Alior Bank S.A.
counter
3 445 691 5 1
Ciekawska
Kandydat
 Pytanie

Znalazłam ogłoszenie o pracę: " Doradca Klienta - Placówka Partnerska Alior Bank SA 3 000 - 10 000 zł/mies." Posiadam 2,5 roczne doświadczenie w pracy w innym banku. Czy faktycznie możliwym jest by otrzymać np. 5tys. brutto samej podstawy? Jak wygląda praca, atmosfera, plany sprzedażowe i premie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
wątpię
Pracownik
@Ciekawska

W ogłoszeniu można napisać wszystko. Moim zdanie nie otrzymasz więcej niż 2300-2500 zł netto na rękę. Premie raczej wątpliwe.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Monja Nowy wpis
Pracownik
@wątpię

Starszy Bankier 5tys. brutto podstawy plus premia ok 2tys...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
On

Potwierdzam poniższe opinie dotyczące działu IT w Krakowie. Poniżanie pracowników jest na porządku dziennym. Dodatkowo bardzo niskie pensje powodują, że rotacja jest ogromna.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
prawie_pracownik
@On

Czyli dobrze, że tam nie poszedłem. Sądząc po stabilności ich systemów IT, musi tam być niezły bałagan bo awarie są dość częste. Trwają krótko ale potrafią być uciążliwe, gdy chcesz się zalogować na maklera a tu "Nie można połączyć się z serwerem" w szczególności o 9 rano, gdy notowania ruszają. Często w weekendy jest też niedostępna bankowość internetowa... hmm.. skoro tak słabo płacą - w szczególności w IT to muszą liczyć się z tym, że słabi pracownicy tam będą :) Jaka płaca taka praca. Jeśli chce się zatrudnić specjalistów, trzeba im zapłacić godziwe pieniądze.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Dev Nowy wpis
Były pracownik
@On

Zgadzam się. Dział informatyczny to masakra. Programiści, testerzy itd. masowo odchodzą. Bardzo zła atmosfera i niskie pensje nie zachęcają do zostawania w tej firmie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy mógłby ktoś powiedzieć coś o stanowisku Bankier Wsparcia Hipotecznego. Jaki jest zakres obowiązków? jakie zarobki? Czy warto wysłać CV? czy jest to praca dla początkujących, czy też jak ma się już większe doświadczenie w finansach to tez można próbować?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kandydatka
Kandydat
@kandydat

Rowniez chętnie się dowiem , za kilka dni mam rozmowę :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
kandydat
Pracownik
 Pytanie
@Kandydatka

w Jakim mieście? Daj znać o co pytali. Jakie warunki etc.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
kandydatka Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@kandydat

Jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku? Po pierwszej rozmowie nie można uzyskać takiej konkretnej informacji.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@kandydatka

A o co pytali? Mówili jaki jest konkretnie zakres obowiązków?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
rozgoryczony

Wypowiem się na temat działu IT. Zero profesjonalizmu, na stanowiskach kierowniczych oraz seniorskich są ludzie bez wiedzy i doświadczenia. Większość z tych osób powiedziałbym, że 90-95% to osoby które nigdy nie pracowały w żadnej innej firmie. Nie wiem jak takie osoby mogą podejmować decyzje i zarządzać projektami jeśli nie posiadają żadnego innego doświadczenia, a kierownicze i seniorskie tytuły dostają tylko i wyłącznie przez zasiedzenie w firmie, bo nie są w stanie zmienić firmy na inną przez brak wiedzy jaka teraz wymagana jest na rynku pracy. Nie ma w firmie od kogo się uczyć, zdobywać wiedzy, nic nie podlega dyskusji/zastanowieniu się nad problemem, trzeba pracować pod dyktando, nic się nie odzywać i najlepiej siedzieć po godzinach. Zarobki, to śmiech na sali, nie zdziwiłbym się jeśli byłaby to top 3 firma płacąca NAJGORZEJ pracownikom działu IT. Szybko się zwolniłem, gdyż pracując w tej firmie można tylko "nauczyć" się złych praktyk, które w innych firmach informatycznych nie mają miejsca.

Pomocna?
Tak39Nie
Zgłoś
rozgoryczony
@rozgoryczony

edit. Tytułów nie dostaje się przez zasiedzenie. Jesteś juniorem, a po półtorej roku już seniorem, po 3 latach może dadzą ci podwyżkę i ciągniesz w nieskończoność jako ten senior z pensją 5 tysięcy netto. Tak tyle zarabia senior w AB po kilku latach pracy! No i od kogo się uczyć jeśli osoba z rocznym lub półtorej rocznym doświadczeniem jest seniorem? Z kim omawiać projekt i dobre praktyki? Nie ma z kim, bo w większości firm taka osoba wciąż byłaby juniorem, ale w AB to już senior.

Pomocna?
Tak30Nie
Zgłoś
Kacper
@rozgoryczony

Nie wiem czy piszesz o dziale IT w Warszawie, Gdańsku czy Krakowie, ale jeśli piszesz o Krakowie to 100% prawdy. Ludzie bez żadnej wiedzy i doświadczenia zajmują menadżerskie i seniorskie stanowiska. Nawet przy nowych aplikacjach jest ogromny dług technologiczny.... Brak architekta który zarządziłby projektem, no ale to wiadomo dlaczego firma nie zatrudnia architektów, takiej osobie trzeba zapłacić znacznie więcej niż pensje jakie oferuje firma (zarobki to kpina)...

Pomocna?
Tak26Nie1
Zgłoś
ciekawy
@Kacper

Jakie sa zarobki w IT w Alior Banku? To o czym piszesz to dotyczy np. programistow czy np. administratorow systemow/sieciowcow rowniez?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kacper
@ciekawy

Zarobki są bardzo słabe, mydlą oczy premiami, których nie ma. Teraz premie całkowicie zostały obcięte, a na rozmowach o prace mydlą oczy, że może pensja nie jest super, ale że są premie... O premiach zapomnij, o podwyżce po okresie próbnym też. Programiści zarabiają bardzo słabo, więc obstawiam, że administratorzy jeszcze mniej. Zarobki nie są jedynym problemem. W firmie panuje okropna atmosfera, współpracownicy wyżywają się na innych i poniżają nowych pracowników (przeklinanie, krzyczenie, grożenie) a osoby które dopiero zaczynają swoją karierę mają podejście "jest beznadziejnie posiedzę pół roku albo rok, zdobędę pierwsze doświadczenie i uciekam".

Pomocna?
Tak26Nie
Zgłoś
Piotr
@Kacper

Mogę nieco powiedzieć jak w AB wygląda proces rekrutacji na stanowisko techniczne Pytania na rozmowie technicznej były bardzo akademickie i związane z dość specyficzną wiedzą. Myślę, że wypadłbym na nich lepiej jako student z małymi projektami na koncie lub gdybym zdobył pytania od znajomego z firmy. Sporo pytań na rozmowach powtarza się i są dość tendencyjne. Było kilka pytań na które przyznaję nie znałem odpowiedzi jednak pochodziły one z obszaru w którym nie mam doświadczenia. Sama rozmowa techniczna trwała zdecydowanie za długo (prawie dwie godziny) tak że na jej końcu widziałem zmęczenie po obu stronach. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo negatywnie. Totalny brak informacji o oferowanych stawkach za to kilkustopniowa korpo-rekrutacja na stanowisko. Było parcie na terminy i obietnice zakończenia procesu w ciągu 2 tygodni. Po 3 tygodniach zadzwoniłem i usłyszałem w bardzo łagodnych słowach "no jak będzie to przecież damy znać". Międzyczasie od znajomego z firmy słyszałem że na szczeblu menedżerskim z powodu koronawirusa mają niezły chaos. Odpowiedź o wyniku rekrutacji otrzymałem po 6 tygodniach od rozmowy.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Radek
Były pracownik
@rozgoryczony

Potwierdzam powyższe negatywne opinie! Nie podejmujcie pracy w tym miejscu jeśli nie chcecie utracić zdrowia... Dział informatyczny to katastrofa. Menadżerowie to kompletna porażka. Nie umieją zarządzać ani projektami ani ludźmi... Wszyscy ludzie którzy są menadżerami po prostu nie mogą znaleźć lepszej pracy, bo mają zerową kulturę osobistą i zerową wiedzę. Stąd siedzą w tej firmie, bo w żadnym lepszym miejscu nikt nie zatrudni takich osób.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
anonim
Były pracownik

Zdecydowanie nie polecam, zarobki chyba najniższe w Krakowie. Nauczysz się co najwyżej obsługi jira i to jeszcze ze złymi nawykami. Jako były pracownik mogę powiedzieć że zwolniłem się dlatego że pieniądze były słabe i brak możliwości rozwoju. A dodatkowo automatyzujesz w nakładce więc nawet w CV nie wpiszesz że automatyzujesz bo nie masz o tym tak naprawdę pojęcia.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś1
Potencjalny kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy może się ktoś wypowiedzieć o pracy w Krakowie na stanowisku Junior Test Specialist? Jak wygląda praca, zarobki i możliwości rozwoju?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kris
Były pracownik
@Potencjalny kandydat

Jeśli chodzi o pracę to bardzo duży stres, nieprzyjemna atmosfera w firmie. Zarobki bardzo słabe, teraz jak firma nie daje premii, to coraz więcej ludzi się zwalnia, bo ciężko przeżyć w mieście za takie pieniądze przy obecnej inflacji. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju, to ich nie ma, bo i nie ma od kogo się uczyć.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
JG
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiam się czy aplikować na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Władz Banku, czy może ktoś powiedzieć jak wyglądają zarobki, rodzaj umowy i jaka jest atmosfera?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mariusz
Były pracownik

Pracowałem w Dziale Informatycznym w Alior Banku. Brak nowoczesnych technologii, stary kod który trzeba utrzymywać, nieprzyjemna atmosfera, słabe zarobki. Developerzy nie piszą unit testów przez co wali się cała aplikacja, a jeśli wychodzi się z propozycją, by poprawić jakość kodu zostaje się wyśmianym. Przez to wszystko testerzy wykonują ogrom niepotrzebnej pracy, a developerzy zwalają na siebie winę za problemy. Kłótnie są na porządku dziennym. Zwolniłem się po pół roku, w takiej atmosferze i przy takich projektach nie da normalnie się pracować.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Emil
Pracownik
@Mariusz

Potwierdzam powyższą opinię - dział IT to dramat. Nie wiem jak Bank może zatrudniać tak niewykwalifikowanych ludzi. Przecież to chodzi o poufne dane i o pieniądze. Software housy robiące aplikacje do zamawiania jedzenia zatrudniają znacznie lepszych programistów i testerów. Od przyszłego miesiąca zaczynam nową pracę, bo jeśli chodzi o pracę przy projektach w Aliorze, to jedynie można się cofnąć w wiedzy i umiejętnościach.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Bułka
Kandydat
 Pytanie
@Emil

A jak jest z warunkami zatrudnienia? Na początku dają umowę na okres próbny i dalej na określony? No i Jak sytuacja w spółce? Są planowane jakieś zwolnienia itp przez sytuację z wirusem? To jakoś wpłynęło na IT?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Snaki
Były pracownik
@Bułka

Warunki zatrudnienia pozostawiają wiele do życzenia.... tak po okresie próbnym umowa na czas określony 3,6,9,12 miesięcy w zależności od tego jaki manager ma humor. Zwolnienia nie muszą być planowane, bo ludzie sami się zwalniają przez fatalną atmosferę, słabe zarobki oraz przestarzałe projekty. Na projekty przeznaczony jest w tym roku bardzo mały budżet, a wszystkie ewentualne premie zostały całkowicie wstrzymane. Nie wiem czy powodem jest wirus, czy to, że projekty się sypią, to i nikt wyżej nie chce wykładać na nie więcej pieniędzy.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Karolina
Kandydat

Cześć, może ktoś by mógł napisać opinie na temat bankiera ds. sprzedaży telefonicznej

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Alior Bank S.A.?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Alii
Pracownik

To jest właściwa rada związana jak zasłużyć na awans, wpisz zamiast skasowanego słowa 4 gwiazdki. Jak już uzyskasz awans będą skutki : uboczne ból ****.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
123456
Kandydat

Po wysłaniu CV do banku zadzwoniła do mnie rekruterka, bardzo miła Pani, po rozmowie umówiliśmy się na rozmowę z liderem, potem przez 2 tygodnia cisza. Potem jednak zadzwonili jeszcze raz, przeprosili, rozmowa z liderem też była ok, miła Pani. Zapewniali mnie, że dostanę odpowiedź za parę dni. Za tydzień zadzwoniła rekruterka, powiedziała, że liderka bardzo mile się o mnie wypowiada i myślą, że mnie zatrudnią, tylko spytali numer Pesel, żeby sprawdzić info o wyłudzeniach finansowych i zapewniono mnie, że już na następny dzień będę miała decyzję. Znów tydzień nikt nie dzwonił, dostałam potem info na maila, że jednak rekrutacja się przedłuża do końca miesiąca i na pewno do mnie zadzwonią, już drugi miesiąc dobiega końca i brak jakiejkolwiek informacji :) Właśnie przez takie okropne procesy rekrutacyjne nigdy nie będę aplikować do Alior Banki :)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
W
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Były pracownik
 Pytanie

obsługa klienta? to jakis zart.. wszedzie jest lepiej w każdej innej firmie dostaje sie wiecej ale nie tu jestem tylko dlatego bo musze za cos żyć zdecydowanie odradzam

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ciekawska Myszka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Kandydat
 Pytanie

Cześć, Jak wygląda praca w placówce partnerskiej? Czego się można spodziewać? ????

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Paweł
 Pytanie

Specjalista ds. Weryfikacji Kredytowej Jak wyglada praca, jakie zarobki- podstawa. Czy są jakieś premie? Można liczyć na minimum 3tys netto?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tomek
@Paweł

Bez premii nie masz szans. I to też nie na początku.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pmd
@Paweł

Nie uzyskasz takiej premii,najpierw i tak zaczniesz od mlodszego specjalisty, 2800 brutto

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
on
@Paweł

Nie porusze kwestii wynagrodzenia na forum. Chętnie wypowiem się na temat samej pracy: moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś jest zaangażowany, stara się pracować dobrze jakościowo, ilościowo itd, w pracy skupia sie na pracy, jest nastawiony na rozwój i zdeterminowany, otwarty i kreatywny to może zajść daleko. Zazwyczaj na forum wylewane są same żale, myślę że rzadziej zagląda tu ktoś kto jest zadowolony z pracy. Czesto ludzie w emocjach piszą negatywne opinie. Ja szczerze mogę powiedzieć: jeśli jesteś zaangażowany, dokładny i będziesz się starał to możesz dużo osiągnąć. Ludzie z takim nastawieniem zapewne są za to doceniani. Zarządzanie jest na odpowiednim poziomie, brane są pod uwagę indywidualne preferencje. Można szczerze porozmawiać o swoich oczekiwaniach, pracodawcy chcą wiedzieć co sprawia / sprawiałoby Ci największą satysfakcję i mają to w miarę możliwości na uwadzę. Wiadomo- jest to Bank więc nastawienie na zysk, ale jest ukierunkowanie na to, żeby praca przynosiła satysfakcję, wiadomo że wtedy pracuje się lepiej. Dla osób zdeterminowanych, kreatywnych , otwartych, dokłądnych i sumiennych- polecam

Pomocna?
Tak16Nie19
Zgłoś
Xxx
@Pmd

Obecnie najniższa stawka młodszego specjalisty wynosi 3000 brutto

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś1
Mii
@on

Na bank jestes podstawiony albo nie wiesz ktorego pracodawcy dotyczy to forum. Nic co napisales nie jest prawda. Negatywne opinie wyraza ogromna wiekszosc pracownikow, wiec Twoja opinia nie jest zadnym wyznacznikiem. Nawer jesli rzeczywiscie masz takie odczucia jestes jednym z niewielu, jesli k..wa nie jedynym. Pracownicy z roznych miejsc w Polsce maja ze soba kontakt, wymieniaja sie opiniami, wszyscy sa tego samego zdania.

Pomocna?
Tak12Nie2
Zgłoś
Xxx
@Mii

No chyba nie jest jedyny i odosobniony jak twierdzisz :) z kim niby dzielisz się opiniami z całej Polski? Chyba tylko tu na forum, a jeśli przez rejestrowane iphony to wcale się nie dziwie, że nikt nie traktuje Cie poważnie skoro wolisz tracić czas w pracy na narzekanie zamist zająć się czymś pożytecznym. Nie twierdze, że Alior płaci jakoś super, ale uwierz, że znam wiele gorszych firm. Alior chociaż daje to, że nie czujesz stresu przychodząc do pracy, przynajmniej w centrali.

Pomocna?
Tak5Nie5
Zgłoś
Stres
@Xxx

Przenieś się do oddziału do sprzedaży...bólu brzucha nie masz tylko w sobote

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Xxx
@Stres

Być może masz racje, jeżeli chodzi o bezpośrednią obsługę klienta może być inaczej, jednak jestem zdania, że atmosferę w pracy tworzą ludzie. Nie wiem czy Twój ból brzucha jest spowodowany tym, ze stresujesz się sama obsługą czy może ma na to wpływ Twój przełożony lub współpracownicy, natomiast jeśli cos się dzieje nie tak w Waszym oddziale to jestem za tym, żeby zgłaszać takie sytuacje to odpowiednich jednostek, bo samo wylewanie anonimowych żali na GoWork nic nie da. Jeżeli cos ma się zmienić to tylko, gdy pracownicy sami będą umieli zawalczyć o swoje.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Karol
@Xxx

Wylewanie żali na GoWork nic nie da? Zastanów się człowieku co mówisz (a jeśli zabraniasz się wypowiadać, to znaczy, że brakuje Ci empatii w stosunku do innych ludzi, których może spotkać prawdziwy koszmar). Może niektórzy chcą ostrzec innych ludzi aby zastanowili się kilkanaście razy zanim pójdą do pracy w firmie w której zarabia się bardzo mało, jest ogromny stres i mobbing, a po zmianie pracy bardzo dużą część pieniędzy trzeba przeznaczać na ratowanie zdrowia psychicznego u psychologa i branie tabletek od psychiatry. Nikomu nie życzę żeby przechodził przez to co przechodziłem ja. Teraz jestem wrakiem człowieka, współpracownicy i przełożeni (ci drudzy w głównej mierze, bo to oni zarządzają) doprowadzili mnie do nerwicy i depresji. Nie życzę nikomu by przechodził przez to co ja, dlatego informuję innych ludzi. Jeśli nie chcecie zniszczyć sobie zdrowia nie podejmujcie pracy w tej firmie!

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Jarek
@on

2800 zł brutto i zmotywowanie do pracy. Buhaha.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
on
@Mii

nie jestem podstawiony:) Zdaje sobie sprawe z tego, że osoby zadowolone rzadziej dzielą się opinią na forum, stąd też zostala przedstawiona moja opinia- żeby napisać jaka jest MOJA opinia- pozytywna. Nie na miejscu jest tez Two wpis, skoro wypowiadasz się o dziale Handlowym, może w dziale Handlowym jest jak piszesz, nie wiem. Nie dla mnie taka praca i tam się nie pcham :) tak jak wypowiedział się @xxx- jeśli jest w handlowce jak piszesz, zalecam rozmawiać z kimś kto faktycznie może pomóc w temacie. Moja odpowiedz była szczera, co więcej, teraz jest jeszcze LEPIEJ w MOJEJ opinii;D;D

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
alice

Witam jakie zarobki na stanowisku Asystent ds. Private Banking można oczekiwac?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Potencjalny kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca na stanowisku Analityka Biznesowego? Jakie są zespoły?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Odpowiadający
@Potencjalny kandydat

Jeśli chodzi o zespoły, to pracujący ludzie są na bardzo niskim poziomie za równo jeśli chodzi o ich wiedzę i doświadczenie jak i kulturę osobistą. Nie polecam pracy jako analityk w tej firmie, wypalenie zawodowe gwarantowane.

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Były pracownik
@Potencjalny kandydat

Chcesz pracować: - w towarzystwie managerów którzy nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu projektami i poniżają ludzi - w towarzystwie programistów bez żadnego technicznego backgroundu, a jedynie po marnych programistycznych bootcampach, których poziom jest znacznie niższy niż studenta pierwszego roku informatyki - w towarzystwie testerów bez żadnej kultury osobistej, którzy wcześniejsze doświadczenie często zdobywali w magazynach i taką kulturę pracy też przynoszą do firmy - w towarzystwie analityków którzy nie mają żadnej wiedzy i doświadczenia, a zostali zatrudnieni na te stanowiska bo np. pół roku popracowali w oddziale lub call center AB, a podstaw analizy biznesowej i systemowej nie mają żadnych Jeśli nie chcesz pracować z ludźmi którzy na każdym kroku przeklinają, krzyczą, poniżają, to naprawdę zastanów się nad inną firmą. Pracowałem w tej firmie 3 miesiące i to były najgorsze 3 miesiące mojej kariery zawodowej. Nigdzie nie straciłem tyle zdrowia co tutaj.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
nko

Dlaczego odszedł wiceprezes a po nim prezes banku?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ted

Dział testerski w Alior Banku w Krakowie, to kompletna pomyłka. Seniorem testerem można zostać nawet po pół roku (zależy od zespołu, ale znam zespoły w których można zostać seniorem właśnie po 6-8 miesiącach), nigdy wcześniej nie pracując w branży IT. Praktycznie wszystkie osoby zatrudniane na stanowiska testerskie to osoby bez żadnego doświadczenia i wiedzy technicznej, są to w 99% osoby przebranżawiające się które wcześniej pracowały w sklepach, w call center, jako kelnerzy, czy magazynierzy. Ponieważ osoby z tak miernym doświadczeniem dostają seniorskie i menadżerskie stanowiska nie ma od kogo zdobywać wiedzy, a poziom quality assurance jest naprawdę niski. O zarobkach nie wspomnę, bo są żenująco niskie, proponują seniorskie stanowiska tylko po to żebyś został w firmie. Rotacja na stanowiskach testerskich jest ogromna, ale nie ma się co dziwić, gdyż na tych pracownikach najczęściej stosowany jest mobbing, poniżanie i grożenie gdy coś w projekcie nie idzie po myśli.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Ktoś wie jak wygląda praca w Departamencie Prawnym ? Złożyłem właśnie CV i zastanawiam się czy to nie jest (usunięte przez administratora) gdzie (usunięte przez administratora) się co najmniej 10h dziennie. Ktoś coś wie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bankier Klienta Biznesowego

Ogólnie z pracy byłem zadowolony, głównie dlatego, że zbudowałem dobre relacje z klientami starając się im faktycznie pomóc a nie tylko sprzedawać. Niestety mimo wykonania planu powyżej 100% (w marcu, kiedy zaczęła się pandemia) bank wyliczył moje wykonanie na 98% i wypłacił mi mniejszą premię. Składałem reklamacje, powołując się na twarde fakty i zapisy cennika premiowego, w odpowiedzi dostałem suchą notkę w stylu: "nie uznajemy reklamacji, podtrzymując pierwotną opinię na ten temat". W żaden sposób nie uargumentowali powodu odrzucenia reklamacji. Mimo tego, że przełożeni doceniali moją pracę i chcieli kontynuować współpracę to dział HR zaproponował mi przedłużenie umowy na warunkach, które mi nie odpowiadały i biorąc pod uwagę wcześniejszą sytuację, postanowiłem zakończyć współpracę. Dodam jeszcze, że w czasie pandemii Alior był chyba najwolniej reagującym na tę sytuację bankiem i pracownicy czuli, że dla kierownictwa bardziej liczy się wynik niż zdrowie i odczucia ludzi.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Alior Bank S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Alior Bank S.A.
3/5 Na podstawie 445 ocen.
Alior Bank S.A.