Pertom Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Pertom Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Opinie o Pertom Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Pertom Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

janek

Pertom jest Spółką Doradztwa Podatkowego, która m.in. prowadzi. Biuro Rachunkowe. Z tego co słyszałem mają tu kase na czas i atmosfera jest ok.

pracownik pertomu

bo jak pracownik jest umysłowo niedorozwinięty to krzyczy ... każdy ma granicę wytrzymałości co do głupoty ...

To miło, że szef ma pracę spokojną i bezstresową, tylko dlaczego tak wrzeszczy na pracowników...

Zostaw opinię o Pertom Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pertom Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego