Opinie o Timshel Sp. z o.o. w -

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Timshel Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Timshel Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timshel Sp. z o.o. w -

Blondi Nowy wpis

witam serdecznie. kiedyś widziałam, że poszukiwany był specjalista ds. sprzedaży zagranicznej. Mam doświadczenie z podobnej funkcji więc chciałam się zorientować w aktualnych warunkach. czy przyjęcia jeszcze są możliwe? i czy 2letnie doświadczenie wystarczy podczas rekrutacji?

Nie polecam Nowy wpis

Nie polecam, nieprofesjonalne zachowania.

Czyli tak w sumie co mogę teraz osiągnąć po zatrudnieniu się oraz rzecz jasna czego nauczyć, tak w konkretach? Mignęła mi w przeglądarce oferta od agencji dla KAMa. Chociaż przyznam, że myślałam o ofercie bezpośredniej jako rekruter właśnie. Czy takie stanowiska są dostępne? gdzie odszukać takie ogłoszenia?

Pracownik Nowy wpis

Świetna firma, gdzie można się dużo nauczyć i wiele osiągnąć! Cudowna atmosfera, jakiej nie doświadczyłam w żadnej innej pracy!

Nieprofesjonalna rekrutacja prowadzona przez Panią Edytę Lasek

O nr telefonu

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Magdalena

Zostałam przeprowadzona przez cały proces rekrutacji krok po kroku. Otrzymywałam nie tylko niezbędne informacje ale też wskazówki, które zostaną ze mną na długo. Dziękuję za to i polecam każdemu.

Czy pracownicy w Timshel Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

nfr

Bardzo profesjonalna agencja. Dba o klientów - swoją pracę dzięki Timshel zmieniłem dwa razy - zaangażowanie i pomoc rekruterów było imponujące. Aktualnie moja firma korzysta z usług - z dużymi sukcesami.

Maryśka

Hej, nie wiem konkretnie o co chodzi z tymi rozmowami rekrutacyjnymi ale jeśli już w tym roku jakaś doszła do skutku to z jakim efektem? Mam na myśli wdrożenie stanowiskowe jak ono przebiega? I kogo w ostatnim czasie szukano? Gdzieś wyświetlały mi się oferty dla speca od sprzedaży ale były dość dawne, czy dalej można zatrudnić się na takim stanowisku? Jak jest w tym roku średnio wynagradzane?

Ktoś

Firma prowadziła rekrutację na stanowisko wewnętrzne na które aplikowałam. Po pierwszej rozmowie otrzymałam odpowiedź pozytywną i zaproszenie na drugi etap.. do którego nigdy nie doszło. Pani odwołała spotkanie 30 min przed pierwotną godziną rozpoczęcia i dała znać, że odezwie się w kolejnym tygodniu z nowym terminem. Do dzisiaj to spotkanie nie odbyło się ani tez nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej np. rekrutacja zamknięta/znaleziono osobę na to stanowisko.

Kaw
@Ktoś

Dokładnie taka sama sytuacja, rozmowa odwołana 15 min przed.. Niestety bardzo nieprofesjonalnie. Oczywiście po odwołaniu rozmowy brak kontaktu.

Stef

Odradzam, lepiej nie tracić czasu. Rekrutacja okazała się bardzo nieprofesjonalna, co jest zaskakujące biorąc pod uwagę fakt, że firma zawodowo się tym zajmuje.

Roman
@Stef

Tak to firma rekrutacyjna. Jak to przebiegało, że dałeś taką ocenę, jakiego stanowiska dotyczyło? Daj znać, to łatwiej będzie podjąć decyzję co do ewentualnego aplikowania.

Czy w Timshel Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Timshel

Tak, każdy problem traktujemy indywidualnie :)

Agata

Piszecie że sa trzy etapy rekrutacji, moze ktos opisze cały proces? :) Jak to wygląda? Nadal rozmowy są w formie zdalnej (ktoś wspominał o rzmowie video) czy normalnie?

@Agata

Pani Agato ze względu na sytuację pandemiczną rozmowy są prowadzone zdalnie. Ilość rozmów zależy od wymogów Klienta i konkretnego procesu rekrutacji. Po naszej stronie jest to zazwyczaj 1 Interview + kolejne etapy w zależności od wymogów Klienta.

Jolanta

Przeczytałam, że proces rekrutacji trwa bardzo długo i jest kilka etapów. Ktoś napisał, że po tych wszystkich etapach nie przysłano kandydatce informacji czy dostała pracę, czy nie. Mógłby ktoś powiedzieć, czy poprawiła się ta kwestia przy rekrutacji? Chciałabym złożyć CV, ale nie chciałabym tracić czasu później na oczekiwania, gdzie i tak nie wiadomo, czy dostałabym odpowiedź... Mam nadzieję, że komunikacja się poprawiła na przestrzeni lat.

@Jolanta

Pani Jolanto zapraszamy do aplikowania. Każdy nasz Kandydat otrzymuje informację zwrotną.

Pomimo covida dzialaja dalej na wysokim poziomie. Rekrutacja w formie video, kompetentnie. Dobry kontakt z rekruterem, informujacym na biezaco o statusie procesu.

@Kandydat

Dziękujemy :)

lena

Czyli nie sugerować się ogłoszeniami pracy ze strony bo są nieaktualne?

@lena

Ogłoszenia są aktualne. Zapraszamy do kontaktu i aplikowania :)

Czy dyżury międzyświąteczne w Timshel Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Nie ma czegoś takiego jak dyżury świąteczne

~

Na stronie mają nieaktualne ogłoszenia o pracę.

`

Całkowity brak kontaktu z pracownikami tej firmy. Nie odbierają telefonu , nie oddzwaniają. Negatyw całkowicie zasłużony.

@`

Dzień dobry Bardzo proszę o kontakt pod nr 533 360 359. Chętnie wyjaśnię sytuację. Pozdrawiam

K.

W zeszłym roku wzięłam udział w rekrutacji na stanowisko administracyjne w dziale marketingu w jednej z firm dystrybuującej sprzęt medyczny. Przeszłam wszystkie trzy etapy rekrutacji, w tym rozmowę z dyrektorem działu oraz zagranicznym reprezentantem HR. Niestety po ostatniej już rozmowie (usunięte przez administratora) pracownik tej firmy nie udzieliła mi żadnych informacji do dnia dzisiejszego jaki jest status :) zbywała mnie przez dwa tygodnie trudnościami, a po tym czasie przestała odbierać telefony, odpisywać na maile i SMS. Niestety firma, która pozwala sobie na prowadzenie takich procesów nie jest dla mnie profesjonalna...nie oczekiwałam fascynujących i długich odpowiedzi, ale zwykle poinformowanie mnie o statusie procesu byłoby najbardziej na miejscu. Jednym słowem żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Timshel Sp. z o.o. - -

• Jak się pracuje w Timshel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timshel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timshel Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Timshel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Timshel Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Timshel Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Dolna 30 lok. 3
    00-774 -