Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.

Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.

Opinie o Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ard Soft Grafika

Pracuję z ECJIP ponad rok. Cała praca układa się pomyślnie. Fakt są wymagający , ale dzięki temu wiedzą co chcą. Mi kasa na konto zawsze wpada w określonym czasie. Jestem zadowolony fajny młody zespół !

Kominiarz
@Ard Soft Grafika 28.09.2015 09:41

firma niepoważna która nie daje szans na rozwój na wiele rzeczy nie można się doczekać szkoda słów dla mnie totalna porażka

Dominika

Witam, Wcześniej widziałam, że firma prowadziła duże rekrutacje, poszukiwali praktykantów nawet i stażystów, jak jest obecnie? Może wśród odwiedzających forum, są osoby które wiedzą jak obecnie wygląda sytuacja i praca w firmie?

nikon

dyrektor, może i tak, ale w mojej ocenie oferty do nich brzmią naprawdę ciekawie. Sprobuję teraz aplikować na przedstawiciela handlowego. JEżeli po miesiącu się sprawdzi co napisaliście to wszystko odszczekam i się zwolnię ;)

dyrektorek

@raba, nadzieja matką głupich :)

asystent

@kurmasn po prostu lubię prosty i jasny przekaz informacji oraz szanuje czas innych osób, dlatego też chciałbym żeby szanowano mój czas.

asystent

asystent jest tylko w nazwie, ogłoszenie na stanowisko asystenta w dziale certyfikacji wyrobów wygląda ładnie, wszystko obszernie opisane a praca po prostu polega na sprzedawaniu usług "( usunięte przez administratora ). brak słów :)

Dyrektor
@asystent 14.02.2016 21:53

"asystent" - praktycznie każda praca polega na sprzedaży. W naszym wypadku jest to dobry wizerunek firmy, na który pracujemy codziennie poprzez sumienne ocenianie dokumentacji nadesłanej przez klienta i kontakty z nim w tej sprawie. "asystent" nie dostał Pan pracy, ponieważ kompetencje techniczne, jakie Pan posiadał były niższe od Pana rywali. Proszę o nie wypisywanie nieprawdziwych informacji.

Bartek Bd

Witam, Firma rzetelna dla ludzi pracujących a nie narzekających. Niestety rynek idzie do przodu i trzeba powiększać swoje kwalifikacje i się szkolić. Ktoś kto stoi w miejscu będzie w miejscu zawsze i jedyne co zostanie to narzekanie i hejt.

Aneta Drozd 501343009

Hej wszystkim. Dziś zaczęłam szkolenia w ramach Projektu i powiem tak pieniądze dostałam zanim weszłam do Sali na konto i z Umową. Szkole z za awansowanych technik pracy jako Audytor. Firma wybiera ciekawe tematy. Polecam ! (usunięte przez administratora)

HedHAnter

Byłem na rozmowie. Firma poszukuje szkoleniowców do projektu Unijniego. Co ciekawe wypłaca pieniądze przed szkoleniem więc uważam ,że obawy i inne można odłożyć na bok.

Elop

Witam wszystkich. Pracuję tutaj już 5 miesięcy , nie zauważyłam żadnych z powyższych sytuacji.Jestem pracownikiem działu handlowego.Fakt trzeba dużo jeździć ale pensja i prowizja jest na dobrym poziomi.Samochód mam telefon i Laptop.Ja ktoś wcześniej się obijał i został zwolniony to potem mamy takie Opinie. JA polecam ciekawa tematyka.

FUKS

Nie mam nic do zarzucenia Firmie ECJIP. Nie rozumiem tylko ludzi, którzy wypisują bzdury o ludziach dających możliwość rozwoju!! Pracownicy dostają telefony służbowe, samochody i jeszcze im mało. Nikt nie będzie przecież trzymał ludzi, którym się nie chce pracować, lub nie przynoszą zysku dla firmy.

EmG

Drogi kolego, jeżeli szukasz pracy na etacie, to poszukaj w Tesco albo w Biedronce. Ja pracowałem w ECJiP i wiem, że to jest praca dla solidnych ludzi. Nie licz na to, że za siedzenie za biurkiem i wypijanie 20 kaw dziennie ktoś będzie Cię utrzymywał! Każdy teraz oczekuje od pracodawcy samochodu firmowego z pełnym bakiem, telefonu bez limitu

paweł m.

Dzień Dobry Pani . Nie powinna się Pani wypowiadać na temat tej firmy ponieważ jest Pani pracownikiem Europejskiego Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. W związku z tym, nie jest Pani obiektywna :) Ja natomiast chciałbym przestrzec wszystkich którzy zostali zaproszeni na rozmowę. Byłem tam wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej i oferta jaka usłysz

Zostaw opinię o Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.