Opinie o tavex.pl - Tavex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tavex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tavex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tavex Sp. z o.o. w Warszawa

Hanna

W ogłoszeniu rekrutacyjnym na Juniora Import - Eksport Specialist w dziale księgowości piszą o pracy hybrydowej po okresie próbnym. A wiecie jakie narzędzia udostępniają do pracy zdalnej w domu?

@Zuzanna

W Łodzi pracuje większa część naszego zespołu księgowego. Wykonywana praca i Twoje zadania różnią się przede wszystkim w zależności od stanowiska, na które aplikujesz (nie od lokalizacji), a te znajdziesz wypunktowane w ogłoszeniu na stronie. :) Co do wynagrodzenia to niestety nie wiem, jak to wygląda na stanowisku asystenckim.

Cześć, jest tu może ktoś kto pracował jako Junior Digital Marketing Specialist? Od tygodnia już wystawiona jest oferta, interesuje mnie wasze zdanie dotyczące pracy. widzę też ze około 30 osób już się zgłosiło, może był ktoś już na rozmowie i o niej opowie?

Kandydat Nowy wpis

Ile czekaliście na kontakt po wysłaniu CV? Ja CV wysłałam już ponad miesiąc i nie dostałam do tej pory żadnej odpowiedzi ani pozytywnej ani negatywnej...

@Kandydat

Nie mam pewności czy negatywny feedback jest dawany? Też jak wcześniej myślałam nad podesłaniem CV na Salesa za strony to było napisane w pierwszym etapie rekrutacji, że przedstawiciel skontaktuje się z zaproszeniem na spotkanie. Bez niego będzie ciężko? z drugiej strony wolałabym wiedzieć co musze poprawić by mnie przyjęli. To 42 zl na godzinę piechota nie chodzi

Anna Nowy wpis
@Kandydat

Pewnie dział HR otrzymał kandydatury bardziej dopasowane kwalifikacjami czy doświadczeniem do stanowiska. Przy ogłoszeniu na stronie jest napisane "Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.", ale jeśli bardzo zależy Ci na tej pracy, to nic nie szkodzi napisać samemu i poprosić o feedback. Powodzenia! :)

Alka

In-House Lawyer. Czy opiszecie mi to stanowisko? Zauważyłam na LinkedIn, że jest była wcześniej taka oferta i sporo kandydatów już się zgłosiło. Myślicie, że trudno będzie się przebić? Opisze mi ktoś przebieg samej rozmowy, bo ciekawa jestem? Jaka jej część może być prowadzona po angielsku?

Grzegorz NIE POLECAM

Chciałem sprzedać w oddziale we Wrocławiu swoje złote monety i po ponad godzinie czekania w kolejce dowiedziałem się, że nie mają gotówki w kasie a na przelew będę czekać parę dni. Żenada, poniesione straty za parking i nawet słowa przeprosion. NIE POLECAM

Czy istnieje możliwość rozwoju w Tavex Sp. z o.o.?

Hanna

@Hanna

Firma udostępnia wszystkim pracownikom, których praca tego wymaga służbowe laptopy. :) Ale akurat to ogłoszenie jest już nieaktualne.

@Anna

To może i nie było ale widze na stronie, że obecnie są nabory na Accounting Assistanta do Łodzi. To, że 4 tys brutto na start jest to podali, a wiadomo jaka dalsza perspektywa? Ogólnie to w jakim mieście ty pracujesz? Jest szansa na odniesienie się do sytuacji w Łodzi? Praca bardzo różni się od lokalizacji, czy to niezależne?

A

Pracowałem w wielu miejscach, jednak z czystym sumieniem mogę polecić Tavex jako super pracodawcę. Firma stawia na rozwój pracowników finansując wybrane przez siebie szkolenia, nawet nie związane z zawodem. Brak tutaj atmosfery korporacji i presji że strony zarządu na wyniki. Przełożeni zawsze są pomocni a jak masz jakiś problem nie musisz mieć obaw, możesz śmiało dzwonić nawet do samego prezesa i z chęcią Ci pomoże. Naprawdę rzadkość na rynku pracy. Tavex także nie ukrywa stawek jakie oferuję, jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego wystarczy wejść na stronę firmy w zakładka kariera.

Czy w Tavex Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak :) Po 3-miesięcznym okresie próbnym jest kilka opcji m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki/kursu do ustalonej kwoty, a już niedługo wprowadzone zostaną też karty żywieniowe (lunchowe) :)

Edyta
@Anna

O fajna sprawa. Czy jak ktoś realizuje te kursy to ma zwiększone szanse na podwyżki / awanse? Jest tu w ogóle jakaś jasno określona ścieżka kariery?

@Edyta

To dofinansowanie na kursy to całkowicie indywidualna kwestia. Możesz wykorzystać budżet na szkolenie zupełnie niezwiązane z tym, co robisz w firmie i w ten sposób realizować swoje pasje/hobby (co moim zdaniem jest świetną opcją). To czy skorzystasz z benefitu, w ogóle nie wpływa na podwyżki, które oczywiście są, ale przyznawane w zależności od stażu pracy. :)

Jak jest z pakietem medycznym w Tavex Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tak, do programu opieki medycznej można dołączyć (za dodatkową opłatą) na przykład partnera lub dzieci zamieszkujące na stałe we wspólnym gospodarstwie domowym.

Helena
@Anna

A czy występuje coś takiego jak premie uznaniowe lub możliwość nadgodzin?

@Helena

Pracownicy otrzymują wynagrodzenie wynikające z umowy o pracę oraz (po 12 przepracowanych miesiącach) premię uznaniową przyznawaną za wyniki pracy danego oddziału. Natomiast nadgodzin nie ma, przepracowujemy etatową ilość godzin w danym miesiącu.

Magdalena
@Anna

To super, że nie trzeba zostawać dłużej w pracy :) ja bym się chciała dowiedzieć jeszcze jak jest z tą premią, czyli jedna osoba w dziale może pracować świetnie, a reszta nie za bardzo i wtedy premii nie będzie dla nikogo? Albo ktoś, kto robi niewiele się załapie?

@Magdalena

Wysokość premii zależy od osiągniętych wyników zespołów — zatem wszystkim zależy, aby pracować jak najlepiej :) Chyba warto też dodać, że mamy dość młody, zgrany zespół, więc atmosfera raczej motywuje do działania, a to zazwyczaj przekłada się na premie.

Edyta
@Anna

Jak firma pracuje nad tym żeby zespoły były zgrane? Są jakieś wyjazdy integracyjne albo szkolenia na temat pracy w grupie?

Bronisław
@Anna

Dość młody - to jaka jest średnia wieku? Chciałbym wiedzieć czy odnajdę się w takim zespole.

@Edyta

Dokładnie tak, organizowane są spotkania integracyjne, zarówno w poszczególnych oddziałach, jak i całej firmy.

@Bronisław

Osobiście uważam, że wiek absolutnie nie ma znaczenia w pracy. :) Pracowałam w zespołach ze specjalistami starszymi od siebie o ponad 20 lat, a także z 10 lat młodszymi i nigdy nie był to dla mnie problem.

@Anna

Wszystko finansuje firma czy ludzie też dokładają swoje "5 groszy"? Mają też wpływ na samą organizację tego wszystkiego?

@Zuzanna

Jeśli chodzi o spotkania integracyjne to firma przeznacza na to jakiś budżet, ale organizujemy je oddolnie. :)

@Anna

"Jakiś" tzn? ;) Tak to organizujecie, żeby pokrywało chociaż połowę czy lubicie czasami sobie zaszaleć? ;p

@Zuzanna

Planujemy tak, że firma pokrywa koszty jedzenia, napojów, zaplanowanej atrakcji. :) Byliśmy m.in.: na kręglach czy crazy golfie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Tavex Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Firma równie chętnie zatrudnia studentów, jak i osoby nieposiadające statusu studenta. Od samego początku współpracy oferuje umowę o pracę. Na początek na czas określony - 3 miesiące, docelowo na czas nieokreślony.

Sebastian

Firma Tavex szuka aktualnie specjalisty ds obsługi klienta. Czy grafik na tym stanowisku jest elastyczny? Można go układać według własnych potrzeb, czy godziny pracy są odgórnie ustalone?

@Sebastian

Tak. Specjaliści ds. obsługi klienta pracują w godzinach otwarcia oddziałów (te można sprawdzić na stronie firmy). Sam grafik jest dość elastyczny, ustalany tak, aby w miesiącu wypracować ilość godzin zawartych w umowie (może to być pełny etat lub jego część). Każda osoba może zgłosić swoją dyspozycyjność wcześniej i zostanie ona wzięta pod uwagę podczas układania grafiku.

Sebastian

Widziałem, że na Tavex.pl mają pomysły na prezent w formie sztabki srebra z wygrawerowanym sercem. Jak wygląda przesyłka tak cennej rzeczy? Czy jest specjalnie ubezpieczona? Korzystaliście z takich zakupów i nie było problemu z otrzymaniem w terminie paczki?

@Sebastian

Sebastian, sposób dostawy możesz wybrać sam — przy zamówieniu o takiej kwocie (tj. do 2 500,00 zł) możesz wybrać list polecony priorytetowy, odbiór w punkcie typu Żabka, kiosk Ruchu lub kuriera (Pocztex lub Fedex). Towar mamy fizycznie na stanie więc przygotowanie zamówienia do wysylki trwa mniej więcej tyle, co odnotowanie Twojego przelewu na koncie i (dyskretne) jego zapakowanie. Jeśli masz więcej pytań, to zawsze możesz napisać do konsultanta na czacie na www.tavex.pl.

Rychu54

Korzystam z usług tej firmy od samego jej początku działaności w Polsce. Widze jak firma się rozrasta. Jesteście super w obsłudze klienta! Mało jest takich miejsc gdzie można sobie porozmawiać z osoba bez konieczności zakupu czegokolwiek. Złego słowa o Tavex nie powiem bo to tak jakbym obrażał papieża.

AML

Jest oferta pracy w aml za 4000 brutto :(, Konkurencja daje srednio 1500 zl wiecej na start. pfff

Renata

@Janek wspominałeś, że dobrze jest dla tych osób, którym chce się pracować i, z których firma jest zadowolona. Możesz więc napisać w jaki sposób pracodawca docenia pracowników, którzy odpowiedni angażują się w wykonywaną pracę? Chętnie poznam szczegóły.

Janek

Dobrze jest dla tych osób, którym chce się pracować i firma jest z nich zadowolona. Nie ma więc powodu do narzekania.

Kto pyta...
@Janek

Dobra, chcę pracować daję z siebie wszystko. Nawet dokumentuję co zrobiłem i ile na siebie biorę. Jak zostanę doceniony? Czy wynagrodzenie jest sztywne, a obowiązki mnożą się? ( czy różnią się od tych ustalonych w umowie?). Czy w grę wchodzi możliwość negocjacji płacy? (choćby z większą ilość zadań?). Naprawdę nie ma rotacji pracowników? Jakie benefity mają mnie skłonić do kandydatury? Zadowolenie szefostwa? Klepanie po plecach? Pochwały? To nic nie kosztuje, a moje wysiłki owszem, bo mam być zatrudniony to w celu zarabiania na firmę, a nie dla pochwał czy "dla idei" czy innej rzeczy o którą nie prosiłem.

Mirek

Zastanawiam się czy tak dobrze się pracuje i dlatego nie zamieszczacie tu swoich opinii o pracy?

Stefan
@Mirek

Tak, dokładnie :) Nikt jeszcze nigdy nie zrezygnował :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tavex Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tavex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tavex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tavex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tavex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tavex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tavex Sp. z o.o.
  • Świętokrzyska 32 lok. 1U-93