Opinie o CUF Sp. z o.o.

Henry

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

pracodawca
@Henry 16.07.2018 17:48

@HENRY - wszystkie nasze aktualne ogłoszenia można śledzić na stronach OLX oraz Pracuj.pl. Zachęcamy również do przesyłania CV na adres rekrutacja@cuf.com.pl .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CUF Sp. z o.o.?

Niesponsorowana opinia

Tragedia 60% PROWIZJI ????

pracodawca
@Niesponsorowana opinia 16.05.2018 12:06

@Niesponsorowana opinia - jeśli jest Pan/Pani naszym Klientem i ma pytania dotyczące sposobu naliczania prowizji za świadczone przez nas usługi, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który z chęcią wyjaśni całą sprawę i jeszcze raz przeliczy koszt usługi.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja CUF Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Poznań i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

ewka1298

A ja jestem zadowolona! Rozliczałam się z pracy w Niemczech. Zwrot dostałam po 4 miesiącach na konto. Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Moi znajomi którzy dłużej pracują za granicą polecili mi ich biuro u nas w mieście i się nie zawiodłam. W tym roku też skorzystam z ich usług

Rezz
@ewka1298 09.04.2015 22:04

Wpis sponsoeowany

Janek

@anonim..; Tylko ten się nie myli kto nic nie robi . Może zamiast na forum wystarczyło zdzwonić i wyjaśnić temat!!!

Alicja

@Anna, jaki masz problem z firmą?

Romek

Z Niemiec za cały rok pracy

alethia99

proszę o pilny kontakt. mam spory problem z tym biurem.

Anna

I ja mam również problem z tą firmą bardzo proszę o pomoc na kieltyka.anna@gmail.com

dse

W sumie ostatnio pojawiły się jakieś oferty pracy, ale wiadomo, że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy, ciekawe tylko jakich zarobków można się teraz spodziewać.

Słowa kojarzące się z CUF Sp. z o.o. :solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niskie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są pomocni, uprzejmi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1600 brutto. Najbardziej podobało mi się w CUF Sp. z o.o.: Profesjonalizm i pomoc początkującym.

Zostaw opinię o CUF Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUF Sp. z o.o.