Opinie o CitiHandlowy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CitiHandlowy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CitiHandlowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CitiHandlowy w Warszawa

baner wywiady
Irmina
Pracownik

Pani Dyrektor z Arkadii oderwana od rzeczywistości, nie można mieć jakiegokolwiek zdania innego niż Dyrektor bo to grozi zwolnieniem / nie przedłużeniem umowy. Atmosfera to istny koszmar! Jak się postawisz to z góry już wiadomo że się wyleci. Szkolenie które daje tyle co nic, wszystko ogólnie i zdecydowanie za mało, systemy to istna enigma. Zakłamanie, fałsz i brak zrozumienia. Podstawa przyzwoita, nic poza tym, premie roczne uznaniowe więc uzależnione od humoru Dyry. Na rynku jest zdecydowanie więcej lepszych miejsc w których warto się zatrudnić.

1
citiphone olsztyn
Pracownik
 Pytanie
@ExCiti

Dokładnie tak jest jak piszesz. To jest jak sekta, albo pucujesz ego managerowi lub dyrektorowi, liżesz przysłowiowy (usunięte przez administratora) masz parcie żeby się pokazać, zabłysnąć lub zgłaszasz się do dodatkowych zadań, które robisz po godzinach albo jesteś nikim (noname). Podwyżek brak, awansów brak - jest to możliwe tylko wówczas kiedy zmieniasz C-level (dla niewtajemniczonych tzw. zaszeregowanie) ale o tym i tak decyduje sympatia lub antypatia głównej pani dyrektor centrum! To samo dotyczy bonusów rocznych. Poczytajcie opinie od samego początku - najczęściej przewija się słowo: (usunięte przez administratora). O czym to świadczy? Ludzie chodzą po korytarzach smutni, niektórzy płaczą przy biurkach lub w toalecie, wyglądają jak zombi, jedzą przed komputerem, nie wychodzą się wysikać! Na spotkaniach trzeba wychwalać całą korporacyjną kulturę Citi a w ankiecie VOE (głos pracownika) zaznaczasz wszystko jak najlepiej dla managera, bo przed ankietą jest rozmowa z managerem, że ma wyjść dobrze. Ankieta jest dobrowolna ale z góry są naciski żeby każdy wypełnił a jeśli jesteś na urlopie albo chory to dzwonią żeby się zalogować i wypełnić! Na siłę co roku stawiane cele zawodowe i 2x w roku pseudo-ocena pracownika. Pierdylion systemów, każdy od czegoś innego, jeden po angielsku, inne po polsku podobne, setka maili dziennie newsletterów bankowych, prawdziwych profesjonalnych szkoleń brak. Wiedzy zdobytej w citi nie wykorzystasz, bo jest to bank specyficzny z rozrośniętymi procedurami i formularzami, kryteriami, ryzykami do granic możliwości. Bezpośredni przełożeni (średniego szczebla managerowie) z reguły rozumieją jak jest ale najgorzej oderwani od rzeczywistości są dyrektorzy departamentów, dyrektor centrum i dyrektorzy wyżej w Warszawie. To są ludzie, którzy nie mają pojęcia jak się żyje i pracuje zwykłym ludziom, bo my jesteśmy traktowani jak tania siła robocza (jeśli się "zepsujesz" to trzeba wymienić).

Produkt

Same opinie o ich pożyczce są bardzo dobre na finagent. Dziwi mnie że o samej pracy w Citi są takie opinie skoro mają takie dobre produkty. Ktoś na to solidnie pracuje i na pewno wielu zadowolonych pracowników.

1
Kowal
Pracownik
 Pytanie
@Asia

Serio pytasz??? Jezu dziewczyno! wczytaj się z uwagą w komentarze: wiadomym przecież jest, że wszyscy pracownicy banku od najniższego szczebla po prezesa banku nie zarabiają tak samo!!!!!

Citi Handlowy Olsztyn
Kandydat
 Pytanie

Specjalista ds. Usług Transakcyjnych Citi Handlowy Olsztyn - ile proponują na tym stanowisku? Albo jaki mają budżet na to? Jak wygląda rozmowa? Po angielsku? I czy ktoś wie czy w ogóle na tym stanowisku "przyda się" angielski? Może jest tu jakiś pracownik z Citi Handlowy z Olsztyna i napiszę coś więcej, bo widzę, że większość komentarzy raczej z W-wy.

BasiaK
Pracownik
@Katarzyna

Podwyżki 200 zł brutto otrzymali tylko pracownicy na najniższych stanowiskach (powodem był wzrost najniższej krajowej w Polsce, bank podniósł również stawki na najniższych stanowiskach). Zdarza się, że niektórzy pracownicy otrzymują podwyżkę na wyższych lewelach (wybrani). W Citi jest polityka wynagradzania - każdy lewel ma widełki wynagrodzenia. Widełki różnią się od siebie w zależności od kraju oraz miasta. Przykład: ja byłam na C10 i moje wynagrodzenie wynosiło 5 tys. brutto. Po prawie pięciu latach dostałam podwyżkę 300 zł brutto!

Mądry
Pracownik

Bank ma świetne konto za zero lub prestiżowe Gold - warto założyć je osobiście w oddziale w Arkadii, bardzo profesjonalny personel i kierownictwo. Parafrazując dawną reklamę innego banku - "tak powinno być w każdym banku" - profesjonalni bankierzy. Bank ma też atrakcyjną ofertę prestiżowych kart kredytowych. Warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa i zamówić kartę kredytową, aby cieszyć się bezodsetkowym okresem.

Kamyk
Pracownik
 Pytanie
@Mądry

I kolejna rotacja... Znów się im ktoś z ekipy wykruszył, najpierw awans na kiero zmiany, a teraz zwrot w drugą stronę. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Polityka firmy i dyrektorów po prostu sprowadza się do tego że masz być potulny, uległy i przytakując każde polecenie bo inaczej lecisz. Jeśli chodzi o Arkadię to tam od początku roku masa ludzi się przewinęła. Czemu? Dyrektorka oderwana od pługa a kierownicy na poziomie mułu.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 godziny.
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w CitiHandlowy?

Jan Nowy wpis
Pracownik

Dostałem pierwszą umowę na czas 6 miesięcy, kolejnej już nie chciałem choćby mi dopłacali. Pewien menadżer w średnim wieku na Traugutta jest bardzo nerwowy, wybuchowy, używa dużo słów wulgarnych. Lubi też krytykować w takowy sposób przy wszystkich. Kiedyś, gdy byliśmy sami, oczywiście już w spokojnej atmosferze, kiedy nie było żadnego "ciśnienia", w uprzejmy sposób powiedziałem, że nie podoba mi się sposób w jaki się do.mbie odnosi. Powiedziałem, że naprawdę nie musi krzyczeć, bluźnić. W odpowiedzi usłyszałem "to ja tu jestem szefem i będę mówił jak mi się podoba, a jak Ci się coś nie podoba to nikt tu na siłę Cię nie trzyma". Żeby było jasne - nie jestem dziecko, jestem realistą i wiem, że nie jestem idealny, nie twierdzę, że nie mógłbym czegoś robić lepiej, szybciej. Cenię sobie krytykę, ale pod warunkiem że jest ona uzasadniona, profesjonalna i na poziomie. Ale jak widać, z niektórymi osobami w citi, czyli po prostu z pewnym typem osób lepiej nie dyskutować bo nas zniżą do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. Cóż, nic z tym nie da się zrobić, zawsze będą jakoś funkcjonować bo pojawia się dużo ludzi be, doświadczenia, albo trochę bez pomysłu na życie, albo z trudną sytuacją finansową (np. kredyt, chore dziecko itp). Ale radzę trzymać się z daleka od tej firmy bo szkoda nerwów. Naprawdę da się pracować w spokojnej atmosferze i za dużo lepsze pieniądze.

citi handlowy Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Pozdrawiam pewną Panią Dyrektor, która została wiele lat temu usunięta z banku za (usunięte przez administratora) czyli za prześladowanie, uporczywe nękanie, zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnych, nieuzasadnione grożenie utratą pracy, nieuzasadnioną krytykę, szukanie błędów na siłę, wyśmiewanie itd itd. Minęło parę lat, Pani wraca i triumfuje i w nagrodę piastuje zacną funkcję bardzo bardzo wysoko (najwyżej!) i nadal robi to co robiła. To się nazywa docenianie pracowników. I jak ma być dobrze w takim miejscu pracy?

Franciszek Nowy wpis
@citi handlowy

Serio jak kogoś zwolnili to nadal ma szanse na powrót do pracy? Szczególnie że były takie zarzuty? Może odeszła za porozumieniem stron i dlatego teraz znowu pracuje. Ty masz z nią jakieś nieporozumienia albo widziałeś takie niewłaściwe zachowania?

Zuzia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat
 Pytanie

Hej, 4 maja mam rozmowę o pracę na stanowisko client onboard Olsztyn. Mógłby ktoś coś o tym stanowisku więcej napisać? Czego się spodziewać? Pozdrawiam

Fund Accountant
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

zbyt wysokie wymagania pracodawcy do stanowiska

Pytania

budowa portfela, księgowanie na kontach T

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(160 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel/ka Onkofundacji - Fundraiser/ka
Warszawa
Alivia Fundacja Onkologiczna
(24 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Warszawa
Polenergia Fotowoltaika S.A.
(12 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
George
Były pracownik
 Pytanie

Czy BH w Olsztynie zaczął już trochę dbać o pracowników? Czy nadal tylko się promuje wśród kandydatów i łapie ich na benefity, a po chwili wymienia na nowych? Szacunku i sensu pracy niestety nie zastąpi żadna karta multisport.

Hania
Pracownik
@George

BH w Olsztynie nie dbał i nie dba o pracowników. W czasie pandemii pani dyrektor RCR kazała przychodzić do biura żeby tabelki w excelu się zgadzały! Bank się promuje wśród studentów, bo nie może pozyskać ludzi z rynku. Ba! Nawet już w szkołach średnich! Najważniejszym problemem tego banku jest (usunięte przez administratora), niskie wynagrodzenia, zbyt mała ilość pracowników, którzy wykonują zadania, którymi można obdzielić jeszcze 2 czy 3 osoby, wieczne nadgodziny, ilość spotkań, ilość tabelek, procedur, stare systemy, brak szkoleń, brak pomocy. W ogłoszeniach szczycą się benefitami, ale ludzie, przecież opiekę medyczną i multisport oferuje już każda firma na rynku!

Karol
Pracownik

Nie polecam pracy w tum banku, podejście do pracowników jest takie jakie znamy (lub nasi rodzice znają) z lat 90-tych w prywatnych firmach, zwłaszcza w małych miastach. Dziwi mnie takie podejście w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w Warszawie gdzie pracę bez problemu można zmienić. Co ciekawe, w citi jest problem z ludźmi bo ciągle ktoś odchodzi, ludzie są wręcz przepracowani. Oczywiście na rozmowie wszystko pięknie, mowia o rozwoju, awansie, opiece medycznej, karcie multisport itp. W praktyce wiele z tych benefitow nie przysługuje bo zatrudnienie jest przez firmę zewnętrzną, przez co i wynagrodzenie "szału nie robi". Dyrektorzy i menadżerowie traktują pracowników "z góry", mają ich za nic, lepiej traktowani są żołnierze w wojsku przez dowódców. Nie polecam nikomu tam pracować. Szczególnie młodym i tym co dopiero przyjechali do stolicy z małego miasta-nie polecam słuchać tego co gadają w citi i nie bójcie się zmienić pracy. Nie w każdej dirmie jest tak jak w citi, nawet nie w każdym banku. Są firmy gdzie przełożeni liczą się ze swoimi ludźmi i rozumieją ich potrzeby. Są firmy gdzie zespół ze sobą współpracuje, a nie "podkłada sobie nogi" bo na tym polega wydajność i efektywność. Wcale "nie jest takie życie", nie trzeba mieć "grubej skóry", ludzie nie muszą być dla siebie konkurencją. Nie dajcie się zwieść.

Zofia
@Karol

To nie da się zatrudnić bezpośrednio w tym banku, żeby móc chociaż skorzystać z benefitów? Dziwne, że ktoś to w takim razie wspominał podczas rozmowy. Napisz proszę, z czego wynika to przepracowanie, jest za mało ludzi, czy aż tak dużo pracy?

Jam
Były pracownik

Rozmowa kwalifikacyjna jest na bardzo wysokim poziomie. Naprawdę można się z niej wiele dowiedzieć na temat samego pracodawcy. Sama placówka w Olsztynie jest świeża i wchodząc do niej czuć, że jest zadbana i aż chce się w niej przebywać. Problem pojawia się dopiero po zatrudnieniu. Niestety, większość komentarzy jest prawdziwa. Pozostaje się zdanym na samego siebie, mało kto chce Ci pomóc, nawet z wypełnieniem jakiejś głupiej deklaracji. Mówią "to jest w systemie, radź sobie". Typowy korpoklimat. pozdrawiam

Paubog
Kandydat

Dziwią mnie te wpisy. Od znajomych którzy tak pracują wiem że zarabiają bardzo dobrze. Po kilkanaście tysięcy miesięcznie. Są na kredytach dla firm.

??????
Pracownik
 Pytanie
@Paubog

Żartujesz? Chyba że piszesz o zarobkach rocznych to ma jeszcze sens. Citi nie płaci więcej niż musi, ale według nich dobry pracownik robi dużo więcej niż musi i modli się żeby ktoś to zauważył. A jak go zwolnią to nie powinien mieć pretensji.

kol
Pracownik
@Paubog

Zarobki są dość dobre tam, gdzie mówisz, kilkanaście tysięcy można dostać, ale brutto i dla osoby z doświadczeniem, mniej doświadczeni pracownicy albo z innej branży mogą liczyć na ok. 9-10 tys. brutto. Tylko pracy jest dużo i ogólnie jest ciężko.

lol
Kandydat
 Pytanie

jakie zarobki na stanowisku Finance Analyst w warszaawskim biurze?

Julia
Pracownik

Jestem pracownikiem w Olsztynie i jestem mega zdziwiona AZ takimi opiniami - z tego wniosek, ze zalezy jak trafisz - na jakiego menagera, do jakiego zespolu i ktorego departamentu. Moje odczucia sa raczej pozytywne, chociaz w VOE (ankiecie pracowniczej) zawsze wypisuje sporo rzeczy ktore mozna by zmienic. pracuje pare lat, mam za soba awanse, wyplata od przyjscia urosla ok 3tys zlotych brutto. Bylam osoba z zewnatrz, bez zadnych znajomosci, bez doswiadczenia. Nie mowie, ze historie stad sa nieprawdziwe lub przesadzone - ale zaznaczam, ze nie wszedzie w Handlowym tak jest.

Franciszek
@Julia

Sporo urosło ci wynagrodzenie. To pewnie przez zmianę stanowiska bo wspomniałaś o awansie. Często się zdarza że można zmienić stanowisko na wyższe? Prócz ciebie ktoś też tak rozwinął karierę?

Julia
Pracownik
@Franciszek

Tak, w moim departamencie sa osoby ktorym udalo sie nawet zajsc wyzej c-levelem i wyplata po paru latach pracowania. Poza departamentem tez mam znajomych ktorzy zaczynali od c05 (taki entry-level) i juz sa po dwoch awansach.

Gocha
Kandydat
 Pytanie
@Julia

A jaka stawka teraz na C5?

Produkt

Same opinie o ich pożyczce są bardzo dobre na finagent. Dziwi mnie że o samej pracy w Citi są takie opinie skoro mają takie dobre produkty. Ktoś na to solidnie pracuje i na pewno wielu zadowolonych pracowników.

1
Pytanie
@Produkt

A widziałeś forum GoWork, gdzzie są pozytywne opinie o pracodawcy? Polacy lubią narzekać. A w Citi w szczególności, np. na zarobki, tylko że mało która firma im da więcej za ta samą pracę. Rotacja jest bardzo niska, to o czymś świadczy...

Agnieszka
@Pytanie

Różne opinie pojawiają się tutaj na portalu choć fakt, że mamy tendencję do pisania raczej o tych negatywnych rzeczach niźli pozytywach. Ale to chyba ciężko zmienić :) Wspominasz o zarobkach - o jakich widełkach tutaj mówimy?

Pytanie
@Agnieszka

Doprecyzuj o jakie stanowiska chodzi. Płaca minimalna to 3 tys. zl brutto w Olsztynie i w Wawie trochę więcej. To są stanowiska, gdzie nie wymagane są doświadczenie czy kwalifikacje, znajomość języków. Dla osób po studiach to stanowiska bardziej wymagające, wtedy oferują minimum 5 tys. zł brutto. Mówię o minimum, bo jest duża różnica w wynagrodzeniach. Pracownicy w biznesie/eksperci zarabiają kilkanaście tysięcy

byly
@Pytanie

haha Ja po 2. awansach C5->c9->c10 w Olsztynie doczolgalem sie do 5.300 brutto...

Stawki
@byly

Rozumiem, ale chyba warto wziąć pod uwagę, fakt, że stawki za m2 w Olsztynie są 40% niższe? W Warszawie trzeba więc zarabiać 9 tys. zł, aby móc sobie pozwolić na zakup mieszkania takiej samej powierzchni jak w Olsztynie przy Twoich zarobkach... Pozostawię bez odpowiedzi ile proponują na C10 w Waw...

Asia
Kandydat
 Pytanie
@byly

Wszędzie piszą, że awansów nie ma i w ogóle, że zarabia się nie wiele więcej niż najniższa krajowa, a tu proszę 5300 ! To jak to w końcu jest?

anka
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

kilkanaście tysięcy w Olsztynie???? chyba tylko dyrektorzy na C13, C14.. nie ma opcji aby prarocnik/specjalista/analityk czy ekspert tyle zarabiał.

Kowal
Pracownik
 Pytanie
@Asia

Serio pytasz??? Jezu dziewczyno! wczytaj się z uwagą w komentarze: wiadomym przecież jest, że wszyscy pracownicy banku od najniższego szczebla po prezesa banku nie zarabiają tak samo!!!!!

Była
Były pracownik

Zarobki to najmniejszy problem banku. Szkolenie jest bardzo słabe, wszystkiego czego się nauczycie to dopiero praktyka… czasem o informację jest ciężko bo koledzy i koleżanki odsyłają was do kolejnych osób. Mimo, że marka światowa raczej jak wszędzie kolesiostwo. Polecam serdecznie współpracę z leaderem teamu Citiphone w Warszawie Moniką, która wspiera rozwój pracowników i nie stara się na siłę ich zatrzymać.

anonimowa
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie/widełki brutto można liczyć na stanowisku specjalista ds. płatności?

Franciszek

A w ogóle szukają kogoś na to stanowisko? Chcesz aplikować czy interesujesz się czysto teoretycznie?

random
Kandydat
@anonimowa

3500 netto max - Olsztyn, więcej raczej nie dostaniesz

Umerto
Kandydat
 Pytanie

Co to znaczy 2 umowy po 3 miesiące?

D
Były pracownik
@Umerto

Za 6 miesięcy nie będziesz miał pracy.

K
Były pracownik

Olsztyn. Szeregowi pracownicy - bardzo fajni, życzliwy, otwarci, pomocni (chociaż zarobieni i zmęczeni). Zarządzanie ludźmi i pracą - fatalne. Duża rotacja ludzi, raczej nikt się tam do nikogo nie przywiązuje. Po pracy tam - temat rotacji i braku chętnych do pracy już nie dziwi. W Olsztynie tania sila robocza, więc przerzucanie roboty z Warszawy. Kuszenie kandydatów benefitami (z których często nie ma nawet czasu korzystać). Plus - nadgodziny płatne (i obowiązkowe) I wypłata na czas. Praca na przeczekanie, póki nie znajdzie się innej.

Irmina
Pracownik

Pani Dyrektor z Arkadii oderwana od rzeczywistości, nie można mieć jakiegokolwiek zdania innego niż Dyrektor bo to grozi zwolnieniem / nie przedłużeniem umowy. Atmosfera to istny koszmar! Jak się postawisz to z góry już wiadomo że się wyleci. Szkolenie które daje tyle co nic, wszystko ogólnie i zdecydowanie za mało, systemy to istna enigma. Zakłamanie, fałsz i brak zrozumienia. Podstawa przyzwoita, nic poza tym, premie roczne uznaniowe więc uzależnione od humoru Dyry. Na rynku jest zdecydowanie więcej lepszych miejsc w których warto się zatrudnić.

1
Doradca
Pracownik
@Irmina

Klaudia mogłabyś się bardziej postarać jeżeli chcesz kogoś oczerniać anonimowo ;)

Jarek
Pracownik
 Pytanie
@Doradca

Drogi menadżerze, kierowniku czy dyrektorze, naucz się szanować ludzi, a zwłaszcza swoich podwładnych, jeśli nie chcesz być publicznie (lub niepublicznie) oczerniany anonimowo lub jawnie. Pamiętaj, dobry wynik twoich ludzi to także twój dobry wynik. Dobrze wykonywana praca twoich ludzi to twój dobrze funkcjonujący dział. Czemu w tym citi tego się nie rozumie, czemu nie szanuje się tam pracowników?

Balcon
Pracownik
@Jarek

Słuszna opinia i dobrze postawione pytanie. W citi dużo się mówi o wzajemnym poszanowaniu co niestety nie ma przełożenia w rzeczywistości.

@Doradca
Pracownik
@Jarek

Jarku, anonimowo i bez konsekwencji każdy może oczerniać każdego, nawet bez żadnych podstaw. Podpisanie się swoim imieniem wymaga odwagi cywilnej a kwestia szacunku do pracy i współpracowników działa w obie strony.

ExCiti
Były pracownik
 Pytanie
@@Doradca

Wypowiedź brzmi jak ta wypowiedziana przez menago lub jakiegoś kiero. Ludzie w większości w tej korpo się zachowują jak w jakiejś sekcie, mają taką zajawke jakby świat poza Citi nie istniał. Mimo kuszących zarobków brak chętnych do pracy (to akurat mnie nie dziwi). Nikt nie będzie się zatrudniał w tonącym statku w którym załoga ma wyprane mózgi. Wieczne rekrutację, co chwila wrzucane te same ogłoszenia bo brak chętnych. Osoby które przejrzą na oczy są natychmiast usuwane (nie przedłużenie umowy w większości sytuacji, dlatego dają tak krótkie umowy). Krótkie umowy są po to żeby wyczuć kto się dostosuje do tego wariatkowa a kto będzie miał jakieś inne zdanie. Nic w tej firmie nie funkcjonuje tak jak powinno, Citi się skończyło kilka lat temu, teraz to tylko firma która dryfuje. Szkolenia wstępne na których ciągle są zmiany i bałagan. Raz mówione jest tak, za chwilę inaczej. W zasadzie nie wiadomo kto ma rację bo tych prawdziwych specjalistów już nie ma. System gdzie założenie konta wymaga pierdyliard bzdurnych rzeczy które są całkowicie zbędne. Klient siedzi około godziny, w reklamach prosty i darmowy bank, natomiast żeby zostać jego klientem już tak prosto nie jest. Starszy doradca w Warszawie zarabia 5890zl brutto, Doradca 5100zl brutto, premia roczna widmo bo zależy od humoru przełożonego. Nikt się nie przykłada bo po co skoro to do niczego nie jest liczone. Na citiphone w stolicy zarabia się 5000brutto gdzie robi się w zasadzie wszystko. W oddziale mają więcej za mniejszą robotę, paranoja?!?! Dyrektor(ka) która poza pisaniem maili o rekinach sprzedaży nie robi nic, jak przychodzą jakieś zmiany to idzie mail kopiuj wklej. To prawda że szacunek działa w dwie strony, natomiast jak przełożeni go od początku nie mają to pracownicy również przestają go mieć. Te pieniądze są naprawdę nie warte tych nerwów. Niestety po pandemii w większości korpo się popsuło i ludzi traktuje się jak (usunięte przez administratora) Nie ten to następny i tak w kółko. Przeżuć i wypluć.

Anna
Pracownik
@ExCiti

Otóż to, właśnie "Doradca" pokazał "klasę", pokazał za co ma uczucia innych. Tak właśnie w citi zachowuje się kadra zarządcza, kierownicza, menedżerska. Traktowanie ludzi "z góry", drwienie sobie z nich, poniżanie, obrażanie, oczywiście z użyciem słów wulgarnych i przy wszystkich to codzienność w citi. Oczywiście jak komuś to zgłosisz to usłyszysz, że "takie jest życie", albo że "słaby" albo "cienki" jesteś. Nie dziwi więc wysoka rotacja i ocena 1 "z hakiem" (i oczywiście tendencja spadkowa).

citiphone olsztyn
Pracownik
 Pytanie
@ExCiti

Dokładnie tak jest jak piszesz. To jest jak sekta, albo pucujesz ego managerowi lub dyrektorowi, liżesz przysłowiowy (usunięte przez administratora) masz parcie żeby się pokazać, zabłysnąć lub zgłaszasz się do dodatkowych zadań, które robisz po godzinach albo jesteś nikim (noname). Podwyżek brak, awansów brak - jest to możliwe tylko wówczas kiedy zmieniasz C-level (dla niewtajemniczonych tzw. zaszeregowanie) ale o tym i tak decyduje sympatia lub antypatia głównej pani dyrektor centrum! To samo dotyczy bonusów rocznych. Poczytajcie opinie od samego początku - najczęściej przewija się słowo: (usunięte przez administratora). O czym to świadczy? Ludzie chodzą po korytarzach smutni, niektórzy płaczą przy biurkach lub w toalecie, wyglądają jak zombi, jedzą przed komputerem, nie wychodzą się wysikać! Na spotkaniach trzeba wychwalać całą korporacyjną kulturę Citi a w ankiecie VOE (głos pracownika) zaznaczasz wszystko jak najlepiej dla managera, bo przed ankietą jest rozmowa z managerem, że ma wyjść dobrze. Ankieta jest dobrowolna ale z góry są naciski żeby każdy wypełnił a jeśli jesteś na urlopie albo chory to dzwonią żeby się zalogować i wypełnić! Na siłę co roku stawiane cele zawodowe i 2x w roku pseudo-ocena pracownika. Pierdylion systemów, każdy od czegoś innego, jeden po angielsku, inne po polsku podobne, setka maili dziennie newsletterów bankowych, prawdziwych profesjonalnych szkoleń brak. Wiedzy zdobytej w citi nie wykorzystasz, bo jest to bank specyficzny z rozrośniętymi procedurami i formularzami, kryteriami, ryzykami do granic możliwości. Bezpośredni przełożeni (średniego szczebla managerowie) z reguły rozumieją jak jest ale najgorzej oderwani od rzeczywistości są dyrektorzy departamentów, dyrektor centrum i dyrektorzy wyżej w Warszawie. To są ludzie, którzy nie mają pojęcia jak się żyje i pracuje zwykłym ludziom, bo my jesteśmy traktowani jak tania siła robocza (jeśli się "zepsujesz" to trzeba wymienić).

Niewiadoma
Kandydat

Sytuacja wygląda tak. CV wysłana Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona. Termin rozpoczęcia pracy ustalony. Prawie miesiąc czekania na telefon. Cisza Mając kręta, który "pilnuje" mojej sprawy dowiedziałam się, że jestem już na liście pracowników ale nie wiadomo kiedy zacznę pracę. I mam szukać czegoś dopóki łaskawie nie zadzwonią i nie pozwolą zacząć pracy. Szacunek na starcie.

Maja
@Niewiadoma

No to długo czekałaś... Upomniałaś się w przeciągu tego miesiąca czy czekałaś aż oni sami się odezwą? Na kiedy miałaś ogólnie termin rozpoczęcia pracy? Czemu kazali Ci tak w ogóle czekać?

Pracowałem
Pracownik

Rozkład pensji w Handlowym: Junior - 3200 netto Senior - 3600 netto Kierownik - 4100 netto Dyrektor - tutaj zaczyna się jazda bo jest 4600 netto + służbowy Citibike

Anna K
 Pytanie
@Pracowałem

Dyrektor 4600 netto? Nie spodziewalam sie tak niskich zarobkow w banku..

Cok
Kandydat
 Pytanie
@Pracowałem

Jest w stanie ktoś to potwierdzić? Ciężko mi uwierzyć, że zarobki są tak śmiesznie niskie. Już pomijam sens (a raczej jego brak) podawania przez kolegę zarobków netto, kiedy chociażby 90% juniorów jest przed 26 rokiem życia i netto jest tak naprawdę wyższe.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w CitiHandlowy?

Moill
Kandydat

Dramat.Traktowanie kandydata na poziomie dna. Rozumiem zasady rekrutacji test i rozmowy i rozumiem tez ze nie każdy jest w stanie zostać przyjętym, ale mówienie kandydatowi ze przekażemy informacje o rekrutacji, nawet jeśli nie zdecydujemy się na Pani ofertę, a potem głucha cisza to bez komentarza. Ok 1,5 tygodnia po rozmowie zauważyłam na portalu odnowione ogłoszenie bez żadnej informacji. Nawet podziękowania na udział i informacji mailowej ze moje doświadczenie nie jest wystarczające. Sytuacja z brakiem odpowiedzi pojawiła się 2 razy. NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAM Z CITI. Jeśli jesteśmy na poziomie rekrutacji traktowani jak śmieć to nie mamy co wymagać of firmy po zatrudnieniu.

Kontynuacja
Kandydat
@Moill

Podkreślę ze już jest ponad 1,5 miesiąca od sprawy i nawet żadnego maila

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o CitiHandlowy - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w CitiHandlowy?

  Zobacz opinie na temat firmy CitiHandlowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w CitiHandlowy?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy CitiHandlowy?

  Kandydaci do pracy w CitiHandlowy napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
CitiHandlowy
Przejdź do nowych opinii