Opinie o Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. w Gdańsk

anonymus

Jestem ciekawy czy pracuje Hołda

@anonymus

Bardzo proszę o nieużywanie danych osobowych osób trzecich na forum. Takie dane podlegają ochronie prawnej i nie powinny być publikowane. Dlaczego interesuje Cię ta osoba? Po brzmieniu Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracowałeś w Straży Ochrony Portu Gdańsk. Co możesz w takim razie powiedzieć o pracodawcy? Jak oceniasz atmosferę tam panującą?

Maria

Widziałam, że w Straży Ochrony Portu Gdańsk aktualnie poszukiwani są kwalifikowani pracownicy ochrony fizycznej: http://strazochronyportugdansk.pl/kariera Firma oferuje między innymi świadczenia socjalne oraz stały grafik pracy. Wśród wymagań natomiast znajdują się pozwolenie na broń i niekaralność. Co sądzicie o aplikowaniu do pracy?

Rybka

Co ty chcesz żebym dodała jeszcze do tego ,jeden wielki (usunięte przez administratora) tak jak mówią o SOPG na mieście w Gdansku. Pracujący nie przyznają się że są pracownikami, bo się wstydzą,masz głupie pytania,problem zostaw tym 6 dyrektorom . Opinie swoją po tylu latach pracy wystawiłam przejrzyście.

Rybka

Szczegóły napisał ten były pracownik nic dodać nic ująć ,nie byłam w układach i nie właziłam nikomu do tyłka pracowałam trochę lat przytakuję to wszystko, była pracownica.

@Rybka

Rozumiem, że nie chcesz już nic dodawać o pracy w Straży Ochrony Portu Gdańsk - dziękuję za Twoje dotychczasowe wypowiedzi! Gdyby coś Ci się jeszcze przypomniało, czym chciałabyś się podzielić na forum - śmiało. Czy są na forum osoby, które obecnie pracują w Straży Ochrony Portu Gdańsk? Jak wygląda kwestia dodatku świątecznego do wynagrodzenia w tym miesiącu? Czy firma przewiduje coś takiego?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Rybka

Ja też miałam zaszczyt pracować w Straży Ochrony Portu i to co tu piszą zgadza się w 80 procentach.

@Rybka

Niewiele taka wypowiedź mówi o pracy w Straży Ochrony Portu Gdańsk. Mogłabyś ją nieco doprecyzować? Jestem ciekawa, w jaki sposób Ty widzisz tego pracodawcą, jakie aspekty pracy w tej firmie były przez Ciebie odbierane w sposób pozytywny, a jakie w negatywny? Zachęcam do napisania większej ilości szczegółów!

anonynus

Były prezes to trep z Straży granicznej i obecny tzw. menadzer też trep z Straży granicznej

anonynus

Ty kogo reprezentujesz pewnie dostałeś budę M2 może H1 i opierdalasz się przez 12 godzin w dzień i w nocy spisz wazeliniarzu.

Fonsi cargo

Czekałem 2 godziny na wyjazd ze Szczecinskiego to ta chołota siedziała w jakiejś budzie i (usunięte przez administratora) o (usunięte przez administratora) marynie a ludzie czekali aż to (usunięte przez administratora) przyjedzie i otworzy bramę!!! Zwolnić (usunięte przez administratora)!

anonymus

W tej burdelowej i skorumpowanej Straży to większość mundurowi pasożyty

@anonymus

@anonymus, ponownie bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum oraz o nieobrażanie nikogo, w tym również osób trzecich. Takie komentarze nic nie wnoszą do dyskusji na temat pracy w Straży Ochrony Portu Gdańsk. Czy są na forum osoby obecnie związane zawodowo z tym miejscem?

Maria

@anonymus, po raz kolejny proszę o wypowiadanie się w kulturalnym i rzeczowym tonie. Obrażanie tutaj innych osób nie będzie tolerowane. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem, który każda osoba publikująca swój komentarz na forum, akceptuje: https://www.gowork.pl/regulamin . Czy są na forum osoby, które chciałyby podzielić się swoimi konstruktywnymi opiniami na temat pracy w Straży Ochrony Portu Gdańsk?

Maria

@anonymous, rozumiem, że też pracujesz bądź pracowałeś w Straży Ochrony Portu Gdańsk. Jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy i oferowanych przez niego warunkach? Czy możesz podzielić się nią na forum? Zachęcam do dodawania swoich opinii. Dzięki nim osoby chcące podjąć pracę w Straży Ochrony Portu Gdańsk będą miały jaśniejszy obraz sytuacji panującej w firmie.

Pająk

Nikogo nie obrażam ,walę prawde jaka jest,skamlacie i miałczycie tu na tym forum ale nic konkretnego nie piszecie,co boicie się o swoje tyłki. Jeszcze raz Straż Ochrony Portu .....prywatny folfark tych którzy sa przy korycie i na stołkach, firma rodzinna zwłaszcza w administracji. Dobre pieniądze mają wazeliniarze i ci w układach .2400 brutto chcesz przeżyć miesiąc dorabiaj 400 godzin w innych firmach

@Pająk

Racja

Maria

@Pająk, ale bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum, bez obrażania nikogo, dobrze? Komentarze w wulgarnym i obraźliwym tonie nie będą tolerowane w tym miejscu i mogą zostać usunięte przez administratora. Czy ktoś z Was także aktualnie pracuje w Straży Ochrony Portu Gdańsk Si chciałby napisać, jakie widzi plusy i minusy pracy w tym miejscu? Bardzo zachęcam do rzeczowego wypowiadania się.

GOŁE ......... 2400 bez żadnych dodatków informacja dla wszystkich

Pająk

No właśnie to potencjalni chętni mają jasny obraz ,po moich wypowiedziach o tym cyrku i układach w porcie o takich sprawach trzeba mówić publicznie i tepić niech się walą na ryja r..............lić całą pasożytniczą administrację.

Maria

@Pająk, skoro nie pracujesz już w Straży Ochrony Portu Gdańsk, to czemu wciąż aktywnie wypowiadasz się na forum? Podziwiam, że masz chęci do aktywnego wypowiadania się na temat byłego pracodawcy. Bardzo jednak proszę o rzetelne i merytoryczne wypowiedzi. Czy zechciałyby wypowiedzieć się również inne osoby, które pracują obecnie bądź też pracowały w Straży Ochrony Portu Gdańsk?

Pająk

Można spac na stojąco tak jak to robi koń albo bocian

Maria

@Pająk, w Twoich wypowiedziach znajdują się wyrażenia, które mogą uchodzić za obraźliwe, dlatego więc Cię upominam. Rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w tej firmie, ale proszę o wyrażanie go w sposób kulturalny i merytoryczny. Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w Straży Ochrony Portu Gdańsk?

Maria

@Pająk, rozumiem, co masz na myśli. Proszę Cię jednak o nieobrażanie nikogo - również osób trzecich. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Straży Ochrony Portu Gdańsk? Chętnie dowiem się, w jakim trybie pracuje się w tym miejscu oraz czy praca jest satysfakcjonująca.

Pająk

Jak pisałem wczesniej administracja to układy rodzinno-familijne tzw.zasiedziała nomenklatura z czasów PZPR to macki są szeroko rozgałęzione + pasożyci mundurowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.?

Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Oliwska 13
    80-563 Gdańsk

Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.