Super Auto

Chorzów

Opinie o Super Auto

sa24

Pani Karolino firma, to nie tylko płace ale i środowisko,w którym się pracuje, a zapewniam , że zarówno w jednym i jak i drugim obszarze zmieniło się u nas dużo :). Zmieniliśmy lokalizację na nowy, remontowany przez nas budynek na ul. Stalowej 16 zapraszam na https://stalowa16.wordpress.com/ . Co do wynagrodzenia, to w Dziale Sprzedaży jego wysokość zawsze zależała od wyników ( podstawa+ premia) i tu dużo zależy od osobistego zaangażowania , bo Klienci doceniają nas i wracają :) Pani Karolino może nas Pani sama poznać ( bo do opinii w Internecie trzeba mieć dystans), zapraszam do śledzenia nas na FB https://www.facebook.com/superauto24com i Instagramie https://www.instagram.com/superauto24_com/

ola

a na jakim stanowisku ta pensja obowiazuje 2200 netto.?

xc

2200 jak jest dobry miesiąc???? rozumiem że to już z premią???jeśli to słabo ponieważ inne firmy daja taką podstawę plus oczywiście prowizja od sprzedaży

xc

Nie wiem jak ty ale ja wolę wiedzieć na jaką stawkę mogę liczyć... nie wiem co tak cię dziwi ... W tych czasach 1500 to raczej kiepsko bo w Tesco dają więcej

xc

A ktoś może powiedzieć jakie zarobki są mniej więcej w superauto?

zbyniu

Już złożyłem w tamtym tygodniu, ale niestety bez odzewu

Zbyniu

Witam, interesuje mnie oferta pracy na kierownika działu ubezpieczeń i likwidacji szkód. Mam doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń jak i likwidacji szkód, czy oferta jest dalej aktualna? Proszę o informacje na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku.

sa24
@Zbyniu 18.01.2016 14:13

Tak, rekrutacja trwa. Zapraszam do przesłania swojej aplikacji na adres praca@superauto24.com

Daniel

Drogi forumowiczu o nicku "madit", ze względu na profil działalności Super Auto, to właśnie wizerunek firmy w Internecie jest dla nas szczególnie ważny i mogę Cię zapewnić iż dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci (obecni jaki przyszli) oraz potencjalni pracownicy mogli zawsze znaleźć aktualne informacje. Adres e-mail.: praca@superauto24.com cały czas oczekuje na nowe zgłoszenia oraz aplikacje, dlatego też zapraszam do wysyłania dokumentów aplikacyjnych – dla dobrego handlowca zawsze znajdzie się miejsce w zespole. P.S. Drogi forumowiczu, proszę o zaznaczenie że trafiłeś do Super Auto z portalu "Gowork.pl", zaproszenie na rozmowę o pracę jest już przygotowane. Pozdrawiam Daniel

Daniel

Drogi forumowiczu o nicku "Wariant", zapraszam do złożenia aplikacji na adres e-mail.: praca@superauto24.com. Będziesz sam mógł zdecydować czy interesuje cię praca z klientem przy sprzedaży samochodów, czy też bliżej Ci do spraw kredytowo-leasingowych związanych z finansowaniem zakupu samochodu i tutaj odnajdziesz dla siebie miejsce. Pozdrawiam Daniel

Obecny

W firmie już pracuję 4 lata, przez ten czas na prawdę wiele się zmieniło - wliczając w to skład zespołu a z tego co widzę to część byłych pracowników aktywnie się tu udziela... Z możliwościami i perspektywami jakie mamy dzisiaj cieszę się że mogę być cześcią tej firmy. Pozdrawiam i zachęcam do wysyłania cv :-)

mateo

Jakiś czas mnie już tam nie ma ale z chłopakami z supera jestem w kontakcie. z tego co mówią to dużo się tam przez ostatnie miesiące zmieniło. Ostatnio mi się nawet chwalili że mają teraz lodówkę z napojami do dyspozycji. Wybrałem inną drogę kaiery, ale dla osoby z zacięciem sprzedażowym zawsze znajdzie się miejsce.

Romek

Co to znaczy, że zarobki sa uzaleznione od indywidualnej sprzedaży w Super Auto? Czy macie jakąs miesięczna podstawe i do tego dochodza prowizję, czy jednak kwota wynagrodzenia jest czysto prowizyjna i moga byc bardzo grube i bogate miesiące, jak i takie, gdzie człowiek ledwo co zarobi albo nie zarobi nic, bo nic nie sprzeda?

@Romek 28.11.2014 17:26

Drogi Romku, zapraszam do składania aplikacji, na wszystkie twoje pytania odpowiedź uzyskasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam Daniel

Daniel

Dziękuję w imieniu całej firmy Super Auto za tak pozytywne komentarze odnośnie nowego wyglądu naszej strony. Nowa strona jest do Państwa dyspozycji od zaledwie 26 listopada 2014 i bardzo nasz cieszy że zbiera tak pozytywne opinie. Pozdrawiam Daniel

Włodek

Polecam pracę dla osób ambitnych. Zarobki są uzależnione od indywidualnej sprzedaży. Sumienna praca się opłaca:) Atmosfera ogólnie jest pozytywna, bywają gorsze dni, ale gdzie się to nie zdarza. SuperAuto wspominam pozytywnie, a doświadczenie zdobyte w tej firmie przyda się już do końca mojej kariery zawodowej. Dziękuję za wspólną współpracę oraz życzę wielu sukcesów Szefostwu oraz Kolegom:) Przyszłym Kandydatom polecam pracę w SuperAuto.

prito

jeżeli chodzi o aktualne oferty pracy , które znaleźć można do Grupy Super Auto to niestety takowych obecnie nie ma. Grupa Super Auto radzi sobie chyba obecnie całkiem nieźle i ludzie widzą w niej pewną stabilność i perspektywy na przyszłość. Dzięki temu chyba ludzie trzymają się swoich stanowisk pracy

kimbo

najlepiej byłoby po prostu spojrzeć na opinie o SuperAuto tutaj na forum goworkowym. Nie będzie żadnego generowania ;)

ja

Taka mała firma a tylu pracowników się przewinęło o czymś to musi świadczyć...

Byly 2

Jak to czyli u ciebie zrealizował się ten sam scenariusz co u wszystkich :)

Adi

Masz racje :)) bo za te wypłaty i stresy boją się spojrzeć w oczy byłym pracownikom :)) To była najgorsza firma w jakiej pracowałem nie polecam !!

EX
@Adi 17.12.2013 09:45

Jest nas wielu chyba ze 100 osób przewinęło się przez SUPERAUTO - (usunięte przez administratora)

Wyścig szczurów ?? Hmmm czego oczekujecie? W firmie o podłożu handlowym zależne jest wszystko od ilości transakcji, więc im więcej sprzedaż tyle też zarobisz!!! Jeżeli wam zależy na handlu i stałym źródłem dochodu zatrudnijcie się do McDonalda tam nie ma presji na sprzedaż. Ludzie dorośnijcie za darmo nic nie ma !!!

wit

EX - 2013-08-07 10:36:28 No i właśnie co z oddziałem w Sosnowcu swego czasu to słuchałem że tam to modelowy oddział, że najlepsi, żebyśmy ich brali na wzór do naśladowania, że tam to chłopaki zarabiają grubo itd. Miesiąc w miesiąc bańke uruchamiali swego czasu. A teraz nie ma oddziału ??? Jak SCC???Sosnowiec to już historia, zresztą wiele sklepów się tam zamyka... ludzi mało.

wit

anonim - 2013-07-04 10:13:35 ej to jak w końcu jest w tym Super Auto nie pytam z perspektywy klienta bo to forum o pracodawcach wiec z perspektywy pracownika prosze o informacje jakieśWiem, że niektórzy potrafili taką premię wyrobić ale ja nigdy takiej nie miałem.

flak

hahahahaha, dobre :) a z klientami to kontakt jest telefoniczny czy osobiście się z nimi spotykałeś?

xXx

A w SCC jeszcze działa ?

EX

nie pracowałeś tam gościu :)

Robert Skubikowski

Potwierdzam, że kiedy pracowałem w SA to poziom szkoleń był na bardzo wysokim poziomie. Szefowie spoko, w firmie ogólnie świetna atmosfera i można naprawdę nieźle zarobić :)

Szu

Bardzo dużo szkoleń interpersonalnych i produktowych - jestem pod wrażeniem, że teraz gdy pracuję w banku to ich ich poziom jest na niższym poziomie niż w mniejszej firmie o zasięgu raczej lokalnym. Może dlatego, że w Super Auto szkolenia są prowadzone przez kadrę zarządzającą a nie firmy zewnętrzne. Wynagrodzenie ok 4 tyś. z premią oczywiście. Teraz pracuję w banku i zarabiam troszeczkę mniej, ale nie miałem wyjścia z powodu przeprowadzki. Pozdrawiam, Szu.

merlin74

Pracowałem w Super Auto przez 2,5 roku niedługo po ukończeniu studiów. Jeśli ktoś chce dobrze zarobić i stać go na ciężką, rzetelną pracę to naprawdę polecam. Świetna atmosfera, wspólnicy otwarci, z ogromnym zasobem wiedzy - zawsze chętnie doradzali i pomagali. Dzisiaj prowadzę swoja firmę, więc i moje priorytety się zmieniły, ale gdybym szukał pracy, to zacząłbym znowu od Super Auto.

Wioleta

Ja również polecam firmę Super Auto. Współpracowałam z nimi 8 lat i poznałam ludzi, którzy są tam odpowiedzialni za sprzedaż. Imponowała mi troska o ich potrzeby, opieka i indywidualne podejście. Teraz się przebranżowiłam więc nie wiem jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy w Super Auto, ale nie sądzę, aby coś się zmieniło na gorsze od paru miesięcy.

Cała prawda

Ciężki orzech ?? co Ty wogóle wygadujesz ?? A te forum jest po to, by napisać opinie o pracodawcy, więc piszemy prawde, tak jak jest w tej firmie. Chyba mi nie powiesz, że jest super bo takie bajki to już słyszałem nie raz. Znam tam pare osób obecnie pracujących i wiem, że dalej jest tak samo.

antony z arizony

nie ma to jak posty pisze ktos kto pracuje w konkurencji i napisze wszystko aby jemu latwiej sie sprzedawalo a i bylym kolegom z pracy na zlosc robi jak pracujesz i masz sie tak swietnie to sie ciesze ale widac dlaczego juz nie pracujesz w sa bo nie masz co robic tylko siedziec i wypisywac takie bzdury. SZANUJ NAS ... temat z SA to juz twoja historia. Mam nadzieje ze to nie Ja mialem okazje z Toba byc na jednym salonie. Ja moge polecic prace w super auto sprzedaz samochodow to ciezki orzech i nikt nie mowi ze bedzie latwo.

BYŁY

Ta gadaj zdrów 3 wpis którego nie wykasują gdyż jest przez nich pisany :)

qqq

Pracowałem tam i powiem, że praca nawet dobra, szefowie mają swoje humorki jak baby w ciąży ale są spoko. Napewno się tam nie przepracujesz, musisz mieć tylko dobra sprzedaż i jest ok. Zwolniłem się, bo znalazłem lepszą prace wiadomo idzie się tam gdzie więcej dają :))

Ex Pracownik

SuperAuto nie specjalnie cieszy się estymą wśród byłych pracowników i jest to reguła, która świadczy jak najgorzej o firmie.

Dobry sprzedawca

Napisze tak. Przepracowałem w tej firmie jakiś czas. Bywało różnie, ale zawsze to co chciałem to uzyskałem. Trzeba był sprzedawać, naginać pewne reguły. Jak ktoś potrafi się odnaleźć w takim środowisku to polecam. Natomiast jak ktoś szuka poczekalni na 8 godzin to odradzam. Szefostwo trzeba poznać. Są wymagający, ale za moich czasów też dobrze płacili. Nie wiem jak teraz. Dało się zarobić. Jak ktoś potrafi sprzedawać to się w tej firmie odnajdzie, jeżeli nie to stanowczo odradzam. Naprawdę firma dla wytrwałych psychicznie !!!!!! i \"fizycznie\".Dla normalnych obiboków i leserów odradzam . Co do płatności teraz to nie wiem jak to wygląda, ponieważ dłuższy czas tam nie pracuję. Kiedyś było terminowo :). Nie odradzam nie polecam.

zorro

Polecam tę firmę tym,którzy nie boją się wyzwań i chcą sprzedawać. Nie boją się \\\"wrzucenia na głęboką wodę\\\" Obserwuję jak ta firma się zmienia.To nie to samo co rok temu.

andrzej

Pracowałem. Na początku ok, ale z biegiem czasu człowiek coraz bardziej się do tego pracodawcy zniechęca. Stanowczo odradzam.

rysio

Harry
@rysio 30.03.2012 15:33
kolega pracuje tam 2,5 roku nigdy na piwie nie powiedział złego słowa, też będę aplikował jak skoncze studia...

I co skończyłeś już te studia ? Aplikujesz czy nie istniejesz jak kolega :)

Zostaw opinię o Super Auto - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super Auto