Super Auto

Chorzów

Super Auto
3 649

Opinie o Super Auto

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karolina

@Superbzdury24, Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Może znasz kogoś kto pracuje w firmie Super Auto i chciałby się wypowiedzieć na temat warunków pracy?

Superbzdury24

Co za brednie..... pseudo super auto to jeden wielki dźwięk i naciągacz..... Właśnie. Jestem w trakcie oczekiwania decyzji na leeasin, już drugi tydzień jestem oszukiwany.... i te wasze głupie smsy. .... Choć bardzo się staramy, czasem popełniamy błędy. Twoja transakcja nie przebiega, jak myślałeś? Napisz od razu [email protected] Zajmiemy się tym natychmiast. ...... Zarezerwowany samochód a nie można go obejrzeć. .... Pytanie na czym polega ta rezerwacja skoro u dilera ten samochód jest dostępny od ręki. .. Jesteście bandą cwaniaków. ... NIE POLECAM I DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z PSEUDO SUPERAUTO24.

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy Super Auto jest takim przedsiębiorstwem?

Szukasz pracy?

sa24

Pani Karolino firma, to nie tylko płace ale i środowisko,w którym się pracuje, a zapewniam , że zarówno w jednym i jak i drugim obszarze zmieniło się u nas dużo :). Zmieniliśmy lokalizację na nowy, remontowany przez nas budynek na ul. Stalowej 16 zapraszam na https://stalowa16.wordpress.com/ . Co do wynagrodzenia, to w Dziale Sprzedaży jego wysokość zawsze zależała od wyników ( podstawa+ premia) i tu dużo zależy od osobistego zaangażowania , bo Klienci doceniają nas i wracają :) Pani Karolino może nas Pani sama poznać ( bo do opinii w Internecie trzeba mieć dystans), zapraszam do śledzenia nas na FB https://www.facebook.com/superauto24com i Instagramie https://www.instagram.com/superauto24_com/

ola

a na jakim stanowisku ta pensja obowiazuje 2200 netto.?

xc

2200 jak jest dobry miesiąc???? rozumiem że to już z premią???jeśli to słabo ponieważ inne firmy daja taką podstawę plus oczywiście prowizja od sprzedaży

xc

Nie wiem jak ty ale ja wolę wiedzieć na jaką stawkę mogę liczyć... nie wiem co tak cię dziwi ... W tych czasach 1500 to raczej kiepsko bo w Tesco dają więcej

xc

A ktoś może powiedzieć jakie zarobki są mniej więcej w superauto?

zbyniu

Już złożyłem w tamtym tygodniu, ale niestety bez odzewu

Zbyniu

Witam, interesuje mnie oferta pracy na kierownika działu ubezpieczeń i likwidacji szkód. Mam doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń jak i likwidacji szkód, czy oferta jest dalej aktualna? Proszę o informacje na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku.

sa24
@Zbyniu 18.01.2016 14:13

Tak, rekrutacja trwa. Zapraszam do przesłania swojej aplikacji na adres [email protected]

Daniel

Drogi forumowiczu o nicku "madit", ze względu na profil działalności Super Auto, to właśnie wizerunek firmy w Internecie jest dla nas szczególnie ważny i mogę Cię zapewnić iż dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci (obecni jaki przyszli) oraz potencjalni pracownicy mogli zawsze znaleźć aktualne informacje. Adres e-mail.: [email protected] cały czas oczekuje na nowe zgłoszenia oraz aplikacje, dlatego też zapraszam do wysyłania dokumentów aplikacyjnych – dla dobrego handlowca zawsze znajdzie się miejsce w zespole. P.S. Drogi forumowiczu, proszę o zaznaczenie że trafiłeś do Super Auto z portalu "Gowork.pl", zaproszenie na rozmowę o pracę jest już przygotowane. Pozdrawiam Daniel

Daniel

Drogi forumowiczu o nicku "Wariant", zapraszam do złożenia aplikacji na adres e-mail.: [email protected] Będziesz sam mógł zdecydować czy interesuje cię praca z klientem przy sprzedaży samochodów, czy też bliżej Ci do spraw kredytowo-leasingowych związanych z finansowaniem zakupu samochodu i tutaj odnajdziesz dla siebie miejsce. Pozdrawiam Daniel

Obecny

W firmie już pracuję 4 lata, przez ten czas na prawdę wiele się zmieniło - wliczając w to skład zespołu a z tego co widzę to część byłych pracowników aktywnie się tu udziela... Z możliwościami i perspektywami jakie mamy dzisiaj cieszę się że mogę być cześcią tej firmy. Pozdrawiam i zachęcam do wysyłania cv :-)

mateo

Jakiś czas mnie już tam nie ma ale z chłopakami z supera jestem w kontakcie. z tego co mówią to dużo się tam przez ostatnie miesiące zmieniło. Ostatnio mi się nawet chwalili że mają teraz lodówkę z napojami do dyspozycji. Wybrałem inną drogę kaiery, ale dla osoby z zacięciem sprzedażowym zawsze znajdzie się miejsce.

Romek

Co to znaczy, że zarobki sa uzaleznione od indywidualnej sprzedaży w Super Auto? Czy macie jakąs miesięczna podstawe i do tego dochodza prowizję, czy jednak kwota wynagrodzenia jest czysto prowizyjna i moga byc bardzo grube i bogate miesiące, jak i takie, gdzie człowiek ledwo co zarobi albo nie zarobi nic, bo nic nie sprzeda?

@Romek 28.11.2014 17:26

Drogi Romku, zapraszam do składania aplikacji, na wszystkie twoje pytania odpowiedź uzyskasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam Daniel

Daniel

Dziękuję w imieniu całej firmy Super Auto za tak pozytywne komentarze odnośnie nowego wyglądu naszej strony. Nowa strona jest do Państwa dyspozycji od zaledwie 26 listopada 2014 i bardzo nasz cieszy że zbiera tak pozytywne opinie. Pozdrawiam Daniel

Włodek

Polecam pracę dla osób ambitnych. Zarobki są uzależnione od indywidualnej sprzedaży. Sumienna praca się opłaca:) Atmosfera ogólnie jest pozytywna, bywają gorsze dni, ale gdzie się to nie zdarza. SuperAuto wspominam pozytywnie, a doświadczenie zdobyte w tej firmie przyda się już do końca mojej kariery zawodowej. Dziękuję za wspólną współpracę oraz życzę wielu sukcesów Szefostwu oraz Kolegom:) Przyszłym Kandydatom polecam pracę w SuperAuto.

prito

jeżeli chodzi o aktualne oferty pracy , które znaleźć można do Grupy Super Auto to niestety takowych obecnie nie ma. Grupa Super Auto radzi sobie chyba obecnie całkiem nieźle i ludzie widzą w niej pewną stabilność i perspektywy na przyszłość. Dzięki temu chyba ludzie trzymają się swoich stanowisk pracy

kimbo

najlepiej byłoby po prostu spojrzeć na opinie o SuperAuto tutaj na forum goworkowym. Nie będzie żadnego generowania ;)

ja

Taka mała firma a tylu pracowników się przewinęło o czymś to musi świadczyć...

Byly 2

Jak to czyli u ciebie zrealizował się ten sam scenariusz co u wszystkich :)

EX
@Adi 17.12.2013 09:45

Jest nas wielu chyba ze 100 osób przewinęło się przez SUPERAUTO - (usunięte przez administratora)

Wyścig szczurów ?? Hmmm czego oczekujecie? W firmie o podłożu handlowym zależne jest wszystko od ilości transakcji, więc im więcej sprzedaż tyle też zarobisz!!! Jeżeli wam zależy na handlu i stałym źródłem dochodu zatrudnijcie się do McDonalda tam nie ma presji na sprzedaż. Ludzie dorośnijcie za darmo nic nie ma !!!

wit

EX - 2013-08-07 10:36:28 No i właśnie co z oddziałem w Sosnowcu swego czasu to słuchałem że tam to modelowy oddział, że najlepsi, żebyśmy ich brali na wzór do naśladowania, że tam to chłopaki zarabiają grubo itd. Miesiąc w miesiąc bańke uruchamiali swego czasu. A teraz nie ma oddziału ??? Jak SCC???Sosnowiec to już historia, zresztą wiele sklepów się tam zamyka... ludzi mało.

wit

anonim - 2013-07-04 10:13:35 ej to jak w końcu jest w tym Super Auto nie pytam z perspektywy klienta bo to forum o pracodawcach wiec z perspektywy pracownika prosze o informacje jakieśWiem, że niektórzy potrafili taką premię wyrobić ale ja nigdy takiej nie miałem.

flak

hahahahaha, dobre :) a z klientami to kontakt jest telefoniczny czy osobiście się z nimi spotykałeś?

xXx

A w SCC jeszcze działa ?

EX

nie pracowałeś tam gościu :)

Robert Skubikowski

Potwierdzam, że kiedy pracowałem w SA to poziom szkoleń był na bardzo wysokim poziomie. Szefowie spoko, w firmie ogólnie świetna atmosfera i można naprawdę nieźle zarobić :)

Szu

Bardzo dużo szkoleń interpersonalnych i produktowych - jestem pod wrażeniem, że teraz gdy pracuję w banku to ich ich poziom jest na niższym poziomie niż w mniejszej firmie o zasięgu raczej lokalnym. Może dlatego, że w Super Auto szkolenia są prowadzone przez kadrę zarządzającą a nie firmy zewnętrzne. Wynagrodzenie ok 4 tyś. z premią oczywiście. Teraz pracuję w banku i zarabiam troszeczkę mniej, ale nie miałem wyjścia z powodu przeprowadzki. Pozdrawiam, Szu.

Zostaw opinię o Super Auto - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super Auto