Opinie o Smith & Nephew Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Smith & Nephew Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Smith & Nephew Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smith & Nephew Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma Smith Nephew Sp. z o.o. jest dobrym pracodawcą? Jakie ma zalety praca u nich? Czekamy na Twój komentarz.

Potencjalny

Halo Załogo na wrocławskim pokładzie - jak się pracuje w S&N na Grunwaldzie? Bardziej polecacie czy doradzacie aplikować?

obietywnie Nowy wpis

GBS stworzyony aby ciac koszty pracy. Opiera sie na tranzycjach z drozszych krajow do Polski. Poczatkowo wydaje sie fajnie ale z biegiem czasu liczba obowiazkow rosnie a liczba ludzi sie nie zmienia. W rezultacie tego wiekszosc zespolow szybko stala sie przeciazona i atmosfera i komfort pracy spada dyrastycznie. Szanse awansow male, jedynie przez dobre kontakty z grupa managerow nad toba i podlizywanie sie. Zmiany umow z tytulu wzrostu liczby obowiazkow czy odpowiedzialnosci nie wchodza w gre, czesto nawet problemem jest zmiana nazwy stanowiska mimo ze od roku robisz zupelnie cos innego niz kiedy cie przyjmowano. Nie polecam.

Obiektywnie po raz drugi Nowy wpis
@obietywnie

Popieram w pełni. Pierwszy raz widzę coś takiego, ze ludzie są non stop zawaleni praca, robią niewolniczo nadgodziny albo pracuja w trakcie urlopu, a o czymś takim jak backup to zapomnij…

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy w Smith & Nephew Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Niezadowolony pracownik
@admin

Firma Smith e Nephew nie wyplaca wynagrodzen na czas. Pracodawca nie wywiazuje sie ze zobowiazan ktore sam ustala.

Paw
@Niezadowolony pracownik

Nie zgadzam się, wynagrodzenie zawsze wypłacone w terminie.

Obecny pracownik
@Paw

potwierdzam. Pracuję od dłuższego czasu (jak na standardy IT) i pensja najpóźniej 27. Już dostaliśmy informację, że przelewy będę przed Wigilią. Bonus świąteczny(PLN) przekroczył moje oczekiwania (na plus).

random
@admin

Też się zgadzam. Bonus świąteczny wpadł, bonus roczny wpadł, pensje zawsze na czas, darmowe gratisy na poprawę humoru (typu TRX, żeby promować zdrowie w pandiemii). Wiadomo, za TRX chleba nie kupisz, ale spoko że ktoś o tym myśli. Firma jest dobrym pracodawcą, ale jak wszędzie - jak trafisz na dupę kierownika, to będziesz miał ciężko. Zależy od zespołu. Choć korpo dba o poprawność i równość. HR zawsze przyjmie i zareaguje wszelkie donosy (W pozytywnym rozumieniu :P). Jest trochę bałaganu, ale taki urok firmy rozwijającej się. Godziny pracy i warunki zgodnie z oczekiwaniami (określone, ale bez kontroli, dopóki się wyrabiasz z obowiązkami i dowozisz projekty)

Izabela Nowy wpis
@random

A ile wynoszą wspomniane bonusy? Czy są one przeznaczone dla każdego czy może trzeba wyrobić na nie jakąś normę? Co wchodzi w skład darmowych gratisów w Smith & Nephew?

Promocje
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
Kandydat

Jak wyglada w tej firmie przydzielanie awansów - jest brane pod awage zaangażowanie, doswiadczenie, staż i osiągnięcia czy sa przydzielane przez przelozonych na zasadzie ich widzimisie (czyt. promowanie swoich faworytów bez jakiegokolwiek uzasadnienia?)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Smith & Nephew Sp. z o.o. na stanowisko OTC Process Expert? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GB
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Kandydat

Czy w tej firmie oprócz pracy procesowej musicie prowadzić tez samodzielne projekty LSS (np.GB) żeby osiągnąć swoje cele roczne i dostac srednia wymagana ocene roczna (nie chodzi tu o ubieganie się o awans) która nie zaniży indywidualnej premii rocznej? Jesli tak to czy jest na to zagwarantowany czas w godzinach pracy czy jest to wymuszane przez przelozonych po niepłatnych nadgodzinach (bo od tego zależą ich premie i awanse)?

Potencjalny

Up!
@Potencjalny

Podbijam pytanie - fajnie tam we wrocku czy niewarto zmieniać ?

IT
@Potencjalny

Ja zdecydowanie odradzam, przynajmniej IT. Zresztą wystarczy popatrzeć, że non stop szukają ludzi na te same stanowiska. (usunięte przez administratora) i czeski film - nikt nic nie wie.

@Potencjalny

Zależy jakie stanowisko. Ja polecam.

Izabela
@pracownik

Jakie konkretnie stanowisko Ty polecasz w Smith & Nephew? :) Napiszesz coś więcej na ten temat? Za co polecasz? Jakie są plusy zatrudnienia i ogólnie warunki pracy w firmie?

3m
@Potencjalny

Czy jest tu ktoś kto przeszedł z 3M i (nie) żałuje zmiany pracodawcy? Proszę o pozytywne i negatywne opinie bo zastanawiam się zdecydowac się na identyczny profil i charakter pracy czy szukać dalej czegoś nowego (oprócz finansow interesuje mnie przede wszystkim atmosfera w miejscu pracy i współpraca w zespole)

trzpiotka

Opinia na temat GBS we Wroclawiu: Ogółem: takie korpo-przedszkole dla ludzi, którzy czują potrzebę bycia super-eko-global-pet-friendly. Mnostwo inicjatyw typu "dzień ziemi", "dzień kota", "dzień zieleni", pod którymi co rusz pojawiają się komentarze rozanielonych aktywistów i aktywistek wielbiących ów eventy w inglisz lenglydzu (obowiązkowo!) wymyślającym tym samym co rusz inne genialne akcje jak "gimnastyka na teams z temaleaderem zespołu X". Bierzesz udział, super! Nie bierzesz? Jakaś dziwna ona, nie integruje się. Jak lubisz być super, pic sojowe latte i koktajle z jarmużu to się odnajdziesz. Nie każdy to lubi. Organizacja: nic po ludzku nie załatwisz, nawet przezabawny dzial HR wymaga ticketow (no ticket=no help). Dzial IT w sile jednej osoby to największe nieporozumienie w tej firmie, opryskliwość typa do potęgi entej. Biuro jak biuro, open space z mnóstwem biurek i salek konferencyjnych, standard. Onboarding: żart, nie stwierdzono. Niby jest jakieś wprowadzenie do firmy ale na tym koniec. Potem zostajesz sam z komputerem i radź sobie sam. Systemów mnóstwo, zero jakiejkolwiek systematyzacji wiedzy. Uczysz się w praniu. Szkoleń brak (jak cos się pojawia to organizowane przez wewnętrzne zasoby czyli pracownicy pracownikom jak mają czas i ochotę). Realne możliwości rozwoju raczej mizerne. Opowiadają cuda wianki o możliwościach rozwoju, w praktyce takowych nikt nie widział więc zero szans na realny rozwój, jesteś małym trybikiem w firmie. Managiery jak managiery, opowiadają niestworzone historię o ideach i możliwościach a rzeczywistość jaka jest każdy widzi. Benefity: zarobki jak na warunki we Wro raczej w miarę ok. Premia roczna, luxmed, multisport lub multibenefit za 100 zl, premia na Boże Narodzenie, chyba paczki dla dzieci tez, przed epidemia były codziennie darmowe bułki i koktajle na śniadanie. Ogółem miejsce nie jest złe, nie czuć napiętej atmosfery, brak wyścigu szczurów, atmosfera raczej dobra z uwzględnianiem powyższego. Fajne miejsce jak na pierwsza prace, ale raczej dla mało ambitnych jednostek. Trudno jednak oczekiwać, ze zrobi się tu zawrotna karierę. Na dłuższą metę nie polecam.

Jaka atmosfera jest między działami w Smith & Nephew Sp. z o.o.?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Smith & Nephew Sp. z o.o.?

yolo
@Pytanie

jest bonus roczny w zaleznosci od Twojego performance, nie wiem tylko czy kazdy dostaje czy od pewnego 'grade'

@yolo

wszyscy dostają. To jest trzynasta pensja. 50% to pewniak, 50% to stan finansowy firmy w danym roku. W covidzie naturalnie wszyscy dostali 50%, ale to nie było zdziwienie.

Czy Smith & Nephew Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Koko
@Pytanie

Nie.

Dawid

Nie rozumiem jednak dlaczego informacje, które mogłyby mieć znaczenie dla szefostwa firmy znalazły się na forum pracowniczym? Czyżby nie miały nic wspólnego z prawdą?

Techniczny

Rekrutacja: Jakaś taka bez ładu i składu, mało techniczna, gadanie o niczym. Zarobki: Na plus, trochę powyżej średniej dla stanowiska Onboarding: Żart, nie stwierdzono. Technologia: No trochę to już trąci myszką, masa customowego kodu różnej jakości i bez sensownej dokumentacji. Atmosfera: Jeśli marzyłeś o pracy na średniowiecznym folwarku w roli paroba to się odnajdziesz. Terminy z czapy, zmiany scope podczas projektu i wieczne eskalacje - wszyscy na wszystkich. Jak w przedszkolu.

IT

Dramat i kiepski żart. Nikt nic nie wie, technologie leciwe, słowo managera nic nie znaczy, bo po dwóch tygodniach bedzie się wypierał i odwracał kota ogonem. Terminy z czapy, wieczne eskalacje z każdej strony. Nie da się pracować efektywnie. Wysiedziałem kilka miesięcy, wypłata była akurat dobra, ale po zakończeniu projektu i znalezieniu nowej firmy pożegnałem się z radością.

Senior IT

Rekrutacja do działu IT we Wrocławiu. 1.Dużo niespójności. 2. Poszukują osoby na stanowisko seniorskie po czym dostaje informcje zwrotną 10 lat doświadczenia to za mało. Podczas rozmowy z managerem z USA oznajmiono mi że potrzebują elastyczności tzn. Indie startują o 6 rano czasu europejskiego, EastUS wieczorami i pytanie czy abym nie mógłbym być dostępny rano i wieczorem a w środku dnia mam sobie robić siestę :) komedia. 3. Brak informcji zwrotnej z HR w obiecanym czasie. 4. Oustourcing IT do firmy w Indiach i Polsce czyli poszukują tanije siły roboczej do projektu migracji Cloud. 5. Braj jawnych widełek płacowych czym taniej, strata czasu na rekrutacje. In plus: Pani z działu HR ma miły głos.

Realist
@Senior IT

Mam bardzo podobne doświadczenia. Rekrutacja trochę chaotyczna i chyba bez głębszego planu (miałem za sobą 3 etapy rozmowy i na każdym z nich musiałem odpowiadać na praktycznie podobny zestaw pytań - pytanie więc czy nie można odpowiedzieć na nie raz ;-) ). Pierwsze 3 etapy poszły relatywnie szybko, po czym firma obiecała, że się odezwie co do kolejnego etapu ... i już od 2 miesięcy milczy. Mało to profesjonalne. Nawet jak się teraz odezwą, to ja już im grzecznie podziękuję za potencjalną współpracę! Nie podobało mi się też, że robią kandydatom testy osobowości. Wiem, że dużo firm tak robi, ale dla mnie jest to jednak pewne przekroczenie granic. Na plus jest to, że osoby, z którymi rozmawiałem były miłe i merytoryczne. Rozmowy przebiegały w pozytywnej atmosferze.

Betty

Jak sie pracuje na średnim stanowisku kierowniczym? Powiedzmy jako PM? Biorę udział w rekrutacji i chcę czegoś się dowiedzieć. Słyszałam,że bez "kolesia" czy znajomości jest ciężko się dostać a potem..wszyscy uciekają bo są zdani na samych siebie.Podobno brak procedur i pomocy we wdrażaniu nowych pracowników, stąd częste rotacje. Czy to prawda?

Zawiedziona

Wypowiem się na temat procesu rekrutacyjnego. Niestety, jestem rozczarowana podejściem pracodawcy. Skoro poświęcam swój czas i wysiłek (aby się spotkac musiałam zorganizować sobie dzien wolny od pracy), to oczekiwałabym poważnego traktowania. Tego właśnie elementy niestety zabrakło. Pomimo zapewnień nie otrzymałam jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Uważam to za brak szacunku oraz nieprofesjonalizm. Przyznam, ze z podobna sytuacja zetknęłam się poraz pierwszy.

bez odpowiedzi
@Zawiedziona

ma podobne doświadczenie, brak odpowiedzi po 2 etapach rekrutacji

Weronika
@bez odpowiedzi

@bez odpowiedzi Przykro mi. Jaki czas oczekiwania na odpowiedź podał rekruter podczas rozmowy? A dowiedziałeś się czegoś na temat warunków pracy? Będę wdzięczna za odp.

rekrut
@Zawiedziona

dokladnie, brak jakiejkolwiek odpowiedzi zwrotnej a i kontakt w samym procesie bardzo utrudniony. Zero szacunku do kandydata i jego czasu.

@rekrut

rektutacje prowadzą chyba Panie z HR w Wrocławia takie mam wrażenie że nie ma dedykowanej osoby z Wawy. pewnie stąd tak to wygląda. niemniej jednak opinie o pracodawcy chyba ok

anonymous

prośba o informacje dot pracy w Warszawie

natura
@anonymous

NIE POLECAM

@natura

Natura dzięki za info a moge prosić o dodatkowe info. Co jest do kitu? dzięki za każde info

@anonymous

Ja również chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w tej firmie. Przede wszystkim podstawowym dla mnie pytaniem jest to, ile można zarobić? Z góry dzięki za informacje.

Pablo
@Aleksander

To zależy na jakim stanowisku. Doprecyzuj co Cię interesuje.

@Pablo

ile można zarobić to mogę się sama dowiedzieć na rozmowie:) ja aplikowałam na stanowisko w biurze na Osmanskiej. mnie interesuje to czego nie dowie się na rozmowie czyli kultura w biurze, czy jest oczekiwania pracy po godzinach, jacy ludzie atmosfera itp.

@natura

A coś więcej? Nie polecasz, ale z jakich poszczególnych powodów nie warto wg. Ciebie pracować w Smith & Nephew? Napisz proszę o tym. Dzięki

Bartek

@Niezadowolony pracownik Gdyby tak było to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!!!!

natura
@Bartek

A ma? I czy to opinia " z głowy" czy na podstawie wiedzy wyniesionej z pracy w tej firmie?

Nie polecam

Nie polecam! W firmie panuje w wielu oddziałam kolesiostwo, układziki, mobbing. Brak wsparcia menadżerów, którzy przymykają oko na chore sytuacje, bo liczy się 'target'. Wszechobecne (usunięte przez administratora) głupie teksty i podkładanie świń.

@Nie polecam

Zarzut mobbingu to poważne oskarżenie. Jednak tego typu określenie nie powinno pozostać bez uzasadnienia. Mógłbyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą Twój wpis? Mam nadzieję, że zechcesz uzasadnić tak poważny zarzut.

dd

jakie klimaty w customer care? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Smith & Nephew Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Smith & Nephew Sp. z o.o.