się stała (usunięte przez administratora). Zabraniecką radzę omijać szerokim łukiem. Bardzo szeroooookim.

Zainteresowany

Na jakie możliwe zarobki może liczyć pH? Jakie auto służbowe?

Zuzanna

@Adam, co spowodowało, że masz taką opinię o P&G? Na czym polegały Twoje obowiązki w tej firmie? Możesz opisać, w oparciu o jakie warunki współpracowałeś z tym pracodawcą?

Adam

Firma ta to jedna wielka obłuda i hipokryzja. Na szczęście zwolniłem się.

Zuzanna

@km, domyślam się, że te testy i dwie rozmowy kosztowały Cię sporo wysiłku. Rozumiem, że poczułaś się potraktowana niepoważnie przez P&G. Może coś się dzieje w firmie, co nie umożliwia jej przekazanie Ci w tym momencie informacji o wyniku rekrutacji? Może dowiesz się po nowym roku? Jeżeli dostaniesz informację od firmy, to proszę napisz na forum.

km

Rekrutowałam się na staż roczny do firmy i szczęśliwie przeszłam przez testy i 2 rozmowy. Po przejściu wszystkich etapów rekrutacji firma powiedziała, że w ciągu 2 tyg. przedstawi mi odpowiedź. Niestety po 2 tyg. to ja przypomniałam się firmie, że nie dostałam odpowiedzi po rekrutacji, na co osoba odpowiedzialna stwierdziła, że nie wie jaki jest status tej rekrutacji i ona musi zapytać szefa i oddzwoni. Oczywiście nie oddzwoniła. Moim zdaniem to nie poważne zachowanie.

ewa

A czy ktoś pracował bądź pracuję na stanowisku administracyjnym? Jakie zarobki? Jak wrażenia? Mowa o dziale administarcyjnym.

ewa

kk

Gdzie znajduję się siedziba P&G w Warszawie?

RUFUS

Inzynier z 10cio letnim stazem moze liczyc na jakies 9-10k na raczke?, czy nie ma sobie co glowy zawracac?

OverLord

Bardzo proszę o pomoc. Jakie są widełki na stanowisko inżyniera wsparcia technicznego (Warszawa Praga)? Pytam bo z tego co opisujecie to pensja proponowana nie porywa i jest rzędu 4-7 k brutto.

Mario
@OverLord 19.03.2017 22:29

Zależnie od tego co masz w cv. Jak duże doświadczenie w branży inżynierskiej posiadasz?

Zuzanna

@Nel długo już czekasz na informacje zwrotną? Chętnie też usłyszymy jak wyglądały poszczególne etapy procesu rekrutacyjnego.

Nel

A czy ktos moze byl w sytuacji, ze przeszedl caly proces rekrutacyjny, ale musial czekac na stanowisko (nie wiadomo ile czasu)?

111gosc
@Nel 24.02.2017 01:55

Nel, czy po pierwszej rozmowie od razu dostałaś zaproszenie na drugą? Czy zadzwonili lub przysłali emaila?

Ewa

Pracuję już 10 lat w P&G i niestety firma zeszła na psy. Szczucie pracowników zwolnieniem, brak szacunku dla pracowników, oderwanie od rzeczywistości kadry zarządzającej. O traktowaniu pracowników produkcyjnych można by książkę napisać. Kilka, kilkanaście lat temu praca w P&G była naprawdę przyjemnym doświadczeniem, teraz to książkowy przykład jak zaszczuć i zeszmacić pracownika.

mmmmm

Cześć, Chciałabym się zapytać czy jak jest się na 3 roku doktoratu to może aplikować na staż do PG?

gabriela

Jak wykształcenie bez znaczenia @amiałobyćtakpięknie? Co do logistyki czy do finansów przyjmą cię w ogóle bez żadnego przygotowania? Wątpię. Dowód: ogłoszenie do działu finansów Warszawa, wymagania to 4 lub 5 rok studiów związanych z ekonomią, zarządzanie albo oczywiście finansami!

Erty

W pełni. Pracuję tu już ponad 10 lat, zawsze płacą w terminie.Na zarobki nie narzekam,grubo powyżej średniej.

A miało być tak pieknie

Pracowałem w p&g trochę ponad rok. Zdecydowanie nie polecam. Rutynowa, powtarzalna praca, która może być wykonywana przez gimnazjalistów. Jedynym kryterium wyboru są ukończone studia (kierunek nie ma znaczenia). Szkolenia, o których wspominacie to obowiązkowe 40 e-learningow - większości, z tych rzeczy jest niedopasowana do stanowiska, na którym się pracuje. P.S. Wdrożenie na planistów w psc dla niektorych trwa 2-3 dnii póżniej już działają nie mając nawet pojęcia, co robią - po prostu bezmyślnie klikają. I dalek tak już zostaje. Osoby na stanowiskach planistow pracujące w organizacji, np. 5-10 lat robia dokładnie to samo, co świeżo zatrudnieni.

Zostaw opinię o P&G - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P&G