Opinie o Alior Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alior Bank S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alior Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Alior Bank S.A. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Odradzam pracę w Centrum Hipotecznym w Gdańsku. Praca po 12-14 godzin dziennie, oczywiście nadgodziny bezpłatne. Pani dyrektor Monika nie ma zielonego pojęcia o kredycie hipotecznym, jest figurantem, który po 10 razy pyta kiedy konkretny kredyt się uruchomi - chyba nadal myśli, że uruchamianie kredytu hipotecznego trwa pół godziny. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Pani dyrektor lubi skradać się jak kot w celu podsłuchania prywatnych rozmów pracowników między sobą. Wulgaryzmy przez nią kierowane do pracowników są na porządku dziennym. Ludzie odchodzą najczęściej w trakcie okresu próbnego. Nie możesz pójść na zwolnienie lub urlop, bo dostajesz setki sms-ów od Pani Moniki. Okłamywanie na rekrutacji o ogromnych premiach. Rotacja ogromna. Ogłoszenie na bankiera ds. kredytów hipotecznych w centrum hipotecznym publikowane non stop od wielu lat. Uwaga! Plan miesięczny to ok 4 000 000 zł na bankiera plus masa innych wskaźników decydujących o przyznaniu premii, nawet jeśli zrobisz tak wielką sprzedaż kosztem swojego zdrowia, rodziny możesz dostać gołą podstawę, za którą w Gdańsku nie opłacisz nawet kosztów mieszkaniowych. Dyrektor regionalny Paweł K. przyjeżdża i poucza dorosłych ludzi jak małe dzieci.

Ciekawy

Hmmm ciekawą sprawą jest to,że wiele osób w tym temacie porusza kwestie słabych zarobków jako największy minus pracy w AB.Panie i Panowie bądźcie tak życzliwi albo bardziej "konkretni" w tej kwestii bo w dużej mierze z tego całego steku wypocin i potoku frustracji nic się nie da zrozumieć.Szczerzę powiem,że w 80% nikt z Państwa nie pracował w AB jeśli nawet nie jest w stanie podać konkretnych szczegółów dotyczących pensji,warunków pracy i etc.Jeśli jakkolwiek chcecie komu tutaj doradzić to wspaniale będzie jak podawać konkretne kwoty.Pozdrawiam

Potencjalny kandydat
Kandydat

Hej, opisałby mi ktoś jak wygląda przykładowy dzień Bankiera-Doradcy?

Praca zdalna Nowy wpis
Kandydat

Czy ktoś wie jak będzie wyglądać praca od stycznia 2023? Dalej hybrydowo czy powrót całkowity do biura?

Dominika Nowy wpis
@Praca zdalna

A to jeszcze można pracować hybrydowo? Daj znać, jak to dokładnie wygląda, bo ja to tylko znam albo zdalną albo stacjonarną.

ikonka

Sprawdź 7 opinii klientów firmy Alior Bank S.A. w Warszawa.

Sprawdź
KM Nowy wpis

Odradzam wszystkim pracę na infolinii w Krakowie. Zaczynając od tego, że premii nigdy nie zobaczysz, bo w czasie rozmowy "zająkłęś się", "nie miałeś miłego tonu głosu" albo klient zwyzywa Cię ostrymi wulgaryzmami, a Ty zakończysz połączenie, to i tak Ci ją zabiorą, bo niby Ty sprowokowałeś go do tych słów czytając mu jego umowę, której on sam nie potrafił. Na szkoleniu miło spędzisz czas, ale totalnie nie przygotuje Cię to do wejścia na linię. Liderzy nie znają się na byciu liderami, powtarzając głupie teksty o motywacji. Dziennie będziesz odbierać ok. 80-100 połączeń, z przerwą 15 sekund między nimi. Mail interwencyjny? W pewnym momencie nie będziesz go nawet otwierać. Masz wiedzieć wszystko, masz być robotem bez uczuć, nie masz prawa do błędu. Będziesz codziennie czuć się jak śmieć, bo według klientów nim jesteś, według przełożonych również. Na start 3500 brutto, po pół roku 4000 brutto. Wypłacane pod koniec miesiąca. Dwa weekendy pracujące w miesiącu? Zapomnij, dadzą Ci 4 niedziele w miesiącu, bo przecież 4 wolne soboty to dwa weekendy. Nigdy tam nie idź, a jak już jesteś to nie licz, że się przeniesiesz, bo braki są takie, że nikt Cię nie puści.

A. Nowy wpis
@KM

Nie zapomnij, że w tych 15s. musisz jeszcze zakodować rozmowę...

Kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku IT Operation Specialist? Mógłby się ktoś merytorycznie wypowiedzieć?

Natalia
@Kamil

Ale pytasz o zarobki, atmoseferę czy coś innego?

@Natalia

Atmosferę, zarobki oraz jak wygląda praca (grafik, procedury pracy) itp.

@Kamil

Zarobki słabe, atmosfera słaba, managerowie zastraszają pracowników. Ja nie polecam

@Bart

Możesz doprecyzować, w jaki sposób zastraszają? jak wygląda grafik pracy?

Szymek
@Kamil

Akurat zarobki to są dobre nawet bardzo wszystko zależy jak wynegocjujesz, nie masz skilla nie pracujesz i narzekasz prosta sprawa, ludzie którzy są wdrożeni mają pewne kompetencje pracują tutaj kilka kilkanaście lat ;) widziałeś większą firmę która ma pozytywne opinie? bo ja nie ;) rynek pracy jest brutalny, chcesz rzetelnej opinii pytaj aktualnych albo byłych pracowników na Linked... ja mam pozytywne zdanie co do tego stanowiska. Pozdrawiam

@Szymek

Już po tym w jaki sposób piszesz widać jaka jest atmosfera. A może jesteś jednym z managerów? Oczywiście ze są ludzie którzy pracują kilkanaście lat, bo sprawia im satysfakcję poniżanie innych i zamiast godnych zarobków wybierają możliwość wyżywania się na innych. Inne firmy płaca nieporównywalnie lepiej za takie same a nawet dużo mniejsze obowiązki. Tak można popytać byłych pracowników na linkedin i ich opinie są bardzo negatywne jeśli pracują w innym miejscu i mają porównanie.

Dominika
@Bart

Piszesz, że słabe i tyle. No słuchaj, może jakiś konkret by się przydał z twojej strony?

@Dominika

2500 netto, takie to super zarobki...Przypominam tylko, że minimalna krajowa to teraz 2363 netto

Potentat

W CC?

@Potentat

W szeroko pojętym IT takie są zarobki w AB

Adam
@Odpowiedz

Piszę to pewnie konsultant z działu obsługi klienta ????????

Operejszyn speszialist
@Kamil

Ogólnie rozwoju brak, gapisz się jak pajac w monitoring po 12h dziennie bo niestety tam system równoważny (porażka) i jak coś się dzieje to eskalujesz dalej. Z plusów jest to, że ogólnie nie ma wiele do roboty, szczególnie w nocy wiec można śmiało uczyć się w pracy na własna rękę przydatnych rzeczy.

Programista
@Adam

Piszę o zarobkach ludzi od developmentu programiści, testerzy itp. stawki śmieszne, atmosfera fatalna.

Kandydat

Hej, ktoś pracuje w Krakowie jako IT Project menager. Jestem ciekaw co możecie powiedzieć o warunkach/zarobkach

Odp.
@Ciekawy

Beznadziejnie.... wszystkie negatywne opinie o pracy w dziale IT zostały usunięte, a były naprawdę wysoko. Wręcz wchodząc na stronę były na głównej stronie jako te najbardziej pomocne. Bank wykupił ich usunięcie... to chyba o czymś świadczy...

Daria

Dostałam dyscyplinarke za to że umarł mi teść i skorzystałam z urlopu okolicznościowego bo rzekomo nie udowodniłam zgonu teścia. Chciałam zgodnie z RODO okazać akt zgonu do wglądu ale chcieli żebym im wysłała skan lub kopie. Przecież to niezgodne prawem.

AliorekPotworek
@Daria

Rodo w świetle przepisów nie dotyczy osób zmarłych. Zatem trzeba było normalnie im dać kopie lub zrobić skan.

Daria
@AliorekPotworek

Pracodawca powinien przede wszystkim dążyć do minimalizacji danych osobowych zgodnie z art. 5 ust. 1 pkt c RODO – dane osobowe muszą być adekwatne, stosowne oraz ograniczone do tego, co niezbędne do celów, w których są przetwarzane („minimalizacja danych”).

gdpr expert
@Daria

Minimalizacji przetwarzania DANYCH OSOBOWYCH, dane dotyczace osoby zmarlej to nie są dane osobowe !!!!!

Czy to sen czy jawa?

Pracowałem jako Dev w Aliorze ponad 1,5 roku. Ogólnie szkoda czasu na nich

ona
Kandydat

Czy kandydat przyjęty do pracy jest sprawdzany w bazie BIK, KRD itd.?

Bankier
@ona

Nie, podczas rozmowy z HR podaje się nr PESEL i bank sprawdza czy nie masz zakazu pracy w finansach przez wcześniejsze defraudacje i oszustwa.

Barbara
@Bankier

nie wystarczy dokument o niekaralności ? zazwyczaj tego wymagają

Nie polecam pracy w Krakowie na pilotów 2, zespół sprzedaży pożyczki, przełożeni są tragiczni, szczególnie Pan Jan S. Na szczęście zakończyliśmy współpracę kilka tygodni temu… chora praca nie polecam

aabb
Kandydat

cześć wszystkim :) mam pytanie, ponieważ rekrutuję na stanowisko - MŁODSZY SPECJALISTA DO OBSŁUGI KREDYTÓW I DEPOZYTÓW W Krakowie. możecie sie podzielić opiniami jak tam wygląda praca, atmosfera? czy osoba początkująca da sobie radę ? z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi i cenne informacje :)

@aabb

Powiem tyle. 400 złoty więcej, niż minimalna podstawy… klauzula o zakazie konkurencji na dwa lata do przodu po ustaniu stosunku pracy, opłata za szkolenie jeśli zrezygnujesz szybciej, niż pół roku (3tys), a umowa na 3 miesiące ????????????

Olga
@Kandydat

Dwa lata? Chyba żartujesz. A na innych stanowiskach jak z tym jest

Mucha
@Kandydat

400 zł więcej niż minimalna? Chyba w CC, dodatkowo u mnie w umowie nie ma nigdzie nic o zakazie konkurencji przez 2 lata po rozwiązaniu umowy :) Opłata za szkolenie? Umowa na 3 miesiące? Może to jakieś początkowe stanowisko a Ty nie masz doświadczenia :)

Maria
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Kandydat

Jakie są zarobki na stanowisko specjalista ds. Bankowości elektronicznej? Myślę, czy nie aplikować, ale jeszcze się zastanawiam

Petent
Kandydat

Cześć i czołem! Jak wyglądają zarobki na stanowisku Bankiera Klienta Biznesowego? Jak atmosfera i plany? Dziękuję bardzo za rzetelne odpowiedzi i pozdrawiam!

Zainteresowany
Kandydat

Cześć. Czy ktoś może podać jaka jest podstawa brutto na stanowisku Starszy Bankier Klienta w Warszawie?

Aliorek
@Zainteresowany

Starszy ma max 5000brutto, dużo wyższy plan. Jak trafisz na oddział gdzie jest duży ruch to spokojnie można go zrobić. Ale jeśli będziesz w takim gdzie przez cały dzień jest kilku klientów, to ciężko ten plan zrobić.

Joanna
@Aliorek

A za wyrobienie planu jest jeszcze jakaś dodatkowa premia?

Alex
Kandydat

Czy orientuje się ktoś czy w Alior Banku dział rekruatacji jest jeden dla wszystkich działów czy każdy dział ma osobny? Chciałabym wiedzieć czy jak wysyłam cv na oferty z różnych działów to one trafiają do tych samych osób.

Kuba
@Alex

Jest kilka osób od rekrutacji i każdy ma inne działy, więc docelowo CV trafiają do różnych osób.

Yz

Praca w call center w tym banku to porażka. Ogromna rotacja, cały czas szkolenia nowych pracowników, którzy zaraz odchodzą. Każda minuta pracy wliczana do premii, o której można zapomnieć. Dodatkowo około 100 telefonów przez cały dzień od bardzo roszczeniowych klientów. Bardzo nie polecam.

Natalia
@Yz

A wiesz może z czego wynika ta rotacja?

Tdi130
@pracownik

Trudno opisać w kilku zdaniach jakie rzeczy dzieją się za przyzwoleniem " Góry " W centrach hipotecznych Alior Bank. Odradzam pracę. Brak poszanowania drugiego człowieka, wulgaryzmy, straszenie j groźby na porządku dziennym

xd
@pracownik

Zawsze mnie bawią ludzie którzy zgadzają się na robotę gdzie część wynagrodzenia jest wypłacana jako premia. A potem płacz bo hurr durr my nie czytali a nam zabrali i bez premii nie mamy na opłaty xD Bro, twoja pensja którą negocjujesz to wynagrodzenie zasadnicze a premia jest miłym dodatkiem.

@xd

Widać, że nigdy nie pracowałaś/pracowałeś w sprzedaży. Osoby w tym dobre zarabiają często wielokrotność podstawy, co daje im satysfakcję i motywację do realizacji celów. To podstawa jest wówczas dodatkiem, a nie premia. Istotne jest, żeby pracodawca był uczciwy i nie patrzył tylko na swój wynik finansowy, bo pracownikowi ten wynik również musi się "spinać". Alior jest mistrzem w obietnicach bez pokrycia. Jeśli jesteś beznadziejny w sprzedaży to oczekujesz dużego wynagrodzenia podstawowego, bo wiesz że premii nigdy nie zobaczysz. Myślę, że tak jest w Twoim przypadku. Śmiało aplikuj do Aliora, chociaż patrząc na Twoją wypowiedź myślę, że nie masz nic wspólnego z bankowością.

A
@pracownik

To prawda, w innych miastach podobnie.

Not fair. Pan Manager nie przedłożył mi umowy pomimo że do samego końca zapewniał że ja przedluzy. Wykorzystał moja naiwność. Pogrzebał moje plany, jednym podpisem zrojnowal mi życie. Przez firmę byłem dobrze oceniony merytorycznie Była to jego decyzją beż podania przyczyny...

wykorzystana
@Pracownik

To częsta praktyka Aliora. Przetrzymują do ostatniej chwili z przedłużeniem umowy i zostawiają pracownika na lodzie informując go ostatniego dnia, że jednak umowa nie zostanie przedłużona

Teresa
@Pracownik

a w firmie jest jakaś procedura odwołania? np. do działu kadr lub do centrali gdzieś, gdzie oni mogą to jakoś sprawdzić i zrewidować albo zwyczajnie skontrolować tego menagera?

Bankier
@Teresa

Niby jest, ale w praktyce zapomnij o dalszej pracy...

Przerażenie

Minął prawie rok odkąd nie pracuję w tej firmie i wreszcie mam zdrowie psychiczne aby się wypowiedzieć o jakości pracy w placówce. Wiadomo jak to w bankach najważniejsza jest sprzedaż i jeżeli nie uruchomisz kredytu to nie dostaniesz zaplanowanego na początku roku urlopu. Codziennie będą straszyć, że na Twoje miejsce są inni lepsi i że mogą Cię wyrzucić. Na L4 pójść nie możesz bo "zapalenie płuc to nie choroba" a jak już jakimś cudem pojedziesz na urlop/zwolnienie to będą do Ciebie dzwonić i Ci kazać wykonywać telefony do klientów bo może chcą kredyt. Kiedy wyrobisz premię, to nagle się okaże, że pod koniec miesiąca zmienili interpretację 20 stronnicowego regulaminu wypłacania premii i jej w ogóle nie dostaniesz. Bezpiecznie w tej pracy też się niestety czuć nie można. Środki z ZFŚS znikają na premie dla osób wyższego szczebla a Ty na dole się ciesz, że nikt na Ciebie nie doniósł bo się spóźniłeś 1min. Codziennie nadgodziny, oczywiście bezpłatnie i stanie nad głową z zegarkiem w ręce, odmierzając równe 15min przerwy. Regionalny dyrektor o tym wie, to widzi i to ignoruje także jesteś sam z donoszącymi współpracownikami a to wszystko za nieco ponad najniższą krajową :D

Halina
@Przerażenie

Dużo tych codziennych nadgodzin jest? :/ Chociaż pensja jest jakaś w miarę sensowna?

TDI130
@Przerażenie

Sama pracowałam rok w tej firmie . Jako Dyrektor , nie potrafię zrozumieć zgody i tolerowania takich metod pracy w firmie Alior . Mobbing, staszenie , przekleństw, brak umiejętności zarządzania ludźmi to metody wyższej kadry managerskiej . Myślę, że zarząd wie o tym doskonale. Wszyscy wiedzą

Monia
@TDI130

W jakim mieście?

AliorekPotworek
@TDI130

Praca w jednym z oddziałów w centrum Warszawy, pensja na start - zawrotne 4000brutto na st. Bankier Klienta, jak na stolice to mega słabo. Praca głównie polega na telemarketingu cały dzień i naciąganiu na kredyty. Ekipa z oddziału bardzo spoko (poza Dyrektorką). Twój urlop i prośby o jakiś dzień wolny jedynie pod warunkiem dobrej sprzedaży. Pani Dyrektor uważa ze praca w Aliorze to wręcz zaszczyt! Nie można mieć odmiennego zdania bo zaraz pójdzie na zaplecze i Cię zjedzie do koleżeństwa. Wszystko trzeba samemu ogarniać i non stop o czymś przypominać we własnej sprawie, kompletny brak umiejętności do zarządzania zespołem, fochy, humorki to codzienność. Potrafi zmieszać Cię z błotem przy innych pracownikach i przy klientach. Niestety prezencja nie idzie w parze z komunikacja między ludzka. Chaos i bałagan ze wszystkim. Jak ktoś lubi prace w takim rozgardiaszu i jest cicha myszka to niech próbuje. Ja nie polecam, odejście z Aliora było słuszna decyzja!!!

BH
Kandydat

Ktoś wie ile realnie można dostać na stanowisku BH w oddziale? Miasto 100k Postrawa/premie? Mam spore doświadczenie. I bez urazy ale nie interesują mnie wywody niezadowolonych z życia nierobów :) Konkrety.

BH
@BH

Konkrety? Nie ma. ????

Kandydat

Pisze z zapytaniem odnosnie dwoch kwesti: Czy „Oddział Premium” to jakas wew. nazwa firmy, a na co dzien obsluga klientow segmentu detalicznego????? Czy jest to oddzial dla klientow zamoznych? Czy stanowisko „Bankier” w takim oddziale to detal czy segment wyzej? Jakie realne zarobki(podstawa/premia) ksztaltuja sie na takim stanowisku w duzym miescie typu Wroclaw/Poznan/Warszawa?

emjoter
Kandydat

Nie wiem jak pracuje się w AB, ale słów kilka napiszę o rekrutacji. A bardziej stracie czasu na rekrutację. Na początek rozmowa 2 na 1. Miła Pani z HR oraz przyszły Pan Kierownik. Rozmowa on-line w miłej atmosferze. Po niej dostałem zadania praktyczne (aplikowałem na stanowisko Data Science) oraz czas 7 dni na ich rozwiązanie. Do tego czasu wszystko naprawdę wyglądało spoko. Gdy mijał termin, wysłałem swoje rozwiązanie. Zadania można podzielić na dwie części - te związane z excelem oraz związane z jęz. programowania, w których ma działać przyszły Data S. Szczerze powiedziawszy, to chyba coś namieszałem z tej części z excel, bo nie byłem z niej zadowolny. Ale według mnie dość dobrze i mocno przyłożyłem się do drugiej części. Jednak moje zdziwienie było bardzo duże gdy odebrałem maila z odpowiedzią od Pana Kierownika, który napisał o tej pierwszej części. Opisał szczegółowo czego zabrakło i na koniec dodał, że nie ma on w zwyczaju sprawdzać drugiej części jeśli tej pierwszej nie oceni na poziomie bardzo dobrym. Trochę zdębiałem, bo poświęciłem sporo prywatnego czasu na ich rozwiązanie, więc chciałem chociaż mieć świadomość czy rozwiązałem je dobrze. Niestety Pan Kierownik już nigdy do mnie nie napisał, mimo że napisałem mu, że chciałbym jednak jakiś feedback z drugiej części. Także dla Szanownego Pana Kierownika taka rada, którą i tak pewnie będzie miał w głębokim poważaniu - może po prostu warto o tym wspomnieć na samym początku rekrutacji - że jeżeli excel nie jest rozwiązany w sposób celujący, to nie męcz się człowieku i nie wysyłaj mi drugiej części. A tak wyszło jak w większości rekrutacji w naszym pięknym kraju - bez szacunku dla pracy kandydata.

Joanna
@emjoter

Ale te zadania jakoś się łączyły ze sobą czy nie? Może dlatego nie sprawdzał?

Zostaw merytoryczną opinię o Alior Bank S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Alior Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alior Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alior Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Alior Bank S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Alior Bank S.A., to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alior Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Alior Bank S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alior Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 468 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alior Bank S.A.