Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.

Opinie o Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.

Dominika

Witam, Wcześniej widziałam, że firma prowadziła duże rekrutacje, poszukiwali praktykantów nawet i stażystów, jak jest obecnie? Może wśród odwiedzających forum, są osoby które wiedzą jak obecnie wygląda sytuacja i praca w firmie?

nikon

dyrektor, może i tak, ale w mojej ocenie oferty do nich brzmią naprawdę ciekawie. Sprobuję teraz aplikować na przedstawiciela handlowego. JEżeli po miesiącu się sprawdzi co napisaliście to wszystko odszczekam i się zwolnię ;)

dyrektorek

@raba, nadzieja matką głupich :)

asystent

@kurmasn po prostu lubię prosty i jasny przekaz informacji oraz szanuje czas innych osób, dlatego też chciałbym żeby szanowano mój czas.

asystent

asystent jest tylko w nazwie, ogłoszenie na stanowisko asystenta w dziale certyfikacji wyrobów wygląda ładnie, wszystko obszernie opisane a praca po prostu polega na sprzedawaniu usług "( usunięte przez administratora ). brak słów :)

Dyrektor
@asystent 14.02.2016 21:53

"asystent" - praktycznie każda praca polega na sprzedaży. W naszym wypadku jest to dobry wizerunek firmy, na który pracujemy codziennie poprzez sumienne ocenianie dokumentacji nadesłanej przez klienta i kontakty z nim w tej sprawie. "asystent" nie dostał Pan pracy, ponieważ kompetencje techniczne, jakie Pan posiadał były niższe od Pana rywali. Proszę o nie wypisywanie nieprawdziwych informacji.

Bartek Bd

Witam, Firma rzetelna dla ludzi pracujących a nie narzekających. Niestety rynek idzie do przodu i trzeba powiększać swoje kwalifikacje i się szkolić. Ktoś kto stoi w miejscu będzie w miejscu zawsze i jedyne co zostanie to narzekanie i hejt.

Aneta Drozd 501343009

Hej wszystkim. Dziś zaczęłam szkolenia w ramach Projektu i powiem tak pieniądze dostałam zanim weszłam do Sali na konto i z Umową. Szkole z za awansowanych technik pracy jako Audytor. Firma wybiera ciekawe tematy. Polecam ! (usunięte przez administratora)

Ard Soft Grafika

Pracuję z ECJIP ponad rok. Cała praca układa się pomyślnie. Fakt są wymagający , ale dzięki temu wiedzą co chcą. Mi kasa na konto zawsze wpada w określonym czasie. Jestem zadowolony fajny młody zespół !

HedHAnter

Byłem na rozmowie. Firma poszukuje szkoleniowców do projektu Unijniego. Co ciekawe wypłaca pieniądze przed szkoleniem więc uważam ,że obawy i inne można odłożyć na bok.

Elop

Witam wszystkich. Pracuję tutaj już 5 miesięcy , nie zauważyłam żadnych z powyższych sytuacji.Jestem pracownikiem działu handlowego.Fakt trzeba dużo jeździć ale pensja i prowizja jest na dobrym poziomi.Samochód mam telefon i Laptop.Ja ktoś wcześniej się obijał i został zwolniony to potem mamy takie Opinie. JA polecam ciekawa tematyka.

FUKS

Nie mam nic do zarzucenia Firmie ECJIP. Nie rozumiem tylko ludzi, którzy wypisują bzdury o ludziach dających możliwość rozwoju!! Pracownicy dostają telefony służbowe, samochody i jeszcze im mało. Nikt nie będzie przecież trzymał ludzi, którym się nie chce pracować, lub nie przynoszą zysku dla firmy.

EmG

Drogi kolego, jeżeli szukasz pracy na etacie, to poszukaj w Tesco albo w Biedronce. Ja pracowałem w ECJiP i wiem, że to jest praca dla solidnych ludzi. Nie licz na to, że za siedzenie za biurkiem i wypijanie 20 kaw dziennie ktoś będzie Cię utrzymywał! Każdy teraz oczekuje od pracodawcy samochodu firmowego z pełnym bakiem, telefonu bez limitu

paweł m.

Dzień Dobry Pani . Nie powinna się Pani wypowiadać na temat tej firmy ponieważ jest Pani pracownikiem Europejskiego Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. W związku z tym, nie jest Pani obiektywna :) Ja natomiast chciałbym przestrzec wszystkich którzy zostali zaproszeni na rozmowę. Byłem tam wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej i oferta jaka usłysz

Zostaw opinię o Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.