Bma Maciej Błażys

Opinie o Bma Maciej Błażys

Jan

Ktoś coś na jego temat?

klient

nie polecam zatail prawde o niezgodnosciach projektowych i toczacych sie postepowaniach administracyjnych podczas aktu notarialnego, klamca, unikac!!!

Rafal
@klient 18.04.2016 18:35

Z ciekawości w przypadku jakiej inwestycji( lokalizacja) ??

Klient-straszyn-szeregi

Tak ja miałem do czynienia, zwyczajny naciagacz, unikać jak ognia, zostawia samych sobie klientów, NIE CHCE ROZPATRYWAC ZADNYCH REKLAMACJI, ludzie się bardzo skarżą na usterki, a on twierdzi, ze nie jego sparwa. DO JERZEGO: Pseudo Deweloperze, ponosisz odpowiedzialność za wszystkie swoje niedoróbki i nie pisz mi tu,że klient bierze wszystko, niech ta odp. tzw, Jerzego , jak się domyślam Błażysa, będzie przestrogą, bo to powinno być jego motto życiowe, nic go nie obchodzi, jak jest problem martw się sam kliencie, porysowane okna, niezabezpieczone, dziury w ścianach, byle jak położony stryropian i wiatr hula jak po polu w jego szeregach, tylko do sądu z takim

Jerzy

Czy ktoś kupował od niego nieruchomość,sam sprzedający robi beznadziejne wrażenie, obawiam się,że będzie sprawiał problemy przy byle problemie, widziałem tylko oględnie jego jedną inwestycję,może wypowie się ktoś kto się zdecydował

Lok
@Jerzy 20.07.2014 12:02

Jest tak jak Pan pisze. Kupując nieruchomość bierze Pan wszystko na siebie.

Zostaw opinię o Bma Maciej Błażys - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bma Maciej Błażys