Opinie o P&G w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P&G. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P&G na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&G w Warszawa

Pamela

Czy ktoś może powiedzieć coś o roli "IT Operations Manager" ? Warto aplikować? Ciekawa rola? Duże obciążenie?

ktoś
@Pamela

Ogrom procesów, z czego wiele bardzo P&G-specific, czyli nie przydadzą ci się przy zmianie pracy. W dziełach IT pracuje się bardzo dużo.

Wanda
@ktoś

A czego te procesy dotyczą? Jak konkretniej to wygląda?

ex-PG
@Wanda

IT Operations to takie utrzymanie/wsparcie. Ta rola wiele mnie nauczyła ale work-life balance było gorsze niż kiedykolwiek. Minimum 10-11 godzin dziennie a często 12. P&G ma setki systemów i kiedy któryś się psuje to jakaś grupa pracowników (Np 700 osób :) nie może pracować. Często rzecz się dzieje o 7 rano :) Odpowiedzialność IT Operations to 1.Przywrócenie systemów do działania jak najszybciej 2. Zapobieganie takim sytuacjom w przyszłości. Ale nie myśl sobie że będziesz lutowała kabelki - wszystko się sprowadza do tabelek, maili i spotkań :) Mimo to jest dużo adrenaliny i pomagasz prawdziwym ludziom. Poznałem ludzi którzy kochaja to robić ale poznałem też takich którzy mieli potem traumę. Jak raz rozpoczniesz pracę w IT OPS to relatywnie trudno przedostać się do innego działu IT ale znam takie przypadki. Jeśli się zdecydujesz na tą rolę to złapiesz fajne doświadczenie i dobry wpis w CV. Plusem jest również to, że P&G działa zgodnie z globalnym standardem ITIL - trzymają się go wręcz książkowo. Dzięki temu to doświadczenie przyda Ci się w każdej następnej roli IT lub firmie. Nie zgodzę się z przedmówcą, że w IT OPS jest dużo procesów P&G specific. Fakt, P&G jest znane z własnych procesów ale IT OPS działa wręcz podręcznikowo. Na koniec przypominam że manager w P&G nie ma płatnych nadgodzin (w odróżnieniu od specjalisty).

arnold paleta

Firma Spoko system tragedia live brak...brak szacunku między ludzkiego

Zoska
@arnold paleta

Praca dla kobiet ciężka? Co to są te 'pakiety'?

MN
@Zoska

PAKIETY to marzenie każdego procterowca ;-)

Markks
@MN

Kiedyś rozdawali to se strzelili w kolano bo dużo dobrych pracowników odeszło , a teraz by chcieli że by wrócili .

Czy w P&G odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

F

Tak, zmiana projektów jest co 2-3 lata

Renata
@F

Czyli przy zmianie projektów zmienia się cały skład ? Czy są po prostu dodatkowe nabory ?

Bob
@F

This company is good for juniors to learn and develop ..You will not find in Poland true)real leaders ...in US Chinese management rule the PG ...

Tak, jak masz znajomości, nie ma innej opcji albo umowa z adeco lub inny dziwolągiem np: sodexo, ale na zlecenie.

Renata
@Bob

But is this company good only for learning and development? Is it not for continuous cooperation?

Bob's friend
@Renata

They don't offer much career development or skill development above the basics, so yes, it's mainly for juniors. As a junior you will get solid basics and afterwards get a job that's more relaxed. You will also have an opportunity to get promoted.

Mario86

i was hired as plannign manager, the work, it's exhausting, even 12h seem to be not enough, you don't have right to holidays, max you can take is a continuous week. i remember i worked in my holidays, because if not, you will have trouble once you comeback, however, the worse that while you are on sick leave, you also obliged to work, at least couple of hours. which i see it sick bihaviour. almost all people are doing the same, so if you say no, you are out the rebel, the management was not that good as all managers their only experience is within PG. so don't expect international atmosphere. after my experience at Targowek Plant-Warsaw, i really don't recommend this work place.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy firma P&G kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

A.

Tak, w firmie nie ma dyskryminacji płciowej. Zarabiasz w zależności od twoich obowiązków, odpowiedzialności, stażu i imactu. Wiem z własnego doświadczenia, bo w zespole mam samych mężczyzn, a zarabiam najwięcej, bo mam najlepsze wyniki. Płec nie ma znaczenia

Heh

Nie ma znaczenia płeć, ale jeśli na równorzednym stanowisku (technicznym) robi kobieta i nie robi tyle samo co facet to zarabia mniej. ale takie sa realia - sprawiedliwe.

Kto pyta nie błądzi

Tak, jest równość w płacach dla kobiet i mężczyzn.

Andzia

Możliwe, że tak, ale trudno ocenić. Na pewno kobiety są faworyzowane i płace ogólnie niskie - na talerz i zdrowie starczy, na reszte nie.

Były Pracownik

W tej firmie mają podejście typu, "pewne stanowiska są tylko dla kobiet" mam na myśli pracę na splejsach, miejsce gdzie pielucha jest łączona w całość

Byłem zatrudniony przez Sodexo na umowę zlecenie bo tylko taką dają. Pracowałem 3 tygodnie na palecie, na rozmowie kwalifikacyjnej było ładnie pięknie, że po dwie osoby na stanowisko i filmik, a wrzeczywistości, tylko na module 4 linia 6 tak było a na pozostałych po jednej osobie a tempo takie że k... Pracowałem przeważnie na Lini 2, ok 90 do 100 palet na zm masakra, przez te trzy tygodnie się na patrzyłem ją inni pracują a raczej charują bo tego nie da się inaczej nazwać, na dodatek ten niewidzialny pył powodując drapanie w gardle , suchy kaszel i podrażnienie oczu. Liderzy który pracowali też zapie....li jak roboty, zupełnie nie wiem dlaczego się trzymają tej roboty, może i kasa te 5000zł im odpowiada ale jakim kosztem . Tylko pracocholicy tak pracują 240 godzin przepracowanych. A co do przerw ok, godzina charówki i godzina wolnego i tak na przemian, wzależności od ilości ludzi. Kasa i umowa, 20zł i to brutto za te charówkę, muowa tylko zlecenie a jak będziesz chciał zerwać przed końcem pierwszej umowy to kara za ubranie robocze. Dojazd do firmy masakra, no chyba że mieszkasz 3km od firmy. Praca idealna dla desperatów i pracocholików. ZDECYDOWANIE OMIJAJCIE TEN ZAKŁAD na ul. Zabranieckiej

Mirosław

Te 5000 to brutto czy netto?

Wiecie, czy P&G udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

F

tak

Bartosz

Dzień dobry wszystkim. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Mam nadzieję, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie P&G? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Bartosz

Julita
@Bartosz

Czołem Bartoszu. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to sugeruję firmę Grafotronic z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka bo tam pracuje) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To chyba najlepszy benefit jaki tam mają. Bo jest dla każdego. Powodzenia! Julita.

@Bartosz

Akurat P&G znana jest z bardzo dużych bezpłatnych nadgodzin. Ale to zależy jako co byś pracował. Jeśli w fabryce albo na recepcji to oczywiście nikt Cię do nadgodzin nie zmusi. Natomiast kiedy w sobotę albo w niedzielę włączam laptopa to widzę połowę zespołu IT online - a duża część reszty pokazuje się, że byli online krótko wcześniej.

Baaia

Dokładnie to jest chore ludzie są tak zawalemi robota, że siedzą do 2 w nocy i pracują .

@Bartosz

I jak tam składałeś tam cv?

Sucharski

A procter nadal sprzedaje do ruskich przez Niemcy i Białoruś , tak wyglada amerykańska solidarność ze światem

Gosc

Dzien dobry jak wyglada praca w supply chain w Warszawie?

Jakie benefity oferuje firma? Oprocz standardowej pensji czy sa jakies dodatki np. bonusy swiateczne, wakacyjne? Czy istnieje system podwyzkowy coroczny i jesli tak to jakiego rzedu sa podwyzki?

Doris
@Kandydat

mamy pakiet medyczny, bony sodexo na wyzywienie, multisport, paczki swiateczne, sklep fimowy z naszymi produktami. System podwyzkowy istnieje, ale zalezy od indywidualnych wynikow pracy i oceny roczej. Czyli w duzym stopniu od widzimisię szefa.

@Doris

@Doris, dziękuję bardzo za odpowiedź. A czy możesz powiedzieć więcej o tych bonach na wyżywienie? To sa bony do sklepu spożywczego? Co zawierają paczki świąteczne? Są to jakieś upominki/słodycze? Co do systemu podwyżkowego to rozumiem, że zależy to od wyników firmy i oceny rocznej przez przełożonego - w mojej obecnej firmie też tak jest, jednak chciałabym chociaż mniej więdzej wiedzieć jakie sa realne widełki podwyżek corocznych - czy ok. 4 albo 5% jest realne? \ Pozdrawiam serdecznie!

NieDoris
@Kandydat

W bonach na wyżywienie chodzi o kartę, na którą co miesiąc przelewane są pieniądze. Wykorzystać możesz w sklepach spożywczych. Nie pamiętam ile to jest, ale chyba coś koło 150-200 zł. Podwyżka 4-5% rocznie jest realna. Wiem bo dostałam więcej. Natomiast nie wiem na ile to jest częste. Plus umówmy się, że przy aktualnej inflacji 4-5% rocznie to nie jest dużo.

Gogo
@Doris

A powiedz proszę, czy faktycznie ceny w sklepiku pracowniczym sa takie zachwycajace?

Nie są jakieś zachwycające.
@Gogo

W dodatku kiepskie opcje dostawy, więc jeśli nie mieszkasz obok fabryki to raczej nie będzie Ci się chciało podjeżdżać specjalnie po to, chyba że jesteś wyjątkowo napalony na okazje.

Kamila

Strata czasu na rekrutację na seniora programistę, gdzie każą wypełniać głupie, psychologiczne testy. Pomimo zaznaczania odpowiedzi, że np. nie jestem gotowa na (usunięte przez administratora) brak zdania. Dodatkowo pytania, czy będę w stanie ciągnąć dwa projekty (sic!). Dałam, że nie będę, szanuję swój czas i pewnie dlatego nie zdałam. Nie polecam. Programiści, macie tyle ofert, że to olewajcie

Czytelnik

Albo piszcie do ludzi z konkretną ofertą albo nie piszcie w ogóle. Przestańcie zaśmiecać komuś skrzynkę ŻE MAMY SUPER OFERTĘ, APLIKUJ, BO MASZ TAKIE FAJNE WYKSZTAŁCENIE. Jak ktoś będzie chciał do was aplikować to sam sobie sprawdzi oferty.

Jak wygląda praca Technika Operatora? To bardzie operator, czy coś bliżej UR? Zarobki jakie rzędu? Czy w ogóle warto aplikować? Z góry dziękuję za pomoc.

Johnny
@Nowy

Ostatnio dawali 5k brutto. System pracy tragiczny - jeden weekend wolny w miesiącu. Praca w dużym hałasie i pyle bawełnianym. Manager zależy jak trafisz, część nie powinna zarządzać ludźmi. Systemy systemy, analizy - niby są proces inżynierowie co powinni robić analizy, ale wszystko jest spychane na operatorów. Jak operator napisze dobrą analizę to inżynier zmieni cokolwiek i podpisuje jako swoje. Rozwiązywanie problemów przez inżynierów procesu jest na zasadzie pytania do operatorów - jaki macie problem i jakie rozwiązanie ? Spychologia i jeszcze raz spychologia. W firmie jest program poleceń pracowników, tylko jakoś nikt nie chce polecać tej pracy znajomym. W przed wakacjami firma podziękowała kilkunastu pracownikom, a teraz zwiększyła się ilość zamówień i potrzeba nowych...

Johnny
@Nowy

Operator jest od wszystkiego - zakładanie materiałów, usuwanie awarii, analizowanie awarii, wymyślanie nowych rozwiązań, kontrola jakości, przeglad i wymiana części na maszynie, kontrola parametrów procesowych, no i pilnowanie wszystkie systemy komputerowe/jakościowe działają bo jak nie to musi ręcznie to robic

@Johnny

ale 5 tys. to podstawa czy praca wraz sobotami i niedzielami ?

Parkinson

Praca na produkcji wiąże się z wieloma konfidentami jak goly, slams z radomia, trzęsi łapa czy łysy. (usunięte przez administratora) jest tam od wielu lat, kadra jest z niego dumna

Dzień dobry Czy są przyjęcia do pracy w firmie w Warszawie na Zabranieckiej na jaki kolwiek dział lub stanowisko Pozdrawiam

Eh

Rozmowa rekrutacyjna w pierwszym etapie przemiła. Drugi etap na szczeblu międzynarodowym bardzo słaby, rekruterki niezainteresowane osobą w ogóle, atmosfera co najmniej średnia. No i brak obiecanej informacji zwrotnej, już miesiąc po terminie. Słabo słabo, szczególnie ze to rekrutacja na wyższe stanowisko w biurze

X
@Eh

Podzielam porzednia wypowiedz I etap rekrutacji, Rekruter przygotowany do rozmowy na drugim etapie miałem wrażenie że rozmówca leciał według wzorca, brak udział w dyskusji specjalisty z branży a to on nie dział HR powien zadawać główne pytania specjalistyczne. Nie jest to istotne dostałem pracę w innej firmie była tam osoba decyzja która nie tylko znała teorie. W skrócie Zamki na piasku według teori wychodzą;-)

Janek

Witam. Czy ktoś może podpowiedzieć czy są wakaty na produkcji, lub też na wózkach widłowych, ewentualnie nazwę firmy rekrutującej, bo wiem że wcześniej rekrutowała zewnętrzna firma

Serwisant

Ile dostaje się za serwis procter w hipermarketach ponieważ myślę że (usunięte przez administratora) mnie na kasie przedstawiciel

Tom

Mam pytanie czy jest możliwość dostać się do pracy na wózki widłowe mam uprawnienie 1WJO i jakie są zarobki ? pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o P&G - Warszawa

• Jak się pracuje w P&G?

Zobacz opinie na temat firmy P&G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&G?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P&G?

Kandydaci do pracy w P&G napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P&G