Procter & Gamble

Aleksandrów Łódzki

Opinie o Procter & Gamble

ideowcy z Proctera

Czar Proctera prysl.Moze juz za dlugo w Polsce .Przeniescie sie na Ukraine.Tam bedzie jeszcze taniej.

P.Sylwek

kosmetyki o szkodliwym składzie nie mają racji bytu .poczytajcie skład . nie kupicie nigdy . zageszczacze -trucizna dla skóry.żele do kąpieli -trucizna .wiem bo pracowałem w tej firmie .watpili nawet managerowie .

rudy

pracujemy nie wiedząc co będzie . część prac przejmują firmy kontraktowanie oszukujace swoich pracowników.będą robić za pół darmo .sodexo zarabia na nas .zarabia na bonach .zarabia na posiłkach.ceny jak na zachodzie.przejmują utrzymanie ruchu.managerka nieudacznik bedzie zarzadzac bez pojecia dzialem .p.g. przyklasnie choc bedzie kiepsko .nas nikt nie docenial za dobra prace.Polacy niszcza dobre zachodnie firmy. żeby zarobić grosiki. Spion bez pojęcia awansuje Żenada.Żenada.

Rudy

Wszyscy czekamy co będzie .Zero nadgodzin.Część managerów pouciekala do innych firm. Robi się syf . A tak obiecywali. Korpo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Omijajcie z daleka .Młodych mamią na praktykach dobra kasą a później jest gorzej.Amerykanie lubią oszukiwać Polaków.

Technik alex

Dawno temu mieli się przenieś na wschód ale tam niebezpiecznie. Tutaj już źle i ściągają Polaków. Kasy nie ma . Z Ameryka tak jest . To my biedni mamy ich sponsorowac.

Rydy menager

Prblemy z wystartowaniem z Old Spice od kilku miesiecy . Sprzedaz kiepska -wiec nadrabiaja ideologią. Atmosfera w pracy fatalna.

spion

firma kiepsko przedzie sprowadzili old Spice wyrzucony z Czech i robią dobrą minę do złej gry . tylko patrzeć jak padnie .

Polak

nie polecam .pranie mózgu za marną kasę . kontraktorow traktują jak śmiecie.jak brakuje pracy zwalniają techników . managerów więcej niż pracowników .

IQ

Może ktoś napisać jakie są warunki pracy w firmie? Jaka atmosfera między pracownikami? Jakie zarobki? Czy można pracować bezpośrednio w firmie?

Zostaw opinię o Procter & Gamble - Aleksandrów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Procter & Gamble