P&G
counter
3 92 169 5 1
arnold paleta Nowy wpis

Firma Spoko system tragedia live brak...brak szacunku między ludzkiego

Tak1Nie
Waldemar

Najważniejsze, że firma to dobry pracodawca i atmosfera w pracy świetna więc polecam.

TakNie7
Bandysiak Nowy wpis
@Waldemar

Waldemar co ty PIER....ISZ , no chyba że jesteś WAZELINĄ I CI...TĄ .

Cymer J. Nowy wpis
@Waldemar

Jaka atmosfera ? Ludzie ODM to przestępca mobingujący menagera a menager pracownika....A dyrektorka nic z tym nie robi

Tak6Nie
L12 Nowy wpis
@Waldemar

Waldemar Ty jesteś w innym matrixie jeśli wierzysz w to co piszesz .A może tak jak napisał (Pracownik Obecny) zastałeś ciepłe kapcie jak wróciłeś po nocy i tak Ci się porobiło ??

Tak1Nie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w P&G?

liroy
@Pytanie

zależy od kogo wyślą do ciebie...

Pracownik L? Targówek

Brak poszanowania między ludzkiego nienawiść wynik jest tylko jeden negatywny dla tej firmy pracuje 25 Lat.

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pracownik Obecny

Gdybym nie miał kredytu to bym tu nie pracował.Atmosfery brak tylko słupki wyniki siedzę cicho już prawie 20lat wytrzymam .Brak perspektywy umiem zakładać tylko materiały zarabiam 6800 na rękę gdzie więcej zarobie ??? Więc kasa się zgadza. Przykre jest tylko to że z kolegami którymi zaczynałem to myślałem że to koledzy ale kasa zmienia ostatnie lata w mojej karierze pokazują że nie ma tu kolegów każdy na swój rachunek. Więc jeśli nie masz wykształcenia i za bardzo nie lubisz rodzinny zapraszamy .Ciepłe kapcie możesz zastać w domu po nocy tak jak ja ..

@Pracownik Obecny

Zapewne obaj dobrze się znamy:) po co masz się męczyć w tym kołchozie , rozejrzyj się na rynku pracy , jeśli nie spróbujesz u innych pracodawców to nic nie będziesz wiedział , Ja uzyskałem lepsze wynagrodzenie i normalny LUDZKI system pracy (5 dni) , wypalisz się chłopie w tej 7-dniówce , po za tym szkoda twojego zdrowia dla tej zrytej organizacji , zapewniam cię że się tam marnujesz i tracisz cegdynny czas , Ja osobiście nie wyobrażam sobie powrotu do P&G chyba bym się zapłakał na śmierć , nie wyobrażasz sobie jaka to ULGA gdy na stałe opuszczasz to miejsce , cieszyłem się jak dziecko gdy oddałem przepustkę , nie sądziłem że sprawi mi to aż taką radość , szczerze Ci tego życzę .

Tak7Nie
Były Pracownik L14
Nazwa działu: Produkcja

Hej Pracowałem wiem jedno. -System pracy dla rozwodników (jeden wolny weekend) nie da się normalnie żyć -Korporacja czyli wyścig o podwyżkę (Jeden na drugiego mówi żle do szefa) -Hałas maszyn Podsumowanie chcesz nie mieć znajomych i rodzinny idż do Proctera i zostań niewolnikiem systemu jeden weekend wolny nie będziesz wiedział co to życie prywatne czy warto poświecić swoje życie czas ?

Paweł Wawa 23
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem nie mogę powiedzieć że zła praca mała kasa na palecie.Dużo przerw między zmianami na palecie ????No i pełny zestaw kompletny zbierany przez dwa miesiące bety w domku.

Czarny

Pracuje w firmie kilka lat. Trzyma mnie tylko stawka jaką przez te lata sobie wypracowałem.(usunięte przez administratora)

Tak23Nie
F22 Raptor
@Czarny

Ciekawe dlaczego administrator "GoWork" zablokował część postu "Czarnego" skoro to jest prawda. Czyżby administrator był opłacany nie tylko od swojego pracodawcy. Wstyd.

Tak17Nie
Bubu
@F22 Raptor

Cieszę się że chociaż tu będzie można przestrzec przed pracą na produkcji w tym obozie. Obecnie na linii l12 od dłuższego czasu panuje ponura atmosfera. Wszystko to się zaczęło gdy rolę kierownika przejął koń przeżuwacz.

Tak19Nie
fafka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Co myślicie o stażu w P&G? Czy warto? Jakie są zarobki?

Tak4Nie

Na jakie benefity można liczyć w P&G?

TakNie1
Noname
@Pytanie

Standardowo. Dofinansowanie do posiłków, multisport, medicover, fundusz socjalny.

TakNie1
TheWinterIsComing

Hello everyone. I didn't know about this website but i found it really interesting, plus, it is really funny to read all this comments about my former Company. I have left P&G planning center after one year. I consider myself a really reliable source about EVERYTHING in P&G world - with the cons and the pro connected. Feel free to ask about everything - Recruitment process, HR standards, Job, Environment, people, Managers, money and so on - and have a nice day! Good luck

Tak2Nie1
Bandysiak

Jakie benefity? dobre , rozbawiło mnie to , takie że wykorzystają cię do granic możliwości , a jak ci się noga potknie albo zdrowie zacznie kuleć to dostaniesz kopa w tyłek.

Xyz

Nie przeszłam testów psychologicznych a raczej jak ja bym to nazwała test na polaka niewolnika. Już wcześniej wypełniałam testy psychologiczne w innych firmach (zarowno w Polsce jak i za granicą) i ten w P&G ma nie wiele wspólnego z tego typu testem. Po takich pytaniach to i ja rowniez nie jestem zaiteresowana. Mianowiecie, do najciekawszych pytań zaliczam to w którym pytano czy ważny jest dla mnie work-life balance, czy nie stanowi dla mnie problemu praca po godzinach i czy wysokie wynagrodzenie w pierszych latach pracy jest dla mnie ważne. Większość pytań,które prawo zabrania zadawać na rozmowie kwalifikacyjnej jest w dość nieporadny sposób przemycone w teście "psychologicznym". To jest nie do pomyślenia,aby w jakimś kraju w Europie Zach. (gdzie mieszkałam dość długą cześć swojego zycia)zadano takie pytanie. Dodadam także,ze na wstepie testu należy osobno zdeklarować język i kraj, w którym zamierza się pracować,toteż wnioskuję,że kazdy kraj ma swój "test". Liczę się z tym,że ktoś powie,to wracaj skąd wróciłaś jeśli Polska Ci się nie podoba, i tu zaskocze,że tak też właśnie uczyniłam i serdecznie zachęcam wykształcone osoby do zrobienia tego samego. Mnie do powrotu skłoniła chęć pomieszkania jakiś czas w Polsce i pozwiedzania tego pięknego kraju,niemniej stan rynku pracy jest opłakany. Brak info.o wynagrodzeniu w ofertach, rozciągnięte w czasie rekrutacje,testy - przerost formy nad trescią i można tak dalej wyliczać. Pracowałam w IT w branzy FMCG i za granicą nie mam problemu ze znalezieniem dobrej pracy, a w Polsce pomimo dużego popytu na pracowników w tej branży, o pracę z godziwym wynagrodzeniem jest trudno. Mam wrazenie ze liczy się kto zaproponuje niższe. Jeszcze raz zachęcam wykształcone osoby,które nie mają jakiś większych zoobowiazań w Polsce do emigracji. Nie dajcie się omamić propagandzie bo rożnica w standardach na niemal każdej płaszczyźnie życia jest miażdżąca.Szkoda,zycia na nerwy i użeranie się :) Pozdrawiam

Tak26Nie1
@Xyz

@Xyz Twój komentarz jest na tyle merytoryczny, że na pewno pomoże osobom, które zastanawiają się, czy aplikować do P&G. Skupiasz się jedynie na aspekcie wynagrodzenia, co jest oczywiście bardzo ważne. Ale z chęcią poznalibyśmy jakieś inne szczegóły, związane z warunkami zatrudnienia w tym miejscu. Jaki rodzaj umowy Ci proponowano?

Tak2Nie3
M
@Zuzanna

Zuzanno,nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Komentarz absolutnie nie skupia się na kwestiach wynagrodzenia w kontekscie P&G-skąd ten wniosek?Główny zarzut to pytania zawarte w teście psychologicznym,które w mojej opini są delikatnie mówiąc niestosowne. Jaki jest cel pracodawcy w pytaniu kandydata czy work-life balance jest ważny,w jakim kraju kandydat mieszkał najdłużej,bądź czy pracownik jest gotowy do pracy po godzinach? Czego oczekuje taki pracodawca? Niby jak odpowiedzieć na takie pytania...Zawsze marzyłam o pracy po godzinach i wcale nie zalerzy mi na work-life balance, bo jestem nowoczesnym singlem, który przyjechał do warszawy ze wsi X, głodnym sukcesu i nowych wyzwań ;) Taki profil kandydata (czyt.niewolnika) doskonale wpisze się w te standardy

Tak14Nie
@M

@M A zatem bardzo przepraszam - musiałam źle zinterpretować Twój komentarz. Owszem, te pytania mogą wydawać się niestosowne, ale może pracodawca ma powody, żeby zadać właśnie takie. A o jakie stanowisko konkretnie ubiegałaś się w firmie P&G?

TakNie2
Ala
@Zuzanna

Najlepszym pytaniem, wg mnie oczywiście, było: co zrobisz jeśli zobaczysz, że Twój przełożony kradnie z bufetu jedzenie. W proponowanych odpowiedziach była opcja: zapłacisz za niego, nie mówiąc o tym nikomu.

Tak8Nie1
@Ala

I Ty - podobnie jak użytkownik @M - masz jakieś konkretne wspomnienia związane z testem psychologicznym w firmie P&G. Może zdradzisz Nam, na jakie stanowisko tam aplikowałaś? Chcę Ci przypomnieć, że treści zawarte w Twoich komentarzach, o ile będą zgodne z tematem, mogą przyczynić się do pomocy innym osobom. Dlatego też bardzo zachęcam Cię do dalszej dyskusji o tym pracodawcy. Może powiesz nam coś konkretnego na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu?

Dip
@M

Pytają o kraj z tego powodu, bo mogą cię relokowac :) i to po całej Europie :D to nie ma nic wspólnego z podstępnymi pomysłami o których piszesz.

Tak1Nie1
K
@Dip

Owszem,mogą relokować ale na polskich zasadach zatrudnienia lub z nieco wyższym wynagrodzeniem ale w dalszym ciagu znacznie nizszym niż w kraju,do którego jest się relokowanym.Zatem wynagrodzenie,które nie wystarcza na pokrycie kosztów utrzymania. Ponadto składki ma poczet złotej jesieni zycia również odkładane są w Polsce, a wiec jak powszechnie wiadomo nie wiele,jeśli cokolwiek wroci do własciciela środków. No ale polacy są tacy zamożni, dla pieniędzy nie pracują, toteż prestiż najważniejszy ;) Zagraniczne oddziały mają tzw.bekę ze swiatowych polaczków,którzy godzą się na pracę na takich warunkach.Nikt na świecie nie szanuje ludzi,którzy niemal rzucają się na darmowe owoce i inne gratisy. Można zaklinać rzeczywistość, żyć w urojonym świecie, prawda jednak jest taka,że polski oddział firmy ma na celu zatrudnienie taniej siły roboczej z postkomunistycznej polszy

Nazwa działu: Produkcja

Odszedłem z P&G po dwudziestu latach pracy , udało mi się dostać pakiet na odejście , trzeba było wiedzieć z kim pogadać żeby go otrzymać bo chętnych było nieporównywalnie więcej niż pakietów , system pracy na produkcji masakryczny , wypali cię do cna , pracuje tam wiele zrytych osób , wazeliny które zarabiają jakieś tam pieniądze i boją się o swoją pozycję , nic nie potrafią poza zakładaniem rolek i z tego powodu siedzą tam i liżą tyłki swoim szefom , zanim złożysz tam papiery zastanów się dobrze czy chcesz dołączyć do zrytej organizacji . Czy bym chciał powrotu? NIGDY W ŻYCIU , po odejściu z tego miejsca zacząłem oddychać pełną piersią , to miejsce mnie przytłaczało , jeździłem tam na siłę , wręcz rzygałem na to całe środowisko , udało mi się namówić paru znajomych do odejścia z tego miejsca , posłuchali mojej rady i odeszli (bez pakietów) do dziś słyszę z ich ust podziękowania za to że ich namówiłem do zmiany pracodawcy , została tam garstka porządnych ludzi , żal mi ich że muszą tam pracować , nie bójcie się zmian w życiu rzućcie tą robotę.

leader
Nazwa działu: Produkcja

Z rodziną to się dobrze na zdjęciu wychodzi.Tu mam co zjeść ,ubranie dadzą i zarobię jeszcze . A pracujące soboty i niedziele to mi wcale nie przeszkadzają .Wolę realizować się w pracy niż dzieci pilnować i z żoną się kłócić .Tu jestem doceniany przez przełożonych i rozwijam się Z przyjemnością będę tu pracował do emerytury(chciałbym jeszcze dłużej ).Dziwią mnie te wszystkie negatywne opinie o pracy w p&g Targówek,praca tutaj to chyba największe szczęście jakie mnie w życiu spotkało

TakNie10
Nicka
@leader

Jak mało trzeba do szczęścia. Gratuluję.

seba
@leader

szkoda takich ludzi , ale cóż ..............

Zainteresowana

Szukają wykladacza towaru na Careffour Bemowo. Czy wiadomo ile firma placi ?

Nicka
@Zainteresowana

Najniższa krajowa. Umowa zlecenie.

J.C Denton
Nazwa działu: Produkcja

Polecam praca na produkcji jeśli ktoś zawsze chciał być niewolnikiem. Dzięki wspaniałemu systemowi pracy ograniczysz niezdrowy kontakt z rodziną/przyjaciółmi.

Tempy pracownik

Zapraszam do firmy! Polecam! Dobre zarobki ! Szacunek! Dicenienie! Na 25 lecie dostalem 600 pln brutto! Polecam wszystkim! Jestem szczesliwy pracujac na 3 zmiany 7 dni w tygodniu! 1 weckeend na miesiac zabity po po nocnej zmianie! Zero życia z rodzina i znajomymi ktorych nie ma ! Bo praca na to nie pozwala!zero kontaktu z dziecmi! (usunięte przez administratora) z takim zyciem!

Tak19Nie
Tempy pracownik 2
@Tempy pracownik

Też tu pracuję ponad 20 lat i wystarczy.Przy pierwszej okazji(pakiety) uciekam do normalnego życia.Wystarczy że dzieci wychowały się praktycznie bez ojca ,żona prawie samotna a ja wrak człowieka.Bez znajomych z jedną niedzielą wolną w miesiącu. Pieniądze to nie wszystko (teraz to już nie jest taka rewelacja jak 10 czy 15 lat temu). Pracuje się po to żeby żyć a nie odwrotnie.Ludzie tu pracują bardzo ciężko a sam system był do zaakceptowania 15 lat temu,obecnie większość ludzi ma wolne wszystkie niedziele .Wielu ludziom w soboty nie chce się pracować ,nie wspomnę o zabójczych dla organizmu nie przespanych nocach.To wszystko było dobre ale 15 lat temu ,teraz to jest rujnowanie rodziny i swojego zdrowia. Ale szanuję tych którzy chcą tu pracować do emerytury ,albo to polubili,albo mają kredyty albo nie pamiętają już normalnego życia .Ja stwierdziłem że czas na zmianę ,trzeba trochę normalnie pożyć.Dość zarzynania na nockach w soboty i niedziele

Tak18Nie1
Dip
@Tempy pracownik 2

Bardzo dziwny komentarz. Gdzie pracowałeś, na Mordorze czy Zabranieckiej? W jakim dziale?

TakNie2
loe
@Dip

Ja Ci odpowiem - na 100 procent to technik produkcji na zabranieckiej-i ma rację

Tak5Nie
Ewelina
@loe

Wpisy są anonimowe, więc takie zgadywanie kto co napisał jest trochę bez sensu. Powiedz coś o pracy w P&G. Zatrudniają osoby bez doświadczenia?

Bombel
@Tempy pracownik

A ja pochwalę P&G mimo że doszedłem kilka lat temu po 17 latach pracy na Zabranieckiej. A bo wyczułem moment odpowiedni.... Pierwsze pakiety dla chętnych i 3 minuty po ich ogłoszeniu podpisałem kwity. Pakiet za moje lata pracy to 17 pensji brutto do łapy 3 miesiące po podpisaniu byłem nadal pracownikiem z pełną pensją na wakacjach dla odpoczynku i poszukiwania pracy z wykupioną profesjonalną agencją która mi takowej szukała itp pakiet medyczny mi pozostał jeszcze na rok od firmy. W świadectwie pracy napisano że za porozumieniem stron z winy zakładu pracy. I po 3 miesiącach byłem już kierownikiem zmianowy produkcji znanej dużej fabryki. Niektórzy widzę po opiniach że uwierzyli (po wypraniu systemowym głowy) niestety, że są liderami tylko łączenia materiałów w biegu nic po za tym.... masakra.... Możliwości na rynku pracy jest mega dużo

Bil
@loe

Ma 100 procent racji

Bombel
@Bombel

Każda znana fabryka zaprosi Cię na rozmowę o pracę jak widzi w CV lider zespołu produkcji z kilkunastoletnim stażem w P&G! na kierownika zmiany od 4500-6000 do łapki 5 dni w tygodniu ustawowe a jeśli komunikatywny angielski to natychmiast!

Tak1Nie1
Anonim Gal

Nie warto tracić czasu na tą formę.

Anonim
Nazwa działu: IT

Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat pracy w dziale IT na Targówku? Warto? Czy wszystkie opinie negatywne również dotyczą tego działu?

Anonimous
Nazwa działu: IT
@Anonim

Podbijam pytanie. Żadnych opinii odnośnie IT a mają stawki podejrzanie wysokie.

Zostaw merytoryczną opinię o P&G - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

P&G
3/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zabraniecka 20