Opinie o Port Gdański Eksploatacja S.A. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Port Gdański Eksploatacja S.A., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Port Gdański Eksploatacja S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Port Gdański Eksploatacja S.A. w Gdańsk

xzc

Jakby to Pani kadrowa H. powiedziała, chcesz tu pracowac czy nie bo jest 10 innych chetnych na twoje miejsce? Nie polecam ;]

zainteresowana

Dużo ogłoszeń ostatnio się pokazuje . Ktoś może udzielić informacji czy to efekt tego, że się rozwijają czy tego że jest tak źle że ludzie odchodzą?

Duzzzzy Nowy wpis

Dlaczegi nikt nie napisze jakie zarobki czy tak sa przestraszeni przez hanie specjalnie pisze przez male h bo nie zasluguje na duze

Maszynista Nowy wpis

Pani kadrowa H bardzo nie mile bab s ko , wracz odpy chaj aca

Obserwator Nowy wpis

Czy jest ktos w stanie powiedziec ile zarabiaja operatorzy koparek bo 3800 brutto to bardco malo a kadrowa niezbyt rozmowna W lidlu wiecej maja

Czy Port Gdański Eksploatacja S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nikt ważny Nowy wpis
@Pytanie

Tak jeżeli dostają dofinansowania i trzeba szybko je rozdysponować to i nawet robią na sprzęt którego nie posiadają. Q takiej sytuacji nie można powiedzieć że nie robią ????. Konkretów brak każdy od wszystkiego i od niczego

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Koordynator Nabrzeży PGE w firmie Port Gdański Eksploatacja S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiarus
Kandydat

Czy zakład poszukuje aktualnie pracowników do przeładunków? Dokerów, sztauerów, trymerów, lukiwych, operatorów sztaplarek itp.?

Koszmarna firma jak zmienił się prezes ludzie odchodzą co chwilę nowy nawet swoje sprzątaczki wyrzucili po 20 latach bez możliwość pracy z nowym szefem wstyd zostawić kobiety bez pracy

Co wchodzi w socjal Port Gdański Eksploatacja S.A.?

JBiedę
Klient

Czy ktoś wreszcie pogoni tych nierobów Dokerów ? Może 1 Ganek tam jest ok, reszta to masakra !

mały

firmy opce jak speed polski cukier zabrały nabrzeża eksploatacji

JBiedę
Klient
@mały

Bardzo "opce" !

zainteresowana

Kolega z południa
@zainteresowana

Emerytury po latach nic nie robienia, wiem bo widziałem

Paweł
@zainteresowana

Jako pracownik nie polecam firmy,ciężko o podwyżki a na te lepsze stanowiska przyjmowani są ludzie po kumoterstwie,dla nich znajdzie się kasa i szczególne względy. Jeśli ktoś pisze o dobrze panujących warunkach w tej firmie to chyba był na stażu w ZMPG,tam owszem jest lepiej. Na rejonach syf,pył i gorzej jak za czasów PRL-u,super ze kolesiostwo z góry dobrze się ma.

Monika
@Paweł

Nagradzanie pracowników może odbywać się nie tylko poprzez podwyżki w firmie. Pracodawcy często udzielają pozapłacowych benefitów w postaci dofinansowania na dojazdy do pracy lub karty sportowe. Możliwości jest wiele i interesuje mnie jak ta kwestia prezentuje się w Port Gdański Eksploatacja?

Paweł
@Monika

Dfinansowanie za dojazdy do pracy odpadają,są karty multisport ale trzeba do nich dopłacić .Jest premia uznaniowa miesięczna ale zależy ona od tego czy pracownik miał cały miesiąc przepracowany,jeśli był na L4 to jest pomiejszona o dni chorobowego.

Monika
@Paweł

Poruszyłeś kwestię premii, czy przyznawane są one również wszystkim pracownikom Port Gdański Eksploatacja w okresie przedświątecznym? Czy w tym okresie przyznawane są inne dodatki? Być może użytkowników interesuje wyjaśnienie tego aspektu pracy w firmie.

KAS575
@Monika

Jest premia wynikająca z zapisu w układzie zbiorowym i to jest część Twojego wynagrodzenia brutto (w przypadku gdy jest nieobecność w pracy, zwolnienie lekarskie) jest ona pomniejsza proporcjonalnie ale są to nieduże kwoty ok 300-500zł chyba. W okresie przedświątecznym zdarza się jakaś premia świąteczna oraz wypłaty z funduszu socjalnego albo paczki świąteczne. MultiSport

Operator

Dziadki odchodza

@Paweł

premia uznaniowa jest na zasadzie "czy sie stoi czy sie lezy" (dostaniesz za obecność w pracy). Do multisporta pracownik doplaca całe 19 zł. Taka sytuacja w tych tematach :)

mały

dlaczego NIKT nas nie ratuje ?

@mały

Zmieńcie pracę, idźcie do stoczni, tam nie ma związków zawodowych

@Rezerwista

Tok twojego myślenia jest żaden ty Rezerwisto

Mały

Dlaczego nie powstrzymuje tej utopi braki personalne braki sprzętowe PG. Eksploatacja chili się ku końcowi

@Mały

Sprzęt trzeba szanować, a nie dobijać jak to u was normalne

@Rezerwista

Twoje pojęcie na temat Sprzętu jest zerowe .

xzc

Łukasz
@xzc

Jak długo tam pracowałeś i czym konkretnie zajmowałeś się w tej firmie? Jaka panuje atmosfera między pracownikami i jak wygląda kwestia urlopów w tym miejscu? Czekam na to co mi powiesz.

Jakie są mocne strony pracodawcy Port Gdański Eksploatacja S.A.?

Dziobus

Nie ma żadnych

Jakie narzędzia pracy zapewnia Port Gdański Eksploatacja S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dostaniesz o ile Zbyszek zwany "cyk cyk" Nie rozbije całkowicie

Koks węglowy

Witam ostatnie komentarze ludzi idealnie opisują sytuację w tej firmie. Szkoda potencjału firmy i ludzi którzy chcą coś zmienić. Jeżeli czyta to ktoś z ludzi zarządzających to nie pozdrawiam, gratuluję nie zdrowego rozsądku i przypominam, że "kij ma dwa końce" poznałem osobiście technikę działania firmy. Wiec ogarnijcie sie bo czasu juz malo ludzi tez i tez o tym wiecie. ????????

mały

Port Gdański eksploatacja to jedna wielka TRAGEDIA .

Brygadzista

Po ostatnich zmianach w zarządzie pojawili się tylko nowi dyrektorzy, wybitni fachowcy, niebywałe doświadczeni w fachu... Pracowników ubywa (emerytury i młodzi mają dość innowacyjnych nowelizacji). Dobre miejsce by przeczekać chwile i uciekać. Sporo funduszy się przepuszcza na nikomu nie potrzebne parkingi (na których nikt nie parkuję bo za daleko), monitoringi, nowe wystroje dyrektorskich biur, lecz na kasy na polepszenie warunków (nadal w szatniach są drewniane szafki z lat 60/70), na nowe maszyny również nie ma finansów. Flota maszyn do zabytki z lat 80/90... Całością zarządza (usunięte przez administratora), ona decyduje czy ktoś jest potrzebny czy nie i ile zarabia, kierownictwo nie ma nic do gadania, może tylko pokornie przytakiwać dzięki czemu pozostali pracownicy nie mają co liczyć na podwyżkę lub awans stanowiskowy.

Łucja
@Brygadzista

Ale jakieś inwestycje w pracowników jednak chyba są w Eksploatacji? Bo widzę, że oferują pakiet socjalny, multisport. Z tym, że to na umowie o pracę tylko. Ale jednak jest.

Wacław

Rzadko tu ktoś zagląda? Tak dobrze macie, że zapomnieliście o tym forum?

Zimny..

Siemka mam pytanie .. jak wygląda praca w potr północny gd.? Składam papiery na stanowisko Ślusarz wiecie coś na ten temat ,polecacie ..?

Zostaw merytoryczną opinię o Port Gdański Eksploatacja S.A. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Port Gdański Eksploatacja S.A.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Roberta De Plelo 6
    80-548 Gdańsk
  • NIP: 5830004774 KRS: 0000365475
Port Gdański Eksploatacja S.A.