Opinie o Procter & Gamble w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Procter & Gamble. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Procter & Gamble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procter & Gamble w Warszawa

Urszula

Czemu mam wrażenie, że ci z Was co ostatnio pisali, wykonują pracę biurową, bo jakoś trudno mi wyobrazić pracownika produkcji, który uczy się po godzinach? Może odezwie się ktoś z produkcji pieluch? Jakie są płace, bo na stronie nie ma o tym mowy...

@Bandysiak

Dokładnie a jakościowy po 2 zmianie wyłaczał telefon w domu że by nikt nie dzwonił jak by bubel poszedł ???????? i tylko iść spać

Urszula

@Urszula

Daj sobie spokój z pracą w tej firmie , szkoda twojego czasu i ZDROWIA , praca w systemie czterobrygadowym wykończy cię skutecznie , sam doświadczyłem takich sytuacji że podczas zmiany NIKT NIE WYSZEDŁ NA PRZERWĘ , po prostu nie było na to czasu , bo jak pieluchy się nie produkują to LUDZIE UMIERAJĄ , to jest PRAWDZIWY SLOGAN REKLAMOWY tej firmy , pracowałem tam długi czas , jak odchodziłem z tego miejsca cieszyłem się jak dziecko , które na gwiazdkę dostało wymarzony prezent.

Paulina
@Bandysiak

Jak to możliwe że nie było przerwy? Wyjaśniają takie sytuacje potem?

Edyta
@Bandysiak

zobaczyłam wzmiankę o gwiazdce, tu z tej okazji jest na cokolwiek szansa z tego tytułu? ktoś coś otrzymał w tym roku, jeśli tak to co?

Anonim Nowy wpis

NOWY Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Witam. Proszę o opinię jak pracuje się w PROCTER & GAMBLE na Zabranieckiej. Jakie są tam zarobki, warunki pracy, atmosfera? Czy warto w tej firmie podjąć pracę ?

Czy firma Procter & Gamble kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Kamil Nowy wpis

Dzień dobry, czy długo trzeba czekać na rozpatrzenie aplikacji w P&G? @Pracodawca od sierpnia moja aplikacja jest na statusie "Assessment in Process". Chodzi o Future KAM Program :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Procter & Gamble? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Ekspert ds. HR

Czy w Procter & Gamble pracuje się na open space?

Rozczarowana

Miałam negatywne doświadczenie z rekrutacją do biura: podczas telefonicznej rozmowy wstępnej zostałam poproszona o wykonanie testów online. Zostałam jednak zapewniona, że niezależnie od wyników testów zostanę zaproszona na kolejny etap rozmowy, że jest to jedynie formalność. Rekruterce bardzo się spieszyło, bym te testy wykonała - mówiła, by najlepiej zrobić to nawet tego samego dnia (rozmowa była ok. godz. 17:30). Zrobiłam testy i czekałam na informację zwrotną. Po tygodniu próbowałam skontaktować się z rekruterką, bez sukcesu. Po 3 tygodniach dostałam automatycznego maila z podziękowaniem za udział w rekrutacji.

Czy w Procter & Gamble jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracownik z 20 letnim stażem

Odeszłam z firmy po 20 latach. Szczerze bardzo żałuje, że tak pozno się zdecydowałam na taki krok. W końcu odżyłam i zobaczyłam jak się pracuje w normalnych firmach. W P&G ludzie pracują po 10 godzin dziennie. Siedzą i piszą maile od 5:00 do 1 w nocy. Nadgodziny za które nikt nie płaci to norma. Jeśli się nie wyrabiasz twoja wina a roboty każdy ma masę. Pracując 8 godzin nie ma szan się wyrobić.

Renata

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat zespołów HR, Kadr?

Jak dużo osób pracuje w Procter & Gamble?

Coraz mniej!!

Czy istnieje możliwość rozwoju w Procter & Gamble?

Brz

Zależy w jakim zespole ale ogólnie procter słynie z certyfikowania/upskillingu swoich pracowników

ktoś

Tak, możesz a właściwie musisz się uczyć w wolnym czasie (wieczory, weekendy), bo oczekiwane jest, że będziesz robił certyfikaty.

Zdecydowanie odradzam ta firme. -bezplatne nadgodziny, jak sie niewyrabiasz bo masz za duzo pracy to twoja wina, nie firmy. - slaba atmosfera, lizusostwo, falszywa grzecznosc -bardzo duza rotacja w dzialach sprzedazy i finansow, pracownicy odchodza po kilku miesiacach, malo kto wytrzymuje dluzej niz rok -bardzo slaba lokalizacja biura na Targowku, -nadgodziny sa codziennie, wiec jak sie policzy ta ich konkurencyjna place przez il godzin w miesiacu, wychodzi sie na to samo, jak nie gorzej niz u innych pracodawcow -bardzo duzo stresu -stare, skostniale korpo nie nadazajace za zmianami na runku pracy jak i zasad pracy( to nie jest 2000 rok i nie kazdy marzy o pracy 50h w tygodniu w imie tego ze pracuja w procterze) Sa lepsi pracodawcy, lepsza atmofera pracy, lepsze wynagrodzenia. Jesli chcecie sie cofnac do mentalnosci z lat '00 i takiego samego wyzysku, polecam

@Adam

Ciekawi mnie ta lokalizacja na Targówku, to jest tam jakiś parking dla pracowników bezpłatny, czy raczej trzeba polować? Jak metro otwierają tam gdzieś to może lepiej będzie?

Jakie są mocne strony pracodawcy Procter & Gamble?

Bandysiak

Mocno to cię wykorzystają , wycisną z ciebie wszystko co się tylko da i jak jesteś nie odporny to zryją ci sieć neuronów.

Helena
@Bandysiak

Niby w jaki sposób? To chyba normalna praca a nie jakieś kamieniołomy? Może nie pracowałeś nigdy nigdzie i tak gadasz co? Wszędzie trzeba pracować

@Helena

Tu się nie gada tylko pisze , pracowałem tam BARDZO DŁUGO , wiec wiem co piszę.

Bożena
@Bandysiak

To aż jestem ciekawa co takiego tam robili, że byłeś aż tak wykorzystywany?

Nadgodziny
@Bożena

Może chodzi o bardzo duże oczekiwane nadgodziny? W P&G pracuje się bardzo dużo i za dodatkową pracę nie otrzymuje dodatkowego wynagrodzenia.

@Nadgodziny

Co? Czyli nadgodziny to jakby wolontariat? Dlaczego nie wezmą więcej pracowników aby inni nie musieli tak dużo pracować?

Jakie są warunki zatrudnienia w Procter & Gamble?

Bandysiak

Jeżeli nie nienawidzisz rodziny , przyjaciół , znajomych to spełniasz wszystkie oczekiwania .

@Bandysiak

Troszkę chyba przesadziłeś, nie sądzisz? skąd Ci się to wzięło, z własnego doświadczenia? Rozwiń myśl ..

fdsfsdf636
@Karolina

Problem w tym, że nie przesadził. I tak, prawdopodobnie wziął to ze swojego doświadczenia i doświadczenia mnóstwa innych osób.

@Karolina

NIE SĄDZĘ ŻE PRZESADZIŁEM pracowałem tam wiec DOBRZE WIEM CO PISZĘ , to miejsce to istna zakała .

Kamila

Strata czasu na rekrutację na seniora programistę, gdzie każą wypełniać głupie, psychologiczne testy. Pomimo zaznaczania odpowiedzi, że nie jestem gotowa na (usunięte przez administratora) brak zdania. Dodatkowo pytania, czy będę w stanie ciągnąć dwa projekty (sic!). Dałam, że nie będę i pewnie dlatego nie zdałam. Nie polecam

Olga
@Kamila

A te testy psychologiczne to chociaz online czy trzeba było jechać do firmy i tam tracić na nie czas?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Procter & Gamble?

Yes

Atmosfera między pracownikami najniższego szczebla jest bardzo dobra. Wspierają się, super współpraca. Jeśli natomiast dochodzi biuro to atmosfera pada, głupie pomysły, na puszczanie na siebie... Cele z 4 liter wzięte.

Bandysiak

Wiem że atmosfera jest coraz gorsza , mam kontakt z ludźmi , którzy tam zostali , po prostu się zasiedzieli w tym miejscu , nie bójcie się zmian i wiejcie z tego TOKSYCZNEGO MIEJSCA , zmiany cieszą . poza tym dzień odejścia z tej zgniłej korpo jest BEZCENNY !!!

Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat pracy w dziale IT na Targówku? Warto? Czy wszystkie opinie negatywne również dotyczą tego działu?

@Anonim

tak, dotycza, w IT jest najgorzej, bo biora ludzi ze wszystkich kierunkow, wiec malo kto wie cokolwiek o IT

@Anonim

potwierdzam, mało kto (nawet w bardzo senior rolach) potrafi choćby cokolwiek zakodować, ludzie po SGH, energetykach, filologiach to standard.

anonim46257
@Anonim

IT w P&G jest bardzo dobre - najnowsze technologie, porządne procesy, można się dużo nauczyć, o ile oczywiście nie utkniesz na jednym projekcie na 2 lata, co często się zdarza. Poza tym możesz brać udział w kursach, robić certyfikaty (chociaż umówmy się, kto w IT poza P&G dba o certifikaty? :D). Firma daje Ci możliwości... Natomiast pod względem organizacyjnym (zupełnie nieregulowane i czasami ekstremalne godziny pracy, ograniczone możliwości awansu, outsourcing do tanich teamów z odpowiadającą cenie jakością pracy) jest znacznie gorzej - jak ludzie odchodzą to głównie z tych powodów.

Wymyślne testy, zwlekanie z odpowiedzią, długi i żmudny proces. Umówiono mnie na rozmowę z aż dwoma menadżerami, dzwoniono do mnie z poza Polski. Sama rozmowa trwała aż 1,5h ! Pomijając ciągłe przerywanie sieci jednej z rekruterek, co było bardzo rozpraszające po pewnym czasie, nieustannie mi przerywano, nie dano skończyć myśli/zdania a oczekiwano odpowiedzi. Podczas rozmowy sprawiają, że czujesz się zdezorientowany i bardzo się wywyższają, jako kandydat czuje poniżenie. Odpowiedź zwrotna do mnie nie przyszła, trzeba było wykonać telefon samemu i ewentualnie uzbroić się w cierpliwość. NIE POLECAM, jeśli na rozmowie ktoś Cię nie szanuje, nie będzie również później...

Miła atmosfera. tylko nie którzy ludzie jak poczują trochę władzy to im odwala,ale ogólnie okej. Ja osobiście polecam miałam super zespół i lidera zmiany.Chyba najlepsza i najnormalniejsza zmiana. Zmiana C :)

Czy często w firmie Procter & Gamble zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Rafał

Mam przez to rozumieć, że zatrudnieni pracownicy mają ogólnie realne szanse na to, aby awansować na wyższe stanowisko skoro przeprowadzane są rekrutacje wewnętrzne? Pytam bo fajnie by było po prostu to ustalić. Tak w ogóle pracujesz aktualnie w tej firmie? Bo miałbym więcej pytań.

Zostaw merytoryczną opinię o Procter & Gamble - Warszawa

• Jak się pracuje w Procter & Gamble?

Zobacz opinie na temat firmy Procter & Gamble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Procter & Gamble?

Procter & Gamble