Opinie o Iq Tax 1 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Iq Tax 1 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iq Tax 1 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iq Tax 1 Sp. z o.o. w Warszawa

dzień dobry. chce wstępnie dowiedzieć się jakie zarobki przypadają na stanowisku samodzielnego księgowego. ze strony biura faktycznie przyznam, że takiego konkretu nie poznam, nawet nie wiem co zawiera się w tych benefitach, które zostały podkreślone. Proszę o wskazanie przedziałów płacowych, ponieważ planuje się przenieść z aktualnego miejsca pracy właśnie ze względu na zarobki

Łucja Nowy wpis

Dzień dobry, od zeszłego roku nie ma tu żadnej opinii a mnie interesuje zatrudnienie jako Główna Księgowa. na stronie w sekcji z karierą krótko piszą o naborach do tej funkcji. nie znam jednak szczegółów, więc zastanawiam się na ile te poprzednie opinie mogą być jeszcze aktualne? czy zarobki się zwiększyły?

Zniesmaczony

Miałem okazję uczestniczyć kiedyś w rozmowie rekrutacyjnej - ogólnie nie wspominam jej miło. Rozmowa została przeprowadzona przez Panią Patrycję - współwłaściciela spółki - wiedzy fachowej Pani Patrycji odmówić nie można natomiast kultura osobista i życzliwość pozostawia wiele do życzenia. Preferuje raczej miejsca pracy gdzie przestrzegane są zasady współżycia społecznego a widząc jak wygląda poziom zachowania na rozmowie i profesjonalizmu finalnie nie żałuję że tej pracy nie dostałem.

@Zniesmaczony

Z tym się niestety zgodzę. Brak kultury w stronę pracowników przejawia się jeszcze w większym stopniu niż do kandydatów.

@Zniesmaczony

Jeśli jest Pan tym jedynym Panem, który był w ciągu ostatnich 6 lat na rekrutacji, to proszę wybaczyć, ale delikatnie mówiąc nie poradził Pan sobie z podstawowymi obowiązkami. Oczekiwania były jasne, kierownicze stanowisko i pełna samodzielność oraz wsparcie małego zespołu, tymczasem sam Pan potrzebował wsparcia w podstawowych aspektach, a podejście do pracy rodem z (usunięte przez administratora)-jeszcze.

Zniesmaczony Nowy wpis
@NN

Widzę, że ktoś usuwa komentarze ;) Pomimo, że ktoś nie miał wiedzy merytorycznej do zajmowania danego stanowiska to moim skromnym zdaniem to nie powód by być chamskim, aroganckim zachowując się po prostu wieśniacko - cóż tu wiecej mówić- sam wpis powyżej już daje informację o tym jaki ktoś ma poziom manier i kultury osobistej

Maja

W zeszłym roku stawka zawarta w ofercie dla samodzielnej księgowej wynosiła w przedziale 9 000–13 500 zł brutto, a pamiętajmy, że wówczas inflacja nie osiągnęła jeszcze 18 procent, jak teraz. Ja stawkę uznałabym za korzystną, ale zachodzę w głowę po lekturze opinii, czy również samodzielny specjalista z doświadczeniem musi być "klepaczem", aby się tutaj utrzymać. A może dotyczyło to juniorów?

@Maja

Widełki na ofercie a rzeczywistość to dwie różne kwestie :)

Pani

Ale ta wspomniana rzeczywistość zawiera się w ich zakresie? Nie można jednoznacznie stwierdzić średniej? Będzie to sam środek widełek? Nie widziałam żeby oferta była wznawiana, wiec tym bardziej interesują mnie aktualne warunki. teraz należy czekać na rotacje czy czasami występuje rozwój stanowiskowy?

A kojarzysz rzeczywistość wobec różnych stanowisk skoro tak piszesz? Chodzi mi o te ofertę sprzed paru miesięcy dla managera zespołu księgowości. Pisząc wprost podają widełki od 15,000 do 21,000 tys. różnica tej szóstki z czego będzie wynikać?

Czy kandydat na stanowisko Manager zespołu księgowości w firmie Iq Tax 1 Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kandydatka

Dzień dobry, Często pojawiają się ogłoszenia na stanowisko Samodzielnej Księgowej do biura IQ TAX. Czy jest to spowodowane wysoką rotacją pracowników? Co dziwne, na forum też nie ma żadnych komentarzy pracowników - jak to rozumieć?

@Kandydatka

Jest ogromna rotacja, wiele pracowników nie wytrzymuje nawet okresu próbnego

Justyna

Tak ciężko jest? W sensie sporo roboty czy jak? Mimo wszystko piszesz "wiele" to jak już ktoś przebrnie przez to, to może liczyć na stabilne zatrudnienie? Średni staż ile wyniesie?

@Justyna

Jeżeli ktoś nie będzie mieć swojego zdania i będzie posłusznym "klepaczem", może popracować kilka lat. Jeżeli ktoś oczekuje milej atmosfery, jasnego przekazu obowiązków, na miarę możliwości... szybko szuka nowej pracy.

NN

Obawiam się, że mija się Pani z prawdą. Pracuję w tej firmie od wielu lat i zdecydowanie nie zgadzam się z tą opinią. Jest wręcz przeciwnie, firma promuje osoby, które mają własne zdanie, a w dobrym tego słowa znaczeniu, czyli poparte merytoryczną wiedzą. Jeśli Obserwuję osobiście na przestrzeni ostatnich kilku lata w tej firmie, jakie postępy robią niektóre osoby, którym zależy na rozwoju i szybko dochodzą do takiego poziomy, który pozwala wejść w rolę nadzorowania pracy mniej doświadczonych osób. Są też niestety takie osoby, które nie są zainteresowane rozwojem, ale to już jest kwestia indywidualnego podejścia. W każdym razie porównując tę firmę, do innych miejsc, które znam, to przestrzeń do nauki o rozwoju zawodowego jest tu ogromna, a co więcej jest duże wsparcie ze strony doświadczonych osób. Różnorodność klientów daje możliwość ciągłego rozwoju, od prostych spółek handlowych, do grup kapitałowych sporządzających sprawozdanie skonsolidowane, czy specyficzne jednostki z sektora finansowego. Tu w ciągu 2-3 lat można nauczyć się kilkukrotnie więcej, niż w innej tego typu firmie.

@Ja skoro widełki z ogłoszenia są inne niż rzeczywistość, to możesz podać, ile realnie zarabia samodzielny księgowy? Z góry Ci dzięki :)

NN

Jestem jedną z osób, które wiele lat pracują w tej firmie. Samodzielny księgowy zarabia realnie od 7,5-9,5 netto. Tyle tylko, że samodzielny księgowo to coś znaczy, a nie 2 lata doświadczenia i niski poziom wiedzy merytorycznej, jak to się niestety często zdarza wśród kandydatów. Co do rotacji, większość doświadczonych Pracowników pracuje wiele lat, ludzie mają sensowną ścieżkę rozwoju, firma wspiera szkolenia Pracowników, organizowane są szkolenia zewnętrzne a poziom wiedzy doświadczonych Pracowników umożliwia szybki rozwój tym młodszym osobom, które chcą się rozwijać. Atmosfera jest dobra, zawsze można się porozumieć w trudnych sytuacjach, gdy ktoś potrzebuje nagle urlop, nie ma problemu. Czytałam tę opinię Pana, który brał udział w rekrutacji. To bardzo dziwne, ale od co najmniej lat nie brał udziału w rekrutacji żaden Pan (ja biorę udział we wszystkich procesach rekrutacyjnych od tego czasu). Wyjątkiem był jeden Pan, który zresztą po pozytywnej rekrutacji był Pracownikiem przez krótki okres czasu. Niestety z mojego punktu widzenia Pan nie radził sobie z podstawowymi obowiązkami, cierpiał na tym cały zespół i Pan szybko odszedł. Nie była to osoba, z którą chciałabym pracować, a to miał być człowiek na menadżerskim stanowisku, więc to już była kompletna katastrofa, całe szczęście, że nie trwało to długo. Firma zapewnia, poza wynagrodzeniem także szkolenia, dobry pakiet medyczny (można także dodatkowo (ubezpieczyć dziecko lub kogoś z Rodziny na dobrych warunkach), dla chętnych kartę MultiSport, system premiowy dla Pracowników wyższego szczebla i takie atrakcje, jak wyjazd w fajne miejsce na 2-3 dni w ramach imprezy integracyjnej.

Zdziś

Nie

Czesław

Czy poza pensją podstawową pracodawca ten oferuje jeszcze jakieś dodatki do pensji podstawowej? Pytam, ponieważ nie ukrywam, że fakt ten mocno mnie interesuje a niestety w wątku tym nikt nic w tym zakresie nic nie napisał. Jak to w ogóle możliwe, że nie ma tu żadnych wpisów na temat tego pracodawcy? Dziwi mnie to strasznie.

Robert

Macie jakieś dodatki do wypłat ?

Zostaw merytoryczną opinię o Iq Tax 1 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Iq Tax 1 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iq Tax 1 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Iq Tax 1 Sp. z o.o.
  • Piękna 11 lok. 2