Opinie o Fundacja WWF Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fundacja WWF Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja WWF Polska o rekrutacji.


Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja WWF Polska w Warszawa

baner wywiady
Maja
Pracownik

Nigdy, ale to nigdy nie pracowałam w miejscu, w którym rotacja sięga 30%. Toksyczność środowiska pracy jest wręcz legendarna. Nigdy nie wiedziałam tyłu ludzi idących na L4 i leczących się z powodu pracy. Nigdy nie widziałam takiego przygnębienia i strachu. Serio, nigdy.

Pracowniczka
Pracownik

Jeśli ktoś hejtuje WWF to znaczy że został zwolniony i się mści. Słabo, ale co zrobić :D WWF to świetna organizacja która dba o ludzi. Przyszłam do WWF kilka lat temu i widzę jak bardzo ludzie w WWF identyfikują się z misją ochrony przyrody. Przed wydawaniem pieniędzy zawsze zastanawiamy się czy musimy je wydać, oraz jak je wydać żeby osiągnąć maksymalny efekt. Ludzie czują się super odpowiedzialni wobec naszych darczyńców. Atmosfera jest fantastyczna! Otwartość, zaufanie, demokracja, wsparcie i współpraca - tak można określić to jak ludzie pracują w fundacji.

Żelabątę
Pracownik
@Andrzej

Nie, było napisane, że ktoś coś sobie wymyśla. Nic nowego w sumie ;)

Agata
Kandydat
 Pytanie

Poczytałam opinie innych ludzi i jakoś nie przejmuję się tym bo jest wiele miejsc pracy gdzie część ludzi będzie narzekać a prawda jest taka,że "żadna praca nie hańbi" i pora zrozumieć,że są osoby które się nie nadają do ciężkiej fizycznej pracy tak jak np. ja bo wolę się rozwijać i mieć kontakt z różnymi ludźmi niż tkwić w martwym punkcie będąc nieszczęśliwą bo źle się czuję w pracy fizycznej z powodów zdrowotnych. Więc się zastanówcie co mają zrobić osoby które wolą wykorzystać swoje umiejętności niż przywiązywać uwagę do wykształcenia i doświadczenia zawodowego? Poza tym na naciągaczy można trafić zarówno w necie jak i w prawdziwym życiu a są jeszcze na tym świecie uczciwi ludzie którzy chcą się realizować,spełniać marzenia i zawierać ciekawe znajomości zamiast brać udział w "wyścigu szczurów". Tak to już jest,że ktoś się odnajdzie w normalnej pracy a ktoś inny woli pracować w fundacji bo ma taką możliwość i zarobić więcej. Więcej wyrozumiałości życzę tym co tak krytykują organizacje pozarządowe ale to ludzie którzy tam pracują napędzają ten świat do przodu. Sama z siebie tam wysłałam zgłoszenie niedawno i chcę tam pracować bo czuję,że tam jest dla mnie miejsce po prostu więc niedługo będę pracowniczką fundraiserką w tej fundacji,obym trafiła na właściwych ludzi którzy przesadnie nie zamierzają psioczyć bo ich będę namawiała do dawania datków na cele charytatywne.

Fundacja WWF Polska
Pracodawca
@Kuba

Pracownicy naszej Fundacji otrzymują wynagrodzenie adekwatne do wykonywanego zadania i zgodne z warunkami panującymi na rynku pracy. Nasi Fundraiserzy mają możliwość działania w zaangażowanym w temat ochrony środowiska zespole, a przy tym łączenia tej pracy z innymi zobowiązaniami np. studiami. Dbamy o regularne szkolenia, spotkania zespołu i wysoki poziom wiedzy merytorycznej naszych pracowników i współpracowników, tak by mogli przekazywać wartościową i aktualną wiedzę z zakresu ochrony środowiska i zagrożonych gatunków. Wychodzimy z założenia, że godne wynagrodzenie i możliwość rozwoju to podstawy, jakie każdy pracodawca powinien zapewniać swojemu zespołowi. Informujemy również transparentnie wszystkich zainteresowanych, że jest to praca, a nie wolontariat. W przypadku pytań zapraszamy uprzejmie do kontaktu - kontakt@wwf.pl.

Pytanie
 Pytanie

Jak w Fundacja WWF Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Fundacja WWF Polska Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Rozwój naszych pracowników to rozwój WWF Polska. Co roku przeprowadzamy proces rozmów rocznych, na podstawie którego określamy m.in. ścieżki rozwoju i potencjalnego awansu dla naszych pracowników. Awans na wyższe stanowisko uzależniony jest od oceny efektów pracy, potencjału i postawy pracownika oraz strategii rozwoju zespołu. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę kariery: https://www.wwf.pl/kariera

O Nowy wpis
@Fundacja WWF Polska

Z każdym stanowiskiem prowadzone są takie rozmowy roczne? Jeśli do zmiany stanowiska komuś potrzebny jest kurs lub szkolenie to firma go opłaca i daje możliwość zdobycia wiedzy?

Fundacja WWF Polska Nowy wpis
Pracownik
@O

Tak, każdy pracownik i pracowniczka przechodzi przez proces rozmów rocznych niezależnie od obejmowanego stanowiska. Jako, że działania Fundacji realizowane są dzięki zaufaniu naszych darczyńców to z uważnością analizujemy możliwości finansowania indywidualnych szkoleń pracowników. Zawsze pierwszą ścieżką jest poszukiwanie bezpłatnych źródeł wiedzy, jak prowadzony w ramach sieci WWF międzynarodowy mentoring, baza e-learningów lub inne formy dofinansowań do rozwoju dla organizacji pozarządowych.

Nie taka panda jaką sie maluje Nowy wpis
Były pracownik

Nie chcę wchodzić w szczegóły ale kilka faktów z ostatniego miesiąca: - władca tego przybytku zatrudnia poza rekrutacja kogo on chce. - to już nie fundacja a najgorszego sortu korpo - system sygnalistów (zgłoszenia pracowników gdy coś jest nie tak) idzie do działu prawnego/HR gdzie jest to sterowana przez "prezesa" - osobami zajmującymi sie stricte ochrona przyrody jest garastka - fundusz na ochronę rysia ciągle jest ale nie ma tego działu bo został zlikwidowany przez słońce narodu WWF tego jest fuuuuzo więcej. Ogólnie tu jest dyktatura Nie polecam

Joasia

Hej, chcę do nich aplikować na stanowisko Office Managerka. Bardzo podoba mi się opcja z przyprowadzaniem swojego zwierzaka do firmy, zwłaszcza, że jestem sporą psiarą ;) Ale mam pytanko odnośnie wynagrodzenia na tym stanowisku, ile realnie można u nich zarobić? Niestety nie widzę żadnej wzmianki o tym w ogłoszeniu;

Fundacja WWF Polska
Pracownik
@Joasia

Droga Joasiu, nasze ogłoszenia nie zawierają widełek wynagrodzeń z uwagi na wewnętrzną politykę sieci WWF. Kandydaci i kandydatki są o nich informowani na pierwszym etapie procesu rekrutacyjnego. Zarobki naszych pracowników i pracowniczek są zależne od wielu czynników m.in. od posiadanego doświadczenia, kompetencji, zaangażowania w swoją pracę, realizacji zadań zgodnie z wartościami Fundacji i tego, jaki potencjał w kimś drzemie. System wynagrodzeń organizacji pozarządowych odbiega od systemu korporacyjnego. Nasi etatowi pracownicy otrzymują wyłącznie wynagrodzenie zasadnicze, nie mamy systemu premiowego. Co ważne, z uważnością obserwujemy rynek pracy i staramy się znacząco nie odbiegać od wynagrodzeń pozostałych organizacji i firm o podobnym profilu. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@wwf.pl

Żelabątę
Pracownik

Tak, mówi. Nie każdy nadaje się do tej roboty.

Oskar
@Fundacja WWF Polska

To w sumie dobrze, że jest stałe wynagrodzenie i chociaż człowiek wie, ile zarobi i nie jest to uzależnione od premii. Dla mnie to dobre dlatego zaczynam poważnie myśleć o aplikowaniu, jakby interesująca oferta się pojawiła. Generalnie to jest tu ścieżka kariery zawodowej, gdzie można piąć się po szczeblach? Od pierwszego dnia pracownik dostaje jakieś zasady, które trzeba spełnić, aby tu sukces osiągnąć?

Fundacja WWF Polska
Pracownik
@Oskar

Indywidualne ścieżki kariery zawodowej są szczegółowo omawiane raz do roku podczas procesu rozmów rocznych – to przestrzeń na podsumowanie dotychczasowej współpracy, określenie celów rozwojowych i zawodowych oraz omówienie potencjalnych ścieżek kariery.

Uganda
Kandydat
 Pytanie

Rozważam złożenie aplikacji na RECEPCJONISTA/KA. Jak wygląda ścieżka kariery dla tego stanowiska? Czy przewidziane są stałe podwyżki wynagrodzenia w związku z tym, że nie ma systemu premiowego?

Fundacja WWF Polska
Pracownik
@Uganda

Rozwój naszych pracowników to rozwój WWF Polska. Dlatego stawiamy na doskonalenie umiejętności, oferując pracownikom pakiet benefitów szkoleniowych m.in. międzynarodowy mentoring, wewnętrzną platformę e-learningową, bibliotekę rozwojową, szkolenia z kompetencji miękkich jak i udział w szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach branżowych Co roku przeprowadzamy proces rozmów rocznych, na podstawie którego określamy m.in. indywidualne ścieżki rozwoju i potencjalnego awansu dla naszych pracowników. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę kariery: https://www.wwf.pl/kariera

Mieciu
@Fundacja WWF Polska

O, czyli po roku można już awansować i zmienić stanowisko na wyższe? Fajnie. Jeszcze dopytam o tą platformę e-learningową. Jest na niej dostęp do języków obcych? Można np. podszkolić angielski albo wybrać inny język? To wszystko w całości jest finansowane przez firmę?

Fundacja WWF Polska
Pracownik
@Mieciu

Mieciu, w ramach e-learningów na naszej wewnętrznej platformie możesz uczyć się języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Te e-learningi są dostępne w ramach globalnej sieci WWF i są bezpłatne.

logo firmy Ambasador Marki Tytoniowej JTI
Warszawa
Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży
(167 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta
Częstochowa
Przedsiębiorstwo Usługowe Zenon Popęda
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds.handlu międzynarodowego
Krosno
Feniks Sp. z o.o.
(12 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Maja
Pracownik

Nigdy, ale to nigdy nie pracowałam w miejscu, w którym rotacja sięga 30%. Toksyczność środowiska pracy jest wręcz legendarna. Nigdy nie wiedziałam tyłu ludzi idących na L4 i leczących się z powodu pracy. Nigdy nie widziałam takiego przygnębienia i strachu. Serio, nigdy.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Fundacja WWF Polska zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Julia

Hej, myślę czy aplikować na stanowisko Przedstawiciela Fundacji WWF Polska, chciałabym się dowiedzieć i gdyby mi się spodobało, to bym spróbowała zwerbować swoją koleżankę i teraz takie małe pytanko, ile musiałaby przepracować moja znajoma, abym mogła otrzymać ten bonus w wysokości 750 złotych?

Fundacja WWF Polska
Pracownik
@Julia

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej Fundacji. Praca jako Przedstawiciel/ka WWF (Fundraiser/ka) to niezwykle ważna funkcja. Nasi Fundraiserzy i Fundraiserki to edukatorzy, którzy codziennie starają się przekazywać wiedzę o projektach prowadzonych przez Fundację WWF Polska jak największej liczbie osób. Wierzymy, że zaangażowany i zgrany zespół Fundraiserów to nasza największa siła. Wiemy również, że nasi Fundraiserzy to najlepsi „rekruterzy”, dlatego uruchomiliśmy program „Zatrudnienie przez polecenie”. W ramach programu można uzyskać bonus za polecenie kandydata w wysokości nawet do 750 zł. Kwota bonusu jest wypłacana w transzach, które uzależnione są od przekraczania przez osobę poleconą kolejnych etapów naszego programu. Bonus rozpoczynamy wypłacać osobie polecającej od momentu podpisania z kandydatem umowy i pozyskiwania przez niego określonej liczby darczyńców.  Więcej szczegółów dotyczących programu ‘Zatrudnienie przez polecenie’ można uzyskać podczas rozmowy z koordynatorem danej lokalizacji. Obecnie działamy w Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu. Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem to naszych zespołów to odwiedź naszą stronę: https://www.wwf.pl/zostan-fundraiserem i zaaplikuj! :)

Administrator

Fundacja WWF Polska poszukuje osób na stanowisko Kierownik IT. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Fundacja WWF Polska
Pracownik
@Administrator

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej Fundacji ????. Przeważająca część naszego warszawskiego zespołu (97%) zatrudniona jest na podstawie umowy o pracę. Pracujemy hybrydowo i nie mamy sztywno narzuconych godzin pracy – swoją pracę możemy rozpoczynać pomiędzy 7 a 11, co zapewnia dużą elastyczność i ułatwia łączenia życia prywatnego z zawodowym. Wychodzimy także z założenia, że najlepszy pracownik to... wypoczęty pracownik. Niezależnie od tego czy grudniową przerwę nasi pracownicy planują poświęcić na spotkania z bliskimi czy oglądanie Naszej planety, dajemy bonusowy url(usunięte przez administratora)4 i 31 grudnia. Oferujemy również szereg innych benefitów (szczególnie tych pozapłacowych) takich jak: elastyczny czas pracy, biuro PSYjazne czworonogom, benefity rozwojowe m.in. międzynarodowy mentoring, szkolenia z kompetencji miękkich i wiele innych. Dodatkowo dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe. Naszą kulturę organizacyjną opieramy o globalnie wyznawane wartości (wzajemny szacunek, odwaga, współpraca i wierność zasadom), które stanowią nasz kod genetyczny – decydują zarówno o wewnętrznym funkcjonowaniu WWF Polska jako organizacji, jak i o tym, jacy chcemy być wobec naszych pracowników, darczyńców, partnerów biznesowych oraz całego społeczeństwa. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę kariery: https://www.wwf.pl/kariera

Hanna
@Fundacja WWF Polska

Mogę wiedzieć, na jakie doświadczenie u pracownika nastawiona jest firma? :) Szukacie państwo specjalistów, czy stanowiska dla osób mniej doświadczonych również się znajdą?

Fundacja WWF Polska
Pracownik
@Hanna

Hanno, wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania na dane stanowisko. Jesteśmy przede wszystkim nastawieni na potencjał drzemiący w pracowniku/pracowniczce. Nasz zespół składa się z ekspertów oraz osób, które systematycznie dążą, by się nimi stać. W rekrutacji stawiamy na poszukiwanie różnorodności - staramy się dobierać naszych pracowników tak, by ich potencjał, wiedza, i doświadczenia zapewniały zróżnicowaną pulę talentów na wszystkich poziomach organizacji. Ludzie są siłą napędową WWF, dlatego też zależy nam na przyciąganiu utalentowanych osób, które „żyją” naszymi wartościami i wyraźnie demonstrują zachowania, budujące naszą kulturę organizacyjną i miejsce pracy. Serdecznie zapraszamy do bieżącego śledzenia naszej strony https://www.wwf.pl/kariera, gdzie na bieżąco publikujemy ogłoszenia na wszystkie szczeble stanowisk.

Agata
Kandydat
 Pytanie

Poczytałam opinie innych ludzi i jakoś nie przejmuję się tym bo jest wiele miejsc pracy gdzie część ludzi będzie narzekać a prawda jest taka,że "żadna praca nie hańbi" i pora zrozumieć,że są osoby które się nie nadają do ciężkiej fizycznej pracy tak jak np. ja bo wolę się rozwijać i mieć kontakt z różnymi ludźmi niż tkwić w martwym punkcie będąc nieszczęśliwą bo źle się czuję w pracy fizycznej z powodów zdrowotnych. Więc się zastanówcie co mają zrobić osoby które wolą wykorzystać swoje umiejętności niż przywiązywać uwagę do wykształcenia i doświadczenia zawodowego? Poza tym na naciągaczy można trafić zarówno w necie jak i w prawdziwym życiu a są jeszcze na tym świecie uczciwi ludzie którzy chcą się realizować,spełniać marzenia i zawierać ciekawe znajomości zamiast brać udział w "wyścigu szczurów". Tak to już jest,że ktoś się odnajdzie w normalnej pracy a ktoś inny woli pracować w fundacji bo ma taką możliwość i zarobić więcej. Więcej wyrozumiałości życzę tym co tak krytykują organizacje pozarządowe ale to ludzie którzy tam pracują napędzają ten świat do przodu. Sama z siebie tam wysłałam zgłoszenie niedawno i chcę tam pracować bo czuję,że tam jest dla mnie miejsce po prostu więc niedługo będę pracowniczką fundraiserką w tej fundacji,obym trafiła na właściwych ludzi którzy przesadnie nie zamierzają psioczyć bo ich będę namawiała do dawania datków na cele charytatywne.

Hanna
@Agata

No i jak, pracujesz już? Jak wrażenia?

Agata
Pracownik
@Hanna

Na razie jeszcze nie pracuję w tej fundacji lecz jak tylko nadejdzie odpowiedni moment to zacznę. Jestem pewna,że będzie w porządku :)

Agata
Kandydat
@Hanna

Na razie jeszcze nie bo czekam na odpowiedni moment lecz jestem pewna,że będzie w porządku ;)

Lidia
@Agata

Odpowiedni moment? Chodzi ci o jakąś rekrutację czy bardziej o odpowiedni moment w Twoim życiu? No i skąd te przekonanie że będzie w porządku - znasz kogoś kto dla nich pracuje?

Kuba
Inne
 Pytanie
@Agata

Chodzenie po domach i wyciąganie kasy rozwija zawodowo i zyciowo. I ten kontakt z ludźmi też wspaniały. Przez większość czasu zbiera się pieniądze na pensje swoją i innych a ludzie naiwnie są przekonani, że mają do czynienia z wolontariuszami nie wiedząc że patrzą na kogoś kto zarabia od nich dużo więcej. Ja bym zapytał takiego wolontariusza ile rysiów adoptował z własnej pensji?

Wanda
@Kuba

No to ciekawe, a skąd niby wiesz ile zarabiają wolontariusze / pracownicy? No chyba, że pracowałeś tam kiedyś. Wątpie, że kokosy na tym zbijają.

Fundacja WWF Polska
Pracodawca
@Kuba

Pracownicy naszej Fundacji otrzymują wynagrodzenie adekwatne do wykonywanego zadania i zgodne z warunkami panującymi na rynku pracy. Nasi Fundraiserzy mają możliwość działania w zaangażowanym w temat ochrony środowiska zespole, a przy tym łączenia tej pracy z innymi zobowiązaniami np. studiami. Dbamy o regularne szkolenia, spotkania zespołu i wysoki poziom wiedzy merytorycznej naszych pracowników i współpracowników, tak by mogli przekazywać wartościową i aktualną wiedzę z zakresu ochrony środowiska i zagrożonych gatunków. Wychodzimy z założenia, że godne wynagrodzenie i możliwość rozwoju to podstawy, jakie każdy pracodawca powinien zapewniać swojemu zespołowi. Informujemy również transparentnie wszystkich zainteresowanych, że jest to praca, a nie wolontariat. W przypadku pytań zapraszamy uprzejmie do kontaktu - kontakt@wwf.pl.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Żelabątę
Pracownik
 Pytanie

Boguś, ale co Ci tak naprawdę chodzi? :))

Andrzej
@Żelabątę

A co tam w ogóle było napisane? Bo nic nie widzę :( No i widzę, że tu pracujesz, więc zapytam od razu - jesteś zadowolony z pensji? Ile teraz dają na start?

Pracowniczka
Pracownik

Jeśli ktoś hejtuje WWF to znaczy że został zwolniony i się mści. Słabo, ale co zrobić :D WWF to świetna organizacja która dba o ludzi. Przyszłam do WWF kilka lat temu i widzę jak bardzo ludzie w WWF identyfikują się z misją ochrony przyrody. Przed wydawaniem pieniędzy zawsze zastanawiamy się czy musimy je wydać, oraz jak je wydać żeby osiągnąć maksymalny efekt. Ludzie czują się super odpowiedzialni wobec naszych darczyńców. Atmosfera jest fantastyczna! Otwartość, zaufanie, demokracja, wsparcie i współpraca - tak można określić to jak ludzie pracują w fundacji.

Julia
Pracownik
@Pracowniczka

Sama prawda i tak byli się mszczą bo takiej drugiej pracy to ze świecą szukać.

Żelabątę
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Andrzej
@Żelabątę

Eee, co tam było napisane? Chyba trzeba to jakoś inaczej ubrać w słowa, by nie naruszać regulaminu. To było coś o płacach i podejściu do pracownika? Bo w sumie to by mnie najbardziej interesowało.

Żelabątę
Pracownik
@Andrzej

Nie, było napisane, że ktoś coś sobie wymyśla. Nic nowego w sumie ;)

Marko
Kandydat
 Pytanie

Ile lat średnio pracuje się w fundacji? Jest to praca na stałe czy bardziej tymczasowa? Co fundacja oferuje nowym kandydatom oprócz wynagrodzenia? Czy są benfity, kursy, wyjazdy, dofinansowania do rozwoju? Jak wygląda ścieżka kariery? Dziękuję.

Fundacja WWF Polska
Pracownik
@Marko

Odpowiedź: Dziękujemy za zainteresowanie warunkami pracy w naszej Fundacji. W WWF Polska pracujesz tak, jak lubisz - bez trudu łącząc pracę z życiem osobistym! Pracujemy hybrydowo, przeważająca część naszego warszawskiego zespołu (97%) zatrudniona jest na podstawie umowy o pracę, a średni staż pracy wynosi 4 lata. Rozwój naszych pracowników to rozwój WWF Polska. Dlatego stawiamy na doskonalenie umiejętności, oferując pracownikom etatowym pakiet benefitów szkoleniowych, m.in. międzynarodowy mentoring, wewnętrzną platformę e-learningową i bibliotekę rozwojową, szkolenia z kompetencji miękkich jak i udział w szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach branżowych. Dodatkowo, oferujemy swoim pracownikom szereg benefitów, szczególnie tych pozapłacowych takich jak: elastyczny czas pracy, biuro PSYjazne czworonogom. Dofinansowujemy także prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe. Co więcej, wychodzimy z założenia, że najlepszy pracownik to... wypoczęty pracownik. Niezależnie od tego czy grudniową przerwę chcesz poświęcić na spotkania z bliskimi czy oglądanie Naszej planety, dajemy Ci bonusowy url(usunięte przez administratora)4 i 31 grudnia.

Żelabątę
Pracownik
@Fundacja WWF Polska

Potwierdzam! Praca w WWF jest super!

Ewelina
@Żelabątę

Skoro potwierdzasz to, co napisali, to może powiesz coś więcej o tym, jak wygląda taka praca hybrydowa? W sensie, ile dni jesteś w domu a ile w biurze w miesiącu.

Żelabątę
Pracownik
@Ewelina

Nie chcę pisać o sobie. To jest natomiast do ustalenia z właściwymi osobami. Dzisiaj, w erze Teamsów, nie ma potrzeby być w siedzibie fundacji. Od czasu do czasu dobrze jest jednak spotkać się. Choćby po to, żeby poznać ludzi twarzą w twarz.

Fundacja WWF Polska
Pracownik
@Ewelina

Pracujemy w trybie hybrydowym, zakładającym obecność w biurze min. 1 raz w tygodniu.

Anna
@Fundacja WWF Polska

Ten jeden dzień jest sztywno wyznaczony dla każdego? Dzieje się podczas niego coś istotnego, że ta obecność jest wymagana?

Fundacja WWF Polska
Pracodawca
@Anna

Ten dzień nie jest wyznaczony na sztywno, wszystko zależy od ustaleń ze swoim bezpośrednim/nią przełożonym/ą :). Zależy nam na dobrych relacjach między pracownikami. Głęboko wierzymy w to, że wspólna kawa, rozmowa na żywo czy też uśmiech na korytarzu umacnia nas, jako zespół w realizowaniu wspólnej misji ochrony planety.

Marlena
Kandydat
 Pytanie

Kto mógłby opowiedzieć trochę o kulturze pracy w fundacji? Czy jest to raczej "zwykła" praca czy wymagane są nadgodziny i dodatkowe zobowiązania?

Życzliwe ostrzeżenie
Inne

Zwolnienia trwają w najlepsze. Jeśli nie zwolnienia to wymuszanie odejść. Dużo rekrutacji to teraz żadna świetna okazja tylko wynik dużej rotacji. Nie pasujesz zarządowi to wylatujesz. Nie polecam. Projektów robi się niewiele, bo jest dużo wewnętrznych problemów. Może po zmianach to miejsce będzie lepsze. Na razie się nie zanosi. Po zmianie prezesa można rozważać wysyłanie tam jakiegokolwiek CV.

Hanna
@Życzliwe ostrzeżenie

A kiedy prezes się zmienia? :) To kwestia dni czy raczej tygodni? :D

Żumek
Pracownik
@Hanna

Nic się nie zmienia, bo nie ma takiej potrzeby. Zespół oczyścił się z leserów i w końcu można normalnie pracować. Pozdro!

Enigma
Były pracownik
@Żumek

@Żumek poziom Twojej wypowiedzi świadczy, że masz w sobie wiele jadu i stosunkowo niski poziom kultury osobistej. Jeśli tacy pracownicy pozostali po wspomnianym przez Ciebie "oczyszczeniu" to Fundacja jest naprawdę w tarapatach.

Żumek
Pracownik
@Enigma

Nie, droga Enigmo. Po prostu chcę spokojnie pracować. Robić swoje.

RumCajs
Pracownik
@Enigma

Enigma, a to dobry nick. Jeśli w poście od Żumka wylapalas jad i niski poziom kultury osobistej to ... to jesteś najlepszym przykładem tego jak ludzie nieprzystosowani generalnie do koegzystowania w społeczeństwie - czyli ty dla ułatwienia - potrafią siać smród i wszystkich którzy się z toba nie zgadzaja obrzucac szambem. Czyli to co zrobiliście Prezesowi, a więc całej Fundacji. Jeśli jesteś członkiem zz w Fundacji to radzę ci lepiej zainteresuj się dlaczego i na jakich warunkach odszedł ostatnio z Fundacji wasz wieszcz. Naiwność tych, którzy zapisali się do zz w strachu przed wyrzuceniem z pracy jest porażająca. Daliście się zrobić w ... przez kolesiostwo z komisji zakładowej jak zwykły ciemny lud. To świadczy o was i może lepiej żebyście wszyscy ci którzy nie przyjęli do wiadomości wyników audytu jak najszybciej zwolnili się z Fundacji i już dalej nie zasmradzali atmosfery. A my spróbujemy dalej wywiązywać się po prostu z naszych obowiązków wobec pracodawcy jakim jest Fundacja i przy dobrych wiatrach przetrwamy te nawałnice histerycznego rzucania szambem we wszystkich dookoła przez popleczników putina, rydzyka i mojego ulubieńca janusza kowalskiego. Nie spodziewaj się że interesuje się tym co masz jeszcze do powiedzenia.

Andrzej
@Żumek

A co ci przeszkadzało w tamtych pracownikach? Czemu nie patrzysz na siebie po prostu?

Żumek
Pracownik
@Andrzej

Patrzę. I robię swoje. I nie dam (nie chcę) wciągać się w rozrywki zainicjowane przez nich. Popatrz wyżej, co napisał RumCajs – w pełni z nim się zgadzam. Na szczęście działamy i robimy swoje!

Zwolnienia
Inne
 Pytanie
@Życzliwe ostrzeżenie

Czy nadal trwają zwolnienia czy sytuacja się uspokiła?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Jakieś dowody?

True Story
Kandydat
 Pytanie

Opowiem Wam pewną historię - dlaczego pogorszyła się atmosfera w WWF Polska? Jakiś czas temu zatrudniono grupę młodych, niedoświadczonych pracownic na stanowiska ds. komunikacji w Dziale Komunikacji rzecz jasna :) Panie te, nie mając praktycznie żadnego doświadczenia w tym kierunku, chciały przejąć "władzę" w tym dziale. Nie wykonywały powierzonych im zadań, nie rozliczały się z wykonywanej pracy, nie dowoziły celów, nie miały wiedzy merytorycznej, chciały rekrutować swoje osoby, odnosiły się bardzo źle do przełożonych, nie szanowały kierowników i stworzyły grupę wzajemnej adoracji oraz dobrze się bawiły. Co śmieszne jedna z nich została zatrudniona po znajomości z polecenia osoby z Działu Ochrony Bałtyku i ta nowozatrudniona krzyczała później, że dyrekcja robi wszystko po znajomości (paranoja :D) Do tejże grupy przyłączały się stosunkowo w podobnym wieku kolejne osoby z innych działów: osoba z działu ochrony gatunków (która de facto skompromitowała samą siebie i dobre imię fundacji na jednym z wyjazdów), osobnik z działu ochrony ssaków morskich (który spektakularnie nic nie robił, nie dowoził żadnych założeń, dużo mówił i stwarzał pozory wykonanej, nikomu niepotrzebnej pracy) oraz inne głównie nowo zatrudnione osoby. Po powiększeniu grona wzajemnej adoracji, której wspólnym mianownikiem było pozorowanie pracy i udawanie, że coś się robię , "ale w sumie to nie wiadomo co, ciężko to przedstawić i ogólnie to dajcie mi spokój bo się zamknę w sobie". Po tym jak ta sytuacja ta zaczęła się rozwijać, osoby na górze hierarchii zaczęły się zastanawiać, ze w sumie na słowo to nic nie ma i zaczęły oczekiwać wymiernych rezultatów pracy, dopytując o szczegóły i postępy w zadaniach. Na co grupa "nic nierobiąca i pozorująca pracę" doznała szoku - jak to pracodawca oczekuje wyników? Przecież to pogwałcenie prawa pracownika, to szok i niedowierzanie, to mobbing i pogwałcenie prawa! I zaczęły się nerwowe ruchy - grupa nic nierobiąca założyła związek zawodowy (ahahahaha) bo bała się wywalenia z pracy. No kolejny szok - przecież pracodawca nie może zwolnić pracownika, bo nic nie robi, to nie jest dowód, to nie jest powód - tak sobie grupa nic nierobiąca zaczęła tłumaczyć. Zaczynało się szkalowanie osób, które jednak chciały pracować, szkalowanie dyrekcji (również tutaj). Prezes poddał audytowi całą firmę i procesy i wyszło.... że jednak ma rację na co grupa nic nierobiąca wpadła szał. Zaczęto mówić że to układziki a biedna grupa nic nierobiąca obarczała za to zarząd. Na szczęście część osób zwolniono za brak rezultatów w pracy, za upokarzające zachowanie w pracy, to kilka osób z tej grupy poszła do sądu, bo nadal nie może przyjąć, że prawem pracodawcy jest zwolnienie pracownika za naruszenie zasad i regulaminu / brak postępów w pracy / niewykonywanie poleceń. Niestety zwolnione osoby z grupy nic nierobiącej nadal nie mogą się z tym pogodzić i 90% negatywnych komentarzy z ostatniego roku należy do nich lub osób powiązanych z grupą nic nie robiącą :) Teraz się nie mogę doczekać komentarzy od tej mojej ulubionej grupy oraz osób zwolnionych :) Liczę na Wasze kreatywne nicki i komentarze miśki i robię popcorn :*

1
Not True Story
Inne
 Pytanie
@True Story

Szkoda, że Pan/Pani True Story szkaluje dobre imię Fundacji i dyrekcji dzieląc się powyższym komentarzem ze szczególnie bulwersującymi szczegółami. Podsumowując komentarz True Story: 1. Dyrekcja zatrudniła niedoświadczonych pracowników, w konsekwencji pogorszyła się atmosfera w zespole i funkcjonowanie fundacji. 2. Dyrekcja tolerowała niewykonywanie zadań, nierozliczanie wykonywanej pracy i nie dowożenie celów. Jak długo? 3. Kierownicy tolerowani powyższą sytuację i nie reagowali zawczasu na sygnały płynące od pracowników, że coś nie gra. Powodowało to dalsze pogorszenie się sytuacji w fundacji. 4. Zatrudniano osoby po znajomości. 5. Dyrekcja tolerowała pozorowaną pracę aż musiał powstać związek zawodowy w fundacji. Ileż musiała trwać taka sytuacja, że zdezorganizowana i nic nierobiąca grupa założyła związek zawodowy? I to w fundacji? Jak to świadczy o dyrekcji i pracownikach? Dlaczego nie udało się tego rozwiązać na gruncie rozmów? 6. Dyrekcja tudzież kierownicy dalej nic nie robili aby złagodzić sytuację, przeprowadzono audyt i jaki był tego finał wg True Story? Zwolnienia, a część osób zaczęła się sądzić z pracodawcą. I to w fundacji? Co wynika z połączenia kropek? Najlepiej aby Pan/Pani True Story opowiedział/a o pozytywach pracy w fundacji, projektach zmieniających świat i środowisko, benefitach, systemie motywacyjnym, ścieżce kariery, ludziach, planach i wyzwaniach na kolejne lata, i co możemy z tym zrobić, a nie publikował/a tego rodzaju komentarz, który może negatywnie wpłynąć na fundację. Z mojej strony powiem, że wpłacałam cegiełki na działalność fundacji i dalej będę to robiła. Fundacja jest nam potrzebne dzisiaj i będzie potrzebna w przyszłości. Uważam, że przyjdzie czas w którym pojawi się tutaj dużo pozytywnych opinii.

1
True Story2
Kandydat
@Not True Story

Musiała Pan/Pani źle odczytać moją opinię. Absolutnie uważam, że fundacja to dobre miejsce pracy oraz robi dużo dobrego dla otaczającego świata, kierownictwo i zarząd podejmuje odpowiednie decyzje w stosunku do zaistniałej sytuacji i dokonuje potrzebnych działań, aby wszystko dobrze działało. Niestety była/jest grupa, którym jest to nie na rękę. Podsumowując: dodałam komentarz, który w ma na celu poparcie działań fundacji oraz zarządzających i jest to opinia pozytywna.

2
Aleksandra
Inne
 Pytanie
@True Story2

Niestety przykro czytać takie komentarze. Oczywiście w tym serwisie pełno jest opinii niezadowolonych pracowników, ale tutaj widać wyraźny spór pomiędzy pracownikami okopanymi na innych stanowiskach. Czytając komentarze - w tym również te pozornie pochlebne od użytkownika True Story, wnoszę, że problemem rzeczywiście mogło być kierownictwo? Skoro zatrudniano niekompetentne osoby, które nie dowoził żadnych celów i były w WWF przez lata, to jak mogło do tego dojść? A jeśli kierownictwo jest dobre i kompetentne, to ta opinia musi mijać się z prawdą... Szkoda patrzeć jak pracownicy w ramach jednej organizacji, tak ważnej dziś! kłócą się ze sobą. Ja dalej będę wpłacać, ale też będę uważnie obserwować opinie tutaj.

1
Kreatywny Nick
Były pracownik
@True Story

Niestety muszę się zgodzić z opisem zarządu, jaki przedstawił @True Story. Wydaje mi się, że choć to nie było celem autora/autorki, ale wskazał dokładnie bierność zarządu, który nie zna zespołu, narzuca swoje projekty, nie reaguje na konflikty a kiedy jest za późno po prostu zwalnia ludzi. A pewne działy faktycznie utrudniały realizacje zadań…trudno było liczyć na sprawne wsparcie działu IT, czy terminowe płatności dla firm, które często z dobrego serca przyznawały fundacji rabaty. Przykro też czytać, że fundacja traci przyrodników, którzy są wybitnymi specjalistami. Ehhh, ale chyba to prawda, że ryba zawsze psuje się od głowy. Powodzenia dla wszystkich, którzy są tam jeszcze aby walczyć o naszą planetę.

1
Karusia
Pracownik
 Pytanie
@True Story

I jak się skończyła sprawa w sądzie pracy? UGODĄ i wypłaceniem przez zarząd tym "słusznie" zwolnionym pracowniczkom pieniędzy z kieszeni darczyńców, które powinny iść na ochronę przyrody, a nie na tuszowanie błędów prezesika. To chyba jednak nie tak słusznie i zgodnie z prawem zostały zwolnione, co?

Panda2022
Były pracownik

Proponuję zajrzeć na FB, na grupę Nasze Lasy. Pojawił się post o sytuacji w WWF. Chyba ktoś nie wytrzymał i powiedział jak jest :)

Anna
@Panda2022

I serio wszystko co tam jest to prawda?

Cypisek
Pracownik
 Pytanie
@Panda2022

Hej, słonko, złotko. Nie baw się w naganiacza na treści będące stekiem bzdur sponsorowanych przez skorumpowane LP którym zależy tylko na tym aby przestać im patrzyć na ręce kiedy nas okradają z dobra narodowego jakim są polskie lasy. Jak naprawdę jest w Fundacji to wiemy doskonale nie tylko z audytu jaki był u nas przeprowadzony. Więc w skrócie tacy jak ty, którzy kalaja własne gniazdo i wynoszą informacje niejawne z Fundacji, robią wszystko co mozliwe aby zaszkodzic Prezesowi a przez to całej Fundacji nie bacząc na to czy Fundacja przetrwa te próbę puczu, czy nie. Bo po was choćby potop, co? A gdzie twoja moralność? Gdzie troska o przyrodę? WWF to największa w Polsce fundacja ekspercka. Za każdym razem kiedy widzę swoich kolegów i koleżanki jak się udzielają publicznie to naprawdę jestem dumny z tego że pracuje w WWF. Więc dobrze ci radzę albo weź się za robotę i obowiązki służbowe albo migusiem złóż wypowiedzenie, bo na dłuższą metę będziesz mieć ciężko wśród normalnych ludzi. Po co masz się dalej męczyć i smrodzic wkoło?

Piotr
@Cypisek

Czyli to co tam piszą jest według ciebie bzdurą? Tobie się chyba dobrze pracuje skoro tak bronisz fundacji. Powiesz coś więcej o warunkach?

Ben
Kandydat
@Piotr

Te jestem ciekawy

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Fundacja WWF Polska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

RumCajs
Pracownik
@Pytanie

Fundacja nie jest firmą. Pozyskujemy ciężkim nakładem pracy naszych wolontariuszy i działu Fundraisingu darowizny i datki od świadomych stanu przyrody ludzi, którzy chcą ją ratować. Nie jesteśmy instytucją finansową, a tym bardziej rozdająca darmowe kredyty. Mamy program socjalny, fajne biuro, w którym zawsze jest dobra kawa i atmosfera (pod warunkiem że drobne cwaniaczki z komisji zakładowej się obok nie kręcą i nie sieją fermentu). Jeśli wiesz na czym Ci w pracy zależy to wiesz gdzie chcesz pracować i się spełniać zawodowo. I codziennie mieć przeświadczenie że bezpośrednio lub pośrednio przyczyniasz się do ocalenia tego co na Ziemi najcenniejsze.

Informacja
Kandydat

WWF Polska prowadzi obecnie wiele rekrutacji na różnego rodzaju stanowiska. Informacja na podstawie: https://www.wwf.pl/kariera. - Kierownik/czka ds. ochrony ekosystemów wodnych, Dział Ochrony Przyrody, Warszawa - Asystent/ka Działu Ochrony Przyrody, Dział Ochrony Przyrody, Warszawa - Koordynator/ka ds. finansowo-administracyjnych, Dział Operacyjno-Finansowy, Warszawa - Starszy/a specjalista/ka ds. partnerstw strategicznych (współpraca z sektorem spożywczym), Partnerstwa Strategiczne, Warszawa - Specjalista/ka ds. partnerstw strategicznych, Partnerstwa Strategiczne, Warszawa - Starszy/a Menedżer/ka działu People&Culture, Dział People&Culture, Warszawa - Specjalista/ka ds. kadr i płac, Dział People&Culture, Warszawa - Asystent/ka kierownika projektu Zrównoważona Gospodarka Leśna, Dział Ochrony Przyrody, Warszawa - Specjalista/ka ds. ochrony gatunków, Dział Ochrony Przyrody, Warszawa - Fundraiser/ka Fundacji WWF Polska, Dział Fundraisingu, Wrocław - Fundraiser/ka Fundacji WWF Polska, Dział Fundraisingu, Katowice - Fundraiser/ka Fundacji WWF Polska, Dział Fundraisingu, Gdańsk - Fundraiser/ka Fundacji WWF Polska, Dział Fundraisingu, Kraków

Panda2022
Były pracownik

Kolejny artykuł. Tym razem w największej gazecie w Polsce. Wyszło że chciano rozwiązać umowę z kobietą w zaawansowanej ciąży... Polecam poczytać. Wystarczy wpisać WWF gazeta albo artykuł.

Emilia
@Panda2022

No to słabo jak w takiej sytuacji chciano rozwiązać umowę. Ale ogólnie znasz całą sytuację? Może wiesz, powód jest inny niż samo to, że była w ciąży. Co nie zmienia faktu, że nie jest to najlepszy moment do zwalniania ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja WWF Polska - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Fundacja WWF Polska?

  Zobacz opinie na temat firmy Fundacja WWF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja WWF Polska?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja WWF Polska?

  Kandydaci do pracy w Fundacja WWF Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja WWF Polska
3.6/5 Na podstawie 17 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Mahatmy Gandhiego 3
  02-645 Warszawa
 • NIP: 5213241055 KRS: 0000160673
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Fundacja WWF Polska
Przejdź do nowych opinii