Centrum Usług Finansowych

Poznań

Opinie o Centrum Usług Finansowych

anonim..;

Otrzymałam od CUF sms io treści : Otrzymaliśmy korespondencje z Urzędu Belgijskiego w związku z wezwaniem do rozliczenia podatku z Belgii za 2016 rok... Pierwsza sprawa jest taka, że w Belgii byłam w 2015 roku przez miesiąc z którego się w Polsce rozliczyłam. Nie rozumiem dlaczego mam sie rozliczać z podatku zerowego za rok 2016 w którym nigdzie nie byłam ani nie pracowałam. Czy mam obowiązek rozliczać się z czegoś czego nie zrobiłam ? I ostatnia rzecz, Pani do której dzwoniłam z CUF powiedziała, że zostałam wybrana losowo.. Czyli nie każdy ma obowiązek płacić? Tylko wybrani ? Co jest nie tak ?!

Alicja

@Anna, jaki masz problem z firmą?

marysia

Może nie dostał Pan wysokiego zwrotu podatku, bo zapłacił Pan mało podatku? Ludziom się wydaje, że im się coś należy. A przecież w Niemczech są różne klasy podatkowe i różne progi podatkowe. Jak pracodawca za mało odprowadzał, to potem pracownik musi dopłacić. A jak był niski zwrot, to znaczy, że więcej się nie dało odzyskać. Przecież skoro pobierają prowizję procentową, to zależy im na jak najwyższym zwrocie.

alethia99
@Kamil 10.12.2016 17:03
Romek, zobacz na umowie ktora podpisales ile % z otrzymanej kwoty powinienes zaplacic. Z doswiadczenia wiem ze ludzie pracujacy...

proszę o pilny kontakt. mam spory problem z tym biurem.

Anna
@kamil2 25.12.2016 18:39
Kamil odezwij się na pomagam2016@o2.pl mam problem z cufem i moze doradzisz.

I ja mam również problem z tą firmą bardzo proszę o pomoc na kieltyka.anna@gmail.com

dse

W sumie ostatnio pojawiły się jakieś oferty pracy, ale wiadomo, że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy, ciekawe tylko jakich zarobków można się teraz spodziewać.

ewka1298

A ja jestem zadowolona! Rozliczałam się z pracy w Niemczech. Zwrot dostałam po 4 miesiącach na konto. Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Moi znajomi którzy dłużej pracują za granicą polecili mi ich biuro u nas w mieście i się nie zawiodłam. W tym roku też skorzystam z ich usług

Słowa kojarzące się z CUF Sp. z o.o. :solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niskie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są pomocni, uprzejmi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1600 brutto. Najbardziej podobało mi się w CUF Sp. z o.o.: Profesjonalizm i pomoc początkującym.

Zostaw opinię o Centrum Usług Finansowych - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Usług Finansowych