Opinie o Procter & Gamble w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Procter & Gamble. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Procter & Gamble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procter & Gamble w Warszawa

Zuzanna

@Max a w takim razie jak maja się do tego, o czym mówisz zarobki nowych pracowników Procter & Gamble? Możesz opowiedzieć, czy na tle innych osób, wyglądają one zachęcająco? Nie ma jasnego systemu premiowania?

Max

Po 20 latach w firmie dysproporcje w zarobkach na tych samych stanowiskach 100%. I nie jest to 500zł. Jak nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) to nie dostajesz podwyżek. Prawda Waldek?????

Zuzanna

Jesteś pracownikiem Procter & Gamble? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda praca w jednej z największych globalnych firm FMCG.

Filip

Test na 40 pytań i 65 min. 3 części: liczeniowy, analiza tekstu i dopasowywanie obrazów - na stronie P&G jest próbny ale łatwiejszy niż orginal. Gdzieś czytałem, że jak nie zdasz to już nie masz szans w tej firmie, ale osoba go prowadząca powiedziała że można za rok powtórzyć

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Procter & Gamble? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
FIlip

Na wszystkie stanowiska jest test - tyle wiem. Praca dobra dla ludzi co zaczynają lub mają mieszkanie w Warszawie.....

Filip

Byłem na teście.....znacznie trudniejszy niż próbny , który mi zajął 19min z dopuszczonych 30, na właściwym siedziałem do końca i parę zadań misialem szczelać i zdałem- Pani prowadząca test okropnie sztywna, zero uśmiechu-oby cały P&G nie był taki bo strach. Co do zarobków to się nie dowiedziałem :/

Filip

Właśnie widziałem tą ofertę......wiecie ile zarabia taki junior planning specialist na start i jakie są możliwości zarobków na tym stanowisku?

Hanna Sołtysiak

Witam. Chciałam się skontaktować z pracownikiem Państwa firmy prowadzącym reklamacje, ponieważ na początku lipca reklamowałam w Biedronce pieluszki, które miały tylko jedno zapięcie. Reklamację podjęto poproszono mnie żebym przesłała nr serii, dowód zakupu i coś tam jeszcze. Poproszono mnie jeszcze o numer telefonu, bo pracownik miał się ze mną skontaktować. Wszystko dosłałam ze zdjęciem pieluszki, nr serii nr telefonu, dowód zakupu I zapadła wielka cisza. Na żadne moje e-maile nikt nie odpowiada. Myślałam, że urlop przerwał komuś naszą korespondencję, ale jest już 18 sierpień i cisza. Jestem skłonna przesłać całą korespondencję do Rzecznika Praw Konsumenta, bo nie lubię jak ktoś ze mnie drwi. Jeżeli Państwo też się ze mną nie skontaktują przekażę reklamację dalej. Mój nr telefonu 501 742 361. Pozdrawiam Hanna Sołtysiak

Pracownik M

Pracuję w Seito dla P&G Targówek już od jakiegoś czasu. Działy pakowanie i paletyzacja są mi znane. Krótkie info. Są różne działy, różne wymagania, jak i różni ludzie o różnych predyspozycjach, zaangażowaniu, zdolnościach manualnych... Nie każdy nadaję się do pakowania lub paletyzacji. Nie każdy. W mojej opinii praca ta należy do najłatwiejszych jakie do tej pory wykonywałem. Minimum zaangażowania myślącego człowieka, trochę chęci, pogody ducha, ODPOWIEDZIALNOŚĆ I FAKTYCZNEJ UMIEJĘTNOŚCI do pracy w ZESPOLE/ZESPOŁACH i praca bywa na prawdę PRZYJEMNA, lub nie denerwująca, nie przemęczająca. Są liderzy zespołów, liderzy zmian, jeżeli COŚ się dzieje NIE JEST się z tym OSAMOTNIONYM. Nowa osoba jest FAKTYCZNIE WSPIERANA. Na lini podczas pakowania nigdy nie jest się samotnie! Jeżeli ktoś CHCE chodzić do pracy by się obijać i plotkować, albo ma ją totalnie w czterech literach bo tak a nie inaczej to niech idzie gdzie indziej - tutaj się to niestety nie sprawdzi. Zazwyczaj osoba nieefektywna powoduje, że reszta współpracowników ma WIĘCEJ pracy, stresu i problemów, następuje efekt domino i dobrze się to nie kończy. Tutaj nic nie ginie. Działa to w dwie strony, osoby zaangażowane szybko zaczynają się wyróżniać i mogą zyskać na tym awans i przyjemniejszą atmosferę jak i szacunek współpracowników i przełożonych. Pracy nie polecam osobom z przeciętnymi zdolnościami motorycznymi i kondycją. Wrodzona nieporadność nie pozwoli we właściwy i oszczędzający czas JAK i energię sposób wykonywać swoje obowiązki. Zestresuje się, zrobi 'zator' a w konsekwencji taka osoba obrażona wyjdzie po godzinie krzycząc, że wyzysk - z życia wzięte. :) Powiem tyle, są to chyba najłatwiej zarobione pieniądze jakie w życiu dostałem. Zarobki nie urywają, ale praca w Hello! Fresh Market, Mc Donald, Ochrona np galerii, butików, jest BARDZIEJ męcząca przy niekoniecznie większych zarobkach a WIĘKSZYM nakładzie pracy. Nie biorę tego z rękawa a z doświadczenia. Daję dobry, bo jest kilka wad tego miejsca. Oj jest. Najgorszym co można (w mojej opinii) tu teraz spotkać to inni ludzie. Jest trochę niekompetentnych, nieumiejętnych, niezainteresowanych swoimi obowiązkami w czasie pracy osób i ciśnienie trochę skacze, gdy trzeba pracować za dwoje. Inna rzecz. Nie jest łatwo awansować na naprawdę dobre stanowisko o względnie wysokiej pensji. Bywa ciężko pogodzić życie prywatne ze zmieniającymi się (regularnie) godzinami pracy.

Praca 8 godzinna, pracownicy zatrudnieni przez pośrednika Seito, praca na 3 zmiany, 10,11zł na ręke za godzinę, praca 7 dni w tygodniu-później 2 dni wolne, praca to pakowanie z taśmy pampersów i innych paczek na palecie i układanie ich w wybrany wzór, często pracę 2 osobowa wykonuje jedna osoba, a gdy nawala taśma i maszyny robią się zatory gdyż firma P&G nie serwisuje maszyn, praca jest ciężka i trzeba się wyrabiać, ogólnie płaca jest nędzna i nie adekwatna do wykonywanej pacy, 1 osoba często pracuje za 2-3 osoby, P&G to czysty amerykański wyzysk

Ktoś tam z seito
@Marek

To nie pg cie wyzyskuje tylko seito

radi
@Marek

ale na palecie jestes zatrudniony przez inna firme niz p&g tylko seito wiec pretensje do swojego pracodawcy

xyz

Czy mógłbym ktoś udzielić informacji na temat pracy w firmie P&G? Konkretnie chodzi o oddział na Targówku, Warszawa. Każda sugestia jest dla mnie bardzo cenna. Pozdrawiam

Tez jestem ciekawy opinii prosze o pomoc

takitam

jak oceniacie prace w fabryce na Targówku ??

Zostaw merytoryczną opinię o Procter & Gamble - Warszawa

• Jak się pracuje w Procter & Gamble?

Zobacz opinie na temat firmy Procter & Gamble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Procter & Gamble?

Procter & Gamble