Citi Europe Plc

Opinie o Citi Europe Plc

RATAML

Powiem trochę o AMLu (transakcjach). Jak jesteś po studiach, lub w trakcie to może i taki AML analyst to jest dobra praca. Po roku klepania tych samych kejsów na stanowisku C9 za 4000-4200 brutto bez podwyżki (ewentualnie po rozmowie rocznej w wysokości 200zł BRUTTO). Szał ciał. Budynek na Chałubińskiego z zewnątrz wygląda dobrze, ale wewnątrz piętra oprócz 18 i 24 wyglądają, jakby lata 90-te nadal trwały(docelowo po 2018 mają się przenieść, ale pewnie znowu do jakiegoś taniego biura z kiepskim/długim/uciązliwym dojazdem, jak ten na Marynarskiej na Służewcu) To nie jest praca dla ambitnych bo sporo jest korposzmat, lizusów i donosicieli, którzy wiedzą, jak wejść w tyłek innym. Podsumowując dobra praca na chwilę, na dłużej niż rok tylko tracisz swój czas więc aplikuj najlepiej, gdzie indziej. A w Citi zacznij pracować, jak nigdzie indziej Ciebie nie przyjmą. PS Płacą lepiej (Citi) niż w RBS'ie bo RBS to już płacowe dno w AMLowym świecie.

Curious
@RATAML 11.01.2016 23:50

Przenoszą się na ONZ

zofija98

Lepiej od razu strzelcie sobie w głowę! Nie przestrzegają kodeksu pracy.

KULA

Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] CE. Firma zatrudnia osoby po znajomosci, bez studiow, ktorzy zarabiaja krocie w porownaniu do tych co maja studia. Zarabiaja kupe kasy angielskiego nawet nie znajac, bo protekcja gora. Zatrudniaja kupe ludzi z firm zewnetrznych, nie daja takim osobom nic, ani.nic na swieta, ani premii. Zero motywacji. Przez Bank sa zatrudnione osoby tylko te, ktorzy maja dobre plecy. Praca tam to masakra. Nie zycze nikomu, aby sie tam znalazl. Bank zszedl na psy.

rth

omijac szerokim łukiem

Zostaw opinię o Citi Europe Plc - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citi Europe Plc