Superauto Pl (Superauto24.Com Sp. Z O.O.)

2.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Superauto24.com Sp. z o.o.

Majkel
Pracownik

POLECAM ! ! ! Miejsce pracy bardzo przyjemne , świetni ludzie , atmosfera i wyrozumiałe podejście do pracownika. Mało jest tak "ludzkich" firm. Praca w atrakcyjnym budynku , klimatyzacja , nowe sprzęty i pomocni współpracownicy. Mogę polecić na prawdę każdemu z czystym sumieniem.

pracownik działu handlowego
Pracownik

Kilka miesięcy temu dołączyłem do zespołu handlowców firmy Superauto. Po szerokim szkoleniu podczas Akademii Superauto zacząłem pracować w firmie. Dzięki bardzo dobrej współpracy w zespole pozytywnie patrzę w przyszłość, którą wiąże z tą firmą. Cenie sobie rozwój, pozytywną budującą atmosferę oraz elastyczność pracy. Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Superauto24.com Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Pracownicy Superauto.pl przekazali ponad 41 tys. złotych na rzecz Oddziałów Dziecięcych Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.
Pracownicy Superauto.pl pokazali, że impreza firmowa to nie tylko czas na integrację, ale również idealny moment na otwarcie serc dla potrzebujących. W czasie jej trwania zorganizowali licytację charytatywną. Aukcja była dość nietypowa, bo większość pracowników przekazała na nią przede wszystkim możliwości podzielenia się swoimi umiejętnościami, proponując m.in. trening personalny, przygotowanie kolacji dla dwóch osób czy pranie tapicerki. Wylicytować było można także naukę gry w tenisa czy wędkowania. Całkowity dochód z licytacji został przekazany na rzecz chorzowskich organizacji.
- Akcja charytatywna przeprowadzona w naszej firmie to oddolna inicjatywa pracowników Superauto.pl. To właśnie oni opracowali jej mechanizm oraz na dwa tygodnie przed rozpoczęciem naszej imprezy integracyjnej dystrybuowali „cegiełki”. Dochód z ich sprzedaży również był przeznaczony na cele charytatywne. Sukcesem tej akcji z pewnością było to, że zaangażowało się w nią większa część pracowników. I nie mam tu na myśli wyłącznie udziału w licytacji, ale przede wszystkim podsuwanie kreatywnych propozycji, które można było wylicytować. Warto dodać, że również zarząd poszerzył listę aukcyjną. Przykładowo Prezes – Kamil Makula, zaoferował możliwość podwiezienia jednego z pracowników pod siedzibę naszej firmy i odwiezienie go po pracy do domu swoim samochodem – mówi Barbara Jelonek, Dyrektor HR w Superauto.pl.
Znaczną część zebranych środków z licytacji i ze sprzedaży „cegiełek”, czyli kwotę 41 530 złotych przekazano dla Stowarzyszenia „Serce dla Dziecka” Na Rzecz Oddziałów Dziecięcych Zespołu szpitali Miejskich w Chorzowie. Pozostałą część pracownicy Superauto.pl zdecydowali się przekazać innej organizacji.
- Dzięki środkom zebranym przez pracowników firmy Superauto.pl, udało nam się zakupić pompy, holtery, monitor parametrów życiowych, stojaki na kroplówki, ssak medyczny i poduszki pozycjonujące pacjenta na łóżku. Bardzo się cieszymy i dziękujemy firmie, że
pamiętają o naszych pacjentach. W trosce o ich dobro, zakup nowego sprzętu pozwala na podniesienie poziomu diagnostycznego – mówi dr n. ekon. Jerzy Szafranowicz, Dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.
Oficjalne przekazanie środków dla Stowarzyszenia „Serce dla Dziecka” Na Rzecz Oddziałów Dziecięcych Zespołu szpitali Miejskich w Chorzowie odbyło się w 29.05.2023 r.
Michał Nowy wpis
Kandydat

Uczestniczyłem niedawno w procesie rekrutacji i co jak co, ale profesjonalnie to robią. Kilka etapów, a każdy z etapów diagnozował potrzebne na tym stanowisku kompetencje. Informacja zwrotna po każdym z etapów na czas. Czuć było, że atmosfera i profesjonalizm są tam obecne.

Piotr
Pracownik

Pracuję w Superauto już pół roku i jest to wyjątkowa firma. Atmosfera jest świetna, w firmie pracuje wielu bardzo fajnych ludzi. Szkolenia merytoryczne i bardzo konkretne, a praca przyjemna. Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie.

1
Krystyna Nowy wpis
@Piotr

Pół roku to pewnie jeszcze nie znasz całej firmy od podszewki? Samo wdrożenie jak przebiegało? Podczas pracy każdy dzień wygląda tutaj podobnie czy z miesiąca na miesiąc coś się u Ciebie zmieniło? Perspektywy na przyszłe podwyżki kiedy mogą wystąpić?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Programista .NET w firmie Superauto24.com Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Marek
Inne

Superauto to dobra firma od A do Z przeprowadza Cię przez proces związany z dokumentami umowami itd. Pan Michał świetny doradca który służy pomocą nawet poza godzinami swojej pracy.

1
Warrior83
Pracownik

Opinie, opinie,opinie..... Chce, a właściwie muszę opublikować pewne przesłanie, oparte na faktach. #Superauto.pl, firma z tradycjami, sięgającymi ponad 20 lat, niezaprzeczalny lider na rynku e-commerce w branży motoryzacyjnej. Mająca sprzedane tysiące samochodów, setkom klientów, w sposób nie do pomyślenia jeszce te kilkanaście lat temu - od A do Z, przez internet i telefon. Relatywnie rzadko, ale spotykam się z opiniami - głównie na różnych forach - które są krzywdzące i uważam niesprawiedliwe. Po pierwsze nie ma firm, a właściwie ludzi w nich pracujących- doskonałych, pod każdym względem. Jest to fakt- najzwyczajniej w świecie nie ma! Po drugie, jako konsument głębiej bym się zastanowił nad firmami posiadającymi tylko i wyłącznie pozytywne opinie - ponieważ jak wspomniałem - takie nie istnieją. Każdemu zdarzają się błędy , a do tego, zwłaszcza w dzisiejszych czasach - ogromnego kryzysu automotive ( pandemia, brak półprzewodników, zastoje covidowe w fabrykach, wojna na Ukrainie...) spowodowanego przede wszystkim ogromną niepewnością we wszystkich dziedzinach życia. I to co najbardziej boli mnie jako pracownika #Superauto.pl, to socjologiczne, rzecz biorąc - niesprawiedliwość społeczna. Moi Szefowie wraz z całą rzeszą ludzi robią kawał dobrej roboty, załatwiając klientom samochody od ręki, albo w krótkich terminach, co na dzisiejszym rynku jest niespotykane. Idąc do salonu - słyszymy za pół roku, 7 miesięcy... Z resztą niektóre marki same o takich terminach mówią w swoich reklamach! U nas klient, potrzebuje auta - to "wygrzebiemy" je spod ziemi, żeby było. Potwierdzają to setki zadowolonych klientów, z którymi rozmawiam na co dzień. Więc apeluje, jako człowiek, ciężko pracujący pracownik i jako konsument - ludzie nie szkalujcie swoimi frustracjami rzetelnie pracujących ludzi i bardzo dobrze prosperującej firmy, która zrobiła wiele dobrego nie tylko dla przedsiębiorców, ale i zwykłych ludzi . To po prostu nie fair. Powiem więcej, jestem dumny z miejsca, w którym pracuje, a uwierzcie mi ( nawet patrząc na moją historię zawodową) z niejednego pieca chleb jadłem. Pozdrawiam serdecznie wszystkich naszych klientów- tych zadowolonych i tych mniej. Bo u nas człowiek się liczy !

klient
Inne
@Warrior83

Tradycje to wy macie jedne - oszukać jak najwiecej osób , nabic jak najwiecej KASY - ludzie którzy zamawiaja u was samochody czekaja miesiącami - i jedynie co pamietaja po współpracy z wami to nerwy stres oi obrzydzenie do ludzi którzy tam pracuja

anonim
Inne
@klient

zgoda w 100%

Pracodawca

@klient

nie możemy pozostać obojętni wobec Pana wpisu. Zarzucając nam (usunięte przez administratora) neguje Pan nasze ponad dwudziestoletnie wysiłki rozwoju, nasze osiągnięcia, a przede wszystkim obraża Pan tysiące zadowolonych Klientów, którzy korzystają z usług Superauto.pl. Przyznajemy, że zdarzają się nam transakcje, z których nie jesteśmy zadowoleni, ale zawsze wyciągamy z nich wnioski. W takich przypadkach zapraszamy także do kontaktu z Działem Obsługi Klienta bok@superauto.pl, abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania.

Klient
Inne
@klient

Takie wypowiedzi suegrują, że pisana opinia jest na zlecenie, żadnych faktów, konkretów, po prostu atak. Ja osobiście mam inne doświadczenia, pewnie że nie wszystko idzie idealnie, ale też trzeba wziąć poprawkę na czasy w których żyjemy.

Nick
Inne
@Warrior83

Co za (usunięte przez administratora) a ci którzy pracują rzetelnie i nieraz kilkanaście lat zbierają na swoje auto i są robieni w konia pomysł człowieku jak oni się czuja

Katarzyna
@Warrior83

Skoro pracujesz w firmie i masz takie zacięcie pisarskie, może skreśl jeszcze opinię jako ten pracownik. Ale nie taką stawiającą do pionu klientów, tylko o zarobkach, czy macie benefity, opiekę medyczną itp Da się zrobić? :)

Esteef
Inne
@klient

@klient - trzeba być świadomym klientem i wiedzieć, że mamy czasy, w których również w autoryzowanych salonach czeka się na samochody ponad rok jak nie dwa. A z tego co widzę Pan czekał tylko parę miesięcy. Jak się Pan zabiera za zakup samochodu, to trzeba zrobić badanie rynku. Na szczęście w Superauto.pl jak ma się zarezerwowany samochód i się czeka - to pracownik jest w stanie w trakcie tego znaleźć coś na podmiankę, co jest super rozwiązaniem, sam tego doświadczyłem. Polecam :)

Rafael
Pracownik
 Pytanie
@Nick

Ciekawe jak został Pan/ Pani zrobiony(a) w konia?

M.A.
Inne
@Warrior83

Obecnie jestem w trakcie załatwiania umowy zakupu samochodu za pośrednictwem Firmy #Superauto.pl Wszystko przebiega sprawnie, ale nie chcę zapeszać. Napiszę opinię po zakończeniu transakcji. Pozdrawiam pracowników tej Firmy.

Perato
Inne

Jestem zadowolony z obsługi bardzo sympatyczni i doradczy????

Oskar
Pracownik

Polecam, miła atmosfera, pełen profesjonalizm :)

Tomek
Pracownik

Nie mogłem prosić o lepszą atmosferę w pracy. Zapraszam wszystkich do tej świetnej Firmy :)

Adam
Pracownik

Polecam firmę wszystkim którzy pasjonują się motoryzacją.

Michał
Pracownik

Serdecznie polecam pracę w Superauto! Niesamowita atmosfera w pracy sprawia, że komfort pracy jest na wysokim poziomie :) Chętnie wstaję rano z myślą, że idę do biura na Stalowej! ☺

Klaudiusz
Kandydat

Jakiś czas temu aplikowałem, pierwsze 2 etapy prowadzone przez firmę zewnętrzną wszystko wydawało się ciekawe kwestia pracy, zarobków itd. Później zostałem zaproszony na rozmowę bezpośrednio do firmy na ostatni etap rekrutacji. Rozmowa miała być osobą z działu HR oraz prezesem. Na miejscu okazało się, że wszystko wygląda zupełnie inaczej. To jednak pierwszy etap i porozmawiam z osobą z HR i managerem zespołu i w ogóle to dopiero etap i będą jeszcze dwa. W ogłoszeniu były podane dwa rodzaje umowy, na miejscu okazuje się że tylko jeden. Podstawa prawie połowę niższa. Na pytania odnośnie godzin pracy, wdrożenia systemu premiowego odpowiedzi, że nie wie bo jeszcze to muszą ustalić z prezesem a temat wynagrodzenia to na następnym etapie. Po 15 min przyszedł manager i bardzo ogólnie opowiedział jak wygląda praca, nie miał prawie pytań, bo zakładał, że o wszystko zapytała osoba z HR. Cały czas patrzył na zegarek i powiedział że zaraz musi kończyć bo ma ważne spotkanie i mamy 15 minut. Podsumowując bardzo dużo sprzeczności i nieposzanowanie czasu drugiej osoby. Na koniec ktoś z firmy miał się odezwać w ustalonym terminie. Niestety nikt nie zadzwonił i dopiero kilka dni później osoba z pośrednictwa, która prowadziła 2 pierwsze etapy powiedziała, że firma zamknęła rekrutacje wszystkich kandydatów bez żadnego feedbacku.

Pytanie
 Pytanie

Od czego uzależniona jest premia w firmie Superauto24.com Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 23 stycznia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży.

Andżej
Były pracownik
@Pytanie

Od tego w jakim okresie jesteś zatrudniany, od tego ile sobie wynegocjujesz, od fazy księżyca... Nie ma jednego systemu, są tylko jakieś ramy i założenia, a dużo jest ustalane indywidualnie, co jednym daje możliwość ugrania więcej, a innym poczucie, że są traktowani nie fair.

Krystyna
@Andżej

a coś w kwalifikacjach i cechach osobowości się znajdzie do wymienienia, żeby mieć jakiś zarys? Coś muszą chyba cenić bardziej... jaka najwyższa kwota potencjalnie jest realna? pytam, bo fajnie wiedzieć o czego zacząć negocjacje

Pan tajemniczy
Pracownik
 Pytanie

Bardzo szczerze? Dla mnie rewelacja!! Nadal jestem w szoku co tutaj dzieję się, a proszę mi wierzyć pracowałem już w różnych miejscach, gdzie byłem albo traktowany z góry bądź niechciany. Sama atmosfera od wejścia i rozmowy rekrutacyjnej poprzez jedno z najlepszych szkoleń w moim życiu jest nadal utrzymywana do dnia dzisiejszego. Podejście wszystkich pracowników z uśmiechem, szacunkiem, Menagerow oraz samymi Szefami, którzy służą pomocą na każdym kroku tworzą wrażenie firmy, która przede wszystkim szanuję i docenia każdego pracownika, uzyskasz tutaj wsparcia od wszystkich i nigdy nie będziesz traktowany jako intruz, możesz budować tutaj swoją ścieżkę kariery, a do tego bogate zestawienie benefitowe oraz płacowe w sposób legalny pozwalają spać spokojnie i tylko sobie samemu dziękować, że trafiło się w bardzo dobre miejsce ! ????

Andżej
Były pracownik
 Pytanie
@Pan tajemniczy

Jakie benefity bogate i jakie wsparcie od osób innych niż pracownicy masz na myśli?

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Superauto24.com Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista Ds. Sprzedaży?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

W poniedziałki praca od 8:00 do 18:30, od wtorku do czwartku 9:00-17:00, piątki 9:00-16:00. Plus jedna sobota w miesiącu i za nią można odebrać jeden wolny dzień lub wziąć kasę.

Dariusz
@Pracownik

Dzięki za info. Są jakieś przerwy na zjedzenie posiłku albo odpoczynek bo w poniedziałek wychodzi ponad 10 godzin. Czy to taka norma dla wszystkich do wyrobienia...

Edyta
@Pracownik

A jest jakaś szansa by pracować np. Tylko od 9-17? Czy to nie wchodzi w grę i trzeba się dostosować?

Pracownik
Pracownik
@Dariusz

Ustalonych przerw nie ma, robisz sobie jak potrzebujesz

Andżej
Pracownik
@Edyta

Nie ma opcji zmiany, nawet jak siedzisz, patrzysz w sufit i nie ma kompletnie nic do roboty

Kama
Inne

Pomimo tego ze to był moj pierwszy zakup auta przez internet,pomimo tego ze miałam dużo lęków co do umowy, auta oraz leasingu. Wszystko przebiegło pomyślnie. Choc problemem były terminy. Jestem bardzo zadowolona.

Emilia
@Kama

A czemu problemem były terminy? Coś się przedłużyło?

DK
@Emilia

W obecnym czasie problem z terminem odbioru samochodu to rzecz normalna.

1
Emilia
@DK

Naprawdę? A dlaczego? Produkcja w fabrykach nie idzie?

Sylwia
Pracownik

Z czystym sumieniem polecam firmę Superauto. Pełen profesjonalizm i cudowna atmosfera. Duże poszanowanie dla klienta oraz jego potrzeb.

Patrycja
Inne

Dzień dobry -chciałam ostrzec przed firmą SUPERAUTO z chorzowa. Razem z mężem zamówiliśmy u nich dwa samochody dostawcze Renault Master we wrześniu w 2021 roku zamówiliśmy to u pana Marka. Oczywiście samochód który zamówiliśmy to był ten szary który wystawiają na OtoMoto i na innych stronach motoryzacyjnych oraz biały - podpisaliśmy leasingi , umowy ,oczywiscie wpłaciliśmy zaliczki na samochody itp . Pierwsze auto mielismy odbierac w grudniu 2021 roku , a drugi zaraz na poczatku stycznia 2022r Mamy 07.02.2022 do tej pory nie mamy samochodów ! Jesteśmy okłamywani zwodzenii - dostajemy informację że samochody są na placu, potem ze tylko trzeba je zarejestrowac , potem znowu cisza . i kolejne kłamstwa pana Marka Kamila i innych którzy tam Pracuja Oni maja przygotowany pewien schemat co mówić klientom i go powielaja - widze z innych opini że opowiadają innym dokładnie te same historie. My Kupujemy samochody dostawcze od roku 2014 zawsze u dealera Renault- pierwszy raz zdecydowałam sie na zakup od posrednika takiego jak SUPER AUTO i ogromnie tego żałuje ! Nikt mnie jeszcze nigdy tak nie okłamał . Pan Marek zapewniał męża że pierwsze auto bedzie w grudniu 2021- że tylko oni maja tak szybko te auta dostępne bo zamówili je dużo wcześniej itp . kłamstwo za kłamstwem - a teraz nie odbiera telefonów . Mineło 5 miesięcy nie mam samochodów moja firma ponosi straty - kierowcy którzy czekali na te auta poszli do innej pracy ..Mamy przez SUPER AUTO ogromne problemy ! - bedziemy Państwa informować jak sie to skonczyło i kiedy odebralismy samochody Pozdrawiam Patrycja

Pracodawca

@Patrycja

Szanowna Pani Patrycjo, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta bok@superauto.pl abyśmy mogli podjąć natychmiastowe działania i wyjaśnić sprawę. Bardzo żałujemy, że nie sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom natomiast nie możemy wspomnieć na portalu poświęconym poszukiwaniu nowej pracy, że codziennie obsługujemy Klientów, którzy są bardzo zadowoleni i wystawiają nam doskonałe opinie i wysokie oceny. 20-letnia tradycja naszej firmy wskazuje, że bez staranności i szacunku do Klientów nie moglibyśmy nadal się rozwijać i budować naszej pozycji. Z wyrazami szacunku.

Góral
Inne
@Patrycja

Sam czekam na umówiony nowy samochód i już jest ponad miesięczne opóźnienie i żadnej informacji co dalej ,umowa podpisana ,zaliczka wpłacona itd

Pracownik
Pracownik

Dla kogoś, kto pracował w swoim życiu w kilku miejscach, docenia warunki, otoczenie, Szefów oraz pomysł na biznes. Atmosfera jest rewelacyjna, czuć energię i to że się Waszustkim po prostu chce :)

Daniel
Pracownik

Cześć! Z całego serca polecam pracę w firmie Superauto! Znalazłem tu wszystko czego szukałem - niesamowity zespół pełny wspaniałych ludzi, dzięki czemu panuje tu przemiła atmosfera. Nie martwię się o utrzymanie mojej rodziny, ponieważ wynagradzany jestem sprawiedliwie - adekwatnie do wkładu pracy oraz zaangażowania. Bardzo dużo benefitów dla pracowników - jest tu wszystko czego potrzeba! Uwielbiam motoryzację i świetnie się tutaj odnajduję. Z mojego polecenia trafiło tutaj już 6 moich bliskich znajomych i są równie zadowoleni jak ja! Nie mam obaw przed dalszym polecaniem firmy Superauto.pl ☺

Pracodawca

@Daniel

Daniel, taka opinia to miód na nasze serca ;) Ty również tworzysz Superauto a przez polecenia masz dodatkowo wpływ na to z kim pracujesz. Dzięki Daniel !

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Superauto24.com Sp. z o.o. - Chorzów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Superauto24.com Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Superauto24.com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Superauto24.com Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 29 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Superauto24.com Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Superauto24.com Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superauto24.com Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii