Opinie o Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. w Gdańsk

Były odprawy dla pracowników i wypłaty zawsze na czas, jak doszło do zwolnień? Firma ma przecież oficjalnie status zlikwidowanej, a nie widać tu komentarzy, w jakim stylu się to odbywało.

dronmaster Nowy wpis

Czy w ochronie portu są równi i równiejsi. Chciałem polatać dronem nad waszym terenem ale zgody nie dostałem bo nie dajecie podobno. A wczoraj w tvnie w faktach byly ujecia na wyciagniety statek wycieczkowy. Im zgode dajecie bo są lepsi.

Pracownik Nowy wpis
@dronmaster

To pytanie jest nie do Straży Ochrony Portu ponieważ teren portu nie należy do tej firmy, adresatem zgody na lot bezzałogowym statkiem powietrznym trzeba kierować do Portu Gdańsk ul. Zamknięta 18 to port jest administratorem tego terenu.

Czy Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Rybka

Jestem bardzo zadowolona że odeszłam z tego SOPG , nowa praca bez porównania do tego bagna w Straży portu Gdańsk możecie mnie pocałować w D........E. Wyborowe kierownictwo.

guliwer
@Rybka

witaj pani W szkoda że zapominasz o starych znajomych odezwij sie

@Rybka

Siema S, do dzisiaj nie rozpatrzyłem wszystkich twoich donosów na kolegów. Miło Cię wspominam. Pozdrawiam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Jak długo trwa proces awansu w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.?

pająk

o czym mówisz żadnych awansów totalny zastuj, jak są to dla rodzin (usunięte przez administratora).

pająk

Ten nygus, (usunięte przez administratora)Witold jeszcze cię tam zatrudniają.

pająk

jeszcze ta doborowa formacja toczy w tym kurniku

Specnaz

Nie, już nie jestem pracownikiem SOPG. Szkolenia ? Cóż, ja nie wiem jak Ci co na umowie o prace tam pracują (której dostanie na tą chwilę jest praktycznie nie możliwe dla nowych, ani dla tych co już tam parę lat gniją) - może maja jakieś kursy na kartę wędkarską, co by się nie nudzili na posterunkach. Na zleceniu, ani kursów, ani szkoleń, ani nic. Zero możliwości rozwoju. Powtarzam dla zainteresowanych - ZERO. Prócz tego całkowita dezorientacja. Przychodzisz na jakiś posterunek na zadupiu praktycznie z marszu, zero wprowadzenia, szkolenia czy czegoś i walczysz. A najlepsze jest to, że po ponad roku nie miałem pojęcia jaka jest struktura dowodzenia, na której zmianie jestem, nic. Dla nich liczy się tylko sztuka i byle by zapełnić w jakikolwiek sposób posterunki. Żenada.

@Specnaz

Nalepsza to kasta dowódców niedorozwoje i tępaki którzy pracują po kilkanaście lat, to trochę liznęli wiedzy, zawodówka dwuletnia.

Czy straż zatrudnia studentów ?

Czy jest możliwość pracy w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. na część etatu?

Piotreczek

NIE. Orlen Ochrona przejęła ochronę Portu Gdańsk. Tam znajdziesz pracę w ochronie.

Franek

@była pracownicza Żeby pracować w dobrej firmie trzeba być dobrym pracownikiem!!!

@Franek

Co Franek uważasz że to jest dobra firma, 100 procent jesteś wazeliniarz Witolda (usunięte przez administratora) boli jak twoje buty z niej wystają.

@była pracownica

@była pracownica nie obrażajmy nikogo. Co powiesz o warunkach zatrudnienia oferowanych poprzez Straż Ochrony Portu Gdańsk? Jesteś w stanie napisać jakieś pozytywne strony pracy w tym miejscu?

@Franek

ty uważasz Straż portową za dobrą firmę siedzisz cały czas na H1 no to dobra firma a (usunięte przez administratora) na K0

@była pracownica

Franek idz na K0 nie siedz na H1

Teraz pracuję w porządnej firmie SA nie S z.o.o

Patryk

Powiedzcie czy warto składać dokumenty? Jakieś wskazówki o rekrutacji?

@Patryk

Kolego Patryk jaka opinia krąży po mieście Gdańsk odnośnie straży w porcie , totalne dno i kolesiostwo ,jak się przyjmiesz to dostaniesz najgorsze stanowisko dobre stanowiska , posterunki są obsadzone na stałe przez lizusów i donosicieli, chyba że będziesz im przynosił wódkę,spirytus i inne różności .Pracowałam w tym bałaganie.

była pracownica

Pogonić to zasrane towarzystwo łącznie z wyborowym kierownictwem banda oszustów.

anonymus

Witam byłą pracownicę,nie chcesz dużo mówić ,boisz się pisz tak jak było żeby wszyscy wiedzieli jaka sytuacja,jakie kolesiostwo,Witold za długo tam pracuje i jego kolesiostwo.

@anonymus

Nie bardzo wiem, do czyjej dokładnie wypowiedzi się odnosisz. A czy Ty również pracowałeś w Straży Ochrony Portu Gdańsk? Jakie aspekty dotyczące pracy w tym miejscu są - według Ciebie, warte do podjęcia na forum? Może rzucisz nowe światło na jakąś kwestię.

kondon
@Maria

Jakie nowe światło Maryja pierdoły piszesz przeczytaj to co wcześniej napisali. Z mózgiem masz coś nie tak .

żabka

Pracowałam także w tym (usunięte przez administratora) ,teraz pracuje firmie państwowej SA bardzo jestem zadowolona. Bez porównania do tego cyrku SOPG zostali sami lizusy .

Specnaz

Potwierdzam wpis pająka. SOPG przejmuje Orlen Ochrona. Szkoda... ale tak się kończy jak XX lat toleruje się kolesiostwo i olewanie pracowników.

@Specnaz

Kończy się prywatny bajzel byłego niezaradnego dyrektora Witolda , a następnie kontrolnego sprawdzał tylko legitymacje jak to było by najważniejsze .(usunięte przez administratora)

Bardzo dobrze że się kumoterstwo rozlatuje ,razem też ważną i przemądrzałą kadrową która miała zapędy do rządzenia.

pająk

Widać bardzo dobre rezultaty i efekty twojej pracy Witek twoja firma poszła pod młotek HA HA

anonymus

Do chwili obecnej nic się nie zmieniło w tym prywatnym folwarku, dalszym ciągu pracują pasożyty trepy,psy i emeryty z straży granicznej.Pensja 24000 co daje netto 1700zł .Drastycznie brakuje im ludzi,więc wpadli na pomysł że możesz ciągnąc nadgodziny będąc na etacie. Ci co robią loda (usunięte przez administratora) mają przydzielone posterunki na których nie ma ruchu a inni zapierdalają.Chcesz się przyjąć to umyj ząbki do robienia loda

.....
@anonymus

anonymus CZY TY MASZ JASZCZE ROZUM ,WĄTPIĘ ?

@.....

Dużo piszesz na forum, tak samo jak użytkownik @anonymous. Nie mówisz jednak o żadnych konkretach dotyczących pracy w Straży Ochrony Portu Gdańsk, a rozumiem, że w jakiś sposób zawodowo jesteś związany z tym miejscem. Napisz o jakichś szczegółach pracy w Straży Ochrony Portu Gdańsk?

@.....

Ty kogo reprezentujesz. Pracowałem w tym skorumpowanym (usunięte przez administratora) i klanie ,więc dużo wiem.

@.....

Ty kogo reprezentujesz. Pracowałem w tym skorumpowanym (usunięte przez administratora) ,więc dużo wiem.

@Maria

Ja pracuję długo i jest fajnie.

Pająk

Nic nie komentujecie wyborowej jednostki w porcie , można sie zatrudnić dają umowe o prace w chwili obecnej kasa jaka to niewiem ,ale tyle samo co było ochłapy. Poczta Polska daje drugą podwyżkę,chyba się zatrudnię do Poczty 2420 podstawy +200 premia ,+13 ,+ stażowe ,+podwyżka 177 brutto .

.....
@Pająk

ZA GŁUPI JESTEŚ ABY TAM CIEBIE PRZYJĘLI

Przy korycie jesteś z SOPG

Pająk
@.....

(usunięte przez administratora) nawet nie potrafisz napisać logicznie zdania, przeczytaj to co napisałeś dużymi literami

@Pająk

Siema nocny ptaszku.

Zostaw merytoryczną opinię o Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.?

Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Oliwska 13
    80-563 Gdańsk

Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.