0 Dodaj opinię
0 0 5 5 1

Opinie o Compensa

Olo Nowy wpis

Czy macie jakieś oferty pracy do swoich infolinii? Mam doświadczenie z ubezpieczeń komunikacyjnych a widzę tylko na likwidatorów w zakładce kariera.

Nowy wpis

Pracodawca

@Olo

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Compensie. Prosimy o wypełnienie formularza i zostawienie swojego CV na: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1ab1b2b4e3ad47348d6883e1841190e7 Twoją kandydaturę będziemy brać pod uwagę w przypadku pojawienia się odpowiedniej oferty pracy. Pozdrawiamy.

Łukasz Nowy wpis

Czy trzeba mieć doświadczenie aby ubiegać się o prace w tej firmie ?

Tak1Nie

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie – może ktoś ma najnowsze wieści o firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group w miejscowości Warszawa?

Aśka Nowy wpis
@Administrator

Właśnie dodali sporo ogłoszeń xD

Pracodawca

Aktualność
Serdecznie witamy Cię na naszym oficjalnym profilu na GoWork. Dobrze Cię tu widzieć. :)

Zachęcamy do dzielenia się opiniami, do zadawania pytań i śledzenia naszej strony. Będziemy tu zamieszczać najświeższe aktualności z życia Compensy: relacje z wydarzeń, informacje o naszych akcjach i kampaniach społecznych oraz o nowościach produktowych. Nie zabraknie również miejsca dla ofert pracy, które będziemy na bieżąco aktualizować. Pierwsze ogłoszenia już pojawiły się na naszym profilu! :) Możesz je również znaleźć w zakładce "Kariera" na naszej stronie internetowej. Kliknij TUTAJ.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Compensie? Zajrzyj do zakładki „O nas” i poznaj nasze wartości. Wśród nich znajdziesz m.in. Współpracę i Partnerstwo, których podstawą jest dla nas dialog. Jesteśmy przekonani, że otwarta komunikacja oparta na wymianie merytorycznych opinii stanowi fundament trwałych i satysfakcjonujących relacji.

Jesteśmy w kontakcie :)

Tak3Nie

Zostaw opinię o Compensa - Warszawa

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie