Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy Agencja Ochrony Osób i Mienia Askar zapewnia kartę multisportu?

Były pracownik Nowy wpis

Aktualnie prezes Jarosław Oficjalski, wcześniej prezes wcześniej wymienionych spółek m.in. "Askar", zarządza firmą "Defender". Z wypłatami się wszystko zgadzało, natomiast jeśli chodzi o rozliczenie PIT11 to dotychczas go nie otrzymałem. Jak zadzwoniłem, to "pan prezes" stwierdził, że już wysłał wszystkie PITy, a jeśli ja nie dostałem swojego, to już moja sprawa, bo, teraz cytuję: "nie będę tracił kolejnych 6złotych żeby ponownie wysyłać do Pański PIT". Jeśli chodzi o rozmowę, nie wspominając o wynajęciu tej firmy na jakąś imprezę (tak, mają to w swojej ofercie), to życzę powodzenia. Człowiek konfliktowy, niekompetentny sądząc po poprzednich komentarzach na temat jego spółek, oraz człowiek żyjący w latach 00' (zaproponował, że jak znajdzie mój PIT, to wyśle mi go MMSem, czego oczywiście nie zrobił)

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Sopot.

Weronika

@były pracownik piszesz, że pracownicy nie dostali wynagrodzenia za wykonaną pracę. Jak potoczyła się dalej ta sytuacja? Jak prezentuje się firma Agencja Ochrony Osób i Mienia Askar obecnie? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

Art Nowy wpis
@Weronika

Firma Askar nie istnieje już, nadal się z nią a właściwie prezesem sądzę. Mój mail jeżeli ktoś miał by coś do powiedzenia w sądzie fawkes0101@o2.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

laurk

filip, akurat oferty kiedyś były, ale oni rzadko szukają ludzi do firmy - to prawda. Wszystko jest związane z tym, że nie mają zbyt wielu zleceń a mają sporo pracowników

alex37

WITAM NIE POLECAM TEJ FIRMY PARTNER I ASKAR TO OSZUŚCI PRACOWAŁEM W KOŁOBRZEGU JAKO PRACOWNIK OCHRONY BUDOWY FIRMIE SKANSKA I NASZ OSZUKANO NA OSTATNIE WYPŁATY ZA 4 MIESIACE FIRMA SKANSKA JEST FIRMA W PORZĄDKU KTÓRĄ PILNOWALIŚMY NAJLEPSI KIEROWNICY PAN KRZYSIU KAJETAN RADEK POZDRAWIAM

były pracownik

do tej pory ludzie niedostali wynagrodzenia za ubiegły rok pracując w firmie Partner zgłosili wniosek o upadłość lecz sąd ta upadłość odrzucił państwo M to oszuści i beszczelni ludzie niech sami idą do pracy na obiekty

Oboże

A teraz wszystkich zwalniają z pracy, ciekawe czy zapłacą kasę za marzec i łaskę robią jeżeli chodzi o urlop należny. Żenada. Tą firmą powinni zająć się odpowiednie służby!!! Kasę płacą z poślizgiem, i bez należnych odsetek.

dawid

jezeli macie dosc itd , proponuje spróbowac w Security ul.Litewska , moge troche pomóc

Nezapłacony

Czy wiecie, gdzie ten drań Mikulski mieszka? Podajcie chociarz dzielnice.

obserwator

Protect Service -dalej oszukują ludzi ani za styczeń ani za luty nie zapłacili pensji a powinna byc zgodnie z umową do 10-tego na koncie. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Drzwi pozamykane, nie odbierają telefonów. Prawdopodobnie firma upadła tak jak Askar i Partner.Nie zatrudniajcie się w tej firmie bo są niewypłacalni

MALBORK

A było tak- Firma ADAR zmieniła się w ASKAR-ASKAR SERVICE-PARTNER-PROTECT SERVICE Panowie Mikulscy zakładaja kolejne spółki po około 2 latach likwidują przenosząc majątek do nowej ! Nigdy nie płaca sumienie ! Przekręt za Przekrętem! Zawyrzaja ilość osób pracujących w danej firmie celem wyłudzenia dofinansowania z pefron!BRAK KONTAKTU Z FIRMĄ NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW !! NIE WYPŁACALNI WTYM NOWA SPÓŁKA PROTECT SERVICE Wniosek CHCESZ PRACOWAĆ CHARYTATYWNIE ??! ZTRUDNIJ SIĘ WŁAŚNIE W TEJ FIRMIE!!!!!

obserwator

Gdzie jest PIP!!

Oszukany

Firma zmieniła nazwę na Protect Service i dalej oszukują ludzi. część pracowników w ogóle nie ma umów. część ma , ale i tak nie dostaje pieniędzy, część dostaje do podpisania jakieś świstki nie zgodne z prawem, zaniżone kwoty- naiwni podpisują w ciemno- to bez różnicy. Państwo M i tak nie płacą. Kontrolni też się zwalniają, to nie prawdą, że dostają pieniądze, kadrowej nie ma od grudnia! To że w tym kraju takie osoby nie mają zakazu prowadzenia działalności to skandal!!!Kiedy prokurator się weźmie za tych oszustów? Ostrzegam przed Protect Service.

mix

wszystkie osoby poszkodowane niech zgłaszają sprawę policji, PIP w Gdańsku, do Sądu Pracy - z tego co wiem postępowanie wobec firmy prowadzi prokuratura w Gdansku Oliwie piszcie tam doniesienia o popełnieniu przestępstwa przez prezesów spólek PARTNER, ASKAR zarządzanych przez Mikulskich itd.

mix

były pracownik

Zgłaszajcie okradanie pracownika za brak pensji w firmie Askar i Partner do PIP w Gdyni i Gdańsku oraz do prokuratury w Gdańsku Może te instytucje ruszą się i coś zrobią a ludzie którzy tam pracują bez umow nie wiem na co liczą że "prezesi"założyli nowe firmy i się zmienią? niestety nie (usunięte przez administratora) zostanie (usunięte przez administratora) NIE PRACUJCIE W TYCH FIRMACH bo Was orżną jak nic.

Mon;)

Zapomniałam dodać iż miedzy czasie kontaktowałam się z pefronem czy na II grupie z zusu też dofinansowanie firma dostaje Pani z którą rozmawiałam mówiła że tak tylko kwota dofinansowania jest mniejsza po rozmowie z pefronem skontaktowałam się z inspekcją pracy tam też Pan zasugerował mi jeżeli były by jakiekolwiek problemy z pracodawca gdyby twierdził że dany pracownik nie pracował dla nich sprawa może być skierowana do prokuratury a na ich prośbę operator sieci komórkowych musi wydać bilingi rozmów a to może być podstawą dla sądu jak na razie w taty sprawie cisza

Pik
@Mon;)

Firma przeobraża się w kolejne spółki:Askar-Service,Protect-Service i nadal jest niewypłacalna dla pracowników za wyjątkiem administracji oraz dyżurnych i kontrolnych,którzy wysyłają uspokajające komunikaty do zrozpaczonych pracowników.Gdańską firmą rządzi rodzina M.,która czyta na pewno te komentarze ale co ją obchodzą zwykli ludzie dla nich przecież pieniędzy nie zabraknie.

Mon;)

Witam wszystkich którzy chcą zatrudnić się w firmie ASKAR (PARTNER) szczerze odradzam pracodawca się w 100% wypina na pracowników opisze przypadek mojego taty (pracował tam 9 lat do września wypłaty były 10 a nawet i wcześniej w październiku wypłata kilka dni spóźniona w listopadzie to samo a gdy się dzwoniło do nich to tylko słyszeliśmy pefron nam wstrzymał pieniądze, kontrahenci nie płacą lub stara księgowa narobiła bałaganu a nowa nie daje rady tego sprostować, mamy grudzień 2 dni nikt nie odbierał telefonów zadzwoniłam w taty imieniu do dyżurnego na pytanie kiedy tata otrzyma wynagrodzenie dostałam odpowiedź : wypłata może być dzisiaj, może jutro lub w piątek albo przed świętami a jak nie będzie do świąt to można się wypłaty spodziewać po świętach albo w styczniu ) miał I grupę ze starostwa powiatowego do 31 października 2014 roku do tej daty był zatrudniony na umowę o prace od 1 listopada nię miał żadnej umowy natomiast cały czas chodził do pracy 27.11.2014 w czasie godzin pracy stał się wypadek w skutek czego doszło do złamania dwukostkowego dzwoniąc do pracodawcy co mam dalej zrobić bo lekarz chce nip zakładu pracy dostałam pierwszą odpowiedź ale Pani tata nie miał umowy z nami podpisanej po chwili jak usłyszał że w dokumentacji z soru jest zaznaczone miejsce zdarzenia w pracy stwierdził żebym wzięła zwolnie i do nich dostarczyła po wyjściu ze szpitala tata dostał zwolnienie na prawie 6 tyg i szpital te zwolnienie wysłał do zusu powiadomiłam pracodawce iż zwolnienie zostało wysłane przez szpital do zusu kierownik stwierdził że coś musi pomyśleć i się dowiedzieć po 5 dniach przyjechał z drugim kierownikiem żeby podpisać dokumenty bhp żeby tata mógł się ubiegać o odszkodowanie przy czym nawet nie pofatygowali się do mieszkania tylko czekali przed domem po kilku dniach po ich odwiedzinach przyjechał bhpowiec aby tata mógł złożyć zeznanie ze względu na wypadek w pracy przy czym Pan z bhp pytał się taty dlaczego nie miał kamizelki odblaskowej na terenie budowy no niestety tak pracodawca troszczy się o bezpieczeństwo pracowników zero latarek kamizelek odblaskowych tylko jakaś bluza, kurtka zimowa,bezrekawnik para spodni w ciągu 9lat pracy nie polecam tam nikomu pracy olewają ludzi

Milimetr

W czerwcu pisałem na tym portalu, że Askar {Partner) jest s stosunku do mnie ok. Płaci terminowo. Obecnie sytuacja diametralnie obróciła się. Firma zalega mi z wynagrodzeniem za miesiąc wrzesień i październik, a dalszych perspektyw na odzyskanie wynagrodzenia brak. Oczywiście, tak jak piszą inni, nikt w firmie nie odbiera telefonów. Tylko jeszcze mnie jedna sprawa dziwi. Nie odbierają telefonów, a tym samym nie wzywają mnie po urlopie do pracy. Będę musiał osobiście pofatygować się do biura. Osobiście odradzam zatrudnienie się w tej firmie, chyba, że ktoś chce pracować za DARMO.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Askar - Sopot

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Ochrony Osób i Mienia Askar