ekoworks

Opinie o ekoworks

tiri

tak istnieją i całkiem dobrze się mają, to, tak naprawdę, że nic nie dzieje się na forum może również dobrze świadczyć o firmie, że jest stabilizacja zatrudnienia, że nie ma się na co skarżyć i tym podobne

Aśka

W Zarządach Firm Ekoworks i Masstech są nieuczciwe osoby.Wszystkie ich telefony - nieaktualne.Tylko P( usunięte przez administratora ) zatrzymała stary nr telefonu ale i tak go nie odbiera.Wiele osób i firm zostało przez nich oszukanych.Wiedząc jednak jak działa nasz wymiar sprawiedliwości każdy macha ręką i nie chce sie angażować w długoletnie procesy, dodatkowe koszty.Egzekucja i tak będzie bezskuteczna.

generalnie jest to kolejna odmiana firmy agrimax, massload technologies, masstech, jeden wielki przekręt nie płacą uciekają w inne miejsca, przewijają się dwie osoby [usunięte przez moderatora] generalnie uciekać

Zostaw opinię o ekoworks - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ekoworks