Opinie o Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawa

3 lata i strata w wysokości 7 000? tylko to jest perspektywa klienta, a co z samymi pracownikami? Jak widać poruszony został temat pracy działu związanego z infolinią. Możecie przy tym omówić tegoroczne warunki pracy w nim? Czy są jakieś premie od obsługi lub cokolwiek? I przede wszystkim konkretne szkolenia? Zastanawiam się nad poruszonym tematem doradztwa, to nie należy do zakresu obowiązków?

Mb Nowy wpis

Faktycznie strach się bać, po 3 latach jestem stratą 7tyś i nikt z nowej firmy nie udziela wsparcia. Pracownicy infolinii informują, że niej są doradcami finansowymi, żeby udzielać wskazówek, jak poprawić stan swoich finansów zainwestowanych w tych funduszach. KOSZMAR, lata odkładania i wyrzeczeń, a ktoś bierze bez skrupułów Twoje oszczędności...

Władysław

Jak najdalej od tej firmy moimi pieniędzmi zarządzali ponad 10 lat z wpłaconych 15 000 po tym okresie wypłacono mi 14 800 ale za obsługę pobierali sukcesywnie z mojego punktu widzenia nikt się nie zajmuje twoimi pieniędzmi, JESZCZE RZA Z DALEKA OD TEJ FIRMY

Never
@Władysław

Noble Funds to jeden z najgorszych funduszy. Zmiana zarządzających nic nie dała. Nawet nie mieści się w rankingach

Bogna Nowy wpis
@Władysław

Dokładnie, z daleka od tych (usunięte przez administratora) zarabiają na ludziach

Mirek

Niestety może rok temu lekko w górę ale obecnie ciągle w dół

Iza
@Mirek

To znaczy?

Bogna Nowy wpis
@Mirek

W dół i to bardzo,żadnego zysku,tylko straty do 10000tys.(usunięte przez administratora)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. na stanowisko ślusarz, spawacz, monter konstrukcji stalowych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Czesław

Klienci narzekają na kasę, którą umieścili w funduszach. Nadal nie przynosi zysków, a za obracanie nimi jest tak duża prowizja? Czy to teraz w ogóle opłacalne?

Bogna
@Czesław

Jak chce się Pan pozbyć gotówki,to polecam

Frank

Jak najdalej od NF. Powolne wykańczanie człowieka.

Piotr K.
@Frank

Możesz rozwinąć?

stella
@Frank

bo to (usunięte przez administratora) naciągają ludzi aby im tylko wpłacić .Ja wplaciłam 59.400 a po pół roku było juz 57. 074

Facetka

(usunięte przez administratora) mili są jak dajesz kasę a po 5 latach zwracają 1/4 wpłaconej gotówki nie dajcie się nabrać OSRZEGM

Awer
@Facetka

Mam w Noble oszczędności. Strach się bać?

Iwo

Słyszałem dobre opinie o firmie. Sądziłem, że tu dowiem się coś więcej a tu....

Facetka
@Iwo

Nie inwestujjcie ostrzegam stracicie na tym interesie po 5 latach wypłacił mi 1/4 mojego wkładu

Awer
@Facetka

Dlaczego tak się stało? Czy to wina spadków na giełdzie?

Honorata

Cześć wszystkim, widzę, że oprócz opinii klientów raczej rzadko ostatnio pojawiały się opinie o tym, jak się pracuje w Noble Funds. I właśnie dlatego chciałabym się o tym dowiedzieć czegoś więcej od was. Może są tutaj jakieś osoby, które aktualnie tam pracują. Powiecie coś o atmosferze?

Honorata

Noble Funds to firma specjalizująca się w tworzeniu i zarządzaniu otwartymi i zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi, świadcząca usługi polegające na zarządzaniu indywidualnym portfelem papierów wartościowych - i doradztwa inwestycyjnego. Czy ktoś korzystał z pomocy ich doradców? Jak oceniacie profesjonalizm wykonywanych usług?

Czarek

Firma dobra jako pracodawca ale wymagająca i stąd pewnie takie wpisy?

On

Nie polecam. Fatalna atmosfera. Pensja przelewana po terminie.

As
@On

Powyzszy to chyba wpis kogos z konkurencji, bo to jakis stek bzdur

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie NOBLE FUNDS TFI S.A.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - Warszawa

Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
2.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C
    00-843 Warszawa
  • NIP: 1080001923 REGON: 140546970 KRS: 0000256540

Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.