Euro-Tax

Wrocław

Opinie o Euro-Tax

eurotaxlover

Moglbym napisac jak rozliczają z podatkow , albo rozliczali jeszcze w 2014 roku , wyciągali ile mogli bo płacone mieli w procentach od zwrotu , teraz już balasting sprawdza dokładniej takie rzeczy , ale ludziom przychodzą do splaty dzisiaj dawne przekręty pierd... eurotax , (usunięte przez administratora) , patologia itd. , ale administrator pewnie i tak usunie ten wpis , może jeszcze uda mu się znaleźć paru naiwniakow co zapewni byt jego patologicznej chorej rodzince eurotaxu ...

Beti

Witam.Dostalam informacje że zwrot podatku z Niemiec przyznano i w piątek 3 listopada 2017 roku maja wysłać przelew poczta.Jesli nie dojdzie w ciągu tygodnia oddam sprawe do sądu.

demol

Niekompetentni (usunięte przez administratora) - nie udało się załatwić zwrotu podatku z Holandii na podane konto, strasznie długi czas oczekiwania na jakąkolwiek odpowiedź - najczęściej wymijającą i zapewniającą że wszystko jest ok. Nie dostałem przelewu na konto które zaznaczałam (wielokrotnie!), za to na usługi zmuszony bylem wydać ponad 1100 zł! Nie polecam!!!

Iza

@tomasz nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swoją opinię na temat firmy Euro-Tax. Co powiecie o pracy w firmie Euro-Tax? Czy jesteście zadowoleni z pracy?

Iza

Czy ktos juz sie moze tam rozliczal i poda w przyblizeniu ile zatobil za dany rok ile mu potracili na ubezp. I ile dostal zwrotu? Bo wyszlo mi smiesznie malo az niewiarygodnie w tej firmie

Karol

Agata, Pracowałam w tej firmie ponad 2 lata. Jak dla mnie warunki pracy były spoko, jasna umowa i system premiowy. Dało się fajnie zarobić zwłaszcza na początku roku jak było dużo Klientow. Firma oferowała kartę Multisport i dopłacała do niej znaczną część. Nie było żadnego pakietu ubezpieczenia medycznego, trochę szkoda.

Agata

Znalazłam ofertę pracy w tej firmie jako Specjalista ds. analizy dokumentów ale chciałabym się dowiedzieć jak według was faktycznie wygląda praca u nich? Czy ktoś może mi coś napisać na temat? Czy firma oferuje jakieś benefity?

TVN

Opinia 2/6 mowi sama za siebie. Nie polecam, goglujcie inne.

hania

nie prawda nie każdy ma prawo jazdy przecież..nigdy nie jest za pozno można zrobić zawsze jeżeli się przyda nie tez na każdym stanowisku jest to wymagane prawda..? czasem nawet jak nie spełniasz jakiegoś wymogu to i tak jest szansa ze cie i tak zatrudnia

Euro-Tax.pl

@darklan69 Informujemy, że można na stronie Euro-Tax.pl zamieścić negatywną opinię o firmie, w tym celu należy podać numer sprawy, po którym możemy zweryfikować autentyczność Klienta i odnieść się do danej opinii.

alko81

Mam pytanie, czy ktoś może powiedzieć jak jest z rozliczeniem podatku anglia , czy firma jest warta uwagi

Ebola

Praca byłaby świetna, gdyby nie klienci :P

wit

najgorsza firma na polskim rynku nie polecam

darklan69
@Euro-Tax.pl 23.11.2015 10:23
Informujemy,że profil na portalu gowork.pl służy do wystawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy. Wszelkie zastrzeżenia lu...

na Waszej stronie nie mozna zamiescic negatywnej opini i Waszej firmie , nawet jesli ta łamie prawo , oipnia jest automatycznie weryfikowana gwiazdkami a nastepnie usuwana jesli nie jest przychylna , ot cała prawda

@darklan69 13.08.2016 16:42

Można zamieścić negatywną opinię na naszej stronie, w tym celu należy podać numer sprawy, po którym możemy zweryfikować autentyczność Klienta i odnieść się do danej opinii.

Ania

Premie związane są z planem, który należy wykonać. Oczywiście, można ten plan wyrobić i wtedy pieniążki są wypłacane zgodnie z tym co zapisane jest w umowie. Warunki pracy są naprawdę okej, pod tym względem nie można narzekać.

Ania

Jak dla mnie praca w firmie Euro-Tax.pl jest całkiem w porządku. Pracuję w niej już prawie dwa lata. Umowa jest okej bez żadnych haczyków, wypłata jest zależna od tego ile wypracujesz. Składa się z podstawy i premii. Warunki zatrudnienia sa naprawdę bez zarzutu. Najważniejsze jest to, że ekipa to młodzi i fajni ludzie. Reasumując, nie zamieniłabym tej pracy na inną.

rafa

pewnie się po prostu się nie nadawałaś do tej pracy a teraz sapiesz. idź do biedronki gosiu,tam cię docenią. narzekają zawsze ci którzy odeszli bo nie dawali rady.

jop

prawda pozdrawiam

Euro-Tax.pl

Panie Kamilu, Zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług dlatego w trosce o Pana dobro chcielibyśmy zweryfikować tą sytuację. W tym celu potrzebujemy jednak numeru Pana sprawy.

Marcin

W kwestii Kindergeld: taki czas oczekiwania na rozliczenie jest od pewnego czasu normalny. W czerwcu 2013 roku, wszystkie sprawy Polaków przeniesiono do jednej Famielienkasse w Bautzen i z tego powodu czas oczekiwania na zasiłek znacznie się wydłużył. Przyznanie zasiłku nigdy nie było procedurą "szybką", ponieważ ze względu na fakt poziomu skomplikowania tego procesu jest to procedura bardzo czasochłonna. Warto dodać, że przy przyznawaniu zasiłku włączony jest również nasz ROPS, dlatego trzeba mieć świadomość, że nad przyznaniem zasiłku zajmują się dwa obce sobie urzędy - co niestety również wpływa negatywnie na czas oczekiwania.

Ania

Komentarze, które widnieją powyżej chyba nie są komentarzami pracowników firmy, tylko jej klientów. We wrześniu minął już rok odkąd pracuje w firmie Euro-Tax.pl. Dla mnie warunki umowy są klarowne i satysfakcjonujące. Zespół w którym pracujemy tworzą młodzi i dynamiczni ludzie. Od początku warunki umowy zostały mi jasno przedstawione do dzisiaj nic się nie zmieniło. Wynagrodzenie jest ok, składa się z podstawy i premii zależnej od wyników jakie wypracujesz. Do moich codziennych obowiązków należy: kontakt i obsługa klienta, przygotowywanie dokumentacji, współpraca z pozostałymi Działami w firmie.

Azja Tuchaj-Bej

Cześć, dla wszystkich zainteresowanych pracą w takiej branży, Euro-Tax właśnie ogłosiła nową ofertę pracy. Ci którzy już pracują, możecie skomentować i ocenić czy warto? Euro-Tax.pl największa w Polsce firma zajmująca się rozliczeniami podatkowymi przed zagranicznymi urzędami skarbowym... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5712298?keywords=&region=

asi

nie polecam

gosia

Doprowadzają ludzi do nerwicy! to najgorsza firma jaka istnieje.Brak słów.

Zostaw opinię o Euro-Tax - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Tax