Adres: Al.Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa

Opinie o PZU S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

dzek
Nazwa działu: Handlowy

Od co najmniej 70 dni PZU SA nie jest w stanie zakonczyc zgloszonej szkody , tylko dlatego ze odpowiedzialna pracownica za wyjasnienie tej szkody okazala sie osoba nie kompetentna , lekcewazaca mnie , wrecz klamliwa. Wszelkie dowody w zasobach PZU SA i moich. Mimo prob zero reakcji , jak juz to nadal matacza, pisza o nastepnych wymyslonych terminach itp. . Tak nieuczciwego ubezpieczyciela jakim okazal sie PZU SA , z reka na sercu nie polecam .

mm99

Brak informacji o stanie rekrutacji pomimo prób kontaktu (sms i tel). Myślę, że kultura wymaga tego, aby w końcu kandydat otrzymał informację zwrotną o stanie rekrutacji. Czas na trochę kultury w polskim HR. Opinia dotyczy PZU S.A. - Zespół Wsparcia Sprzedaży w Poznaniu - HR Anna Sz. Stanowisko: Organizator Sprzedaży Agencyjnej.

Tak6Nie1
zuza4
@mm99

Różne są opinie, ja akurat dostałam informację

Dawid
@zuza4

Skoro dostałaś informację, to mogłabyś napisać, czy udało Ci się dostać do pracy w PZU? Mam nadzieję, że tak wtedy mogłabyś napisać, jak wyglądały Twoje pierwsze dni pracy w nowym miejscu.

Tak3Nie8
Ja też słyszałam

Podobno nie tylko picie

Tak11Nie1
lider
@Ja też słyszałam

no mialam z nim szkolenie z tym gościem co został liderem i cały czas sugerował że chce dostać whiski za szkolenie. bylo to dziwne

Tak13Nie
Czumm
@lider

Chyba jest dosyć młody to pije, tylko umiar trzeba mieć

:P

rekrutacja tam to jeden wielki śmiech na sali. Najpierw po teście o dyspozycyjnosc pytają, później dostajesz wiadomość że jednak nie. Niczego konkretnego sie nie dowiesz, gdzie błąd popełniłeś.

Dawid
@:P

Widzę, że nie jesteś zadowolony z procesu rekrutacyjnego do pracy w PZU. Mógłbyś napisać, jak dokładnie wyglądała w Twoim przypadku rozmowa kwalifikacyjna? Widzę, że brałeś udział w teście przygotowanym przez pracodawcę. Nie ukrywam, że zaciekawiło mnie to, jak on wyglądał, dlatego chciałem prosić Cię o pomoc.

:p
@Dawid

wolę nie podawać swoich danych. Przeszedłem rozmowę kwalifikacyjną, wziąłem udział w szkoleniu i na odsłuchach też byłem. Dobrze mi szło, napisałem test i o dziwo pozwolili z materiałów korzystać, tak też zrobiłem. Test praktyczny przeszedłem, nie mieli żadnych zastrzeżeń. Po teście zapytano mnie o dyspozycyjność. To napisałem kiedy konkretnie, zgodnie z ogłoszeniem ,na który aplikowałem (wymagali godzin popołudniowych i weekendów). Tak napisałem i dostałem odp 3 dni później że jednak nie. Niby niewiele zabrakło, ale co konkretnie to zero informacji. Więc jeżeli ktoś lubi tracić czas albo komuś się nudzi, to smiało. A jeśli ktoś jest poważny - odradzam

Tak6Nie

Tak14Nie10
Rafał

Na szczęście już tam nie pracuję

Tak10Nie2
Paulina

Ja też jestem młoda i co ? Zawsze w każdej firmie potrzebne są zmiany. Nikt nic nie chce " psuć od środka" tylko ulepszac. Każda decyzja jest kilkukrotnie przemyślana omawiana przez grono fachowcow. Każdy wybór personalny jest potwierdzony szeregiem osiągnięć danej osoby. Jest oceniany również pełny kunszt, wiedza i oddanie się dla pracodawcy. Zachęcam do spróbowania swoich sił w kolejnych rekrutacjach, bo warto. Koordynatorem, czy Liderem nie zostaje się z przypadku, a jest to specjalnie wyselekcjonowana wybitna jednostka .

Tak8Nie16
Loooool
@Paulina

Ty tak serio? XD Wyselekcjonowana, osiągnięcia, przemyślany wybór, fachowcy, osiągnięcia. Kurde to strona dotyczy pzu? A jest, faktycznie. Dziwne. Kisne ze śmiechu

Tak11Nie3
tenteges
@Loooool

Najpierw się pisać naucz za nim jakiekolwiek opinie zaczniesz umieszczać w internecie ;) Klasyczny płacz niespełnionego zawodowo nieroba, któremu najlepiej płacić za nic nierobienie, tak byłoby najlepiej co? ;)

Tak5Nie10
Mariusz
@tenteges

Jeżeli uważasz osoby wspomniane wyżej za przodowników pracy to ewidentne Ty jesteś nierobem, który ciągnie hajs za nic ;)

Tak4Nie6
za nic
@Mariusz

Czyli zatrudniają tam i płacą za nic nierobienie? Świetna firma. Ktoś kto zarządza i zatrudnia i płaci to dziwny człowiek. Teraz to obraziłeś osoby zarządzające.

Tak6Nie3
@za nic

Póki trwa sezon ogórkowy to w godzinach z najmniejszym zapotrzebowaniem praktycznie płacą za nic nie robienie.Ale to tylko do czasu.Idzie jesień i znowu na pałubickiego będzie cyrk, wróci Lublin i Łódź, wrócą kolejki na 30 osób i płacz liderów by więcej dobierać bo premii nie dostaną.

Tak10Nie
Paulina
@Aksjomat

Zatrudniliśmy ponad 450 osób na doskonałych warunkach placowych. Dział HR wyselekcjonował najlepszych z kilkudziesięciu tysięcy rekrutujących. Każdy ma swój rozum i wie, że na tak doskonałych warunkach placowych ciężko, gdziekolwiek znaleźć pracę. Wspaniałe współpracujący dział szkoleń z działem HR robi co może, aby dobrać do firmy jednostkę wybitną. Do tego przejrzysta ścieżka kariery można przejść z umowy zlecenie na umowę o pracę, bardzo szybko awansować podpierając się dobrymi wynikami z Doradcy na Starszego Doradcę, a następnie Młodszy Specjalista, Starszy Specjalista, Młodszy Trener, Starszy Trener , czy nawet Ekspert, Lider, Koordynator, Manager i to wszystko wiąże się z bardzo dużym skokiem wynagrodzenia, czy benefitow takich jak karta sport, opieka medyczna, owocowe środy, czy wczasy pod grusza. Czy za ten mało się u nas dzieje, słabo się dba o pracowników ? Wszystkich chętnych zachęcam do składania CV, a na pewno nikogo nie odrzucimy .

TakNie23
Bartek
Nazwa działu: Produkcja
@Paulina

To czemu straciliście cały pion firmy dbający o jakość? Czemu ZNOWU jest rekrutacja do operacyjnych? Czyżby nikt nie chciał pracować na tak wspaniałych warunkach? Wszyscy się śmieją z decyzji kierownictwa, każda kolejna głupsza od poprzedniej - tak jak wybór na lidera człowieka któremu sodówa uderzyła do głowy zanim jeszcze dostał stanowisko. Dziwne, że jest kolejną osobą, która zna się prywatnie z ludźmi wyżej i dostaje awans. Takie to wszystko "profesjonalne".

Tak36Nie
@Bartek

Po co odpisujesz trollowi, dajecie się baitować raz za razem.

Tak6Nie1
Hshdnx
@Bartek

To jest prawdziwy lider za dychę i dropsa -.-

A.

Witam. Pracuję w tej firmie 6 miesięcy na infolinii w Warszawie. Obsługuje połączenia przychodzące w sprawie kart aptecznych/lekowych , Ik i grupówek. Pozwólcie bez hejtu że ujawnie co mi się nie podoba : * zmienna lokalizacja miejsca pracy - potrafią przesadzić Cię wiele razy albo usadzić na pufie * wpisujesz się w grafik a i tak Cię tam nie ma * w razie jakiej kolwiek sprawy - komunikuj się mailowo * ludzie kradną co popadnie nawet gumki od słuchawek * wieczna rotacja i anonimowośc * szkolenia które są często bezsensowne * przerwy na maila * leaderzy wiecznie gdzieś łażą * Koordynator wiecznie nosem w tabelkach * wsparcie musi też prowadzić rozmowy i pomagać równocześnie * ze stawki podstawowej ścinają kase za najmniejszy błąd * nacisk na leady i głupie ankiety * masakryczna częstotliwość połączeń * leaderzy często sami nie znają odpowiedzi * wieczne przełączanie ludzi * przetrzymywanie ich na linii.

Magdalena
@A.

Wymieniasz wiele negatywnych aspektów pracy w PZU, a czy jest też coś, co Ci się podoba? W przeciągu 6 miesięcy można już dość dobrze poznać firmę. Wspominasz o szkoleniach, dlaczego sądzisz, że nie mają one sensu? Chętnie dowiem się też, czy są to szkolenia wyjazdowe, czy może wewnętrzne.

A.
@Magdalena

Przecież jest napisane że chodzi o negatywy. Jedyny pozytyw : ludzie , chociaż większość i tak już odeszła. Szkolenia na miejscu z których nic się nie wynosi i wszystkiego uczą dopiero odsłuchy.

TakNie

Pracowałem w tej firmie ponad pół roku,praca dodatkowa mogłem dostosować swój grafik do obecnej pracy.Szczerze to bardzo nie polecam tej firmy to jeden wielki cyrk komputery z epoki kamienia łupanego slùchawki połamane,kable poskrecane na taśme wszystko sie klei i lepi nie wspomne o rozwalonych krzesłach.Takiej rotacji jak tam nie widziałem jeszcze nigdzie masakra w ciagu mojej pracy przewinelo sie lekko 120 osób a zostalo moze z 10,zarobki śmieszne jak na taką firmę ludzie jak ludzie ogólnie mili ale większośc tam to włazidupy tacy tam mają dużo godzin przesiedzianych przy Netflixie wyższe stawki i nie widzi się ich opierdzielania.Praca dodatkowa bądź gdy pracujesz jako student ok ale nie na stałe kokosów nie zarobisz chyba że masz 300godz.????Podrawiam Madzie liderke????Odział Konstruktorska????

Tak6Nie

Pracuję od 10 lat. Rozwijam się. Twierdzenia, jakoby ścieżka rozwoju/awansu była po znajomościach/rodzinie/nepotyzmie są absurdem. Nie mam nikogo takiego w tej firmie a rozwijam się zawodowo, awansowałem wielokrotnie i zarobki również. Jeśli awans jest dla Ciebie nagrodą za zwykłe, standardowe czynności zgodnie z wymaganymi na stanowisku jakie zajmujesz, bez inicjatywy własnej, zaangażowania i pomysłów, elastyczności ale również doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji to gratuluję pomysły wystawiania złych opinii na temat swojego pracodawcy... Polecam wyjść z inicjatywą, wykazać się trochę, szkolić się i z chęcią podejmować się dodatkowych zadań a na pewno zostaniecie zauważeni. Lubię atmosferę w PZU S.A. za: Zespół składa się z profesjonalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Tak9Nie18
PIETRO 1 I 2 W CZUM
@Pracownik

NIE WIEM JAK JEST W PZU S A ALE W PZU ZDROWIE W GDANSKU TO KATAKLIZM. UCIEKAC I OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM. oSZUKUJĄ, OBIECUJĄ A W RZECZYWISTOSCI TO PRACOWNIK WIDZI JEDNE WIELKIE ZEROOOO. UCIEKAC I OSTRZEGAC INNYCH. LUDZIE UCIEKAJA MASOWO I JAK KTOS PLANUJE PRACE TO NIECH SIE ZASTANOWI DLACZEGO CALY CZAS TAM ZATRUDNIAJA. CIAGLE BRAKUJE LUDZI. WYSTARCZY POMYSLEC I ROZWIAZANIE NASUWA SIE SAMO. MADRY TAM PRACOWAC NIE PRZYJDZIE. JA NA SZCZESCIE UCIEKAM.

Tak34Nie3
@PIETRO 1 I 2 W CZUM

Może w ogóle niech zamkną to PZU najlepiej ???? będzie święty spokój przynajmniej

Tak18Nie
Arkadiusz Arkadiusz
@Pracownik

Żałosny stażysto z działu social media, nie uratujesz profilu tej firmy. Nie kłam w żywe oczy bo każdy widzi, że ktoś Ci kazał coś tu napisać żeby był chociaż JEDEN dobry komentarz. Każdy kto pracuje w PZU wie jak jest, a jest TRAGICZNIE! Ta firma zniszczyła mi psychikę. Lepiej zamiatać chodniki niż pracować w PZU!!!

Tak24Nie1
Arew
@Arkadiusz Arkadiusz

Pzu dzieli pracowników. Niektórzy zarabiają grosze. Inni ~jak tu ktoś pisze~po 4-5 tys (chodzi tu o doradców klienta w oddziałach). Nie pojmuje jak pzu może tak dzielić ludzi.

Tak9Nie
Miso
@Pracownik

Większej bzdury nie czytałam już dawno. Ciekawe, co Tobie obiecali za wystawienie takiej opinii. Wszyscy pracujący w PZU doświadczyli przede wszystkim (usunięte przez administratora), nie wspominając o wynajdowaniu reklamacji wewnętrznych. Nie do pomyślenia, żeby swoi "rąbali" reklamację swoim i to z przed 8,9 miesięcy. To jest szukanie oszczędności na pracownikach a tak bardziej dosadnie nazywa się takie działania WYZYSKIEM

Tak10Nie1
Grzegorz
@Arew

Co Ty piszesz o zarobkach rzędu 4-5 tyś zł w oddziałach... pracowałem w oddziale ba stanowisku doradca klienta i wypłata wynosi 3000 brutto co na rękę jest 2156 zł więc (usunięte przez administratora) farmazonów, PZU to dno jeśli chodzi o wynagrodzenie a obowiązków z dnia na dzień coraz więcej, marnej jakości produkty i wyzysk klientów takie jest właśnie dzisiejsze PZU które żeruje na naiwności klientów bo jest tak dkugo już na rynku więc nie boi się nagłego spadku zysków.

Tak16Nie1
Anew
@Grzegorz

A kiedy pracowałeś? Pewnie z kilka lat temu. Teraz doradcy, jeśli chodzi o wypłatę, mają cudownie. Czwórka z przodu jest co miesiąc. Do tego dodatki. Ich to traktują jak ludzi. Tu ktoś w komentarzu dobrze napisał. PZU traktuje ludzi jakby byli lepszego i gorszego sortu. Fujj

Tak2Nie2
mistrzunio665@interia.pl
@Anew

Nie pracowałem kilka lat temu tylko przełom 2017/2018, więc doskonale wiem jakie sa zarobki i jak wygląda ta praca. Jestem młodym człowiekiem i nie pracowałem kilka lat temu :D::D:DD lol Co mogę powiedzieć PZU wykorzystuje znaną przez lata markę co odbija się na klientach produkty pzu to często ściema obarczona wieloma OWU... Dużo by pisać. Macie jakieś pytania odpisze z chęcią

Ostus
@mistrzunio665@interia.pl

Normy nie wyrabialeś, to i nie zarobileś. Jak pracownicy normę wyrabiają, to już zwalniać się nie chcą z pzu

Tak4Nie1
johoho5
@Pracownik

fakt 3000 tys. brutto na specjalistycznym stanowisku, gdzie tak naprowdę pracujesz jak wół, to raczej nie jest szczyt marzeń, faktycznie jest niezły socjal oprócz tego, ale jak na taką firmę, to i tak szału nie ma, trzeba nieźle sie nagimnastykowac żeby wskoczyć na etat, a praca na infolinii, porażka, takie zarobki i stres, że lepiej ulice zamiatać, współczuję obecnym pracownikom, a i żeby tych rekruterów i szkolących pokarało,(usunięte przez administratora) wciskających kit jak to jest wspaniale, musza zatrudnić na zlecenie i utrzymać jak najwiecej osób, żeby dostać premie, ale żeby tak łgać za jakieś marne grosze....karygodne, pozdrawiam... była pracownica

johoho5
@Pracownik

dajcie sobie spokój z tą firmą ,(usunięte przez administratora) stresująca praca, a zarobisz mniej niz sprzątaczka, czy kasjerka w markecie

Tak4Nie1

Były pracownik pzu
@Ostus

Kochany/a ja tu mówię o podstawie jaka jest czyli Twój pewnie a nie to co może być jak zrobisz plan sprzedażowy. 3000 brutto To kpina, plany wykonywalem ale premia sprzedażowe jest wypłacona co kwartał nie co miesiąc jak pensja podstawowa. Aby wykonać plany sprzedażowe trzeba się nie źle nagimnastykowac. Nie polecam tej firmy ani pracownikom ani klientom.

@johoho5

Zarabiam wielokrotnie więcej w tej firmie.

Tak1Nie3
Przemysław
@Pracownik

Możesz nieco więcej napisać na temat wynagrodzeń w firmie PZU? Brakuje rzetelnych informacji na ten temat, dlatego liczę na to, że będziesz mógł coś napisać. Patrząc z poziomu nowo zatrudnionego pracownika, jak myślisz, na jaką podstawę można liczyć? Czy wraz z upływem czasu od zatrudnienia rośnie również wynagrodzenie? Zachęcam do podzielenia się swoją wiedzą.

wypłata
Nazwa działu: Produkcja
@Przemysław

masz 15 zl brutto na zleceniu i tak jest od początku CZUM. na więcej nie licz bo i tak utną. myślisz że masz wyzszą stawkę a tu reklamacja wewnętrzna. 15 ZŁOTYCH BRUTTO. i tyle. ZLECENIE

Tak4Nie3

@Nick

Dlaczego nie przejdzie ie, jako doradcy w oddziałach pzu? Tam zarabiają wielkie pieniądze. Albo domagajcie się podwyżek. To niesamowite, jak pzu potrafi traktować pracowników, jeżeli chodzi o finanse. Jednym wypłata po 4 - 5 tys. na rękę a innym ochłapy. Wstyd!!!

@Arkadiusz Arkadiusz

Dlaczego nie przejdziecie do Oddziałów pzu życie i majątek. Tam wypłaty to 4 - 5 tys na rękę plus premie itp. Tak pzu traktuje ludzi. Wstyd!

@Grzegorz

Trzeba było popracować dłużej. Teraz zarobki są kolosalne. Tylko doradcy pzu w oddziałach tyle zarabiają. Inni tam się nie liczą. Na rękę biorą kupę kasy.

Hehk
@mistrzunio665@interia.pl

To bardzo dziwne. Widocznie nie wyrabiales planów. Znam placówkę, gdzie zarabiają duże pieniądze. I tak naprawdę nie podoba mi się to. Jedni dostają grosze a inni plawoa się w luksusie.

TakNie4
Hehk
@mistrzunio665@interia.pl

Oddziały pzu najlepiej zarabiają. Dużo premii i bardzo dobre wypłaty. A Wy tu siedzicie i płacze ie, zamiast cos działać w sprawie podwyżek

Arkadiusz Arkadiusz
@Arkadiusz Arkadiusz

Ty tak tu do mnie piszesz.? Kolego, ja tu nie pisze po to, żeby wychwalac pzu. Ja tu piszę po to, żeby każdy, kto to czyta, wiedział, jak pzu traktuje ludzi tam pracujących. Doradcy pzu w oddziałach maja co chwilę jakieś premię. Wypłaty u nich to rząd 4 - 5 tys na rękę. Więc pytam się. Jak można tak traktować nierówno pracowników pzu. Totalna porażka i rzenada. Wstyd, jeszcze raz wstyd

Konkurencja
@Pracownik

Nie pracuje w tej korpo ale po twojej wypowiedzi wodzie że Ty na pewno tak i to na dość wysokim stanowisku twoja wypowiedź świadczy o tym iż jesteś osobą o której pisano u góry. Pochwal się od jakiego stanowisko startowała i na jakim teraz jesteś w jakim czasie to osiegneles. I pamiętaj nie jesteś w pracy wszyscy wiedzą że chodzi o PZU s.a i nie trzeba o tym pisac

Jedynka
@Były pracownik pzu

Jeśli twierdzisz, że wypłata wraz z premią kwaryalną, która wynosi na rękę 7 tys to mało, to dziwne.

@Arew

Mam pytanie. Czy są tu na forum inkasenci PZU centrum operacji? Proszę o odpowiedź.

Tak, są

Dziękuję

@Anonimowo

Witam inkssenta pzu. Mam pytanie. Czy dobrze wychodzisz z wynagrodzeniem jako kasjer.? Czy podoba Ci się system płacy i umowy, jaką nam stworzyło pzu?

@Inka

Oczywiście, że wychodzę dobrze. Kasuję ile wlezie. System płacy i umowy jest do przyjęcia

Tak2Nie4
@Anonimowo

Czyli nie tylko mi te warunki odpowiadają

@Inka

Znam wiele osób, które są zadowolone

Tak1Nie3
@Anonimowo

Umowa na zlecenie też Ci odpowiada?

Z czego zadowolone?

@Anonimowo

Naprawdę umowa na zlecenie Ci odpowiada.? To żałosne, co piszesz. Albo po prostu nie jesteś inkasentem pzu.

@Anonimowo

Dlaczego ma mi nie odpowiadać?

@Anonimowo

Czyż umowa zlecenie, nie jest umową śmieciową? Uważasz,że tak poważna firma, jaką jest pzu powinna dawać pracownikowi umowę na zlecenie? Moim zdaniem to zenada

pracuje w czum
@Anonimowo

racja. sama mam umowe zlecenie w czum. chciałam umowe o prace ale nie daja. podobno od poczatku roku nikomu nie dali umowy o prace tylko zlecenie. a zachecali ze dostane. klamali. nikt nie dostanie. zatrudniaja same zleceniowki wiec ta firma wyglada bardzo slabo. pracuje jeszcze ale od wrzesnia moja pociecha idzie do szkoly to odejde bo nie warto. Pracujesz ciezko cały miesiąc a przy rozliczeniu 15 zl bo lider tak chce. nie łudzcie się że zarobicie więcej. 90% konsultantów zarabia najniższe stawki

Nowa

Czytam opinie i jestem przerażona. Zostałam przyjęta na specjalistyczne stanowisko w oddziale. Zapowiedziano mi 3 tyg szkoleń w Warszawie. Czy ktoś z Was tam byl, może coś więcej powiedzieć?

Anonimowo

Znowu rekrutacja do pzu zdrowie w warszawie na sluchawke. Ktoś wie ocb? Zamykaja w gdansku??? Nie wiem czy musze szukac nowej pracy (chociaz i tak musze bo tu jest porazka)

Tak6Nie4
@Anonimowo

Cześć, Gdańsk nie będzie zamykany :). Rekrutacja dotyczy dwóch wolnych miejsc w naszym warszawskim zespole. W razie wątpliwości zapraszam do mnie, chętnie odpowiem :). Pozdrawiam, Aleksandra Kwapisiewicz

Tak12Nie8

A gdzie siedzisz?

Na drugim piętrze obok salki pediatria. Zespół HR Do zobaczenia :). Ola

Tak5Nie5
@Aleksandra Kwapisiewicz

Pracuję od niedawna. A kim jesteś?

Tak12Nie8
Marta A
@Aleksandra Kwapisiewicz

Bardzo bym chciała z Tobą porozmawiac, ponieważ moja liderką ucieka od odpowiedzi na moje pytania, ale boje się, bo tam siedzi ten koleś. Czy można napisać do Ciebie i spotkać się dyskretnie ?

@Marta A

Zapraszam do kontaktu bezpośredniego przez skype lub czumpedię :). Pozdrawiam, Aleksandra Kwapisiewicz

Tak3Nie1
Kuluary

Wszyscy się zastanawiają czy chodzi o którego Łukasza chodzi bo mamy 2 Łukaszow z nazwiskiem rozpoczynającym się na literę C :(

@Kuluary

Pewnie chodziło o (usunięte przez administratora).Ten pierwszy raczej bardziej daje się we znaki :)

Monika
@Aksjomat

Odczep się od tego na Co. To jest bóstwo moich westchnien. Chodzi tu o tego na Ch, bo podobno to on namówił dyrektora, żeby osoby UP niedostatku w tym roku nie dostaną wczasów pod gruszą. Tu właśnie chodzi o to. Zakończmy temat. Ja jestem UZ, więc mi nie zależy

Tak2Nie2
Mati
@Monika

Ten mały to jest wredna (usunięte przez administratora) Widać jak z góry traktuje konsultantów jakby nie wiadomo kim był. Pajac.

Rekrutacja

Zdecydowanie nie polecam bo ta cała rekrutacja w tej firmie to jakiś żart w kiepskim wykonaniu. Biorą połowę osób całkiem świeżych a drugą połowę osób które już kiedyś odrzucili. Tych drugich torturują niczym psa potrąconego przez samochód (w ciężkim stanie) dając za każdym razem obietnice ze może teraz się uda. Każdy wie ze w rektutacji zostają wyłonione osoby startujące pierwszy raz. Spójrzcie na historyczne wybory. Jedyną szansą jest bezpośredni wybór poza rekrutacją bo wyższa kadra ma taką ochotę (usunięte przez administratora)Jeśli już startowaliście to polecam wam Feedback. Tam usłyszycie cudowne tekstu w stylu: „jest cię za mało w tobie”, ”boisz się ludzi”, „musisz się rozwijać i próbować bo za 5 lat może się uda”, „nie od razu Rzym zbudowano” Bla bla bla. (usunięte przez administratora)Ja już nie startuje i osobom które to przykre doświadczenie mają za sobą polecam to samo bo szkoda naszego czasu.

żenada
@Rekrutacja

Ja jeszcze dodam od siebie, że perfidnie kłamią na temat rekrutacji. Aplikowałem na jeden, niby dobrze napisałem test a kilka dni później na portalu jednym pojawia sie ogłoszenie o pracę, to samo na które aplikowałem. Nie wiem czy to jest śmieszne czy żałosne.

Czum_operacje

Nie zajmujemy się osobą niegodna zainteresowania. Czy ktoś mógłby wreszcie powiedzieć o którego Łukasza tu chodzi i dlaczego jest jaki jest ? Myśleliśmy, że to ten od nas, ale literka C do Jego nazwiska nie pasuje.

Twn wyaoki :)

Zawracanie gitary

Jakis czas temu się rekrutowałem do centrali na Konstruktorskiej i powiem ze to strata mojego czasu. Mimo, ze dobrze mi test poszedł i teoretyczny i praktyczny to mnie nie przyjeli. Na odsluchach łapałem 3/4 rzeczy i nie rozumiem jednej rzeczy. Po jakiego ch%#¥ zapraszaja np 8 osob na szkolenia, skoro na projekcie jak sie okazuje po rekrutacji, że sa 4 miejsca wolne?? Jesli zapraszaja 8 to powinno byc teoretycznie dla kazdego, kto dobrze zda test koncowy. Żenada z Waszej strony na prawde, i w ten sposob tracicie ludzi z potencjałem.

*confident

CZUM pytanie Jedno pytanie do Narzekających, coś musi być jednak w tej firmie, że dalej w niej pracujecie ?

Tak2Nie3
@*confident

kabaret a ten w czum to darmowy :D

nick
@odpowiedz

maś na mysli fakt, że tacy słabi konsultanci i umawiają ludzi z Karakowa na wizyty u lekarza w Warszawie - czy co określasz jako kabaret ?

Rekrutacja do zwm

Czy ktoś wie kiedy w końcu ruszy ta rekrutacja do nowego wsparcia?? Oni juz prxecie nie robos nic wkoro polis nawet nie sprawdzaja juz. Za takie pieniadze jak oni dostawali to az sie dziwie ze im odbilo. Prawie nic nie robili a wyplaty kilka tusi jak liderzy orawie. Moze w koncu zwykli pracownicy ktorzy charuja jus poltorej roku w koncu dostana podwyzki i brdziemy rowni w koncu. W kuliarach nawed gadali ze za te ich pieniadE to w ooncu kaDy dostanie podwyzke tulko cierpliwosci jeszcze troche trzeba. Budrzet sie juz tobi na przyszly rok. Jak ktos cos wie to dajcie znac co tam trzeba powiedziec zeby sie dostac i tez tak „pomagac” doradca :)

Tak2Nie5
Syzyf
@Rekrutacja do zwm

Jak już dostaniesz tę podwyżkę, to proszę zainwestować w słownik.

Tak14Nie
Koczkodan
@Rekrutacja do zwm

he 2800-3000 to faktycznie kilka tys blagam niech ktoś wezmie ta osobę do zwm chce zobaczyć jak szybko zmieni zdanie.

Prezes

Tak sobie od jakiegoś czasu przeglądam te wpisy i sobie mysle, że chyba wam drodzy państwo się coś pomyliło. Z tego co przeanalizowałem to toczy się jakaś przepychanka między pracownikami, a szefostwem jednej ze spółek PZU co jest niedopuszczalnr, bo widać jaka jest w firmie przepaść między jedną grupa, a drugą, oraz widać jak siebie na wzajem nie rozumieją tak jak nie rozumieją tego, że PZU Zdrowie ma siedzibę przy ulicy Konstruktorskiej w Warszawie, a to forum jeżeli można to tak nazwać jest poświęcone PZU S.A z siedzibą przy Jana Pawła w Warszawie. Stwierdzam, że równie dobrze te nierówne dialogi możecie prowadzić na forach TUR Warta, Ergo Hestia, czy nawet Tauron S.A z siedzibą w Krakowie. Sprobujcie, bo i tak weszliście z butami w inną firmę. Ja polecam na początku forum Ergo, bo zdaje się, że firma jest w waszym mieście. Pozdrowienia z Warszawy.

Tak1Nie7
Gdanszczanin
@Prezes

A gdansk to co?? Główne call center Pzu zdrowie jest wlasnie w gdansku

Tak3Nie1
Biedak z PZU

Najbardziej kuriozalne jest to ,że większość tych opinii piszą albo osoby, które zostały stąd wyrzucone albo cudem (poprzez głupotę byłych pracowników) dowiedziały się o wewnętrznych procedurach. Jakim prawem ktokolwiek wchodzi w życie prywatne osób tu pracujących i sugeruje, że nikt nic nie widział, śmierdzi biedą etc? Zapewne osoba to pisząca właśnie biega gdzieś w sklepie za kasą i bluzga, bo ktoś wielkiego Pana nie umówił albo stąd wyleciał. Daruj sobie żałosny człowieku tego typu komentarze, bo słoma Ci z butów wychodzi jakim Panem nie jesteś a sam prosecco na (usunięte przez administratora) widziałeś albo na półkach w sklepie. Idę się zapchać schabowym za 8 zł, nie pozdrawiam CEBULO.

Tak4Nie8
gdzie koordynator?
@Biedak z PZU

Gdziejest koordynator od jakosci. Usłyszałam dzis w pracy że odszedl bo firma upada.

Tak10Nie
Ania
@Biedak z PZU

No właśnie Panie Wojtku, czemu Pan zasiada na swym byłym stanowisku degradacja nastąpiła ? Finansowa też, czy dalej Pan na umowie ma 10 z przodu ? Pani Olu, Panie Przemku jak to jest jak firma pożegnała się z koordynatorem Grzegorzem, Pauliną, czy szefem Marcinem jeszcze dobrze nie zdążyli wyjść z windy, a mail na xzum_wszyscy był wysłany, a gdy bardzo dobry i szanowany koordynator odszedł, bo znieść nie mógł panującej sytuacji to jest cisza ? Panie Wojtku jak to jest Pan będzie teraz kierownikiem ZWM, których od lipca miało nie być, a są ? Jedna z Liderek wypowiadała się, że jest budowany nowy zespół, a ja chciałabym być w nim. Czemu nie ma konkretnych informacji, czemu wszystko jest robione po cichu, czy czegoś Państwo się boją, czy ów Lider, który się tu wychwala, że jest najmądrzejszy zostanie Liderem ZWM ? Kto uważa, że władza boi się prawdy łapka w górę.

Tak21Nie1
Testo Viron

Możecie nalać konsultantowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Konsultant wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie konsulrantowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie konsultantowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje PZU. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi doradcami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i chu***ej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać zycia. Na widok dobrego ubezpieczenia byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Przedstawiaja mu swoj pakiet ubezpieczeniowy. Kiedy chłopak go nie pochwali, albo nie zaproponuje lepszego, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do firm ubezpieczeniowych.

Tak11Nie6

Garry!

True dat

Malcolm
Nazwa działu: Marketing
@Testo Viron

Te TESTO VIRON. W cywilizowanej Japonii żaden klient nie czeka na infolinii ponad 3 godzin, aby holownika zamówić do wypadku, 6 godziny na infolinii PZU Życie aby uzyskać informację dotyczącej prowadzonej sprawy, bo na moje.pzu żadnej reakcji. Nie porównuj kultury pracy w Japonii z Konstruktorską i jej posklejanymi na taśmę słuchawkami, rozwalonymi krzesłami na trzech kółkach, wiecznie padającym systemem Everest, smrodem w WC, etc. Może jak to napisałeś, konsulrant ( kto to jest ) trufli nie łyka, Chivas Regal nie wącha, ale stylistycznie poprawnie potrafi się wysłowić. Obawiam się, że twoje kubki smakowe bardziej do pasztetowej i Cafe d’Or są przyzwyczajone niż do Dom Pérignon bo ty nawet tego poprawnie nie potrafisz skopiować ze strony internetowej. A potrafisz prostaczku rozróżnić : Whisky od Whiskey i Bourbona? Bo chyba tak jak z Dom Pérignon znowu wiochą od Ciebie powiało.

Tak12Nie1
Konsultant
@Testo Viron

Panie, ale schabowe to dobry obiad, taki Polski i smaczny :D

Lider

Dzień dobry, Jestem Liderem jednej z grup w CZUM Gdańsk, ale jakiej, oraz swej płci nie podam, bo się po prostu boję, boję się wytykania palcami i odgadywania, bądź rzucania obelg w moją lub mojej grupy stronę tak jak to ma miejsce w stosunku do Zespołu Operacyjnego, czy Pomocy Doraźnej. Stwierdzenie tylko, że my Liderzy jesteśmy do dyspozycji waszej w każdej chwili, rozwiążemy wasze problemy od razu, nie obgadujemy was mili doradcy, do każdego mamy indywidualne podejście, aby nie mierzyć wszystkich jedną miarą, pomagamy wam również w sprawach merytorycznych nie kiedy lepiej niż Zespół Wsparcia Merytorycznego. My Liderzy jesteśmy dla was doradcy, a nie odwrotnie, bo bez was ta firma nie istnieje. Jeżeli chcecie się spotkać i pogadać oczywiście na przerwie prywatnej planowanej to zapraszam .

Tak1Nie24
leżę i płaczę xDDDDDDDDDDDDD
@Lider

Na przerwie prywatnej planowanej mają z tobą gadać o problemach w pracy? Chyba was tam wszystkich karmią psychotropami xDDDDDDD

Tak26Nie
Masakrycznie.
 Rekomendacja
@Lider

Przyjedź do Warszawy i podziałaj trochę :) szkoda, że Warszawa i Gdańsk zamiast razem grać do jednej bramki - działają przeciwko sobie.

Tak8Nie1
Źdźbło
@Lider

Weź się garbata nie kompromituj xDD

Tak8Nie
na fajce dużo się dowiesz
@Lider

a to czemu na fajce jak jestem to pewien lider z czum jak jest ze swoją dziewczyną zawsze na papierosie to obgadują wszystkich bo myślą że nikt nie słyszy bo nie są w budynku. Drogi liderze i jego dziewczyno czy narzeczono lepiej trochę opanujcie obgadywanie bo to wszystko słychać jak nadajecie na pracowników i innych liderów. na papierosie też są pracownicy CZUM.

Tak11Nie
Lider
@na fajce dużo się dowiesz

Po pierwsze to będę z wami rozmawiać w celu pomocy na planowanych przerwach prywatnych, a jak nie znacie panujących zasad to się nie odżywanie, bo, gdy dowiem się kto taki jest mądry to od razu dam reklamacje wewnętrzną. Zawsze wam pomogę według panujących zasad. Jestem dla was. Po drugie doradców od garbatych, skąd wiesz, że ja to ja ? Po trzecie nie palę i nie mam narzeczonej, więc mnie z kimś mylicie. U nas pracujemy dla zdrowia i powiem wam, że żaden lider nie pali swojej dziewczyny. W czym wam mogę pomóc ? Zapraszam wszystkich do podjęcia pracy w PZU, bo to doskonała praca

Tak2Nie7
Ty
@Lider

Ty ktosiu lepiej uważaj żeby przy nowej rekrutacji na lidera i ciebie nie wymienili ;) Wszyscy wiedzą że zwalniać to oni potrafią błyskawicznie i to na każdym szczeblu...

Tak5Nie1
@Ty

Nie boję się, ponieważ swoje obowiązki wykonuje należycie tak jak moja grupa. Nie pije, nie palę, znam procedury, mam szacunek w oczach koordynatorów, których również bardzo lubię. Dementuje wszystkie te negatywne wypowiedzi praca w PZU jest cool i da się tu zarobić za dobrze wykonywaną pracę. Szkolenia są prowadzone bardzo dobrze. Każdy Lider ma o wiele większą wiedzę nawet od ZWM po to, aby wam służyć pomocą, ale jeśli ktoś kręci to należy się mu reklamacja wewnętrzna

Tak1Nie8
Lol
@Lider

weź już skończ z tą kryptoreklamą. potem pewnie to pokażesz szanownemu kiero i będziesz mieć fory czy o co chodzi? może jesteś z rekrutacji? Człowieku ogarnij się. Każdy kto pracuje w CZUM wie jak jest a jest beznadziejnie. Tak jak się przyłożysz to trochę zarobisz ale nie jest to adekwatne do warunków pracy, atmosfery i tego że do konca nigdy nie wiesz ile w końcu dostaniesz. To jest praca dla biednych studentów którzy nie wiedzą jeszcze co są warci bo każdy inny będzie szukał innej pracy jak tylko ogarnie jaki tu jest (usunięte przez administratora) Taka jest moja opinia i twoja propaganda kij tu pomoże bo wszyscy siedzą i mają bekę z tego co piszesz. Aha i to że wymieniasz jako swoje zalety to że nie pijesz i nie palisz oraz masz szacunek u koordynatorów to wiele świadczy o kadrze liderskiej w CZUM XD NAJLEPSZE KWALIFIKACJE NIE PIJ NIE ĆPAJ I NIE PAL a no i podlizuj się pani P.Wo xD pzdr.

Tak9Nie1
@Lol

Kochanie dla mnie to jesteś do wewnętrznej reklamacji pierwszy, a do zwolnienia również, ponieważ jak można pracować w firmie, która Ci się nie podoba i robi Cię w balona, przecież jest mnóstwo innych zajęć lepiej przystosowanych do twoich potrzeb. Jeżeli chodzi o studentów to nie sądzę, że w zespole geriatria takiego znajdziesz, czy w pomocy doraznej. Jeżeli chodzi o koordynatorów to nie ma takiego jak P. Wobec, bo już dawno odeszła, a jest P. Wi, która jest bardzo dobrym fachowcem. Nie znasz procedur, nie znasz przełożonych należy Ci się wewnętrzna i wypowiedzenie. Pogadam z twoim liderem

Tak1Nie10
Wtetqyst
@Lol

Kolego Lolu nie wiem z której ery jesteś, chyba mezozoicznej, bo Pani o której piszesz już dawno tam nie ma.

TakNie3
Lol
@Lider

Śmieszysz mnie że chcesz zwalniać kogoś za pisanie anonimowo na social media. Nie ciesz się ja już znalazłem sobie nową pracę i już od jakiegoś czasu nie pracuje. ale mam kolegów w czumie więc jestem na bieżąco. Wszyscy szukają innej pracy. pzdr

Tak16Nie
@Lol

Pragnę podsumować Kilku twoje wypowiedzi. Mówisz, że praca jest dla biednych studentów, a twoi znajomi dalej pracują w czym ? Nie uważasz, że oprócz pracy, którą zmieniłeś nie powinieneś zmienić również znajomych, którzy są chyba glupi, no i biedni, bo pracują w czym ? Chyba, że lubisz być wywyższany i na lepszych warunkach w najbliższym gronie. Mówisz Kilku, że wiesz co się dzieje w czym, a nie wiesz jakich mamy koordynatorów. Bardzo dobrze, że odszedłeś, bo z twoją wiedzą merytoryczną byśmy za daleko nie dojechali. Dzięki (usunięte przez administratora)w której zapewne podkochuje się nie jeden pracownik bardzo szybko się rozpędzamy. Muszę również stanąć w obronie panny o drobiowym nazwisku. Co prawda wiedzy takiej jak my Liderzy nie ma, ale zawsze jakaś ma i wam pomoże. Zapraszam wszystkich chętnych do wysyłania CV zobaczycie jak jest u nas fajnie i kawa darmowa i gry konsola i wszystko

Tak1Nie8
Ulala
@Lider

Drogi liderze, niedługo będziesz miał okazję wykazać się swoją wiedzą merytoryczną jaką się chwalisz :)

Tak3Nie2
Pysk
@Ulala

Jak jest takie mądre to może się wykazać i przeszkolić nowe wsparcie jak już zostanie zrekrutowane. Szczerze powodzenia ale tak ogarnięta osoba jak ty na pewno da radę!

Protokoły mędrców czum
@leżę i płaczę xDDDDDDDDDDDDD

Psychotropy są oczywiście z recepty od dr (usunięte przez administratora)

Tak4Nie

Nie pozdrawiam Pani o drobiowym nazwisku wsparcia. Może warto przypomnieć sobie o tym że jesteś tam od pomagania?

Tak15Nie1
Wołgę
@Pracownik

Od bierdolta sie od niej, od naszego wsparcia i od niej!

Tak5Nie11
V

Jakie zarobki w Gdańsku? 170-180godzin w miesiącu da radę wyrobić?

Tak4Nie3
Kejt
@V

Tak. 15-21zl brutto w zależności od wyników.

Tak7Nie3
@Kejt

Średnio ile można zarobić?] da się wyżyć?

nie wyzyjesz
@V

bedziesz zaraciac najnizsza stawke bo reklamacje wewnetrzne bedziesz mial. liderzy innych grup szukaja reklamacji zawsze. jako dodatkowa praca ok. jako podstawowa i jedyna to nie.

Tak2Nie5
@nie wyzyjesz

Mimo przestrzegania zasad sa reklamację mimo to?

Tak3Nie6
Bick
@Kejt

Wstyd! Jeszcze raz wstyd!,!. Jak dacie się tak poniewierać! A doradcy pzu w oddziałach zarabiają na rękę po 4 - 5 tys.!. Kto tam jest odpowiedzialny za wasze wypłaty? Nie jest Wam wstyd ludzie Czumu? Dlaczego nie xopominacie się o podwyżki? Żenada

Lili

Ech. Czytając niektóre komentarze nie można się nie zgodzić, że z wieloma rzeczami jest duży problem. Jednak ciągle narzekanie na stawki jest naprawdę przesadzone. Odkąd pracuje w czum, nie miałam niższej stawki niż 17 brutto z uwzględnieniem nieszczęsnej reklamacji. Mam w grupie osoby, które nie schodza poniżej 21 brutto, bo wychodzą z założenia, że za mniej nie opłaca się robić. Jak dla mnie to kwestia tego czy komuś się chce ruszyć (usunięte przez administratora) i popracować czy nie. Nie roby z PZU totalnego piekła i kieratu. A zamiast narzekać to trzeba cisnąć górę o zmiany, dawać co chwila dobre pomysły, które usprawnia ten cyrk.

Tak6Nie6
Prawda i tylko prawda
@Lili

Widać że jesteś z czumu i jeszcze niedługo pracujesz w pzu. Powiem tak ja przez wiele lat próbowałem coś zmienić ale niższe kierownictwo jednym uchem słucha drugim wypuszcza, a dyrekcja ma w (usunięte przez administratora) i tylko patrza kogo opie...ić za wyniki. To jest szczera opinia wieloletniego pracownika (taką samą mają moi znajomi z pracy). w pzu się nic nie zmieni bo robią się na korpo ale niestety kierownictwo dalej ma podejście jak za PRL.

Tak8Nie3
Konrad
@Lili

O, chyba liderzy się odzywają incognito! :)

Lili
@Prawda i tylko prawda

Póki co stuknelo mi tutaj ponad półtora roku. Fakt to typowe korpo. O niektóre rzeczy trzeba cisnąć po kilka razy. Nie wspomnę, że liczą się też znajomości. I tego nie neguje. Mi chodziło tylko o stawki. Znam ludzi z wielu projektow i nie wygląda to tak, że ciśnie się 15 brutto co miesiąc. W tym wypadku to naprawdę przeginka.

Tak1Nie2
Ola W.

Koordynatorzy/liderzy/operacyjni z Czumu... Tak szczerze, nie jest wam wstyd czytając takie opinie? Mi by było.

Tak14Nie
@Ola W.

Pzu to firma która się właśnie cechuje brakiem wstydu jakiegokolwiek :)

Tak9Nie
Na plaże a nie kolibe
@Ola W.

A może by tak pokazać kadrze zarządzającej że źle się dzieje i nie iść na spotkanie w Kolibie w Sopocie. Niech zobaczą, że nikt nie przyjdzie i wstyd dopiero będzie :) a pracownicy niech spotkają się na plaży i poobserwują zakłopotanie wszystkich ważnych osobistości.

Tak11Nie
Serek

Jestem za!

Koliba
@Na plaże a nie kolibe

To się nie uda, pójdą Januszki i Grażynki myśląc że się napiją i najedzą za darmo naiwniaczki. Trzeba się pochwalić przed biedną ciemnotą imprezką w hotelu, kadra będzie wiwatować jaka to z PZU nie jest wspólnota a przez resztę roku w domu żreć będziemy gruz bo na premie nie starczy. Koliba musi się zwrócić.

Tak5Nie8
Mateusz
@Koliba

To niech ktoś zrobi inbę :D Niech poczują wstyd przed warszaffką. Powiedzcie głośno co myślicie

Tak5Nie2
Roza
@Na plaże a nie kolibe

Dlaczego dajecie się tak poniewierać?w pzu doradcy zarabiają po 5 tys. Dlaczego nie poruszycie tej sprawy?

Oko
@Na plaże a nie kolibe

I co? Najedliście się chleba ze starym smalcem, ludzki pan rzucił trochę kuponów na alko i teraz wszyscy się kochacie? :) Bo wątpię żeby ktoś powiedział dyrowi i temu małemu kurduplowi co naprawdę myśli :)

Tak6Nie7
Kamil

TO JEST NIEWIARYGODNE, ŻE TAKA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE W TYCH CZASACH. W miejscu pracy telefony, dlaczego jest się wyłączonym... po minucie tworzenia notatki z poprzedniej rozmowy. Dokładnie dwie minuty spóźnienia na przerwie- jaśnie team leader.... GDZIE BYŁES? Z JAKIEGO POWODU NIE POTRAFICIE WYPŁACIĆ PRACOWNIKOM NĘDZNYCH GROSZY KTÓRE ZAROBILI? CZEKAM NA 600zł wypłaty z marca jest CZERWIEC. Ile razy mam do was jeździć? dzwonić? Kiedy nie zadzownie , to Madam kadrowa podobno ciągle na urlopie, może za te nie wypłacone pieniądze dla ludzi?

Tak16Nie4
Kamil
@Kamil

Ta opina oczywiście tyczy się Gdańska - na ul. Pałubickiego. Aktualizując moją historie "życia" w czwartek nawiedziłem firmę po raz enty i ponownie zapewniano mnie, że JUŻ JUTRO dostanę mój przelew... Zgaduj, zgadula... parada żenady trwa. Przelew nie dotarł i tak historia się toczy i toczy. Ludzie...

Olaf

Ta praca to wielka przepasc miedzy liderem, a grupa. Ile razy prosilem mojego lidera o zrobienie formularza ladowarka, czy tabletka przeciwbolowa, aby nie zasmiecac czumpedii. Wiecie co mi odpowiedziala malpa ? Zebym zapomnial. Byly te cale warsztaty z dyrektorem o ktorych caly czum mowi, ze to mydlenie oczu, zeby pracownicy widzieli, ze sie cos robi. Liderka moja zapowiada wielkie zmiany, a ja boje sie, ze bede siedzial na drewnianym krzesle ! Mam rowniez zal do mojefo lidera, ze kaze nam robic jakies zalegle (usunięte przez administratora) Ja jestem od odbierania i na biezaco zalatwiania spraw, a nie (usunięte przez administratora). Jest od tego zespol cwaniaczkow, ktorzy razem z liderka ywazaja sie za bogow. Ja jak dostaje.taki przydzial to robie najprostrze, a reszte zostawiam dla nich. Zaden zalegly, a tym bardziej operacyjny, ktorych nienawidzi caly czum nie bedzie mi nowil co mam robic

Tak18Nie15
@Olaf

Strzel sobie w noch, to Ci zejdzie ciśnienie. Tylko uważaj, żeby znowu na Srebrzysku nie wylądować

Tak17Nie5
Olaf
@Nick

A co Ty sobie myslisz ? ! Kto jest za mna reke w gore ! A kto za nim i czubem sory czumem to reke w gore ! Zobaczymy kto ma racje. Podbijajcie lapki. 15 pozytywnych i powiem cala prawde jak to ze mna bylo

Tak30Nie11

Zatem czekamy

Arek
@Nick

@Olaf, napisz tą prawdę, o której mówisz. Legendy głoszą, że Cię wywalili bo ćpałeś z kimś tam i siedziałeś do 02:00 w nocy nawąchany. W ogóle tak można długo siedzieć ? Chętnie zrobię nadgodziny :)

Tak7Nie3
Wrzos

Nadziei narobił i co?

Maciek
@Wrzos

Pewnie go mają zamknięte na sreberku :/

Syzyf

Opinia dotyczy CZUM w Gdańsku. Aż ciężko zacząć, żeby opisać wszystko czego byłem świadkiem przez kilka miesięcy pracy tam. Jeżeli ktoś kto jest za ten oddział w Warszawie przeczyta te wpisy i faktycznie przyjedzie do Czum na więcej niż 1-2 dni, żeby zobaczyć jak to funkcjonuje naprawdę, a nie wtedy gdy trawa jest pomalowana na zielono, to zamknie to w piździet. Opiszę po kolei jak to wyglądało. Szkolenie - jeden wielki korpo-bełkot. Jak to CZUM nie dba o jakość, jak się nie troszczy o klienta, pracownika, dobre imię firmy, atmosferę w pracy, lasy równikowe. No po prostu LEPIEJ TRAFIĆ NIE MOGŁEŚ drogi kandydacie. I wszystko to później pęka jak bańska mydlana. Troska o jakość, o klienta? To wytłumaczcie mi czy kierowalność nie jest zaprzeczeniem troski o klienta, gdy ten chory musi zasuwać przez pół Warszawy na Puławską, chociaż ma przychodnię pod domem z której korzystał od lat? "To niech idzie na NFZ!" -powiedział każdy lider posłusznie wykonując polecenia pana WK (o tym później). I pewnie pójdzie, bo ten pakiet już dawno nie jest atrakcyjny i konkurencyjny. Drodzy klienci PZU - kierowalność jest to wskaźnik, który musi realizować konsultant, który umawia Was na wizytę. W skrócie, możesz mieć placówkę pod nosem, ale jeżeli na liście kierowalności jest nisko, to nie nie myśl, że uda Ci się do niej zapisać. Nie dba się o wygodę klienta, tylko o to co jest bardziej korzystne dla PZU. Dalej, dbanie o pracownika? Tutaj powinna być salwa śmiechu wszystkich konsultantów CZUM. Kiedy się o niego dba? Kiedy wyciąga się reklamacje wewnętrzną z przed kilku miesięcy, tylko po to żeby zaniżyć mu stawkę? Kiedy, ucina godziny z grafiku? Kiedy nie wypłaca pensji? Liderzy - ach Ci wspaniali liderzy. Mam wrażenie, że znakomita większość tych osób została wybrana pod względem 3 kryteriów. 1. Jak bardzo posłuszny jest? 2. Jak bardzo nie umie samodzielnie podjąć żadnej, nawet najmniejszej decyzji? 3. Jak bardzo ma w (usunięte przez administratora) swoich konsultantów? Ich wiedza w dużej mierze jest znikoma. "Zadzwoń na wsparcie" to chyba najczęściej wypowiadane przez nich słowa. Nie myślą, nie mają pomysłu na to co robią, ale gdy pada cokolwiek z ust kogoś wyżej lecą z pianą na ustach, żeby wdrożyć i uskuteczniać dany pomysł - choćby był najgłupszy na świecie. Do or die! To nie są kierownicy, managerowie, to są zwykłe osoby przekazujące konsultantom wytyczne innych. Do tego ich rola się sprowadza. Do tego i do pilnowania czy ktoś przypadkiem 17 sekund nie jest za długo na przerwie. Operacyjni - ja chyba nawet nie mam słów, żeby to opisać. Dużo już na ten temat zostało tu powiedziane i wszystko to prawda. Pani Paulina Wo. Legenda! L1! Dzwoń! Dlaczego jesteś na wycofaniu?! L1 - i tak w koło. Nie wiem, kto ją zatrudnił, ale to jedna z jego największych porażek HRowych. Taki człowiek, nigdy nie powinien zarządzać ludźmi, ani operacjami. Chcesz iść pracować do CZUM? Zastanów się 3 razy... Nie zarobisz, nadenerwujesz się, spotkasz się z brakiem szacunku dla Twojej pracy, z niekompetencją przełożonych, z brakiem podstawowych narzędzi do pracy (Nie, nie ma Outlocka, nie ma Excela - jest czumpedia, która działa i wygląda jakby ją napisał stażysta, albo student I roku IT). Benefity? Zapomnij! Kawa - jest akurat jak ekspres działa. Odradzam, omijać szerokim łukiem. A szefostwu z Warszawy radzę się przyjrzeć co się tam wyprawia na codzień. Aż dziw, że tak funkcjonująca firma jeszcze istnieje i zatrudnia tyle osób, bo nawet w Transcomie swego czasu było lepiej, a ten kto wie o czym mówię potrafi sobie wyobraźić jak źle funkcjonuje CZUM.

Tak24Nie5
Cezar

Czy jest rekrutacja do Czum Gdańsk na konsultanta?

DAWID
@Cezar

Nie rób tego dobrze ci radzę nie zatrudniaj się tam chyba że chcesz zrujnowac sobie zdrowie psychiczne

Tak17Nie2
O
@Cezar

Kto w CZUM pracował, ten się w cyrku nie śmieje...

Tak15Nie2
potencjalny pracownik

Ponawiam, napisze ktoś jak wygląda praca w Oddziale ? Jaką atmosfera, cele, jak się wam pracuje?

Mc
@potencjalny pracownik

Kijowo się pracuje

@Mc

Mc coś więcej napiszesz?

Jerzy
@potencjalny pracownik

Witam. Zależy do jakiego oddziału trafisz, na jakiego dyrektora. Zarobki, jak się postarasz bardzo dobre. Ok 5 - 6 tys zł

TakNie4
potencjalny pracownik

Pracuje ktoś jak Specjalista obsługi Klienta w oddziale? Czy sytuacja jest tak zła na na infolinii? Targety realne do zrobienia ? Ile średnio można zarobić, realnie?

Zostaw opinię o PZU S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

• PZU S.A.
  • Al.Jana Pawła II 24
    00-133 Warszawa

Oddziały »
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie