Opinie o Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group w Warszawa Stanisława Noakowskiego 22

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group w Warszawa Stanisława Noakowskiego 22

Karo

Praca odpowiedzialna, na każdym kroku kontrola za kontrola, piętnowanie najmniejszego błędu, a pensja równa najniższej krajowej. O podwyżkach zapomnij. Dla InterRisk pensja ustalona 8-10 lat temu jest wciąż adekwatna do obecnej sytuacji gospodarczej i rynku pracy. Długoletni pracownicy siedzą tam chyba z przyzwyczajenia lub mają jakieś inne zaplecze finansowe. Dla młodych jedynie na przeczekanie, chociaż też nie, szkoda zdrowia, a za 3000,00 zł na rękę to nie będzie cię stać, żeby potem o to zdrowie zadbać . Mam nadzieję, że niedługo na InterRisk spadnie lawina wypowiedzeń.

@Karo

Długo tam pracowałem... Atmosfera była ok do czasu, wszystko zależy od ludzi. Natomiast dramatem są wynagrodzenia, teraz znam już trochę rynek i chyba tutaj są najniższe pensje w ubezpieczeniach. Na tym samym stanowisku w innej firmie zarabiam grubo ponad dwa razy więcej. Nie wiem, może teraz nowym pracownikom dają więcej , ale jakiś czas temu zarobki były malutkie. I wieczne oszczędzanie, nie ma tak dużo imprez, wyjazdów, szkoleń, spotkań jak w innych TU.

Syzyf
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Bardzo niepokojące podejście, które utrzymuje się od 2020 roku, tak to już 4 lata. Co rok toczone są batalie i walki dotyczące podwyżek i co roku zarząd, dyrektorzy, kierownicy, koordynatorzy są zdziwieni że pracownik oczekuje czegoś więcej niż honorarium które otrzymuje bo ciężko to nazwać pensją, o ile nie można zrzucać na garb firmy podwyżek wynagrodzenia minimalnego w kraju regulowanego przez władzę to jak najbardziej należy już wymagać, że na stanowisku "poważnym" należy się godziwa zapłata - wynagrodzenie które daje Ci spokój egzystencjonalny. Jesteśmy kontrolowani z każdej strony najmniejsze błędy - błędy ludzkie przy weryfikacji, rejestracji, likwidacji podnoszone są do rangi niemalże kryminału - bo polityka firmy jest taka, a nie inna że ma być wszystko doskonałe taki charakter branży nic dziwnego, natomiast jeśli zestawimy to z wynagrodzeniem na poziomie ocierającym się najniższej krajowej to mamy gotowy dramat w pięciu aktach. Brak spójności pomiędzy spółkami z grupy VIG jest zatrważający - jeśli chodzi o wytyczne, regulamin pracy, kadry, każda z nich ma swoją autonomie czy to InterRisk czy to Compensa czy też Wiener... natomiast jeśli chodzi o kwestie wynagrodzeń, premii, awansów, zwolnienia etatów na poszczególne stanowiskach które tego wymagają, to już mowa tu o jednej drodze, jednej myśli wszystkich Towarzystw i ta myśl która ma się przerodzić w jeden z konkretów o których piszę powyżej jest podnoszona przez każdego prezesa, dyrektora, menagera i o dziwo co rok (od 2020) mają inne spojrzenie co w konsekwencji odbija się na NAS szeregowych pracownikach, którzy wykonując swoją prace podtrzymują Firmę i dają jej oddech. Co roku na "papierze" mamy podwyżki u jednego jest to 0,10 gr, u drugiego 1,70 zł u innych w ogóle... ale na koniec jest to delikatna górka ponad najniższą krajową... wymagana od nas jest praca analityczna, pod presją czasu nierzadko praca na 2,3 systemach znajomość pakietów MS Office, język obcy, kulturę osobistą empatie, czy też dobrą organizacje pracy co w tej firmie ociera się skrajnie przaśny obraz bo ciężko znaleźć dobrą organizacje wyżej (paradoksy). I to wszystko za (daj Boże) 4500,00 zł brutto / czy to jest w porządku ? Nie. Czy zostały wypłacone inflacyjne jak u konkurencji ? Nie. Czy otrzymaliśmy jako pracownicy po apelach do kierowników, koordynatorów zwrotkę co z naszymi aneksami, podwyżkami ? Nie. Trzeba na wszystko czekać, jak Poszkodowany czeka na wszystko tak i my musimy czekać z tą różnicą, że Poszkodowany otrzyma to co mu należne, a u nas jakoś to będzie. Kończąc ten przydługi wywód, który głównie jest umotywowany brakiem sprawiedliwości, konkretów i na sam koniec żalu bo tę firmę tworzą wspaniali ludzie z całej Polski niezależnie od jednostki organizacyjnej. Liczę, że coś się zmieni, że "góra" tak szanowana przez każdego spojrzy na NAS pracowników jak na ludzi, a nie cyferki w Excelu, a nasze wyniki które rezonują na dobry odbiór towarzystw znajdą ujście w postaci aneksów i podwyżek nie jałmużny, a faktycznego wynagrodzenia za uczciwą pracę. @Pracodawca #TrzymajcięSIĘ

Syzyf Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Pracownik Nowy wpis

Cześć Interrisk w dalszym ciągu zaskakujesz. Pracując już dość długo i posiadając o wiele lepsze doświadczenie niż nowi pracownicy, dalej zarabia się tyle samo co oni a nawet czasami mniej. Czy nie jest to dyskryminacja płacowa? Na to pytanie jest prosta odpowiedź - tak

Pracownik2 Nowy wpis

Po aktualnych podwyżkach najniższej krajowej pensje pracowników z 10letnim stazem są 100-200 zł wyższe od najniższej. Żal...

Były Pracownik CR Nowy wpis

Tragiczna praca bez możliwości rozwoju, spędziłem tam 4 lata. Pensje blisko najniższej krajowej, które potrafią stać w miejscu latami. (Oczywiście poza okazjonalną podwyżką 150 zł brutto, śmiech na sali xD). W naszym biurze to oszczędzali nawet na papierze toaletowym... a przy okazji jak zepsuło mi się krzesło to czekałem miesiąc na wymianę, przez co nabawiłem się bolesnych dolegliwości, które leczę u fizjoterapeuty. Nikomu nie polecam, chyba, że chcecie osiągnąć błyskawiczne wypalenie zawodowe i poniżać się tam do końca życia.

historyk4461@wp.pl

KIedy firma odda pieniądze, które sobie przywłaszczyła po zakończeniu umowy ?

Po przesłaniu aplikacji w następnym dniu otrzymałam telefon z propozycją spotkanie w oddziale w Krakowie. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Zaproponowano mi prace jednak ze względu na wynagrodzenie trochę za niskie w stosunku do mojego doświadczenie w ubezpieczeniach nie przyjęłam oferty. Jeżeli firma byłaby otwarta na negocjacje i troszkę podniosła stawkę to przyjęłabym ofertę.

Pytania o doświadczenie zawodowe, powód odejścia z poprzedniej pracy, dyspozycyjność, z kim współpracowałam, itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy pracodawca Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Karo

@Karo

3000 to i tak nieźle wymagania i oczekiwania ogromne ale za 2800 które wyszłoby po odjęciu wszystkich składowych to chyba nie znajda nikogo na dłużej

Kowalska

Jakie wynagrodzenie na stanowisku specjalista wsparcia sprzedaży

Czy w Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak, w firmie odbywają się wewnętrzne rekrutacje i każdy z pracowników może wziąć w nich udział (potrzebna do tego zgoda przełożonego)

Brałam udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko w centrali firmy. Rozmowa online prowadzona przez młodą rekruterke i osobę na stanowisku dyrektora. Na spotkaniu zostałam wypytana o swoje doświadczenie i zakres obowiązków wykonywanych w poprzednich firmach - standardowo. Ani rekruterka ani dyrektor jednak nie przedstawili zakresu obowiązków na danym stanowisku, padły jedynie na ten temat 2-3 zdania w trakcie rozmowy. Oczywiście ja jako kandydat też miałam prawo o to dopytać jednak ze stresu związanego z rozmową rekrutacyjna nie zadałam wystarczającej liczby pytań aby uzyskać pełny obraz stanowiska. Padło pytanie o stawkę jakiej oczekuje - odpowiedziałam jednak też nie uzyskałam informacji czy firma jest w stanie spełnić moje oczekiwania i jakie są widełki wynagrodzeń. Umówiliśmy się na odpowiedź zwrotną nawet te negatywna w terminie 2 tygodni. Minęło półtora miesiąca- odpowiedzi dalej brak. Szkoda czasu na rekrutację w tej firmie. Opinie które przeczytałam tutaj innych kandydatów w 100 procentach sprawdziły się na rozmowie

Była pracownica

Nie polecam pracy w Kancelarii na Alejach Jerozolimskich, kobiety z którymi pracowałam były niepoważnymi osobami i kierowały wobec mnie niemiłe teksty, jednym słowem (usunięte przez administratora).

kandydat

ojjj dzieje się tu, dobrze że i mnie tu nie przyjetą i potwierdzam rozmowa rekrutacyjna - masakra

Inter??

Ciężko jednym zdaniem nakreślić co się tutaj wyprawia, na każdym kroku jest podkreślane jaki to profesjonalizm zostaje wdrażany w InterRisk i wszystkie inne spółki (Global, Cnl etc) a na sam koniec pracownik, który bardzo często pozostaje sam na placu boju, po wieloletnim oddaniu się spółce otrzymuje figę z makiem / huczne komunikaty o podwyżkach bo nagle znalazł się budżet i można nagrodzić pracownika kończą się na wyrównaniu praktycznie do najniższej stawki bez doświadczenia w konkurencyjnym TU … zero spójności i komunikacji ciągłe manipularstwo i lanie wody, z każdej strony inne komunikaty, podwyżki rozdawane nie za kompetencje i wyniki tylko jak im się widzi. Oczywiście jeśli jesteś w tej wspaniałej grupie wyróżnionych do „podwyżki”, bo niestety pracownicy którzy spędzili wiele lat dalej czekają - posty wyżej wskazują, że część pracowników z innych towarzystw niż InterRisk otrzymały podwyżki i aneksy znacznie wcześniej, tak to prawda - a na pytanie czym to jest spowodowane otrzymujemy zwrotkę „bo tak” to jest podejście ? Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany !!!

Dożyjemy podwyżek i aneksów czy przewidziana najniższa krajowa? Brawo InterRisk

Krzysztof

Jak to możliwe, że we wszystkich TU zostały wcielone w życie podwyżki a jedyny który się tego nie podjął jest Interrisk?? Ludzie pracujący po pare lat zarabiają najniższa krajowa. Wychodzi na to, że lepiej odejść, podpisać umowę z innym TU i bedzie lepiej bo tutaj maja wszystko gdzieś … śmiechu warte. Naprawdę zmieńcie podejście do tego wszystkiego bo wyglada to tragicznie.

Krzysztof

Dla mnie firma Viennalife to grupa ludzi, którzy (usunięte przez administratora) klientów. Byłem klentem poleconym przez przedstawiciela banku Ideabank pracującego w podległej firmie Lionsbank.

Aktualności

Nie polecam Interrisk jako pracodawcy.. wszyscy dali podwyżki - global, compensa, Wiener a jedyny interrisk ma problem, pomimo obietnic. Gdzie są aneksy??? Zostawicie ludzi na lodzie? Jeden wielki (usunięte przez administratora).. wszyscy dali, ale jak zwykle interwyzysk nie. Jak ktoś ma umowę tylko w interrisku i globalu to szczerze współczuje. Wszedzie są podwyżki, tylko nie tu..

Szczęśliwy wybraniec IR

Witam, Jak to jest możliwe ze koleżanki i koledzy mający umowę w innych TU z VIG maja już dawno aneksy i podwyżki a tutaj cisza? Czy InterRisk jako jedyny ma w poważaniu pracowników? Może czas się nauczyć lepszego podejścia od innych TU z grupy?

To chyba najgorsza firma ubezpieczeniowa w Polsce . Aby się wymigać od wypłacenia odszkodowania AC , po napisanym odwołaniu od odmowy wypłaty, zgłaszają sprawę na Polcję przeciwko poszkodowanemu. Chyba żeby nastraszyć i ktoś odpuści. Stanowczo odradzam cokolwiek ubezpieczać w tej firmie to tylko stracone pieniądze a póżniej nerwy. Tą firmą powinien się zająć Nadzór - KNF i inne służby.

Rany ta firma to jakaś pomyłka. rekrutacje prowadzę dwie Pani o łącznym stażu jakieś 30-40 lat a nawet cv nie przeczytały. Ani jednego merytorycznego pytania. gadka o niczym - chyba jedynym celem tej rozmowy było poznanie stawki kandydata. I co????????????????????????? Jakaś odpowiedź???????????????? A skąd!!!!!!!!!!!!!!! Cisza. Rekrutacja zakończona??????? Ktoś wie??????????????????????? Żadnej informacji. Co to za HR a ludzie psioczą na kandydatów, że nie przychodza na rozmowy i nie informuja o tym. Skoro wieloletnie pracownice HR, w tym szefowa, tak robi to nic dziwnego, że i kandydaci mają w nosie maniery. Drogie Panie czas na zmiany - zasiedziałyście się i już się Wam chyba bardzo nie chce. Odradzam

InterRisk
@Kandydat

Szanowna Pani/Szanowny Panie Trudno odnieść się do anonimowego komentarza, niemniej jednak informujemy, że dbamy o doświadczenia kandydatów związane z rekrutacją. Dlatego każdy kandydat, który aplikuje do nas, niezależnie od wyniku procesu rekrutacyjnego otrzymuje od nas informację zwrotną, którą przekazujemy telefonicznie lub mailowo. W celu wyjaśnienia opisanej przez Panią/Pana sytuacji zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: HR.InterRisk@interrisk.pl.

kandydat
@InterRisk

ale to akcja jest żenująca - naprawdę szef uwierzy w taki zabieg, chyba czas aby sie bliżej zapoznał z tym co wyprawia HR... A i to nie prawda że informujecie kandydatów - wystarczy poczytać opinie.

@InterRisk

Mo nie, nie dbacie, porownując was do takich samych działów w innych firmach to maciu dużo do nadrobienia.

Ciekawy
@Kandydat

Na jakie stanowisko aplikowales ?

aga
@InterRisk

To nie jest prawda. Ja nada czekam na odpowiedź.

kandydatka

Rany rozmowa z jakimiś dwiema kobetami masakra. One w ogole nie byly zainteresowane rozmową tylko kasą jaką chciałam. Jak w takiej firmie mozna tak nieprofesjonalnie prowadzić rozmowy rekrutacyjne. To tylko potwierdza to że co kilka lat nalezy zmieniać prace a może i branże bo już się nie chce. Z takim podejscie to wspólczuję, firma raczej się ne rozwinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group?

Zobacz opinie na temat firmy Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group?

Kandydaci do pracy w Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.

Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group