Opinie o Procter & Gamble w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Procter & Gamble, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Procter & Gamble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procter & Gamble w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Procter & Gamble?

Yes Nowy wpis
@Pytanie

Atmosfera między pracownikami najniższego szczebla jest bardzo dobra. Wspierają się, super współpraca. Jeśli natomiast dochodzi biuro to atmosfera pada, głupie pomysły, na puszczanie na siebie... Cele z 4 liter wzięte.

Anonim

Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat pracy w dziale IT na Targówku? Warto? Czy wszystkie opinie negatywne również dotyczą tego działu?

@Anonim

tak, dotycza, w IT jest najgorzej, bo biora ludzi ze wszystkich kierunkow, wiec malo kto wie cokolwiek o IT

@Anonim

potwierdzam, mało kto (nawet w bardzo senior rolach) potrafi choćby cokolwiek zakodować, ludzie po SGH, energetykach, filologiach to standard.

anonim46257 Nowy wpis
@Anonim

IT w P&G jest bardzo dobre - najnowsze technologie, porządne procesy, można się dużo nauczyć, o ile oczywiście nie utkniesz na jednym projekcie na 2 lata, co często się zdarza. Poza tym możesz brać udział w kursach, robić certyfikaty (chociaż umówmy się, kto w IT poza P&G dba o certifikaty? :D). Firma daje Ci możliwości... Natomiast pod względem organizacyjnym (zupełnie nieregulowane i czasami ekstremalne godziny pracy, ograniczone możliwości awansu, outsourcing do tanich teamów z odpowiadającą cenie jakością pracy) jest znacznie gorzej - jak ludzie odchodzą to głównie z tych powodów.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Procter & Gamble?

Brz Nowy wpis
@Pytanie

Zależy w jakim zespole ale ogólnie procter słynie z certyfikowania/upskillingu swoich pracowników

Kandydat
Kandydat

Wymyślne testy, zwlekanie z odpowiedzią, długi i żmudny proces. Umówiono mnie na rozmowę z aż dwoma menadżerami, dzwoniono do mnie z poza Polski. Sama rozmowa trwała aż 1,5h ! Pomijając ciągłe przerywanie sieci jednej z rekruterek, co było bardzo rozpraszające po pewnym czasie, nieustannie mi przerywano, nie dano skończyć myśli/zdania a oczekiwano odpowiedzi. Podczas rozmowy sprawiają, że czujesz się zdezorientowany i bardzo się wywyższają, jako kandydat czuje poniżenie. Odpowiedź zwrotna do mnie nie przyszła, trzeba było wykonać telefon samemu i ewentualnie uzbroić się w cierpliwość. NIE POLECAM, jeśli na rozmowie ktoś Cię nie szanuje, nie będzie również później...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonim

Miła atmosfera. tylko nie którzy ludzie jak poczują trochę władzy to im odwala,ale ogólnie okej. Ja osobiście polecam miałam super zespół i lidera zmiany.Chyba najlepsza i najnormalniejsza zmiana. Zmiana C :)

Czy często w firmie Procter & Gamble zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Rafał

Mam przez to rozumieć, że zatrudnieni pracownicy mają ogólnie realne szanse na to, aby awansować na wyższe stanowisko skoro przeprowadzane są rekrutacje wewnętrzne? Pytam bo fajnie by było po prostu to ustalić. Tak w ogóle pracujesz aktualnie w tej firmie? Bo miałbym więcej pytań.

Bandysiak

To miejsce OBOWIĄZKOWO trzeba omijać szerokim łukiem , zgniła atmosfera , czysty wyzysk , do tego same wazeliny , które wchodzą w(usunięte przez administratora)swoim przełożonym , została tam garstka ludzi , boją się oni zmian w swoim życiu i siedzą tam nieszczęśnicy , trochę mi niektórych szkoda , wiejcie z tego zepsutego miejsca bo skończycie z zawałem serca przy rolkach , ostatnio to miało miejsce , wiecie kogo mam na myśli.

zainteresowany

Czy teraz firma prowadzi rekrutację? Jakieś podpowiedzi jak przebiega i na co zwrócić uwagę?

Abdul

Jak ktoś chce i potrafi to mozna zarobić dobre pieniądze. Wystarczy chcieć

mixx

Witam pracuje ktoś na produkcji pampersów i może coś napisać coś o atmosferze i zarobkach

Kasia

Czyli rozumiem, że na rozmowie rekrutacyjnej jest jakiś test? Na czym polega?

Radek

Witam, Po teście matematycznym assessment się wiesza na wysyłaniu danych. Robiłem go już 2 razy. Próbowałem dzwonić na główny numer biura, ale nikt nie odbiera. Email odpowiadający na wiadomość z linkinem to testu oczywiście nie przechodzi, gdyż jest to no-reply. Z kim mogę się skontaktować w tej sprawie? Pozdrawiam,

@Radek

Czy test matematyczny, który wykonywałeś jest związany z procesem rekrutacji do pracy w firmie Procter & Gamble? Mam nadzieję, że zanim ktoś odpowie na pytanie, które zadałeś, to dowiem się, w jakim zakresie rozwiązywałeś ten test.

Witold

Czy w Warszawie w biurze na Zabranieckiej w dziale IT jest jakiś dress code?

Iwo

Zawsze można zmienić firmę na inną tylko dobrze pamiętać, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Kierowca staly bywal

Ta firma to jedna wielka porażka mowa tutaj o zaladunkach. Awizacja na 17.00 6.11.18 po 13 godzinach nadal czekanie. W burze nikt nic niewie stanowczo odradzam Moje sugestie dla Procter & Gamble: Zrobcie cos z tymi co siedzą w biurze za karę tak mi się wydaje nic nigdy nie wiedzą Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknac ten cyrk

@Kierowca staly bywal

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą, ale załadunek jest prowadzony w kolejności oczekujących i zdarza się, że następuje opóźnienie. Czy zgłaszałeś ten problem do przełożonego, żeby na przyszłość uniknąć tego typu sytuacji? Napisz więcej na temat współpracy z Procter & Gamble. Każda informacja jest cenna dla osób szukających zatrudnienia. Aktualnie pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę. Pracodawca szuka pracowników na stanowiska: junior planning specialist, planning internship - work and study, IT manager. Piszcie jeśli będziecie zainteresowani tą rekrutacją.

E
@Rafał

Dzień dobry, czy na chwile obecna są prowadzone rekrutacje? Pozdrawiam

Lopez

P&G to dno.

niezadowolony

awizacja na godz 15 auto zostaje podstawione o godz 20 ,o godz 20 30 rozpoczyna sie zaladunek ktory trwa 2i pol godz oczywiscie kierowca musi siedziec na rampie tylko po co auto zaladowane po czym kierowca dowiaduje sie ze papiery nie "wyszly" czekanie do rana rano jest info ze zle zaladowano towar i auto musi byc zdjete i tu zaczyna sie problem bo rozladunek trwa 6 godz i kierowca rowniez musi siedziec na rampie po odmowieniu siedzenia na rampie auto zostaje pod rampa i nie zostaje rozladowane kierowca czeka juz drugi dzien na rozladunek takze firma porazka nie polecam omijac szerokim lukiem pytajac dlaczego kierowca ma siedziec na rampie odpowiedz ze wzgledow bezpieczenstwa zeby nie odjechal od rampy aktualnie zamontowane sa elektroniczne kliny pod ktore jak podjedzie auto jest blokowane i nie ma mozliwosci odjechania oddawane sa kluczyki a mimo to kierowca nadal jest wolany na rampe wiec o co tu chodzi

Zuzanna

@Stary, czemu masz takie zdanie? Jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacjach jakich oczekuje pracodawca od pracownika? Jeśli tak, zachęcam Cię do zostawienia opinii. Aktualnie firma szuka pracowników w Warszawie na stanowiska: junior planning manager, junior planning specialist, IT manager, IT associate manager. Aplikacje należy składać w języku angielskim.

Karol

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Jestem zaskoczony opinią negatywną!

Stary
@Karol

A ja słyszałem odwrotnie

Zuzanna

@Lusia, masz inne zdanie niż Twoi poprzednicy. Piszesz, że jesteś zadowolona z pracy i że firma dba o pracownika. W czym według Ciebie się to przejawia? Czy możesz liczyć na dodatki do wynagrodzenia w postaci szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, premii lub pakietu socjalnego? Czy uważasz, że firma jest rozwojowa, zapewnia stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Podziel się swoim doświadczeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Procter & Gamble - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Procter & Gamble