Centrum Usług Finansowych

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 36 ocen.

Opinie o Centrum Usług Finansowych

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Usług Finansowych

Zla

(usunięte przez administratora) ale bardzo sprytni! Pobierają opłatę wysoka za załatwienie sprawy i jeszcze co miesiąc 50e prowizji !!!!nikt nie raczył poinformować o tym fakcie przed podpisaniem umowy !

zawiedziony

dziadostwo i złodziejstwo człowiek (usunięte przez administratora) za granicą a oni jeszcze okradają pytam się ba oni biorą kurs euro chyba przeproszę stare biuro a z tymi dziadami ni chcę mieć nic wspólnego

Zijos

ta firma to jakiś żart czekam na zwrot z Holandii za 2016 juz ponad 10 miesięcy!

Konsultant CUF sp. z o.o.
@Zijos 17.01.2018 00:17

Firma CUF regularnie sprawdza sprawy swoich Klientów i jeśli jest to możliwe, ponagla je w urzędzie. Jednak ostatecznie trzeba mieć świadomość, że czas rozliczenia podatku w urzędzie zagranicznym - zależy od samego urzędu. W razie dodatkowych pytań, prosimy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta CUF.

anonim..;

Otrzymałam od CUF sms io treści : Otrzymaliśmy korespondencje z Urzędu Belgijskiego w związku z wezwaniem do rozliczenia podatku z Belgii za 2016 rok... Pierwsza sprawa jest taka, że w Belgii byłam w 2015 roku przez miesiąc z którego się w Polsce rozliczyłam. Nie rozumiem dlaczego mam sie rozliczać z podatku zerowego za rok 2016 w którym nigdzie nie byłam ani nie pracowałam. Czy mam obowiązek rozliczać się z czegoś czego nie zrobiłam ? I ostatnia rzecz, Pani do której dzwoniłam z CUF powiedziała, że zostałam wybrana losowo.. Czyli nie każdy ma obowiązek płacić? Tylko wybrani ? Co jest nie tak ?!

Pozdrawiamy CUF sp.z o.o.
@anonim..; 08.11.2017 17:12

Witaj anonimie, urząd belgijski wzywa co roku do rozliczenia podatku wiele osób, które pracowały w tamtejszym kraju we wcześniejszych latach podatkowych. Nawet jeżeli wezwanie dotyczy roku, w którym się nie pracowało w Belgii, należy do urzędu odpowiedzieć na takie pismo, składając tzw. rozliczenie zerowe. Inaczej urząd nie wie, czy podatnik unika rozliczenia, czy nie pracował w Belgii w ogóle. Jeżeli unika się odpowiedzi na takie wezwania urzędowe - urząd ma prawo naliczyć podatnikowi kary za brak rozliczenia. W razie dodatkowych pytań - zachęcamy o dopytanie naszych konsultantów na infolinii 618288102 wew.1. Tak najłatwiej otrzymać wyjaśnienie adekwatne do swojej sytuacji podatkowej.

ewka1298

A ja jestem zadowolona! Rozliczałam się z pracy w Niemczech. Zwrot dostałam po 4 miesiącach na konto. Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Moi znajomi którzy dłużej pracują za granicą polecili mi ich biuro u nas w mieście i się nie zawiodłam. W tym roku też skorzystam z ich usług

Rezz
@ewka1298 09.04.2015 22:04

Wpis sponsoeowany

Janek

@anonim..; Tylko ten się nie myli kto nic nie robi . Może zamiast na forum wystarczyło zdzwonić i wyjaśnić temat!!!

Alicja

@Anna, jaki masz problem z firmą?

marysia

Może nie dostał Pan wysokiego zwrotu podatku, bo zapłacił Pan mało podatku? Ludziom się wydaje, że im się coś należy. A przecież w Niemczech są różne klasy podatkowe i różne progi podatkowe. Jak pracodawca za mało odprowadzał, to potem pracownik musi dopłacić. A jak był niski zwrot, to znaczy, że więcej się nie dało odzyskać. Przecież skoro pobierają prowizję procentową, to zależy im na jak najwyższym zwrocie.

anonim

(usunięte przez administratora)

alethia99
@Kamil 10.12.2016 17:03

proszę o pilny kontakt. mam spory problem z tym biurem.

Anna
@kamil2 25.12.2016 18:39

I ja mam również problem z tą firmą bardzo proszę o pomoc na kieltyka.anna@gmail.com

dse

W sumie ostatnio pojawiły się jakieś oferty pracy, ale wiadomo, że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy, ciekawe tylko jakich zarobków można się teraz spodziewać.

anonim

Słowa kojarzące się z CUF Sp. z o.o. :solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niskie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są pomocni, uprzejmi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1600 brutto. Najbardziej podobało mi się w CUF Sp. z o.o.: Profesjonalizm i pomoc początkującym.

Zostaw opinię o Centrum Usług Finansowych - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Usług Finansowych