Opinie o beesafe.pl - Beesafe Sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Beesafe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beesafe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beesafe Sp. z o.o. w Warszawa

Daniel

W biurze panuje świetna atmosfera,którą wprowadza najlepszy menager jakiego mogłem na swojej drodze spotkać-Ewelina.Dzięki jej umiejętnościom interpersonalnym i dużej empatii można poczuć motywację i chęć samodoskonalenia.

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Beesafe Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Specjalista Ds. Sprzedaży?

Magdalena Nowy wpis

Nie widzę teraz dostępnych ofert ale kiedyś szukano Specjalisty ds. Obsługi Posprzedażowej. Wtedy już podkreślono, że praca zdalna jest możliwa. nawet jeśli tak to czy trzeba co jakiś czas zjawić się w samym biurze?

Daniel Nowy wpis

Weronika Nowy wpis

Czekajcie, czy z ostatniego wątku można zatem wywnioskować, że jeśli nie mieszkam na terenie stolicy to pracę zdalną mam w pewnym sensie w kieszeni? Na stronie przy ogłoszeniu dla BI Deva widniał przypis o pracy hybrydowej i wolę mieć jednak pewność. Zostały też wskazane widełki od 9 do 11 tys., to netto czy brutto? I jeszcze jedno, jakie szanse ma teraz na pracę osoba bez komercyjnego doświadczenia, samouk chętny do dalszego rozwoju w trybie zdalnym? Jakich zarobków można wtedy oczekiwać?

Czy kandydat na stanowisko Java Developer w firmie Beesafe Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Mariusz

Dzień dobry , Czy istnieje możliwość dogadanie się indywidualnie jeśli chodzi o wizyty w biurze raz w tygodniu? Są to sztywne zasady czy można dogadać się z firma np. na przyjazd raz w miesiącu do biura? Pozdrawiam

HR - Beesafe
@Mariusz

Cześć Mariusz :) podchodzimy elastycznie i indywidualnie do pracy hybrydowej. Zależy czy mieszkasz w Warszawie czy nie :)

Polecam

Polecam

Katarzyna
@Polecam

Co konkretnie polecasz? Piszesz jako pracownik? Jeśli tak to na jakim stanowisku robisz? Co możesz napisać o atmosferze i zarobkach? Szukam pracy

A jak A

Wrzucam ponownie, bo przez pomyłkę dodałem pytanie do sekcji klienci. O jakim poziomie wynagrodzenia mozna mowic za stanowisko eksperta / analityka w operacjach? 16.000 brutto i wiecej wchodzi w gre? Jak z czasem pracy? 8h czy duzo pp godzinach jest do robienia?

A jak A

klient

dostałem zimnego kebaba ale za to dużo surówki było

@klient

A czy tutaj daniem głównym nie jest przypadkiem kebab?

Opinia

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie w dziale sprzedaży. Pracownicy są bardzo źle traktowani, były przypadku że TL wyklina na pracowników, straszenie jest na dniu codziennym. Obowiązuje jedna zasada w tej firmie Zasada kumpelstwa z TL taki pracownik może wszystko. Firma pod każdym względem demotywuje pracowników. Jeśli chodzi o zarobki nie są złe, ale nie da się pracować w takiej atmosferze. Nie polecam pracy w tym miejscu szkoda czasu i nerwów. Żaden pracodawca nie powinien traktować tak pracowników. Należało by się przyjrzeć czemu ludzie nie chcą tam pracować, albo dlaczego tule osób zostało zwolnionych.

@Opinia

Dziękujemy za Twoją opinię. Traktujemy ją jako bardzo poważny głos w rozmowie na temat naszej firmy. Jesteśmy młodą firmą, dość kameralną i staramy się przede wszystkim rozmawiać - tylko tak jesteśmy w stanie naprawiać błędy, usprawniać wszystkie nasze procesy i budować wartościowe relacje między nami - w naszym zespole. Dlatego będę wdzięczna za kontakt i szczerą oraz otwartą rozmowę na temat, który poruszasz w komentarzu. Bardzo osobiście odbieramy krytykę, która tutaj nie ma szansy być opowiedziana w całości, ponieważ krótka forma komentarza nie daje pełnego obrazu sprawy. Dlatego jeszcze raz zachęcam do osobistego kontaktu. Jeśli potrzebujesz napisać maila - zapraszam: rekrutacja@beesafe.pl - zachęcam jednak do rozmowy bezpośredniej :) Pozdrawiam, Danka Wierzę, że ta rozmowa rozwieje wątpliwości i da jasny obraz sytuacji Tobie, a nam pozwoli wyciągnąć wnioski na przyszłość. Z wyrazami szacunku, Danka

IT
@Opinia

IT z traktowaniem trochę lepiej, ale z podwyżkami gorzej. Generalnie straszny chaos organizacyjny wg. mnie. Wyrwałem się do innej firmy, kasa lepsza, porządek też. Oceniam na 2/5 bo do specjalistów tam nikt tam nie podskoczy z uwagi na brak kompetentnych (w moim odczuciu) osób na górze.

Izabela

System premiowy działa na podstawie punktów z tego co czytam, a jak się je zdobywa?:)

Czy można liczyć w Beesafe Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

HR Manager - Beesafe

Witaj :) Wszyscy nasi Pracownicy otrzymują co miesiąc dostęp do platformy benefitowej Motivizer, w której dostają od Pracodawcy określoną liczbę punktów - mogą je wymienić m.in na prywatną opiekę medyczną, kartę sportową Multisport lub inne benefity - vouchery zakupowe, bilety na koncerty, do kina, do teatrów lub na masaż :) i sporo innych :)

@HR Manager - Beesafe

Wynagrodzenia z premia jakiego rzędu można otrzymać? Czy jest szansa przekroczyć kwotę 10 tys netto?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Beesafe Sp. z o.o.?

HR Manager

Witaj - wszystkie otwarte rekrutacje znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://beesafe.pl/kariera/ W zakładce znajdziesz sporo informacji o tym, jak aplikować, jak wygląda nasz proces rekrutacji, jak się z nami pracuje :) Zapraszamy do aplikowania.

@HR Manager

Można prosić o widełki dla młodszego księgowego? Bo nie widzę żeby były podane. ;)

HR Manager
@Zuzanna

Hej - na tym etapie nie przekazujemy informacji o widełkach finansowych dla tego stanowiska - ale w formularzu rekrutacyjnym pytamy o oczekiwania finansowe Kandydatów, którzy aplikują. Jeśli kontaktujemy się zwrotnie z Kandydatem zapraszając go do kolejnych etapów rekrutacji oznacza to zazwyczaj, że jego oczekiwania finansowe wpisują się z budżet przewidziany na to stanowisko.

@HR Manager

Czyli na tym etapie weryfikowane są tylko podstawowe dane? Nawet gdyby kompetencje kandydata dość mocno firmę zainteresowały a propozycja finansowa byłaby zbyt wysoka to nie będziecie podejmować się jakiś wstępnych negocjacji?

Zuzanna

Chyba już wcześniej na to wpadli, bo w następnym od "hej" zaczęli Panie Miodku. ;) Myślisz, że kandydaci aż tak bardzo zwracają na to uwagę?

miodek
@Zuzanna

Może kandydat nie zwraca uwagi ale jeśli wszyscy przestaniemy zwracać to język polski spsieje do reszty a szkoda. Odpuszczając i tolerując błędy dajemy przyzwolenie na powszechne ich stosowanie. Polacy nie gęsi etc.

XxX

Brak informacji w sprawie rekrutacji. Po aplikowaniu otrzymuje się wiadomość mailową, że w przeciągu tygodnia będzie informacja o dalszym postępowaniu rekrutacyjnym. Niestety, nie ma takiej informacji. Nigdzie nie ma odpowiedzi ani "tak" ani "nie" ani "skontaktujemy się z wybranymi osobami". Po prostu cisza. Słabo wizerunkowo.

YyY
@XxX

Na jakie stanowisko aplikowałeś/-aś?

@XxX

Witaj, dziękujemy za Twoją opinię. Faktycznie było tak, że nasze systemowe potwierdzenie złożenia aplikacji miało taką treść, zapewne w wyniku naszego niedopatrzenia w trakcie zmiany nowego systemu IT. Naszą intencją jest kontaktowanie się z osobami wybranymi do kolejnych etapów. Przepraszamy za niedogodność, treść automatycznego potwierdzenia aplikacji została przez nas skorygowana.

Dobrze, że ktoś wreszcie ma na tyle odwagi żeby napisać właśnie parę słów prawdy. Trzeba prawdę nazywać wprost nie będzie dobrze w tej firmie dopóki jeden z kapitanow ogarnięty mania wielkości będzie dalej zarządzał zespołem. Ale dóbrze, że możemy podzielić się tu aby ostrzec się wzajemnie.

opinia

Jakże to łatwe wejść na portal i wyżygać się na świetnego menadżera tylko dlatego że odsłuch się nie udał i nie umiesz rozmawiać z klientami, a co dopiero sprzedawać. Przez te nieprawdziwe komentarze rozpier.... jedną z najlepszych firm i kadry zarządzającej. Niewiele osób nadaje się do tej pracy, to branża pod ogromna presją czasu, stresu. Jeśli Ci nie odpowiadają obowiązki że trzeba regularnie dzwonić plik sprzedażowy i słuchać rozkazów dwóch kapitanów jak to nazwałeś to droga wolna, nie niszcz nam wizerunku i szkaluj imienia dobrych ludzi.

HR Manager - Beesafe

Pozwolę sobie powtórzyć moją odpowiedź z innego komentarza: Dziękujemy za Twoją opinię. Traktujemy ją jako bardzo poważny głos w rozmowie na temat naszej firmy. Jesteśmy młodą firmą, dość kameralną i staramy się przede wszystkim rozmawiać - tylko tak jesteśmy w stanie naprawiać błędy, usprawniać wszystkie nasze procesy i budować wartościowe relacje między nami - w naszym zespole. Dlatego będę wdzięczna za kontakt i szczerą oraz otwartą rozmowę na temat, który poruszasz w komentarzu. Bardzo osobiście odbieramy krytykę, która tutaj nie ma szansy być opowiedziana w całości, ponieważ krótka forma komentarza nie daje pełnego obrazu sprawy. Dlatego jeszcze raz zachęcam do osobistego kontaktu. Jeśli potrzebujesz napisać maila - zapraszam: rekrutacja@beesafe.pl - zachęcam jednak do rozmowy bezpośredniej :) Pozdrawiam, Danka

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na jedno ze stanowisk. Pani rzuciła konkretną datę do kiedy da odpowiedź zwrotną i oczywiście cisza. Brak szacunku dla czasu kandydatów, szkoda zwracać sobie głowę tą firmą.

@Anonim

Witaj, dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba, która uczestniczy w procesie rekrutacyjnym otrzymała od nas informację zwrotną - w formie mailowej lub telefonicznej. Czasami oczywiście zdarza się, że proces rekrutacji się przedłuża lub Kandydat nie odbiera od nas telefonu. W ostatnim miesiącach byliśmy w trakcie migracji danych pomiędzy systemami rekrutacyjnymi i niestety z powodu braku bazy Kandydatów z poprzedniego systemu mogło zdarzyć się tak, że nie wszystkie osoby otrzymały feedback rekrutacyjny :( Jeśli tak się nie stało, przepraszamy bardzo i zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - udzielimy szczegółowego feedbacku.

@Anonim

prawie zwolniony

W dniu dzisiejszym został wysłany mail do administratora Gowork o treści: Witam chciałabym prosić o usuniecie wpisu z dnia 11/12/2021 godz 09:15 login anonimowy jako gość prawie zwolniony. Komentarz był spowodowany ogromnymi nerwami, nieporozumieniem, przedwcześnie wyciągniętymi wnioskami. Użyty komentarz jest całkowicie niezgodny z prawdą i atmosferą, etyką jaka panuje w firmie. Trwa oczekiwanie na odpowiedź portalu.

Hrowiec

Rekrutują do HR i nie dają feedbacku. :) Myślę, że samo to pokazuje jaki tam jest HR i jak traktują ludzi.

@Hrowiec

Witaj, każda osoba, która uczestniczy w procesie rekrutacyjnym otrzymuje od nas informację zwrotną - w formie mailowej lub telefonicznej. Czasami oczywiście zdarza się, że proces rekrutacji się przedłuża lub Kandydat nie odbiera od nas telefonu, natomiast dokładamy wszelkich starań, aby kontaktować się z każdym kandydatem w pierwszym momencie, kiedy jest to możliwe. Jeśli tak się nie stało, przepraszamy bardzo i zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - udzielimy szczegółowego feedbacku.

Zostaw merytoryczną opinię o Beesafe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Beesafe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beesafe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beesafe Sp. z o.o.?

Beesafe Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 162