Alior Bank

Kraków

Opinie o Alior Bank

użytkownik zarejestrowany

Coś mi się zdaje, że większość banków ma aktualnie bardzo duże potrzeby kadrowe, może podniosą zarobki to kto wie?

wafel

Hej nie widze oddzielnego forum dlatego zapytam tutaj czy infolinia Alior jest tez w Rzeszowie? nie widze ofert pracy dlatego pytam z góry dziekuje za odpowiedz

zuza
@wafel tydzień temu

Tak, było otwierane duże centrum CC

wafel
@zuza tydzień temu
Tak, było otwierane duże centrum CC

Dziekuje bardzo a czy wiadomo cos odnośnie pracy w tym cc w Rzeszowie ponieważ przewinęła mi sie kiedys oferta, chciałem ją odgrzebać zeby wyslac cv i jej nie ma... Myślisz, ze sie pojawi za jakiś czas czy raczej nie ma co liczyc?

Radosny

Jak się teraz pracuje w Alior Banku po tych zmianach

ZAK wspak

Eh co i po co pisac, to trzeba doswiadczyc. Jesli lubisz od Pani Dyrektor z Krakowa wysluchiwac zdan watpliwej tresci o zerowej merytorycznej zawartosci, jesli bawi Cie kontakt od Pana Menedzera zeslanego z Warszawy do Krakowa niewiadomo od czego, ktory ma byc wsparciem sprzedazy a siedzi non stop z nosem w monitorze i udaje wazniaka, jesli marzysz o nalotach Pani Dyrektor z Warszawy i pytaniach dlaczego tak a nie inaczej i jak moze pomoc, w koncu jesli marzysz o planach ktorych niewiadomo skad robic - to ta praca jest dla Ciebie!

Nicpoń
@ZAK wspak 2 tygodnie temu

????

użytkownik zarejestrowany

@Asia W znacznym stopniu zgadzam sie z Twoją wypowiedzią. Pewnie większość osób tak czuje tylko nie chcą tego powiedzieć. Praca w banku nie jest lekka a do tego olbrzymi stres. Dobrze, że zdobyta wiedza jest wykorzystana!

Asia

Pracowalam w Alior Banku na Infolinii na Pilotow i chyba moge z reka na sercu powiedziec ze to jednak byla moja najlepsza praca. Byl czasem zgrzyt zebow, lzy w oczach po rozmowach z klientami i wypalone kilka papierosow na raz po zakonczonej rozmowie, natomiast to czego sie nauczylam i to czego nauczyli mnie tam ludzie nigdy nie zapomne. Prowadzac teraz firme, wykorzytuje kazda zapamietana mi rzecz ktora mnie nauczyli, moze marketingowiec ze mnie zaden ale strategie mam w malym palcu. Ludzie swietni przynajmniej wtedy kiedy ja pracowalam, bylo ciezko bo nie ukrywam ale naprawde bylo warto. Kazdemu polecam ta prace poniewaz dla niektorych bedzie to idealny start do pracy w korpo jak i z klientami. Alior naprawde nie oszczedza na szkoleniu Call Centre, nie jedna osoba tam pracujaca jest o wiele lepiej wyuczona z wiedzy produktow, bezpieczenstwa itd niz niejeden bankier w banku.

Radosław
użytkownik zarejestrowany

Bardzo zastanawiające jest dla mnie, że Alior Bank ma tak długą listę ofert pracy. Czyżby jakiś nowy projekt czy to inne powody? Myślę, że sprawdzanie przyszłych pracowników BIK przez bank jest uzasadnione niestety.

swiezy

Jakie są zarobki na posadzie :Doradca Klienta Biznesowego ? Coś więcej ktoś by mógł o tym napisać ?

robert

Ile dostaje sie za obsługę klienta angielskiego dodatkowo?

Konsultant

@kolo Chyba bardzo Cię boli że już tam nie pracujesz, jak długo nie ma Cię już w TMB? Rok, dwa? Bo opowiadasz nie stworzone rzeczy. Ja pracuję tam w tym momencie, więc wiem jak wygląda praca i możliwość przejścia na etat - nikogo o to prosić nie musiałem :)

Monia

Czytając te wszystkie opinie jestem w szoku, pracuje aktualnie od 2 lat w cc na pilotów. Wiadomo każda praca rządzi się swoimi prawami, ale jako konsultant nigdy nie zostałam pokrzywdzona jak chodzi o pieniądze, a wręcz czasami było za dużo o pare zlotych. Co do liderów, menagerow to maja dokładnie tak samo jak my wypisane pliki prowizyjne bo są one ogólno dostępne. I oni maja raz na pół roku szanse na prowizje jak cały zespół zrobi wynik. Czas mobbingu już dawno się skończył :). Pracuje w dziale sprzedaży i nic tu nie ma miejsca z tego co ludzie wypisują. Pracownicy, którzy piszą ze było tutaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to albo nie robili planów albo próbowali wykiwać liderów albo menagerow bo ostatnio dużo było takich sytuacji gdzie koledzy i koleżanki próbowały wyłudzić od lidera na litość wyższa ocene a wyników brak. Jak ktoś chce pracować i nie oczekuje ze będzie leżał i nic nie robił to niech aplikuje! Super praca na początek, bądź jak ktoś się tym interesuje. Ja jako przyszły bankowiec z wykształcenia jestem zadowolona.

Daria

Proszę o odpowiedź czy nadal alior sprawdza bik swoich przyszłych pracowników? Chodzi o pracę w centrali weryfikacja dokumentów. Wiem że kiedyś sprawdzali, a ja mam małe zaległości od 5-6 miesięcy (w tym tez w aliorze) i nie wiem czy jest w ogóle sens iść na rozmowę :/

on
@Daria 19.09.2017, 09:17

nic takiego nie miało miejsca. zwykłą rozmowa.

Ja
@Daria 19.09.2017, 09:17

Tak to prawda, mój znajomy starał się w Warszawie na doradcę do firm i miał przeterminowane kredyty nie dostał pracy wprost powiedzieli ze że względu na BIK. CHORE ale prawdziwe.

Loko

Trzecia umowa jest na czas nieokreślony.Prenie ? Plany sprzedażowe nierealne. Obiecują złote góry, ścieżki awansu a jest lipa.

Marcin

A jak wygląda ogólnie kwestia wynagrodzeń na etacie? Czy oprócz pensji są jakieś ustalone premie, np. miesięczne, kwartalne? Czy po pierwszym okresie próbnym dają umowę na czas nieokreślony, czy dostaje się drugą umowę na czas nieokreślony?

kolo

Jeżeli chcesz dostać etat w TMB na Pilotów to musisz się prosić, nękać przełożonego, spełniać jakieś śmieszne plany nałożone przez przełożonego a i tak jak to było w przypadku wielu osób nie zawsze dostaniesz etat. "konsultant" pisz o realiach. Pogadaj z pracownikami to zobaczysz jak jest

kgdkwbjqsz

Czy ktos mi jest w stanie powiedziec jaka pensja brutto przysługuje na stanowsko "Bankier klienta" ? z gory bardzo dziekuje :)

Konsultant

@Radek, pracuję w TMUB więc odpowiem za tę część centrali Aliora na Pilotów. Jeżeli chodzi o umowę - na początku zawsze jest umowa zlecenie, natomiast późniejsza forma umowy zależy tylko od Ciebie. Jeżeli chcesz etat - zaraz po szkoleniu - np. w drugim miesiącu pracy - dostaniesz etat, jeżeli chcesz zlecenie, nikt Cię do przejścia na etat nie zmusi. Czego możesz się spodziewać na rozmowie niestety nie wiem bo rekrutowałem już jakiś czas temu. Jedno co mogę Ci powiedzieć to tyle, że praca w TMUB - jak każda - ma minusy, ale ja jestem zadowolony :)

użytkownik zarejestrowany

Czy taka długa lista ofert pracy nie wpływa negatywnie na pracę, której pewnie macie więcej? Może mi ktoś podpowie czego można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej? Na jaką umowę można liczyć na początek? Trochę martwią mnie niektóre wpisy, mało pozytywne!

kolega1

Hej ile mozna zarobic na poczatek na infolinii Aliora i ile sie dostaje za obsluge iklienta w jez. ang bo jest taka opcja w ofercie pracy. Z gory wielkie dzieki za odp :)

@kolega1 11.09.2017, 18:20

1800 zł na rękę.. po kilku latach masz szansę na 2400 zł na rękę

klaudia

Niestety najgorsze jest to że w każdej korporacji praca związana ze sprzedażą wygląda podobnie i będzie coraz gorzej ... To wina konkurencji oraz postępującej cyfryzacji ( oddziały będą wypierane przez aplikacje mobilne i internetowe - młodsi klienci obsługują się sami) . Efektem tego jest coraz większa desperacja firm na wyniki - praca przypomina akwizycję... i co za tym idzie mobbing, stres i wogóle syf ... Podobnie robi się w sieciach komórkowych, ubezpieczeniach itp ... W przyszłości prace obsługowo - sprzedażowe będą powoli zanikać i jeśli ludzie nie będą mieli dobrego zawodu typu programista, lekarz, inżynier to traficie pod most

użytkownik zarejestrowany

Jeszcze nie tak dawno można było pomarzyć o pracy w banku a teraz proszę!!

Także były

Odejście z tmb na pilotów to była najlepsza moja decyzja.Po odejściu można się przekonać że naprawdę istnieje ten lepszy świat , gdzie można zdecydowanie lepiej zarabiać, gdzie pracodawca szanuje i motywuje pracownika- nie żenującą kolacja w towarzystwie Pani dyrektor lub imprezą tylko finansowo.Tego wszystkiego życzę pracownikom, którzy myślą nad zmianą pracy.

viki

witam, jest może osoba, która wybiera się na szkolenie do Warszawy we wrześniu???

użytkownik zarejestrowany

Ogólny brak osób na rynku pracy jak widać przekłada się na firmy. Nie tak dawno dostać pracę w banku było marzeniem natomiast obecnie maja tak dużo ofert. Może to spowoduje podwyżki płac w Alior Banku żeby pozyskać dobrych pracowników? Napiszcie co o tym sądzicie.

Bylypracownik

Na pilotów linia wychodząca outband - plany nierealne, propozycje kredytów wyjątkowo niekorzystne no ale namolnie trzeba wciskać że jest to wyjątkowa okazja rodem z chwilówki, za to otrzymasz "w chmurze" 40zł? No chyba że odstępstwo o ile pozwoli na to status klienta wówczas 1 zł BRUTTO. I z takim klientem rozmawiasz kilka dni. Trafia ci się ich 4? 5? Baza jest już obdzwoniona. Ci ludzie wiedzą z czym dzwonisz, sami znają ofertę, śmieją się że miała być tylko w maju, a my dzwonimy czerwiec lipiec sierpień z tym samym. Szary pracownik jest nic nie warty, totalnie. Jedyny plus z którego warto korzystać to lux med za 10 zł miesięcznie pakiet comfort :)

jurgen

Ktoś wybiera się na szkolenie 1 września w RZE do BOK ?

użytkownik zarejestrowany

@Sloneczko Mogę podpisać się pod Twoją opinią. Mimo, że generalnie praca w banku należy do stresujących ale jak jest fajna atmosfera to zupełnie inaczej się pracuje. U mnie ludzie są naprawdę bardzo fajni, pomagamy sobie wzajemnie. Wydaje mi się, że Alior na tym korzysta!

Sloneczko

2 lata temu zaczelam prace na centrali na Milkowskiego w Krakowie i szczerze powiem ze zadnego miejsca pracy nie wspominam tak dobrze jak W Aliorze. Cudowna atmosfera,swietne zarobki.Oczywiscie zeby dobrze zarobic trzeba troche wysilku ale to zalezy od podejscia przede wszystkim. Leaderzy wyznaczaja cele ,ale tak naprawde kazdy sam sobie ten cel powinien wyznaczyc. Miedzy pracownikami mala rywalizacja ale zdrowa bez chorobliwych zazdrosci i przede wszystkim atmosfera swietna !! Po przerwie znow wracam,nowe wyzwanie ale juz nie moge sie doczekac !! BTW,Kazdy ma prawo do wyrazenia zdania na dany temat aczkolwiek jesli chodzi o prace(nie mowie tylko o Aliorze) kazdy pracownik ma swoje oczekiwania i niestety nie wszwdzie udaje sie je spelnic ale jesli w jakims miejscu nie czujemy sie dobrze to po co robic cos na sile? Pracy jest twraz wiele,mozliwosci tysiace. Ja pracowalam w centali pozniej w oddziale a twraz znow pracuje w cwntrali bo w oddz jednak nie umialam sie odnalezc.Takie zycie. Pozdrawiam wszystkich !!

joli
@Sloneczko 17.08.2017, 10:17

Na jakim stanowisku pracujesz w centrali w Krakowie, ile na poczatek mozna zarobic?

użytkownik zarejestrowany

Czy jesteście pewni, że nie można napisać nic dobrego o Alior Banku? To potężny pracodawca i z pewnością poradzi sobie nawet w trudnych sytuacjach. Tym bardziej, że te wszystkie roszady wprowadzają wiele chaosu.

Loko

Zarządzający Alior i Tmub niczego się nie nauczyli... jeżeli pracodawca traktuje pracowników jak mrówki które mają tylko zapier... aby komuś z 'góry' było lepiej to będzie tak jak obecnie- wielu wartościowych pracowników odchodzi. Każdy kto odszedł z tego bagna to ma lepiej... Mowa o tmb na pilotów w krk

Myślący
użytkownik zarejestrowany

BGK odpisał umowę z Alior Bankiem na finansowanie pożyczek na rozwój Polski Cyfrowej. Alior został dysponentem środków unijnych. Myślę, że to może bardzo ożywić działalność firmy i pewnie tak wielkie potrzeby kadrowe są też pod tym kontem wystawione.

Menago

Dział TMB na ul.pilotów stwarza tylko pozory dobrego pracodawcy.Dobre czasy w aliorze były w latach 2009-2013.Po wejściu TMB z każdym miesiącem jest tylko gorzej.Ścieżki rozwoju ? Premie ? Wysokie zarobki ? Zapomnijcie. Jest duża rotacja pracowników stąd tyle ogłoszeń...

Melania
użytkownik zarejestrowany

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów wyjaśnienia dlaczego Alior bank ma tak długą listę ofert pracy? Czyżby odświeżanie kadr w celu poprawy atmosfery? Ogólnie to podoba mi się tu praca , ale niepokoję się .

Ona

Pracodawca nie docenia pracowników.Jak sprzedajesz to Cię poklepują po plecach i gratuluję a jak już masz gorszy miesiąc to straszą planami naprawczymi i zwolnieniem.Taka sytuacja ma miejsce w Krakowie przy ul.pilotow. Premie ? Awanse ? Bony na święta? Zapomnijcie... Praca dobra dla studenta ale nie dla poważnych i ambitnych osób.

Pracownik CC w Gdańsku

Praca nastawiona na cele sprzedażowe. Nie wykonasz to narzekają, że plan nie zrobiony. A jak plany się robi to nie ma sie z tego żadnych dodatkowych profitów prócz premii. Podwyżek nie dają. Ogólnie praca słabo opłacana na podstawie a i premie coraz ciężej dostać bo jak się wyrobi plan to jest jeszcze wiele sposobów na to żeby premie odebrać. Ogólnie nie polecam. Sam aktualnie zamierzam się zwolnić i poszukać czegoś innego pomimo że plany robię to jednak PRACODAWCA NIE DOCENIA PRACOWNIKA i to bardzo.

xyz

Czy to prawda, że trzeba podpisać umowę lojalnościowa na rok a w przypadku rezygnacji z pracy wcześniej oddać pieniądze za szkolenie?

n
@xyz 02.07.2017, 04:26

nie :)

Menago

W TMUB brakuje tylko managera od dystrybucji papieru toaletowego... Pracownicy mają coraz gorzej... Progi premiowe zawyżone są do nierealnych granic.. jeżeli nie jest się waflem przełożonego to awans niemożliwy...

użytkownik zarejestrowany

@Menagopiszesz, że w firmie zaszły zmiany na gorsze. Rozumiem, że dużą zmianą było zwiększenie liczby menagerów. Piszesz też, że obecnie zarobki zależą od oceny zespołu monitoringu. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Jak wygląda działanie tego nowego zespołu?

Menago

Jestem pracownikiem ze stażem prawie 10 lat.Od momentu wejścia do Aliora T-Mobile wszystko zaczęło się zmieniać ale na gorsze... Potworzyło się wielu managerów od niewiadomo czego i wątpliwej kompetencji, zarobki nie zależą od zaangażowania ale też od oceny zespołu monitoringu... Jedyną motywacją jest żenujące mail z gratulacjami od jaśnie Pani dyrektor z Warszawy, która raz w tygodniu przyjeżdża ze swoimi przydupasami... Zachowanie tej pani dalekie od przyzwoitości.. Jest dużo ogłoszeń bo kto mądrzejszy to zmienia pracę... Zarobki marne...

Radość
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś ma wiedzę jaka jest przyczyna tego, że bank ma bardzo długą listę ofert pracy? Jakieś nowe oddziały otwierają? Może warto przenieść się,do nowej placówki?

użytkownik zarejestrowany

Alior Bank jest normalnym, dobrym pracodawcą. Czasy pracy są często uzależnione od klientów i to jest główny powód dostosowywania się. Można jedynie zmienić pracę.

Dino

Witam, czy ktoś Was, kto ma doświadczenie w pracy w windykacji terenowej Alior Banku, mógłby napisać coś więcej na temat: - szacunkowych zarobków, - narzędzi pracy (konkretnie dostępności samochodu), - ogólnych odczuć co do warunków pracy? Pozdrawiam

Wioleta

Nie polecam pracy jako Bankier Klienta w Bydgoszczy na Błoniu. Jednym słowem mobing, zmuszanie do nadgodzin. A wszystko za sprawa Pani Menadżer. Jak ktos ma kontakty i uda mu sie sprzedaż to moze bedzie traktowany lagodniej ale zawsze jeden kozioł ofiarny musi byc. W ponad 2 miesiace zrobiłam prawie 80 nadgodzin. Pani Menadzer nie ewidencjonuje ich. Odbierzesz sobie jak bedzie zrealizowany plan i duza sprzedaz. 1 dzien urlopu chcesz zrób kredyt na kilkadziesiat tysiecy to dostaniesz. Zwolnilam sie jak tylko dostalam lepsza prace, nawet za 1 nadgodzine mi nie wypłacono a po godzinach pracy zostawać kazała nue raz i dzwonic, bo sprzedaz,bo po fuzji z innym bankiem centrala nie nadażała odbierac telefonow. Paranoja. Oboz pracy. Tego oddziału nie polecam. Kolezanka pracuje w innym miescie i jest ok, inny dyrektor, wiekszy oddzial, mniej nadgodzin za ktore ma płacone i lepsza atmosfera. Bydgoszczy nie polecam na Gałczyńskiego.

użytkownik zarejestrowany

@Anonim sytuacja, o której wspominasz jest bardzo niepokojąca. Czy ją zgłosiłaś? @sop wspominasz o wielu możliwościach rozwoju jakie zapewnia praca w Alior Bank. Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że odpowiada Ci praca w firmie. Pracujesz w niej już 1,5 roku. Masz pewnie już też pewne doświadczenie na temat tego, kto dobrze się znajdzie w pracy na tym stanowisku. Komu poleciłabyś tą pracę? Mogłabyś również powiedzieć jakie benefity oferuje firma?

sop

Pracuję od 1,5 roku w dziale obsługi klienta (infolinia ) i czytając komentarze powyżej ,widzę że piszą je osoby które tak naprawdę boją się " pracy" w której faktycznie są postawione cele aby uzyskać premie,i zarobić konkretne pieniądze ,ale w której pracy tak nie jest ? Miałam różne chwile w pracy czasami też byłam załamana, ale teraz widzę że to tylko i wyłącznie Moja wina, z tego powodu że nie brałam tej pracy na poważnie. Wbrew pozorom , jest to bardzo odpowiedzialna praca-pierwszy kontakt z klientem . Jeśli chodzi o pensję-jest ona uzależniona od tego ile z siebie dasz! Aktualnie nie ma sprzedaży na infolinii, stawiamy teraz na jakość rozmów . Dodatkowo jest bardzo dużo szkoleń, dzięki czemu możesz mieć wiedzę naprawdę lepszą niż nie jedna Pani w oddziale. Jeśli sobie z czymś nie radzisz wystarczy ze pójdziesz z tym do swojego lidera i poinformujesz, zawsze w tedy nawet jesli nie lider osobiście , to zostanie wyznaczona osoba która będzie Ci mogła pomóc . Zarobki od 1800zł netto -3000złnetto , chyba że jesteś na zleceniu i planujesz się na 100h lub mniej w miesiącu bo takich osób też jest dużo które narzekają ze zarabiają w tedy około 1000-1300zł, no ale sory ile chcesz zarobić za 100h? dodatkowo nic z siebie nie dając-chodzi mi o zaangażowanie, pomaganie zespołowi itd. W pacy nabywasz bardzo duzego doświadczenia-to nie jest call center kosmetyków i ich sprzedaży, realizujesz procedury związane z bezpieczeństwem, składasz reklamacje , informujesz klientów na temat zajęć komorniczych, procedury związane z kartami, z bankowością internetową , obsługujesz kredyty hipoteczne, klientów biznesowych itd, okej jeśli nie chcesz się rozwijać to faktycznie będziesz przez całą swoją prace w tej firmie a są takie osoby ze np przez rok siedzą na samej pożyczce i informują ile pozostanie Ci do spłaty, ale to też ich wina , bo tak naprawdę na umowie zlecenie sam decydujesz czy chcesz się doszkalać czy nie ! więc kurcze mało która praca daję Ci taką możliwość ze tak naprawdę możesz sam decydować o swoim rozwoju. Jak ktoś sie opiernicza, nie chodzi do pracy, ciągle się odplanowuje, to niech nie liczy na cuda, moze . Często jest tak ze jest to pierwsza praca studentów, nie doceniają jej , ciągle narzekają , później się zwalniają , a natępnie po ms , 2ms, 3ms dzwonią czy nie mogą wrócić ! sama spotkałam sie z osobami które osobiscie sie mnie pytały czy tak można zrobić...starszy specjalista na infolinii zarabia min 2800 na ręke + premie około 500-1000zł, a wystarczy że ma poprawne rozmowy, czyli że nie okłamał np klienta bo chciał z nim szybko zakończyć rozmowę, tak są standardy rozmów zapisane które moga denerwować , ale kurcze jakieś muszą być ! w każdej pracy tak jest, a to jest praca, a nie Twoja firma w której sam sobie procedury tworzysz więc trzeba sie dostosować . Minusem są faktycznie przerwy co prawda czas przerw jest okej, masz do wykorzystania około 1h na 8 h pracy, z tym że trzeba "złapać " plakietkę aby móc iść na przerwę, tylko ze to musi być , bo co by było gdyby każdy szedł o 13 na przerwe obiadową,? Nie polecam pracy osobom które lubią się w pracy opie***lać bo tutaj przez cały dzien pracy musisz dać z siebie wszystko, jest dużo połączeń, są ciągłe zmiany wiec musisz duzo czytać informacji o nich, ale oprócz standardowych połączeń są coachingi , e-learningi , szkolenia , oraz sam mozesz zostac wyznaczony do szkolenia nowych osób, bardzo duzo osób to robi, prace zdalne, i wiele innych po za słuchawką. Pozdrawiam.

Teresa
użytkownik zarejestrowany

Czy Alior Bank otwiera jakieś nowe oddziały? Mają bardzo dużą ofertę pracy na różne stanowiska. Słyszałam sporo dobrego i chętnie bym aplikowała. Może ktoś podpowie mi jakie warunki dają nowym pracownikom? Mam niezbyt duże doświadczenie w pracy w banku bo tylko 2 lata.

Kamila

Mam pytanie czy może ktoś wie ile się zarabia w Alior Servces na umowę zlecenie na stanowisku Specjalista ds. operacyjnych w Alior Servces Sp. z o.o.

Anonim

Pracowałam w roznych miejscach, ale z takim k..... jak w tym alior bank jeszcze sie nie spotkałam. Otoz na moje pytanie, do kg co z moja premią, ktora mialam miec a nagle jej nie ma, dostalam odpowiedź ze dostanę ja, jak pójdę z nim na indywidualne "konsultacje" w jakies ustronne miejsce. To jest szambo, dno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co smieszne, rozmowa jest nagrana, wiem ze nie wolno nagrywac bez zgody, ale mam to gdzies. Jeszcze nie wiem co z tym zrobie.. wyzsza kultura bankowosci, nie ma co. Oczywiscie Pilotów ulica.

Martyna
użytkownik zarejestrowany

Czy dowiem się od kogoś uprzejmego jakie warunki muszę spełniać żeby aplikować na doradcę klienta? Jaka jest atmosfera w firmie? Czy są jakieś dodatki socjalne?

użytkownik zarejestrowany

@ja Rozumiem, że w centrali nie obowiązuje tak sztywny dress code jak podczas pracy w oddziale z bezpośrednim kontaktem z klientem. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w centrali. W jakim dziale Ty pracujesz?

Zostaw opinię o Alior Bank - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alior Bank