ITIS Sp. z o.o.

Opinie o ITIS Sp. z o.o.

Zibi

@ITIS-owa Ruletka czyli ciężko z komunikacją i jakimś rozsądkiem jeśli chodzi o pracę i terminy?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ITIS Sp. z o.o.?

ITIS-owa Ruletka

Styl zarządzania polega na dużej dowolności, a raczej braku zarządzania... Ostatacznie winę za złe zarządzenie złe decyzje, można delegować na developerów :) Od lat nie wiele się zmieniło.Terminy nie ralne, praca w pełnym wymiarze nadgodzin. Analitycy robią co chcą, a najczęściej robią niewiele. NIektórzy testerzy pracują, a niektórzy patrzą na analityków :) Prawdziwych PM jest mało, zazwyczaj osoby które udają PM, chodzą na spotkania bóg wie co jeszcze robią, chyba meile czytają... Firma zwiększa dramatycznie zatrudnienie, przybylo ok 40 osób, ludzie przychodzą odchodzą, firma się może zmieni.. ale nie wiem w którą stronę.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ITIS Sp. z o.o.?

Nie ma schematu. Jeśli jesteś dobry - nawet tego samego dnia, w którym masz rozmowę o prace, możesz wyjść z firmy z podpisaną umową. Na rozmowie rekrutacyjnej spodziewaj się raczej standardowych pytań + weryfikacja umiejętności w zależności od tego, na jakie stanowisko aplikowałeś + język

Jakie są mocne strony pracodawcy ITIS Sp. z o.o.?

W firmie panuje bardzo dobra niekorporacyjna atmosfera o czym świadczy fakt, że wiele osób pracuje tam bardzo długo i wcale nie mają zamiaru niczego zmieniać. Widać, że ludzie są przyjaźnie nastawieni do siebie i zawsze służą pomocą. Pracodawca dobrze płaci i ceni umiejętności swoich pracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ITIS Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
iha

sposob prowadzenia projektow to jakas kpina. managment... nic sie nie zmienil od ostatnich komentarzy. dziekuje. dobranoc

Czy rozmowa rekrutacyjna w ITIS Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

9n ndje

Na jakie stanowisko rozmowa była po angielsku?

@anonymous, co w takim razie powinno ulec zmianie w ITIS, aby to miejsce pracy było atrakcyjniejsze z perspektywy osób w nim zatrudnionych? Mógłbyś podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami w tej kwestii? Na pewno są osoby, które chętnie się z nimi zapoznają.

Pan_Świnia
@Karolina

ITIS trzeba zaorać. Samir powinien odejść, management powinien odejść i nigdy, ale to nigdy nie pracować więcej w IT. Ludzie niepoważni i nieodpowiedzialni nie powinni się brać za prowadzenie firmy. Do firmy powinna wejść inspekcja pracy i skontrolować umowy, respektowanie praw pracownika (szczególnie sposób rozliczania nadgodzin). Jak to wszystko się zadzieje, to można będzie powiedzieć, że frima się zmieniła i można tam normalnie pracować.

@Pan_Świnia

Zgadzam się z tą opinią.

ME

Sposób prowadzenia projektów w tej firmie to jakiś żart. Wieczna improwizacja i łatanie dziur...

Antoni
@ME

Mógłbyś napisać nad jakimi projektami pracujesz i co sprawia, że nie jesteś zadowolony z ich realizacji?

Ida

Czy firma oferuje dobre warunki pracy?

ME

(usunięte przez administratora) dziwie się ze Compensa jeszcze ich nie kopnęła w D, no ale może są tani, i daleko tak wiec ciężko skontrolować.

@ME

Skąd przypuszczenie, że firma ITIS mogłaby upaść? Masz ku temu jakieś podstawy, czy może twierdzisz tak bez konkretnych informacji. Rozwiń, proszę swoją wypowiedź, ponieważ na chwilę obecną jest ona, zbyt mało zrozumiała.

Bastian
@Damian

Upaść nie upadnie, ale jak dzielna kobieta "pracująca" z syfilisem, będzie się powoli rozpadać podczas pracy. A propos, jak tam wasz TFS? Ponoć wróciliście do przenoszenia kodu na dyskietkach 5,25". Jeszcze trochę i będziecie kodować w Logo Komeniuszu.

Mirosław
@Bastian

Skąd dysponujesz takimi informacjami związanymi z zarządzeniami firmy ITIS? Jestem ciekaw Twojego źródła wiedzy, ponieważ może dzięki Tobie dowiem się czegoś ciekawego o pracy w tej firmie.

Boomerang

Ja za to mogę powiedzieć same dobre rzeczy o ITIS. Jeśli chodzi o to że ITIS szuka PM, to nie jest to związane z tym że ludzie cały czas odchodzą. Bardzo miła atmosfera w pracy, z każdym można o wszystkim porozmawiać. Jeśli chodzi o samego prezesa, Samira, jest to naprawdę dobry człowiek. Kiedy odchodziłem z ITISu Samir powiedział mi że jeśli chciałbym wrócić, droga wolna, że zawsze jestem mile widziany. Skorzystałem z tego i wróciłem. Jeśli chodzi o developerów, znają się i wiedzą co robią.

@Boomerang

Mam przez to rozumieć, że firma ITIS wciąż poszukuje pracowników na to stanowisko, ponieważ nowo zatrudnione osoby nie spełniają wymagań pracodawcy? Mógłbyś napisać, jakie obowiązki czekają na pracownika zatrudnionego na stanowisku analityka? Widzę, że obecnie prowadzona jest rekrutacja na to stanowisko, dlatego chciałem uzyskać odpowiedź na moje pytania http://itis.pl/kariera

Damian

Skoro jak mniemam jesteś obeznany w sprawach firmy, to może powiesz coś więcej? Jesteś zadowolony z pracy w ITIS? Jak prezentuje się kwestia wynagrodzenia, czy można liczyć na podwyżki mając już dłuższy staż w firmie? Może opowiesz też coś o atmosferze panującej w pracy i czy pracownicy są dobrze traktowani przez przełożonych?

@

Firma powinna zmienić branże z IT na motoryzacyjna, bo to jest ich konik, kto tam był, to widział. Na stanowisko PM, szukają kotoś juz od roku, ludzie przychodzą na troche i "odchodzą". Panowie nie maja pojęcia o HR, nie wspominając już o organizacji pracy. Nie interesują się zbytnio tym co się dzieje w firmie... poza kasą, a potem mają pełne gacie jak mają spotkanie u klienta, na które nigdy nie są przygotowani, a także ich unikają i się nie pojawiają. Przyszłego PM powinni informować na rekrutacji, że w 99% spotkań u Klienta będzie reprezentował firmę sam. To nie jest firma, w której można się rozwijać, a nawet w której się pracuje. Jak sami mówią, "tu się uprawia politykę". Ogólnie nie polecam. Bardzo zadufane w sobie typy.

animusz

Ale przecież firmy informują, że będą się kontaktować z wybrana osobą!

@animusz

Tak, ale on już miał rozmowę czyli firma już się z nim skontaktowała. Może w Afryce jest inaczej, ale standardem w Europie jest że jak firma skontaktuje się z kandydatem, który wcześniej wysłał CV i odbędzie z nim rozmowę, to w ustalonym czasie daje mu odpowiedź. A informacja, że firma będzie się kontaktowała z wybraną osobą dotyczy odpowiedzi na nadesłane CV kandydatów. Do Tunezji cywilizowane zasady jeszcze nie dotarły?

LeśneRuno

Rozmowa się odbyła, generalnie odp miała być do końca tygodnia - oczywiście nie było, co jest akurat standardem, ale po tygodniu został przeze mnie napisany mail, czy mogą mnie powiadomić o wyniku rekrutacji(dla czystej przyzwoitości, wiadomo, że skoro nie dzwonią znaczy, że mnie nie chcą) i od 3 dni nawet mailową odpowiedzią mnie nie zaszczycono, pierwszy raz w życiu mi się coś takiego przytrafiło. Żenada.

@LeśneRuno

"Rozmowa się odbyła, generalnie odp miała być do końca tygodnia - oczywiście nie było, co jest akurat standardem" - gdzie to jest standardem? Chyba w Tunezji? W Polsce w IT standardem jest że jak firma umawia się, że odpowie w ciągu tygodnia, to odpowiada chociażby emailowo.

@Anita, jaką Ty posiadasz opinię na temat firmy ITIS jako pracodawcy? Może rozwiniesz swoją wypowiedź? Czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Jak oceniasz oferowane przez nią warunki zatrudnienia? Twoja wypowiedź będzie cenną wskazówką dla osób zainteresowanych rekrutacją do firmy.

Anita

Może cieszcie się z pracy w dobrej firmie!!

@anonymous, mimo wszystko jednak warto aktualizować informacje dotyczące aktualnej sytuacji ITIS. Na pewno od momentu ostatniej opinii pozostawionej na tym forum, coś się w tym miejscu pracy zmieniło. A ze wszystkimi rzetelnymi informacjami o tym pracodawcy chętnie zapoznają się te osoby, które rozważają zatrudnienie u niego.

@Karolina

Co się mogło zmienić? Samir odszedł? Nie? No to się nic nie zmieniło.

Olek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Analyst
@Olek

przyłączam się do pytania

@Olek

Wszystko zostało napisane. Nic dodać, nic ująć, więc po co więcej pisać?

Igor

Czy dobrze się pracuje i nie ma nikogo do pisania?

Wasz król A....

Gowork ITISu jest niezawodny, zawsze poprawi mi humor nawet po latach. Pozdrowienia dla chłopaków z QA i IR-Team(z Alej) o ile jeszcze tam pracują. Ps. Kto jeszcze pracuje z Alej?

Zostaw merytoryczną opinię o ITIS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITIS Sp. z o.o.?

ITIS Sp. z o.o.