Opinie o CitiHandlowy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie CitiHandlowy, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CitiHandlowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CitiHandlowy w Warszawa

Kasia

Atmosfera pracy w oddziale Gold w Warszawie Q22 za sprawą Szefowej jest karygodna! Monika N. jest osobą niekompetentną i nie godną stanowiska Dyrektora w tak poważanym Banku jakim jest Citi Handlowy. Brak wiedzy, taktu, stronniczość, impulsywne i agresywne zachowanie względem pracowników, doprowadzenie do łez pracowników, krytykowanie zachowań pracowników, lekceważenie zdania pracowników, stosowanie metody zastraszania, szydzenie z pracowników, kolesiostwo, arogancja to cechy Pani Dyrektor. Całe jej zadanie w pracy sprowadza się do siedzenia w zamkniętym gabinecie po to żeby codziennie z wielkim impetem w nerwach i białej gorączce krytykować i straszyć konsekwencjami za nie wystarczające wykonanie planu. Tyle w temacie.

Filip

A ja uważam, że w tej firmie po prostu nie każdy poradzi sobie, to praca dla ambitnych osób!

Lesława

Średnie wynagrodzenie (na grudzień 2017 było to 4973,73 zł brutto według stat.gov.pl) już przekracza budżet banku. Oznacza to, że Citibank w Warszawie nawet średniego wynagrodzenia nie oferuje na stanowisku AML. O tym się dowiedziałam telefonicznie.

Produkt

Same opinie o ich pożyczce są bardzo dobre na finagent. Dziwi mnie że o samej pracy w Citi są takie opinie skoro mają takie dobre produkty. Ktoś na to solidnie pracuje i na pewno wielu zadowolonych pracowników.

Citi Handlowy Warszawa ATML Nowy wpis
Kandydat

Minął prawie miesiąc od interview - mimo deklarowanych 2 tygodni na odpowiedź i decyzję - nadal cisza. Rozumiem, że mogłem zostać odrzucony, ale wypada chyba poinformować (pisałem też mailowo zapytanie, ale odpowiedzi brak). Nie jest to profesjonalne podejście...

Citi Handlowy Olsztyn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Kandydat

Specjalista ds. Usług Transakcyjnych Citi Handlowy Olsztyn - ile proponują na tym stanowisku? Albo jaki mają budżet na to? Jak wygląda rozmowa? Po angielsku? I czy ktoś wie czy w ogóle na tym stanowisku "przyda się" angielski? Może jest tu jakiś pracownik z Citi Handlowy z Olsztyna i napiszę coś więcej, bo widzę, że większość komentarzy raczej z W-wy.

Grzesiek

Uważajcie na pozytywne opinie o citi. Ten bank ma duży problem ze znalezieniem pracowników, zwłaszcza od kiedy pandemia nieco "złagodniala". Opinie te pisane są przez samych menadżerów i dyrektorów, czasami też zmuszają pracowników żeby takowe wstawiali. Nie radzę pchać się do citi, ten bank dorabia się na krzywdzie pracowników i klientów, a rygor tam panuje gorszy niż w wojsku czy (usunięte przez administratora). Nikt normalny długo tam nie wytrzyma, z resztą rzadko kto zostaje tam do końca okresu próbnego. To chyba o czymś świadczy.

Aktualny Pracownik CIti Handlo Nowy wpis
@Grzesiek

Zgadam sie z Grzeskiem, sluchajcie, jestem obecnie pracownikiem Citi Handlowy w Warszawie, to o czym pisze Grzesiek jest prawda, ja akurat przyszedlem do Citi bo zmusila mnie do tego sytuacja, pandemia, wiadomo jaka byla sytuacja na rynku w czasie pandemii, takze bralo sie co tak naprawde bylo, oczywiscie w miare rozsadku, ale wracajac do tego co pisze Grzesiek, to prawda, caly Citi Bank ma ogromne problemy ze znalezieniem obecnie ale i wczesniej mial problemy z ludzmi, problem jest taki ze wynagrodzenia sa bardzo slabe, benefity tez sa kiepskie, jedyne za co mozna ich pochwalic to za PPE - wpada kilka stowek co zawsze kiedyz mozna wyjac i sie przyda, a tak pozatym jes tragedia, wynagrodzenia bardzo slabe, o premiach mozecie zapomniec, jedynie daja cos jak sie czyms wyroznicie albo bedziecie brali udzal w jakims projekcie to cos wam rzuca, ale to sa grosze, tylko ze wszedzie w CTII jest taka orka, tyle pracy ze nie macie czaus na inne projekty, takze i premiach mozna zapomniec, reasumujac warunki sa bardzo slabe, teraz jezeli chodzi o ludzi, powiem wam ze tragedia, taki PLEPS pracuje ze az mi cieazko o tym pisac, to co widze na co dzien to az mnie przeraza, ale niestety pracuja ludzie w CITI ktorzy nie poradzili sobie na rynku i siedza bo nie moga znalezc niczego innego bo robia tylko jeden proces i tyle, to co wpisza w CV ze klepia jedna rzecz przez iles lat, to o czym inni pisza to prawda, wiekszaosc kierownikow, menadzerow itp po prostu sie nie nadaje, nie maja pojecia o zarzadzaniu ludzmi a co mowic i innych rzeczach i dlatego wielu przychodzi na miesiac dwa zobaczy jak to wyglada i odchodzi normalna sprawa, dlatego mozecie zauwazyc ze Citi caly czas wrzuca oferty pracy bo jest taka rotacja i nikt tam nie chce praowac, ja caly czas szukam i tyle, takze jestm bo jestem ale i w kazdej chwili moge odejsc, ogolnie bardzo nie polecam pracy w CITI, jak mozecie szukajcie gdzies indziej, ale szczerze mam juz wiele lat doswiadczenia i wszystkie te JP Morgany, Goldman Sachs itd uwiercie mi naprawde nie warto, tez jakos super nie placa a praca jest po prostu klepaniem tego samego codziennie.

Patrycja Nowy wpis

Czytam opinie o tymże banku i widzę, że nic się nie zmieniło. Nadal nie da się tam pracować. Kiedy dostałam ofertę pracy w citi i przeczytałam część tych negatywnych opinii to z jednej strony aż się przeraziłam. Z drugiej jednak strony pomyślałam, że mamy to do siebie, że prędzej wystawiamy komuś negatywną niż pozytywną opinię, prędzej podzielimy się tym co złe niż to co dobre, więc poszłam "na żywioł". Po niecałym miesiącu pracy wiedziałam skąd te jak ktoś określił niżej "pomyje". Byłam tuż przed obroną pracy magisterskiej, rano przyszłam do pracy ze swoją pracą wydrukowana wcześniej w "punkcie ksero". Nie wiem jak mój menadżer zauważył moją pracę w torbie, prawdopodobnie ktoś na mnie doniósł, że niby wydrukowałam ją sobie na bankowej drukarce. W każdym razie mój przełożony na mnie krzyczał nie szczedzac słów wulgarnych, nazwał (usunięte przez administratora) Groził potrąceniem z pensji i zwolnieniem. Po pracy znalazłam paragon za wydruk i na drugi dzień pokazałam go, powiedziałam też, że w tym "punkcie" jest monitoring. Konsekwencji ostatecznie nie poniosłam, ale nawet przepraszam nie usłyszałam. Menadżer cały czas krzywo na mnie patrzył, pilnował co drukuje, ile owoców biorę. Po ok. 2,5 miesiąca pracy przeszłam do innego banku, w citi nie wytrzymałam nawet okresu próbnego, miałam dosyć tego banku. Nie radzę nikomu w citi pracować. Nie myślcie, że tam wytrzymają tylko ambitni ludzie, że w każdym banku tak jest. Pracuję w innym banku, gdzie szanuje się ludzi, nawet tych co sprzedają w galerii. Wiedzą, że nie zawsze da się ten wynik zrobić.

Spacjalista ds sankcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa telefoniczna w języku polskim i angielskim z panią z działu rekrutacji w Gdańsku. Tego samego dnia telefon od managerki zespołu poszukującego pracownika w Olsztynie. Zostałam zaproszona na rozmowę. Rozmowę przeprowadzały 2 osoby. W sumie trwała ok 1 godz 10 min :) Pierwsze pytanie czy piszę bezwzrokowo. Masa pytań a na koniec jeszcze test na komputerze managerki. Rozmowa w języku polskim i angielskim i ogólnie pranie mózgu jakby oferowali pracę za co najmniej 4000zł netto na miesiąc a rzeczywistość to ok 2200zł netto ze zmianami od 4ej czy 5ej rano przez tydzień a nastepnie od 9ej czy 10ej przez kolejne 3 tygodnie, z koniecznością pracy w święta i możliwością nadgodzin. Według zapewnień pani z biura rekrutacji, dają odpowiedź bez względu na wynik rozmowy. Minął miesiąc i zero odpowiedzi. Powodzenia innym. Tania siła robocza w Olsztynie...

Pytania

Omówić moje doświadczenie, opisać mój sukces, cechy dobrego teamleadera wg mnie, moje hobby, jak radzisz sobie z konfliktami w pracy. Praca polega na przepisywaniu szczegółowych danych z dokumentów do bazy, czy typowo odtwórcza- pytanie czy mogłabym to robić

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki jest okres rozliczeniowy w CitiHandlowy? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

P
@Pytanie

Przelewy zawsze na koniec miesiąca

Ciekawa

Jakieś opinie o AML w Warszawie?

K... ja
@Ciekawa

jesli chodzi o AML Handlowy na T7/9 - to atmosfera pozytywna, przyjazna, ludzie kolezenscy. dyrektor Michał najlepszy na swiecie - wyrozumiały ludzki.

@mun
@K... ja

Potwierdzam, atmosfera bardzo przyjazna, ludzcy menadżerowie. Angielski niepotrzebny, analizy robi się po polsku. Ale zarobki bardzo niskie, jedyny, ale ważny minus.

@@mun

Z tymi menadżerami to też nie tak super ... nie które z tych osób nie nadają się na to stanowisko i serio do tej pory nie wiem jakim cudem zostali wybrani....

Nataliaaaaaa1990
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Kandydat

Hej. Jakie są wasze odczucia na stanowisku specjalista ds finansowania handlu? Przeszłam pierwszy etap w Olsztynie. Czekam na odzew

Kandydat

Jak długo czeka się na odpowiedź w sprawie rekrutacji (najlepiej na praktyki letnie w Warszawie)?

Jarek
@anonim

Daj sobie spokój, znajdź sobie lepsze miejsce na "start" bo w citi psychikę sobie zniszczysz. Będziesz tyrac po 10h i robił najgorszą robotę, na którą nikt nigdy nie ma czasu, czyli jakieś układanie dokumentów, segregatorow, archiwizacje itp. Niczego konkretnego się nie nauczysz, a jeszcze ludzie tam pracujący bardzo się o to postarają, że nawet głupie ksero będzie dla Ciebie problem. Będą na Ciebie krzyczeć, zwracać uwagę przy wszystkich, wszystko po to żebyś nie czuł się za pewnie i przypadkiem kogoś nie "wygryzl". Nie idź tam bo się wypalisz, zniechęcisz do pracy w bankowości, finansach.

@Jarek

Nie wiem gdzie tu pracowałeś, ale z pewnością nie w Citi skoro masz takie doświadczenia. Jeżeli ktoś Cię tak potraktował to powinieneś to zgłosić na linie etyki lub do przełożonych. Co do Citi to akurat wiem, że takie zachowania są karane. Więc sorry ale to jakieś bzdury.

Nowy
@Kasia

Kasiu wybacz ale to Ty bzdury piszesz. Pracowałem ponad 10 lat i linia etyczna jest tylko po to żeby była. Każdy kogo znałem i zadzwonił na ta linie pozniej był tylko bardziej mobingowany przez przełożonego i dyrektora regionalnego. To jest jedna sitwa która trzyma się razem i jeden drugiemu krzywdy nie da zrobić. Zawsze na końcu wychodzlo ze to pracownik jest jednak ten zły i niedobry. Na moje szczęście już w tej firmie nie pracuje. Citi Handlowy uczy tylko jak.sie wybić czyimś kosztem i jak dobrze się podlizywac przełożonym.

Michał
@Kasia

Masz rację, karane są, ale osoby, które skarżą. Owszem, jest sobie jakaś tam linia etyczna, hierarchia, ale jak tylko gdzieś złożysz skargę to już jesteś "skończony", przełożony i koledzy z zespołu nie dadzą Ci żyć. Tak się sprawa obróci, że wyjdziesz na roszczeniowca, lenia, nie tobą, po prostu zrobią z ciebie posmiewisko. Mnie z kolei praca w citi nauczyła, że nie ma tam normalnych ludzi. Nie wytrzymałem tego wyścigu szczurów, nie potrafię robić kariery na krzywdzie innym, nie umiem wybić się kosztem innych. Pracowałem tam ok. 10 miesięcy, więcej nie dałem rady, a po tym jakże burzliwyn pobycie w tym banku "skończyłem" u psychologa bo moja pewność siebie, a nawet chęć do życia została mocno zachwiana. Radzę trzymać się z daleka od citi.

@Nowy

Skoro tak ci źle tam było to jakim cudem wytrzymałeś 10 lat???

Michał K
Klient
@Sasetka

On napisał o 10 miesiącach.

EBK
Klient

BEZNADZIEJA ! " DORADCY" SIE NIE ODZYWAJA. INFOLINIA CALKOWICIE NIEKOMPETENTNA, "KLEPIACA" WYUCZONE SLOGANY, NIE ODPOWIADAJACA NA PYTANIA KLIENTA. ZALOZENIE KONTA PRZEZ INTERNET NIEMOZLIWE. ZADANIE SCANU DOWODU OTWIERA DROGE DO KRADZIEZY DANYCH, A TYCH MAMY AZ NADTO. ZAPOMNIANO O RODO!?

Monika

Pracowałam ponad rok w oddziale w Krakowie. Moj były szef Michał to niewychowany i dwulicowy tyran! Niestety ale traktuje swoich podwładnych jak podludzi. Nie polecam, odejście z Citi było najlepsza decyzja w moim życiu. Wolałabym pracować fizycznie niz drugi raz mieć takiego przełożonego. Życzę mu aby ktoś kiedyś go tak potraktował jak on nas. Karma wraca!

Sasetka

Jestem zszokowana poniższymi opiniami, od ponad roku pracuję w CH, mam wspaniałą managerką i nie mogę narzekać. To prawda biuro mogłoby być bardziej nowoczesne, ale do ludzi nic nie mam. Teraz jest dużo pracy na rynku, łatwo można zmienić firmę. Po co wypisywać takie pomyje? Ja pracę w Citi handlowym bardzo polecam.

Kandydat

Witam, czy ktoś ma aktualną informację jaka jest stawka na Citiphone w Warszawie dla nowych pracowników? Jak są wypłacane premie? Rocznie czy kwartalnie?

@Warszawa

5.000 brutto plus premie roczne

Czy często w firmie CitiHandlowy zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

Tak, w pierwszej kolejności pod uwagę zawsze brani są kandydaci wewnętrzni.

remek

jakich zarobków można spodziewać się na c13 w Warszawie?

@remek

Wszystko zależne od pionu w jakim jestem bo każdy ma swoje widełki

Nina W.
Kandydat

Na jakie zarobki może liczyć aktualnie 2021 młodszy analityk w AML Olsztyn, na jakim poziomie trzeba znać język angielski? Czy cała rozmowa rekrutacyjna jest po angielsku? Zastanawiam się czy tam aplikować?

vvvvv
@Nina W.

nie aplikuj. wpisz w google citi (usunięte przez administratora) to jedyny chyba bank w Polsce wielokrotnie skazany prawomocnymi wyrokami sądów.

kandydat
@Nina W.

Rozmowa kwalifikacyjna (ostateczny etap) przebiegła jak rozmowa z kumplami. Bardzo dobre pierwsze wrażenie, aż dziwne w porównaniu do tego co ludzie piszą w komentarzach... Byłem już na ostatnim etapie, teraz czekam czy mnie przyjęli czy nie. Jeżeli nie byłaś w szkole na poziomie b2 to nie wiem czy sobie poradzisz, po angielsku był kawałek rozmowy po angielsku i rozwiązywanie case. Jeżeli się nie znało jakiegoś wyrazu to tłumaczyli.

@vvvvv

Oj to chyba małą masz wiedzę na temat wyroków i kar względem banków - citi handlowy (Nie citigroup). Jest najmniej karaną instytucja....

mar

Nie polecam pracy w tym banku. Ciągły stres i krytyka, atmosfera okropna. Codziennie odliczałam minuty do końca pracy. Przełożona wiecznie niezadowolona, pracownicy starsi stażem zgorzkniali

studenciak
Kandydat

Dzień dobry, jestem studentką i zastanawiam się czy bank city handlowy zatrudnia pracowników na okres 2 miesięcy (oddział w Olsztynie, praca zdalna)

@@@@
@studenciak

Zatrudnia prakrycznie każdego bo nawet mimo "covida" mają problem ze znalezieniem ludzi, duża rotacja zresztą jest, ciągle ktoś odchodzi. Ale lepiej nie idź tam do pracy bo się psychicznie wykończysz. Nawet po 2 miesiącach w citi nie będziesz już taka sama. Ludzie tam pracujący nie dadzą Ci spokojnie pracować, poszerzać wiedzy, za to będą Ci ""kłody pod nogi rzucać" żebyś przypadkiem kogoś nie "wygryzla".

Adam
@studenciak

Praca zdalna - lepiej nie zaczynaj. Komputera z pracy nie dostaniesz, musisz mieć prywatny i z niego się łączyć na służbowy. Niby nic wielkiego ta łączność praktycznie co chwilę się zawiesza, urywa. Po prostu pracować się nie da normalnie. Oczywiście wszystko Twoja wina, cały czas pretensje na mailu i komunikatorze, że nic nie robisz. A jak nie odpiszesz w ciągu kilku minut - też masz awanturę, że się "obijasz". Wcale nie musi przełożony Cię złapać, koledzy lub koleżanki z zespołu na Ciebie doniosa. Z resztą o atmosferze jaka tam panuje, nie brakuje opinii poniżej. Lepiej je poważnie potraktuj i poszukaj innej firmy na poszerzanie doświadczenia zawodowego.

Emma
Kandydat

Byłam zaskoczona tak nieprzyjemną atakującą rozmową kwalifikacyjną jednak należy sie z tym liczyć że nie każdy pracodawca na rozmowie ma obowiązek byc pozytywnie nastawiony. Mimo wszystko rozmowa mimo że trwała ok. 40 min byla konstruktywna i nauczyłam sie jednej ważnej umiejetnosci dla analityka za co bardzo dziekuje. Doceniam. Nieprzyjmne rozmowy kwalifikacyjne jesli sa konstruktywne i dajace jakas umiejetnosc sa jak najbardziej wartosciowe. I czas przeto nie był zmarnowany.

Lili
@Emma

Jak pracodawca jest nieprzyjemny już na rozmowie kwalifikacyjnej to aż strach pomyśleć jaki jest w pracy. Skoro obcych ludzi nie szanuje to tym bardziej pracowników ma za nic. Owszem, praca nie zawsze jest przyjemna i lekka, i chyba nie ma takiej pracy, której nie miałoby się dosyć choćby przez chwilę. Ale mimo wszystko atmosfera musi być sprzyjająca żeby ta praca była efektywna, a skoro "siekiera wisi w powietrzu" już na rozmowie kwalifikacyjnej to sama praca jedyne co może dać to depresję lub inną psychiczną chorobę i brak chęci do życia. Niestety, ale w citi tak jest. Pracownik nie liczy się ani dla przełożonych, dla współpracowników również jest się wrogiem. Jak ktoś jest przyjaźnie nastawiony to tylko udaje przyjaciela, tak naprawdę tylko czeka aż się komuś noga podwinie. Tam się robi karierę kosztem innych, na ludzkiej krzywdzie. Nikt nikomu nie pomaga, wręcz robi wszystko by komuś zaszkodzić i wybić się jego kosztem.

kandydat
Kandydat

Ile mniej więcej czekaliście pomiędzy ostatnim etapem rekrutacji a dowiedzeniem się czy się dostaliście? Mowa o juniorze.

Marek

Właśnie, można przejść na prace zdalna ? czy w ogóle firma ma do tego sprzęt ?

@Marek

Większość ludzi pracuje zdalnie w tym czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o CitiHandlowy - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CitiHandlowy