Opinie o Procter & Gamble w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Procter & Gamble. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Procter & Gamble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procter & Gamble w Warszawa

Bandysiak

To miejsce OBOWIĄZKOWO trzeba omijać szerokim łukiem , zgniła atmosfera , czysty wyzysk , do tego same wazeliny , które wchodzą w(usunięte przez administratora)swoim przełożonym , została tam garstka ludzi , boją się oni zmian w swoim życiu i siedzą tam nieszczęśnicy , trochę mi niektórych szkoda , wiejcie z tego zepsutego miejsca bo skończycie z zawałem serca przy rolkach , ostatnio to miało miejsce , wiecie kogo mam na myśli.

zainteresowany

Czy teraz firma prowadzi rekrutację? Jakieś podpowiedzi jak przebiega i na co zwrócić uwagę?

Abdul

Jak ktoś chce i potrafi to mozna zarobić dobre pieniądze. Wystarczy chcieć

mixx

Witam pracuje ktoś na produkcji pampersów i może coś napisać coś o atmosferze i zarobkach

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Procter & Gamble? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czyli rozumiem, że na rozmowie rekrutacyjnej jest jakiś test? Na czym polega?

Radek

Witam, Po teście matematycznym assessment się wiesza na wysyłaniu danych. Robiłem go już 2 razy. Próbowałem dzwonić na główny numer biura, ale nikt nie odbiera. Email odpowiadający na wiadomość z linkinem to testu oczywiście nie przechodzi, gdyż jest to no-reply. Z kim mogę się skontaktować w tej sprawie? Pozdrawiam,

Rafał
@Radek

Czy test matematyczny, który wykonywałeś jest związany z procesem rekrutacji do pracy w firmie Procter & Gamble? Mam nadzieję, że zanim ktoś odpowie na pytanie, które zadałeś, to dowiem się, w jakim zakresie rozwiązywałeś ten test.

Witold

Czy w Warszawie w biurze na Zabranieckiej w dziale IT jest jakiś dress code?

Iwo

Zawsze można zmienić firmę na inną tylko dobrze pamiętać, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Kierowca staly bywal

Ta firma to jedna wielka porażka mowa tutaj o zaladunkach. Awizacja na 17.00 6.11.18 po 13 godzinach nadal czekanie. W burze nikt nic niewie stanowczo odradzam Moje sugestie dla Procter & Gamble: Zrobcie cos z tymi co siedzą w biurze za karę tak mi się wydaje nic nigdy nie wiedzą Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknac ten cyrk

Rafał
@Kierowca staly bywal

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą, ale załadunek jest prowadzony w kolejności oczekujących i zdarza się, że następuje opóźnienie. Czy zgłaszałeś ten problem do przełożonego, żeby na przyszłość uniknąć tego typu sytuacji? Napisz więcej na temat współpracy z Procter & Gamble. Każda informacja jest cenna dla osób szukających zatrudnienia. Aktualnie pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę. Pracodawca szuka pracowników na stanowiska: junior planning specialist, planning internship - work and study, IT manager. Piszcie jeśli będziecie zainteresowani tą rekrutacją.

E
@Rafał

Dzień dobry, czy na chwile obecna są prowadzone rekrutacje? Pozdrawiam

Lopez

P&G to dno.

niezadowolony

awizacja na godz 15 auto zostaje podstawione o godz 20 ,o godz 20 30 rozpoczyna sie zaladunek ktory trwa 2i pol godz oczywiscie kierowca musi siedziec na rampie tylko po co auto zaladowane po czym kierowca dowiaduje sie ze papiery nie "wyszly" czekanie do rana rano jest info ze zle zaladowano towar i auto musi byc zdjete i tu zaczyna sie problem bo rozladunek trwa 6 godz i kierowca rowniez musi siedziec na rampie po odmowieniu siedzenia na rampie auto zostaje pod rampa i nie zostaje rozladowane kierowca czeka juz drugi dzien na rozladunek takze firma porazka nie polecam omijac szerokim lukiem pytajac dlaczego kierowca ma siedziec na rampie odpowiedz ze wzgledow bezpieczenstwa zeby nie odjechal od rampy aktualnie zamontowane sa elektroniczne kliny pod ktore jak podjedzie auto jest blokowane i nie ma mozliwosci odjechania oddawane sa kluczyki a mimo to kierowca nadal jest wolany na rampe wiec o co tu chodzi

Zuzanna

@Stary, czemu masz takie zdanie? Jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacjach jakich oczekuje pracodawca od pracownika? Jeśli tak, zachęcam Cię do zostawienia opinii. Aktualnie firma szuka pracowników w Warszawie na stanowiska: junior planning manager, junior planning specialist, IT manager, IT associate manager. Aplikacje należy składać w języku angielskim.

Karol

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Jestem zaskoczony opinią negatywną!

Stary
@Karol

A ja słyszałem odwrotnie

Zuzanna

@Lusia, masz inne zdanie niż Twoi poprzednicy. Piszesz, że jesteś zadowolona z pracy i że firma dba o pracownika. W czym według Ciebie się to przejawia? Czy możesz liczyć na dodatki do wynagrodzenia w postaci szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, premii lub pakietu socjalnego? Czy uważasz, że firma jest rozwojowa, zapewnia stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Podziel się swoim doświadczeniem.

Zuzanna

@ H..a, rozumiem, że jesteś rozczarowany współpraca z firmą ale mobbing do bardzo mocne słowa. To bardzo poważne oskarżenie, które umieszczasz na forum publicznym. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce w tej firmie?

Lusia
@Zuzanna

Ja pracuję i chyba o innej firmie mówimy bo ja jestem zadowolona, pieniądze na czas firma dba o pracownika jestem zadowolona i uważam że wszystko jest na plus

H..a

Po przejściu z P&G do innej firmy mogę stwierdzić tylko jedno. P&G to wyzysk, mobbing, reszta to niecenzuralne słowa.

Zuzanna

@anonymous, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją historią. Czy nie było możliwości negocjacji wypowiedzenia? Może firma tak czy siak na przykład redukowała etaty? W Internecie znaleźć można kilka aktualnych ofert pracy w Procter & Gamble - czy ktoś już aplikował?

Witam, Mój mąż pracował w firmie 15 lat. Ponieważ pracował w niej jako technik był narażony na duży hałas ok. 80 dcb. Oczywiście nosił uniwersalne ochronniki, które firma zapewniała, ale to była za mała ochrona i mąż stracił słuch. Poprosił pracodawcę o przeniesienie na inne stanowisko pracy bezhałasowe- w końcu pracuje tam 700 pracowników- to takowe powinno się znależć dla męza. Niedosłuch wyszedł przy kolejnym badaniu medycyny pracy, ale mąż nadał sobie stopień niepełnosprawności, dzięki któremu nabył pewne przywilej. Niestety zamiast przywilei i przeniesienia na inne, bezhałasowe stanowisko pracy po 15 latach ciężkiej zmianowej pracy otrzymał WYPOWIEDZENIE UMOWY. Sami oceńcie czy Procter & Gamble jest dobrym pracodawcą. Jest beznadziejny. Nie respektuje praw człowieka, praw osób niepełnosprawnych, wyciska człowieka jak cytryne a później daje kopa w (usunięte przez administratora)

kaczuszka

czy bedzie w tym roku wigilia pracownicza ???

Stary pracownik

Witam. Dla potencjalnych pracowników radzę omijać tą (usunięte przez administratora) firmę szerokim łukiem. Praca na 3 zmiany w grafiku 7 dniowym (7dni tyrasz, 2 dni przerwy). Umowy o pracę jeżeli chodzi o produkcję - możecie zapomnieć (tłumaczenie że wtedy pracownik by nie mógł brać więcej niż 400 nadgodzin w ciągu roku... Hahahaha). Agencji pracy zwanej Seito kończy się umowa z PG z końcem roku więc szukają łosi za 15.00 brutto. Wcześniej z miesiąc temu było 13:53 brutto. Dla starych pracowników co robią już kilka lat (3-7lat) kwoty 15:53 brutto i nadal umowa zlecenie. Dla wózkowych przez pierwsze 3 miesiące 2660brutto, po 3 miesiącach 3000 brutto (ale nie martwię się niektórzy wózkowi pracują tam po rok czy dwa i nadal mają 3000brutto. Jeżeli chodzi o produkcje, braki w zespołach, ciągła rotacja ludzi. Przyjmują Ukraińców którzy nawet słowa nie mówią po polsku! (ciekawe jak zdają testy stanowiskowe i BHP które są po polsku...) O premiach zapomnij! Nie ważne jakbyś się starał albo opierdzielal to zarobisz tyle samo. A jak chcesz wolny dzień dostac albo pojechać na nieodpłatny urlop to: ogarnij za siebie osoby które będą (usunięte przez administratora) po 12h za taką samą bazową stawkę. (brak dodatków za nadgodziny, za zmiany). Firma PG płaci podwykonawcy Seito duże pieniążki za każdego pracownika. A pracownik zarobi może 50% z tego. Reszta idzie do kieszeni koordynatorow, kierownika Sebastiana czy dyrektora placówki Tomasza (gdzie częściej spotkacie ich na zwolnieniu lekarskim, urlopie niż w pracy) . (miło się ogląda na FB jak odbieracie panowie nowe samochody z salonów :D, czy wakacje w kurortach za granicą, na wyspach Kanaryjskich, w Egipcie i innych "pięknych krajach") No ale cóż... Jak się ma kontakty pewnych ludzi z Seito i PG to tak (usunięte przez administratora) firma wygrywa przetarg... Bo dopóki robota idzie, robiąc za półtora pracownika, PG nie ma zastrzeżeń (trzeba tu podziękować przyjaciołom z za wschodniej granicy), bo żaden polski pracownik łosiem nie jest i nie pracuje po 300h miesięcznie. Niebawem Święta, więc życzę całemu zarządowi abyście stracili kontrakt albo przestali 'kraść" z naszych wypłat, gorzej być już nie może. Seito to...sami dokończcie zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Procter & Gamble - Warszawa

• Jak się pracuje w Procter & Gamble?

Zobacz opinie na temat firmy Procter & Gamble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Procter & Gamble?

Procter & Gamble