2 575 1103 5 1
Marian Nowy wpis

pieniądze potrafią brać za AC i OC, ale żeby wypłacić dla poszkodowanego to masakra, naciągają, zbywają byle mniej dla ludzi zapłacić - nie polecam, dobrze jest tylko i z uśmiechem, gdy trzeba popis na polisie złożyć a później 1/3 chcą wypłacić szkody rzeczywistej Tylko pięknie na reklamach , że auto zastępcze na lawecie przyjeżdża masakra

ROMUALD Nowy wpis
Nazwa działu: Obsługa Klienta/ Call Center

Nie polecam pracy w tej firmie..

Tak5Nie1
Insider Nowy wpis
Nazwa działu: Obsługa Klienta/ Call Center

PZU sypie kasą na lewo i prawo, teraz auta oddali na służbę zdrowia. Ok, popieram. Tylko kosztem kogo? Właśnie zaczynają ciąć zmiany zleceniobiorcą, tak da się jeszcze bardziej. Zawieszają procesy byle ludzie nie mieli roboty i można było ciąć dalej. Zaraz się wezmą za stawki godzinowe...

Rozczarowana Nowy wpis
Nazwa działu: Obsługa Klienta/ Call Center

Nie dba. Pracujemy na jednym piętrze, na którym przebywa więcej niż 50 osób. Pomieszczenia nie są wietrzone A stanowiska pracy nie są oczyszczone. Kiedyś pzu odpisali że oczyszcza stanowiska 3 razy w tygodniu. To nieprawda. Panie sprzątające zajmują się wc, kuchnia i odkurzaja wykładziny na piętrach.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Rozczarowana
Nazwa działu: Obsługa Klienta/ Call Center

Odpowiedź jest prosta. PZU wydało 6mln na walkę z koronawirusem to pewnie nie pozostało kasy dla pracowników. Nadal siedzimy w skupiskach po 80 osób na jednym piętrze, które nie jest wietrznone.

Wercia

Ja też jestem inkasentem pzu. To porażka totalna. Co oni wyprawiają z ludźmi. Wstyd.

Wercia

Proszę, napisz, czy wypłata chociaż jest najniższa krajowa?

Patii
@Wercia

Nie każdego miesiąca wyrabiam najniższa a Ty?

Dorota
@Patii

@Patii, nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Jeśli nie każdego miesiąca wyrabiasz najniższą, to znaczy, że nie masz umowy na cały etat, na którym przecież najniższa obowiązuje odgórnie? Jak to działa w PZU?

Patii
@Dorota

Jestem na umowie zlecenie siedzę od 8 do 16 i nie wyrabiam najniższej tak się (usunięte przez administratora) pracownika w pzu

@Wercia

Tyle to będzie ale na prawdę lepiej iść gdziekolwiek indziej

Olka
@Patii

Czyli, że zarabiasz mniej niż najniższa krajowa, tak?

Pati
@Olka

Tak

Dominika

Jako moderator forum Gowork.pl chciałabym zauważyć, że jesteś na wątku PZU S.A. Jeśli chcesz zamieścić wpis dotyczący firmy PZU Zdrowie S.A. - wejdź na odpowiedni profil: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23998337 Opinie dotyczące PZU Zdrowie mogą być usuwane z tego wątku. Pozdrawiamy, zespół moderatorów Gowork.pl

Tak1Nie18
Piszcie
@Dominika

O zdrowiu na wątku dla zdrowia, bo bałagan centrali w wawie robicie

Tak1Nie2
Ładne zdjęcie
@Piszcie

Dlaczego na tamten profil PZU wrzuciło zdjęcie i informacje a na tym nie ma nic, skoro ten jest więszky?

Dominika
@Dominika

Przypominam: Jeśli chcesz zamieścić wpis dotyczący firmy PZU Zdrowie S.A. - wejdź na odpowiedni profil: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23998337 Opinie dotyczące PZU Zdrowie mogą być usuwane z tego wątku.

Mala

1. Właśnie dostałam zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną tzn. Najpierw mam przejść jakąś " grę" , w której wykaże się moimi zdolnościami ( pierwszy raz mam z takim czymś do czynienia) wiec jestem ciekawa co to :-) 2.Czy ja dobrze rozumiem że w PZU nie mam co liczyć na normalną umowę o pracę? Czytam na forum że dają tylko zlecenia?

@Mala

O umowie o pracę możesz zapomnieć ale za to możesz liczyć na brak benefitów, obcinanie godzin ( i to nawet w porywach do 50%), obcinanie premii/prowizji, brak jakichkolwiek możliwości rozwoju, i wiele innych "atrakcji". Lepiej omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem. Po moich doświadczeniach jako pracownik w PZU nie zamierzam być również ich klientem.

Anonim
@Rozczarowany

A jeski proponują umowę na zastępstwo pracownicy na urlopie macierzyńskim i najpierw umowę o pracę na 3 mies okres próbny to w rezultacie też to będzie zlecenie?

Tak
@Anonim

Tak, bo budżet tego przytułku nie przewiduje takiej umowy... a śmieciowymi łatwiej się żongluje, jeśli wiesz co mam na myśli.

Inkasent

Czy ktoś z inkasentow orientuje się jak wygląda dla nich sytuacja jeśli chodzi o rotacje czy też ich obowiązuje i czy płatna czy bezpłatna?

Tymek
@Inkasent

A jak myślisz. Oni mają gdzieś inkasent ów. Jak chcą iść na wolne, niech idą, a że są na zleceniu, to niech sobie radzą. Jak można tak poniewierać człowiekiem?

Nazwa działu: Obsługa Klienta/ Call Center

Witam, pracy nie polecam z następujących powodów; -Umowa zlecenie (serio? w takiej firmie to żenua) -Podpisywanie rachunku do wynagrodzenia (rachunek można podpisać tylko jednego dnia i to w dodatku w godzinach typu 12-15, w przeciwnym razie przelew zostanie wykonany w następnym tygodniu lub nawet dwóch. Oczywiście PZU Co jako firma nowoczesna nie daje możliwości akceptacji zdalnej - jak widać pewne rzeczy nie zmieniły się od 1803) -Grafik to już totalna porażka (średnio wychodzi około 100h/mc i zdaża się, że wypada wolne w dniu podpisywania rachunku, więc jeżeli nie chcesz czekać na hajs to musisz w dzień wolny jechać do pracy i tracić czas w wolny dzień. Co za (usunięte przez administratora) to tak wymyślił?) -Nie ma okresu ochronnego jak w normalnych firmach -Zarobki? jak w każdym innym podrzędnym CC -Benefity? na umowie zlecenie brak -Koordynatorzy? Ci akurat są znośni ale też nie jest to bardzo mocny punkt po prostu jest ok -Szkolenia (trenerka jest bardzo dobra a trener tylko śmieszny ale poza tym beznadziejny 0 wiedzy po szkoleniu z nim) -Nie ma przypisanych miejsc (praktycznie codziennie siedzisz gdzie indzie, nawet w sektorach wyznaczonych dla innych działów) ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to, że często pomimo wyznaczonego grafiku nie ma dla pracowników miejsc i wtedy trzeba czekać czasem nawet 3 godziny. Zdarza się, że w czasie pracy trzeba się przesiadać i też czekać do 3 godzin. Fakt firma za to płaci (gołą podstawę) ale nie ma wtedy możliwości ani wypracować prowizję ani premię a do pracy jednak się przychodzi zarabiać. Nie polecam ani pracy w PZU CO ani usług PZU bo prawie każdy ma lepszą ofertę czy jakość obsługi w każdym segmencie ubezpieczeń.

@Rozczarowany

Zapomniałem jeszcze dodać swojej opinii o systemie na którym pracuje się w PZU. Jest to największe badziewie na jakim kiedykolwiek pracowałem! Nic nie działa tak jak powinno i nikt nic z tym nie robi. Gratulacje PZU!!!

pstryk
@Rozczarowany

pzu i umowy śmieciowe. to się powinno wykluczać

Tak3Nie1
Pakowiec

Przełączeń nie ma dużo, a to i tak lepszy proces niż siedzenie na OM na wiecznej gotowości. Nikt nie zmusza do pracy, zawsze można wrócić na OM, jeśli tak bardzo boli Cie fakt że musisz raz na jakiś czas odebrac połączenie. Warto zgłosic swojemu przełożonemu problem o kolegach/koleżankach z pracy a nie wylewać żale na forum. Pozdrawiam

Tak1Nie6
@Pakowiec

Premiowanie konfidencji - żal.

Gruba

Pzu otworzylo mi droge do sukcesu , to firma stawiająca na ludzi ambitnych , nie patrząca na twoje umiejętności tylko sympatie . Nie musisz nic wiedziec , wystarczy ze jestes i zarabiasz pieniadze dla firmy , nie musisz przeciez wyrabiac max stawki . Mozesz pracować na siedząco , masz nawet przerwe i możliwości wyjscia do toalety . Masz pelne wsparcie od poczatku kariery u operacyjnych ktorzy zmotywuja Cię do pracy kazdym telefonem . (usunięte przez administratora)

Tak3Nie7
@Gruba

Operacyjni w ogóle coś robią? Ja myślałem, że są tylko od wydawania słuchawek i karty magnetycznej (jakiś miesiąc po rozpoczęciu pracy)

Tak1Nie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PZU S.A.?

TakNie16

Nie

Zdecydowanie NIE!!!!!

Oddział praca
Nazwa działu: Handlowy

Jeśli aplikuje cię na stanowisko specjalisty ds obsługi klienta bądź doradcy klienta , rozmowa przebiega ze specjalistą HR bądź samym dyrektorem regionalnym . Pytają o historię PZU kto był prezesem od kiedy ( bynajmniej u mnie tak było ) następnie wyjeżdża się do Warszawy na 3 tygodnie szkolenia . Podczas szkolenia jest mnóstwo materiału , egzaminów , scenek sprzedaży , a także nauka programów systemowych . Od razu nadany jest plan sprzedaży kwartalny . Ja ponad dwa lata temu miałam podstawę 2500 brutto do tego doliczana jest premia sprzedażową 30 procent plus zrealizowany plan sprzedaży na który składa się szereg innych wymagań w tym obsługa tajemniczego klienta. A procentowo w każdej linii wytyczne przychodzą w ostatniej chwili i wtedy ocenia się czy łapiemy się na premie dodatkową . Przez te dwa lata swoje 30 procent miałam wyrobione , na premie dodatkowe załapałam się dwa razy . Z racji tego ,że awansowalam na doradcę klienta dodatkowo miałam prowizję za sprzedaż produktów majątkowych. Nie ważne są egzaminy itp. Oczywiście trzeba je zdać , ale tak naprawdę definiuje tu człowieka praca w oddziale sprzedaż musi być jak ją masz to nie myśl ,że spokój , regionalny chce zawsze więcej , plany są zwiększanie czasami przekraczały o 300% w następnym kwartale. Częste kontrole w oddziałach w postaci osób obserwujących obsługę i to nie gdzieś na sali tylko siedząca za mną co wygląda w oczach klienta komicznie . Praca daje dużo możliwości to dla twardych osób , silnych psychicznie lubiących rywalizację i chcących dużo zarabiać możliwości są , mnie przytloczyly ciągle kontrole, wymagania , niesprawiedliwe traktowanie mojej osoby w oddziale.

Mamuśka
@Oddział praca

wszystko co powyżej, znam z autopsji i tak oto staje przed podjęciem decyzji czy warto tam wracać po urlopie macierzyńskim Jest możliwość na generowanie dobrej pensji ale wszystko to okupione dużą ilością stresu

Harry
@Oddział praca

Tyle szkoleń i nie nauczyli Cię, że "bynajmniej" =/= "przynajmniej"?

Tak4Nie2
Justyna

Smiechłam. Od teraz jak coś zrobie źle, to tez nie będę mówiła, ze coś spieprzyłem tylko ze zrobiłam to innowacyjnie! :D

Ona
@Oddział praca

Zgadzam sie z powyższym ...mobing psychiczny to codzienność! Liczą sie liczby nie ludzie ! A jak sie rozchrujesz jesteś nikim po L4 miesiecznym powiedza Ci wprost ze plan trzeba nadrobić do kwartału bo jesli nie to sie pożegnamy. Porażka

@Harry

Taki tam jest pozim szkoleń

Insider
Nazwa działu: Obsługa Klienta/ Call Center

Wszyscy dookoła siedzą na zdalnej, ale tylko nie w PZU. Udają, że coś robią coś planują a tymczasem lipa jak zawsze. Liczba zdalnych pulpitów jest ograniczona, czyli jest np 50 pulpitów na jedną spółkę i wszystkie zespoły!! Nie ma laptopów, a te które są to jakiś szmelc z odzysku na których można co najwyżej puścić prezentację a nie pracować. Wpadli na pomysł rozwożenia komputerów stacjonarnych ludziom po domach, tak stacjonarnych, czyli blaszaków +monitor+klawiatura+myszka. A no i kabel do neta. No ale za dużo dyrektorów i nie ma komu tego ogarnąć... Poza tym kto za to zapłaci... Ludzie siedzą w domach, bo tak trzeba. Tracą kasę, ale firma ma to w (usunięte przez administratora) Stwierdzili chyba, że idą na przeczekanie. Mniej ludzi w pracy = miej pensji=więcej kasy na premie dla dyrektorów i prezesów. Klienci i tak mają ważniejsze sprawy. Zresztą co tam klient. Prezes Surówka wiedział co się święci i dał dyla. I reszcie polecam to samo, włącznie z sobą. Jak opadnie cała zadyma, spójrzcie wstecz i zadajcie sobie pytanie czy warto tam siedzieć. Zdrowia!

Nevada
Nazwa działu: Obsługa Klienta/ Call Center

Czy ktoś może opisać pracę jako konsultant assistance? Z ogłoszenia wiem tylko że proponują umowę zlecenie. Jak wyglądają zarobki i godziny pracy? Czy jest możliwość przejść na umowę o pracę? Dzięki za pomoc.

Jo5
@Nevada

Daj sobie spokój z PZU, stres, obcinają godziny, trzeba być bardzo dobrym żeby jakoś wyjść finansowo na swoje, ale na pewno na początku to nie zarobisz, trzeba mieć oszczędności żeby zacząć tu pracę serio, żeby coś tu osiągnąć naprawdę trzeba się wyróżnić, ani tak może Ci się nie udać, długo by opisywać, ale serio praca mega stresująca a firma niepoważna odradzam stanowczo, wszystko tylko nie infolinia a już na pewno nie pzu

AGA
@Jo5

Zgadzam się w 100tu procentach, dołączam się do ostrzeżenia

Jo5
Nazwa działu: Obsługa Klienta/ Call Center

Ja też nie polecam, umowa zlecenie, praca stresująca, obcinają godziny i stawki, nie da się z tego wyżyć, na etat jak pracowałam tam jeszcze 2 lata temu dostawała się może co 150 osoba, a na assistance pracuje się 7 dni w tygodniu , to już lepiej w sklepie i wynagrodzenie lepsze, szkoda czasu i pieniędzy, jakakolwiek inna praca za stałe wynagrodzenie i szukać czegoś lepszego podnosić kwalifikacje itd. takie moje rady

Zyta
Nazwa działu: Produkcja

Witam ;) Dostałam.oferte pracy jako DORADCA Ubezpieczeniowy Sieci Plus w Łódzkim ( własną działalność stalką wypłacana przez łzy 3900 + wiadomo prowizja) Jestem ciekawa co powiecie o pracy tam. Nie wiem czy jest sens się w to babrać czy można zarobić czy jest na kim robić plany :) generalnie atmosfera praca zarobki etc :)

TakNie8
A co nas to
@Zyta

A co nas to obchodzi? Tu są opinie o pzu

Tak14Nie
Art
@Zyta

Hej. Czy skorzystałas z tego? Rozumiem że chodzi o PZU plus i grupówki? Szukam info o realnych wymaganiach i obostrzeniach dla agenta i ogolnie info o akurat tym ''stanowisku''. Bo wygląda to zbyt różowo...

Nazwa działu: Obsługa Klienta/ Call Center

ASSISTANCE - stresujący dział, dużo procedur, materiałów do zapamiętania, klienci dzwonią zdenerwowani, często się jest, że podczas rozmowy przeklinają. Musisz pamiętać o wszystkich propozycjach, zmieścić się w czasie, raz się spóźnisz (nawet np o wypadek na drodze lub źle się poczułeś - tu nie ma zrozumienia ludzkiego) OD RAZU TNĄ CI STAWKĘ. Składasz dostępność 50 godzin tygodniowo, dostajesz 20 godzin, tłumaczą się, że klienci nie dzwonią a oni przyjmują jeszcze nowych w tym czasie, Jeśli chcesz przejść na umowę o pracę - musisz czekać aż ktoś się zwolni. Ludziom na umowie o pracę wprowadzili, że jak pójdą na zwolnienie to ma wpływ na ich wynagrodzenie co skutkuje mniejszą wypłata, najlepiej żeby też nie mieli dziecka lub mieć nadzieję, że nigdy nie będzie chorować, bo wtedy trzeba się liczyć się z tym, że utną Ci wynagrodzenie przez to. Przez to ludzie przychodzą często chorzy i zarażają innych. Nie masz wyjścia i musisz siedzieć obok takiej osoby (przydzielają Ci miejsce i nie ma opcji żebyś zmienił z tego powodu).

Anonimowi

Nie polecam, nawet jeśli szuka ktoś pracy dosłownie na chwilę, jeśli jest się zatrudnionym na zleceniu robią z pracownikiem co chcą, nie ma godzin a jeśli pojawiają się jest to jeden dzień w tygodniu z podanych około 50h dyspozycyjności na tydzień. Tak samo jest z umowami o pracę, na szkoleniu mówi się że po 3 miesiącach spokojnie będzie umowa, wystarczy poprosić, a po około roku pracy umów nie widać, wszyscy nabierają wody w usta, nikt nic nie wie, a pod stołem etaty są rozdawane.. Na pewno nie jest realna ścieżka kariery i rozwoju tak jak pisze się o tym w ogłoszeniach.. Ludzie z którymi się pracuje na podobnym stanowisku naprawdę są mili więc to jedyny plus z tej pracy.

Tak5Nie
Brzdac
@Anonimowi

Potwietdzam wszystko jest prawda

Warszawiaczek

Nie przysyłają informacji zwrotnej po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego, choć na stronie WWW chwalą się, że każdy, kto złoży aplikację, otrzyma na koniec e-mail z podsumowaniem rekrutacji.

Nazwa działu: Obsługa Klienta/ Call Center

Praca w PZU SA i PZU CO. Jesteś żelkiem (tak pracownika nazywają kierownicy i dyrektorzy) i nikim więcej. Nie liczysz się jako jednostka, awanse dostają ludzie ze znajomości. Podwyżek ludzie nie dostają od 10 lat, nawet jak jesteś super specjalistą. Firma co roku chwali się rekordowymi zyskami lecz z pańskiego stołu nic nie skapnie dla żelków a dyrekcja tłumaczy brak podwyżek brakiem budżetu (sic!). Znam osobiście ludzi odpowiedzialnych za 5-6 poważnych procesów z odpowiedzialnością i zarabiających 3700 brutto. Nie polecam. Byle że musisz gdzieś przeczekać i nie masz na jedzenie.

Ewa

Czy inkasenci zarabiają najniższa krajowa?

Anna

Inkasenci mają odpowiedzialna pracę bez umowy o prace tylko śmieciowka bez urlop dodatków bez niczego. Żenada... Takie pzu

Sad@

Praca na stanowisku doradcy klienta porażka, przełożony nie potrafi wdrożyć do pracy, nie ma pojęcia o pracy, o produktach, zero zainteresowania, odsyła do innych osób z zespołu, zero kompetencji, w niczym nie pomaga, ale za to wymagania z górnej półki, podobnie jest jeśli chodzi o pracę eksperta . Pracowałam zawodowo wiele lat ,ale takiego braku kompetencji osób na stanowiskach menagerskich nie widziałam. Tzw "stałka" to 3900 , bo odejmują 100 zł na telefon, z tego ZUS do opłacenia, ksiegowa, uzytkujesz własne auto - koszt ok 700 zł/miesiąc, więc zostaje 2400, jeśli nie zrobisz kosztów, to kolejny wydatek 250 zł w postaci podatku, czyli finalnie zostaje 2150 zł.W dodatku doradcy jezdza jeden za drugim, w przeciągu miesiąca zdarza się, że 2-3 osoby z jednej firmy są u tego samego klienta.Naprawdę nie polecam. Dodatkowo członkowie zespołu nie są traktowani na rowni .Moja opinia dotyczy regionu północ, sieć podlaska, oddział Ostrołęka.

Nazwa działu: Marketing

Ile trwa postępowanie rekrutacyjne na stanowisko specjalisty w centrali? Dokumenty wysłałem już dawno (w terminie), a żadnej informacji zwrotnej nie otrzymałem, mimo że firma szczyci się tym, że po zakończeniu rekrutacji każdemu odpisuje. Oczywiście wymagania spełniałem. Teoretycznie aplikacje mogą być nadal analizowane, ale żeby aż od Bożego Narodzenia?

Anonimus
@Ja

Lepiej się ciesz że się nie odezwali, bo ta praca niszczy ludzi. wiem to z autopsji

@Anonimus

Pewnie wiele zależy od tego, gdzie się trafi, bo atmosferę tworzą ludzie. Owszem, wpływa na nią i specyfika pracy, ale ja akurat aplikowałem na stanowisko, którego nie dotyczą potencjalnie stresogenne plany sprzedażowe.

rozmowa

dzień dobry, zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko doradcy klienta. Chciałbym dowiedzieć się, jakie są widełki jeśli chodzi o podstawę dla osoby z dużym doświadczeniem w sprzedaży produktów finansowych i obsłudze kln. Z góry bardzo dziękuję?

Tak3Nie3
Przemysław
@rozmowa

2700-3200 + DO 30% premii. Zapraszam do aplikacji

TakNie8
oj oj
@Przemysław

czyżby? :O Chyba w innej firmie jestem zatrudniona...

Tak7Nie
@Przemysław

Ciekawe gdzie takie wynagrodzenie jest Chyba ze jesteś studentem

Przemysław
@Pracownik

Chodzi o CZUM Gdańsk oczywiście. Podane kwoty są kwotami brutto.

Przemuś żartownisiu

weź ty spoważniej :P

Tak5Nie
@
@rozmowa

4000 tysiące stawki, zabierają 100 zł za telefon, zostaje 3900 ,musisz zapłacić ZUS , księgową i podatki, swoje auto , więc około 2.5 tyś zostanie przy dobrych wiatrach

Tak1Nie

Witam Chciałabym zapytać czy szkolenia na stanowisko Konsultant w Centrum Wynajmu Pojazdów są płatne i czy są organizowane również w godzinach popołudniowych, a także czy umowa zlecenie jest podpisywana od razu od rozpoczęcia szkolenia? Chciałabym również uzyskać odpowiedź na pytanie, czy praca na powyższym stanowisku jest możliwa również w godzinach popołudniowych np. od 16-21? Pozdrawiam

Darek
@Pytanie

Ja pracuję kilka miesięcy tylko na innym dziale, ale pracuje sobie popołudniami bo mam inną pracę. Na CWP też można tak pracować. Najlepiej uderz z CV zadzwonią do Ciebie fajne dziewczyny z rekrutacji i będziesz mógł o wszystko zapytać.

rozczarowany

dlaczego pracujecie na umowy zlecenie , tak samo jak osoby na umowy o pracę? W zasadzie robiąc to samo - bardziej się opłaca na zleceniu , macie urlopu i benefity na zleceniu ? Czy o co chodzi ? to jest dozwolone ?

Tak4Nie1
Tolka
@rozczarowany

A jest jakaś możliwa zmiana? Jak myślisz, dlaczego pracujemy na umowę zlecenie? Bo szanowne pzu tak traktuje ludzi. Zero urlopu, zero świadczeń. Zenada

Tak12Nie
Amest
@rozczarowany

Piszę tu jako inkasent pzu. Jestem rozczarowana sytuacją, jaką jest w pzu. Umowy zlecenie. Zero urlopu. Nic się nie należy. (usunięte przez administratora)

do the math
@rozczarowany

może dlatego że lepiej się zarabia? 22złx167h=prawie 3700, dodaj dodatki za popołudnie, za poniedziałki...będzie ładna kwota, jak jestem studentem to już w ogóle, lepiej się trafić nie da

Tak3Nie5
popieram
@do the math

operacjnych masz w tylku bo cel masz zamyykac sprawy. zyc nie umierac. jest kolejka a ty robisz wychodzace i mowisz ze pilna haha uz gora

Anon
@do the math

Tak dla studencików i innych śmiesznych karierowiczów umowa zlecenie jest idealna, ale co z tego jeśli jesteś traktowany jak śmieć, bo nic ci nie przyszluguje... złamiesz nogę to cię w (usunięte przez administratora) kopna bo jesteś bezużyteczny dla nich, gdzie na uop dostalbys pieniądze. Mało tego zlecenie nie trwa 3mies tylko dłużej bo to nie jest tak ze po tym czasie dostaje się uop, można na to czekać miesiącami i się nie doczekać

Yyy
@do the math

Ciekawe gdzie tak masz? Widełki od 15-20 brutto i jak jedna rozmowa Ci źle pójdzie, to spada na 15. Także chyba zatrzymałeś się na złotych obietnicach na rozmowie...

XYZ inkasent pzu
@do the math

Chciałabym jako inkasent tyle zarabiać. Bo jak widać w Pzu rozbieżność zarobków jest ogromna

Yrt
@XYZ inkasent pzu

Też jestem inkasentem pzu. Czasami wypłata w opłakanym stanie. Ile wy jako inkasenci macie na rękę? Macie najniższą krajową chociaż?

zrekrutowana
Nazwa działu: Finanse

Witam, jakiś czas temu otrzymałam propozycję pracy w zespole audytu. Najpierw kilka etapów (rozmowa tel, testy z ang, excela, worda), rozmowa z przełożonym. Wszystko fajnie, tylko oferta jaką otrzymałam była kompletnie rożna od tej którą uzgadnialiśmy na początku rozmów - mowa oczywiście o stawce. Stawka w ogóle nie odpowiadająca obecnym standardom na rynku pracy. Obecnie więcej zarabia się w Lidlu. Bardzo żałuję mojego zmarnowanego czasu.

Tak6Nie

Zostaw opinię o PZU S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PZU S.A.
2/5 Na podstawie 575 ocen.