Pan Euro Sp. z o.o.

Opinie o Pan Euro Sp. z o.o.

bez komentarza

Absolutnie odradzam. Trzeci miesiąc nie można doprosić się o należną pensję. Niejasny profil firmy, jak dla mnie zwykli [usunięte przez moderatora] . Chcesz oszczędzić sobie nerwów - nie pakuj się tam. Chyba że odpowiada komuś praca za darmo.

były pracownik

racja, zwalniają ludzi z dnia na dzień, nie wypłacają wynagrodzenia. Co z miłej atmosfery i świetnego biura gdy nie dostajesz wynagrodzenia za pracę? Omijajcie z dala tę firmę! [usunięte przez moderatora]

Nomen

[usunięte przez moderatora] Jak najdalej o tej \\\\\\\\\\\\\\\'firmy\\\\\\\\\\\\\\\'! Nie chcą wypłacac zarobionych pieniędzy!!!!

Omen

Dajcie sobie spokój, przecież to nie firma.Brakuje słów by opisać co się wyrabia w tym biurze i jak traktuje się zleceniobiorców.

SnowWhite_aka_Devil

Genialna firma. Każdemu życzę takiej atmosfery w pracy, takich fajnych projektów i takiego szefostwa :) I widok z okna na Warszawę i zachody słońca jest absolutnie niesamowity :)

Zajebiaszcza firma. Zero kompleksów szefostwa, otwartość na innowacje, super lokalizacja, same plusy.

Zostaw opinię o Pan Euro Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pan Euro Sp. z o.o.