Opinie o Benefia Ubezpieczenia w Warmińsko-mazurskie

Bronisław Nowy wpis

Wiecie może, co trzeba zrobić i jakie warunki spełniać, aby nawiązać ewentualną współpracę z Benefia Ubezpieczenia? Może to nieco dziwne pytanie ale potrzebuję to ustalić i mam nadzieję, że dzięki Wam mi się to uda. Wątek nie jest zbyt oblegany, dlatego też chcę szybko ustalić, co jest tego powodem. Kto chętny pomóc?

Olga Nowy wpis

Witajcie, w wątku zostało zadane już dość dawno temu pytanie odnośnie tego na jakie zarobki można liczyć w firmie. Nikt niestety się do tego nie odniósł a myślę, że warto by taka informacja pojawiła się tutaj na forum. Czy zagląda tu ktoś kto posiada jakąś wiedzę na ten temat? Napiszcie.

Irena Nowy wpis

Kto zna Benefia w Warszawie? Podzielcie się proszę informacją jak wygląda współpraca tą firmą? Polecacie? Czy firma aktualnie rekrutuje?

Michał

Kilka dni temu pojawiła się ciekawa oferta pracy. Firma prowadzi rekrutacje na stanowisko analityka - programisty w Warszawie. Ile można zarobić na tym stanowisku?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Benefia Ubezpieczenia - Warmińsko-mazurskie

Benefia Ubezpieczenia