Compensa

Opinie o Compensa

Czy pracownicy Compensa chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pracownicy Compensy chętnie uczestniczą w wydarzeniach firmowych: zarówno w imprezach integracyjnych, jak również wydarzeniach związanych z promocją zdrowego, aktywnego trybu życia. W Compensie integrujemy się również uczestnicząc w akcjach charytatywnych.

Tyga

Kiedy przyjdzie czas na podwyżki? Niestety kierownicy ignorują takie pytania ;(

@Tyga

Zapraszamy do kontaktu z działem HR. Przeanalizujemy wspólnie Twoją ścieżkę rozwoju w Compensie i odpowiemy na pytania.

Czy w Compensa są szkolenia zewnętrzne?

Compensa zapewnia szereg szkoleń zewnętrznych dla swoich Pracowników. W zależności od stanowiska można skorzystać z dofinansowania do kursów językowych oraz studiów podyplomowych, jak również ze szkoleń wspierających realizację codziennych zadań. Oferujemy również dedykowane programy rozwojowe dla osób pracujących na stanowiskach eksperckich i menadżerskich.

Czym Compensa zachęcają? Jakie mają dodatki?

W Compensie oferujemy szeroki wachlarz benefitów pracowniczych – zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronie https://www.gowork.pl/compensa,21469073/benefity Dodatkowo, w zależności od stanowiska, możesz liczyć na inne korzyści. Szczegóły w naszych ofertach pracy na stronie: https://www.gowork.pl/praca/compensa;pr

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Rekrutacja do oddzialu w Krakowie nieprzyjemna. Dyrektor nie przygotował sie do rozmowy, nie zapoznał się z CV. Miałam wrażenie, że mnie nie słucha, bo przekręcał to co mówiłam. To co bylo zawarte w ogłoszeniu nie zgadzało się z tym co mówił na rozmowie. Propozycja 3500 brutto dla osoby z 5-letnim doświadczeniem w ubezpieczeniach. Nie podjęłabym pracy za żadne pieniądze.

Poza pytaniami o doświadczenie, padły pytania o nadgodziny, wiek, czy mam rodzinę, dzieci itd.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Olo

Czy macie jakieś oferty pracy do swoich infolinii? Mam doświadczenie z ubezpieczeń komunikacyjnych a widzę tylko na likwidatorów w zakładce kariera.

@Olo

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Compensie. Prosimy o wypełnienie formularza i zostawienie swojego CV na: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1ab1b2b4e3ad47348d6883e1841190e7 Twoją kandydaturę będziemy brać pod uwagę w przypadku pojawienia się odpowiedniej oferty pracy. Pozdrawiamy.

Łukasz

Czy trzeba mieć doświadczenie aby ubiegać się o prace w tej firmie ?

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie – może ktoś ma najnowsze wieści o firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group w miejscowości Warszawa?

Aśka

Właśnie dodali sporo ogłoszeń xD

Zostaw merytoryczną opinię o Compensa - Warszawa

• Jak się pracuje w Compensa?

Zobacz opinie na temat firmy Compensa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compensa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 1 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compensa?

Kandydaci do pracy w Compensa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compensa