ITIS Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ITIS Sp. z o.o.

PoRozmowieRekrutacyjnej
Kandydat

Rozmowa rekrutacyjna na najwyższym poziomie.

@Pytanie

Nie ma schematu. Jeśli jesteś dobry - nawet tego samego dnia, w którym masz rozmowę o prace, możesz wyjść z firmy z podpisaną umową. Na rozmowie rekrutacyjnej spodziewaj się raczej standardowych pytań + weryfikacja umiejętności w zależności od tego, na jakie stanowisko aplikowałeś + język

@Pytanie

W firmie panuje bardzo dobra niekorporacyjna atmosfera o czym świadczy fakt, że wiele osób pracuje tam bardzo długo i wcale nie mają zamiaru niczego zmieniać. Widać, że ludzie są przyjaźnie nastawieni do siebie i zawsze służą pomocą. Pracodawca dobrze płaci i ceni umiejętności swoich pracowników.

Pytanie Nowy wpis

Czy ITIS Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

j Nowy wpis
@Pytanie

Godziny pracy są standardowe, w grę wchodzą przesunięcia w tę lub w tamtą. Idzie się dogadać.

Aneta Nowy wpis
@j

O i fajnie. A widzę z komentarza niżej że czasem się zdarzają nadgodziny - czy o konieczności zastania dłużej dowiadujemy się wcześniej czy nagle pracownicy się dowiadują że nie wyjdą z pracy o zwykłej porze?

Obecny Nowy wpis

Dawno tutaj nie zaglądałem, i powiem szczerze zastanawiam się skąd się biorą te różne rewelacje :DDD Chyba od ludzi, którzy od bardzo dawna tutaj nie pracują, widać, że dużo ludzi, którzy piszą mają wiedzę na stan firmy sprzed wielu lat i próbują mieć wyobrażenie, że obecnie wygląda to tak czy owak. Szczególnie rozbawiły mnie wpisy o bezpłatnych nadgodzinach :)))) Nie słyszałem o czymś takim u nas w żadnym zespole, wszystkie nadgodziny czy prace w weekend (sporadyczne) są płatne z bonusem - do wyboru extra kasa albo extra urlop. Na projektach wiadomo, trzeba dowozić, nie ma obijania się, terminy są ambitne ale moim zdaniem realistyczne. Jeżeli nawet trafi się praca w weekend to jest dla chętnych, nie chcesz nie musisz pracować. Po niektórych opiniach widać, że były prezes potrafił wzbudzić bardzo negatywne emocje, które na długie lata zostały w pamięci :DDD

Paweł

Firma jest ok. Używają fajnych, nowych technologii. Jeśli jesteś dobry i ogarniasz, zostanie to zauważone i docenione również finansowo. Widać też, że nowy Zarząd próbuje ogarnąć wszelkie historyczne problemy i zaniedbania. A problemy są w każdej firmie w dzisiejszych czasach. Ważne, że idzie się z nimi dogadać i starają się zachowywać pro-pracowniczo. Czuć to już na rozmowie. Mają stabilnych, dużych klientów i projekty przy których możesz się dużo nauczyć. Czasami tempo projektowe jest trochę za duże ale to zależy w jakim projekcie będziesz.

byłyItisowiec

Co to Moning? Nie pracuję już w ITIS z 10 lat ale dalej wchodzę poczytać opinie bo ta firma to kopalnia ciekawych historii. Sam się do tego przyczyniłem moją skromną osobą :) Aż bym się wybrał zobaczyć kto teraz został.

Antoni
@byłyItisowiec

To już bardzo długo nie pracujesz i pewnie bardzo dużo zmieniło się od tego czasu w firmie. Możesz napisać czemu odszedłeś? Był jakiś specjalny powód?

bylyItisowiec
@Antoni

Co za różnica? Po tylu latach pewnie 10% składu zostało. Powodów do zmiany było sporo więc sam się dziwię że zachowałem tak pozytywne wspomnienia.

Antoni
@bylyItisowiec

Po tylu latach to nic dziwnego, że zostało mało starej kadry. Myślałem o zatrudnieniu dlatego pytałem o powód zwolnienia. Ale widzę, że jednak warunki pracy niespecjalnie ci odpowiadały.

endo
@Antoni

Niewiele się w firmie zmieniło.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ITIS Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Full Stack Developer ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Anna

Kiedyś narzekaliście na totalny brak szacunku do pracownika, a jak jest teraz? Czy to uległo poprawie? Proszę o komentarz od jakiegoś aktualnego pracownika :) Chciałabym znaleźć zatrudnienie w tej firmie.

PoRozmowieRekrutacyjnej
Kandydat

Rozmowa rekrutacyjna na najwyższym poziomie.

Ewelina
@PoRozmowieRekrutacyjnej

Czy opiszesz jak ona przebiega? O co Cię pytano i jak się dobrze do niej przygotować? Czy miałeś/aś jakieś zadania do wykonania? Czy po rozmowie wiadomo już coś odnośnie decyzji czy zostaliśmy przyjęci?

Co wchodzi w socjal ITIS Sp. z o.o.?

Konieczko
Kandydat

Hej, czy może mi ktoś w jakich technologiach jest pisane oprogramowanie w waszej firmie? Zadaje to pytanie bo nie chce trafić do firmy gdzie będę przepisywał jakieś starodawne rzeczy i utknę przy nich na zawsze. Czy architekci odpowiadający za FE i BE mają jakieś plany na przyszłość jeśli chodzi o net core i Azure? I jak wygląda ścieżka kariery programisty? Czy są jakieś szkolenia na TL albo Arch?

Marek

Odradzam, czuć że firma powoli tonie... Atmosfera słaba, zarządzanie leży, zarządzanie projektami tak samo. Liderzy do marionetki. Dużo rzeczy obiecywane "na gębę", a potem niedotrzymane. O urlopie zapomnij. Nie polecam współpracy.

Ewelina
@Marek

Ale co ITIS obiecuje, a później nie dotrzymuje? I jak to o urlopie zapomnij? Nie ma żadnych wakacji? Co z dniami wolnymi, które pracownikowi przepisowo przysługują?

Kandydat

Jestem trochę przerażony opiniami. Proszę, mógłby jakiś programista opisać, jak to wygląda z jego perspektywy?

ITIS-owa Ruletka
@Kandydat

Większość opinii jest właśnie od byłych deweloperów, oraz tych którzy niebawem nimi będą.

@ITIS-owa Ruletka

Od dawna jesteś ex-pracownikiem ITISu? Może w ostatnim czasie coś zmieniło na lepsze?

F
@Kandydat

@Kandydat, nie zmieniło się. Świadczy o tym choćby liczba pracowników która ostatnio z własnej woli opuściła szeregi pracowników ITIS...

Czy w obrębie jednego działu w ITIS Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

R

Najgorsza frima w której pracowałem ;( Zarządzanie projektami leży, podejscie do pracownika leży, zarobki średnie.

Kacper

@pracownik wiec rotacja jest mała ?

@Kacper

Tak, pracownicy odchodzą bardzo rzadko.

Paweł
@pracownik

Ostatnio dość często

Dawid

Faktycznie nie ma szacunku do pracownika ?

Maciek
@Dawid

Tak, kompletny brak szacunku.

Ktoś

Teraz kilku developerów poleciało... Z nienacka

dev

I dobrze, zbędny balast za burtę, tak bardzo boli pewna część ciała, ze cały dział w firmie IT można było zastąpić jedną aplikacją ?

Ilona
@dev

Dev jak obrażasz ludzi miej odwage uzyc prawdziwego imienia a nie chowsz sie za nikiem.

@Dev
@Ilona

Chyba już powinnaś się tytułować jako były pracownik. Jaka obraza? Po prostu tak działa każda firma ze pracownik który jest nie potrzebny zostaje zwolniony. Zamiast wylewać swoje żale tutaj, to zawsze możesz się przebranżowić i zostać programistką i wrócić do ITIS ;)

Ilona
@@Dev

Jestes tchórzem. Tyle w temacie.

Zibi

@ITIS-owa Ruletka czyli ciężko z komunikacją i jakimś rozsądkiem jeśli chodzi o pracę i terminy?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ITIS Sp. z o.o.?

ITIS-owa Ruletka
@Pytanie

Styl zarządzania polega na dużej dowolności, a raczej braku zarządzania... Ostatacznie winę za złe zarządzenie złe decyzje, można delegować na developerów :) Od lat nie wiele się zmieniło.Terminy nie ralne, praca w pełnym wymiarze nadgodzin. Analitycy robią co chcą, a najczęściej robią niewiele. NIektórzy testerzy pracują, a niektórzy patrzą na analityków :) Prawdziwych PM jest mało, zazwyczaj osoby które udają PM, chodzą na spotkania bóg wie co jeszcze robią, chyba meile czytają... Firma zwiększa dramatycznie zatrudnienie, przybylo ok 40 osób, ludzie przychodzą odchodzą, firma się może zmieni.. ale nie wiem w którą stronę.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ITIS Sp. z o.o.?

@Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy ITIS Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o ITIS Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ITIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ITIS Sp. z o.o.