Talents Focus

Opinie o Talents Focus

Waldi

Chciałbym wyrazić swoja opinię na temat firmy Talents Focus w skład której wchodzą takie spółki jak talents Target jak i Talents Exact. W swojej karierze zawodowej byłem na kilku rozmowach rekrutacyjnych ale nigdy nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu jak w tej firmie. Rekruter [usunięte przez moderatora], który nie tylko zadawał stare wyświechtane pytania nie sprawdzające nic, ale jego niechlujna postawa kompletnie zaprzecza ów wizerunkowi. Firma kompletnie nie posiada narzędzi do profesjonalnej oceny potencjału zawodowego, nie mówiąc o sprawdzaniu języka angielskiego, gdzie poziom rekrutera był żenująco niski.Człowiek, który podczas rozmowy jak sam stwierdził rekrutuje na wszystkie stanowiska, asystentki, sprzedawczynie i managerów:)...a wiadomo jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego. Drugą sprawa.. skorzystałem z możliwości i wykupiłem pakiet testów Hogana.. feedback jaki otrzymałem od Pani [usunięte przez moderatora] był tragiczny i nie chodzi mi o sam wynik testu , a o sposób przygotowania, Pani nie ma komplenie pojęcia o przekazywaniu informacji, kompletnie bez podejścia zawodowego oraz ponownie brak profesjonalizmu. Nie życzę tej firmie zle, ale niech zainwestuje w odpowiednich ludzi.

Zostaw opinię o Talents Focus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talents Focus